Herre Serie 3 / Træningskamp (2020)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
620776
ti25-07 2000
18:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
18:00
Ørslevkloster IF
Roslev IK
ANN
620787
ti25-07 2000
18:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
18:00
Højslev Station IF
Ulbjerg IF
ANN
620819
ti25-07 2000
18:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
18:00
Roslev IK
Klejtrup B
ANN
620820
ti25-07 2000
18:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
18:00
Skive IK
Ørslevkloster IF
ANN
620767
ti25-07 2000
18:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
18:00
Højslev Station IF
Skive IK
ANN
620769
ti25-07 2000
18:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
18:00
Ulbjerg IF
Kvik IF (1)
ANN
620770
ti25-07 2000
19:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
19:00
Højslev Station IF
Klejtrup B
ANN
620771
ti25-07 2000
19:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
19:00
Kvik IF
Roslev IK
ANN
620772
ti25-07 2000
19:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
19:00
Skive IK
Ulbjerg IF
ANN
620821
ti25-07 2000
19:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
19:00
Roslev IK
Ulbjerg IF
ANN
620823
ti25-07 2000
19:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
19:00
Skive IK
Klejtrup B
ANN
620824
ti25-07 2000
19:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
19:00
Kvik IF
Ørslevkloster IF
ANN
620825
ti25-07 2000
20:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
20:00
Højslev Station IF
Kvik IF
ANN
620774
ti25-07 2000
20:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
25. jul 2000
20:00
Ørslevkloster IF
Klejtrup B
ANN
372928
ti09-06 2020
19:00 Trekroner Stadion (Fjerritslev) Trekroner IF 98
09. jun 2020
19:00
Trekroner IF 98
Tranum GF
433075
ti09-06 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF-Hs Freja
Hovedgård Stadion
ANN
Hovedgård IF
09. jun 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF-Hs Freja
ANN
433076
ti09-06 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
Østbirk-Søvind
Hovedgård Idrætscenter
ANN
Hovedgård IF
09. jun 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
Østbirk-Søvind
ANN
931403
ti09-06 2020
19:00 SCO Park (Tårs) Tårs/Ugilt IF
09. jun 2020
19:00
Tårs/Ugilt IF
Harken UGF (1)
384673
ti09-06 2020
19:30
Vinding SF
Vinding SF
Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
09. jun 2020
19:30
Vinding SF
Vinding SF
384665
to11-06 2020
19:00
Værum GF
Vorup FB
Værum Stadion Værum GF
11. jun 2020
19:00
Værum GF
Vorup FB
433616
to11-06 2020
19:00 Ryomgård Stadion IF Midtdjurs
11. jun 2020
19:00
IF Midtdjurs
Auning IF
446767
to11-06 2020
19:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
ANN
Hobro IK
11. jun 2020
19:00
Hobro IK (1)
Valsgård IF 83
ANN
560146
to11-06 2020
19:00 Bankagerhallen
ANN
Horsens KFUM
11. jun 2020
19:00
Horsens KFUM
Horsens United
ANN
433079
13-06 2020
13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF-freja
Hovedgård Stadion Hovedgård IF
13. jun 2020
13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF-freja
433080
13-06 2020
13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
hb-søvind
Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
13. jun 2020
13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
hb-søvind
434660
13-06 2020
13:00
Hobro IK (1)
!
NB: Hobro IK (1) er taberdømt
Valsgård Stadion
Valsgård IF 83
13. jun 2020
13:00
Valsgård IF 83
Hobro IK (1)
564299
13-06 2020
13:30 BAUHAUS Park - Hældager Bredballe IF
13. jun 2020
13:30
Bredballe IF
Vejle FC (1)
564366
13-06 2020
15:15
FC Skanderborg
ACFC
team.blue arena FC Skanderborg
13. jun 2020
15:15
FC Skanderborg
ACFC
565636
14-06 2020
12:00 Spentrup Hallen Spentrup IF
14. jun 2020
12:00
Spentrup IF (1)
Helsted Fremad IF
384593
14-06 2020
14:00
Horsens fS
Gauerslund IF
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
14. jun 2020
14:00
Horsens fS
Gauerslund IF
562673
14-06 2020
16:00 BDO Arena Hjertinghus Hjerting IF
14. jun 2020
16:00
Hjerting IF
Sædding/G IF
384562
ti16-06 2020
19:00
Vejle Kammeraterne
Skibet IF
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN
Vejle Kammeraterne
16. jun 2020
19:00
Vejle Kammeraterne
Skibet IF
ANN
433081
ti16-06 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
Hs Freja-Søvind
Hovedgård Stadion Hovedgård IF
16. jun 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
Hs Freja-Søvind
433082
ti16-06 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
hb-juelsminde
Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
16. jun 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
hb-juelsminde
433978
ti16-06 2020
19:00 Ulvehøj Idrætscenter Vorup FB
16. jun 2020
19:00
Vorup FB (1)
Vorup FB
434925
ti16-06 2020
19:00
Bredballe IF
Christiansfeld IF
BAUHAUS Park - Hældager
Bredballe IF
16. jun 2020
19:00
Bredballe IF
Christiansfeld IF
435309
ti16-06 2020
19:00 Seier Park, Løgstrup Løgstrup G&IF
16. jun 2020
19:00
Ravnsbjerg/Løgstrup
Foulum IF
560535
ti16-06 2020
19:00 Egeris Idrætsanlæg Skive IK
16. jun 2020
19:00
Skive IK (1)
Stoholm IF
565638
ti16-06 2020
19:00 Hadbjerg Skole
ANN
HØST IF
16. jun 2020
19:00
VH Fodbold
Helsted Fremad IF
ANN
565640
ti16-06 2020
19:00 Hadbjerg Skole HØST IF
16. jun 2020
19:00
VH Fodbold
Helsted Fremad IF
564761
on17-06 2020
19:00 Hornstrup Stadion FC Hornstrup
17. jun 2020
19:00
FC Hornstrup
Vejle B
580892
to18-06 2020
18:30 BDO Arena Hjertinghus Hjerting IF
18. jun 2020
18:30
Hjerting IF
Esbjerg fB (1)
564371
to18-06 2020
19:00 EkspertFugen Arena, Harken Harken UGF
18. jun 2020
19:00
Harken UGF (1)
Hjørring IF
564744
to18-06 2020
19:00 Suldrup Stadion Sønderup/Suldrup IK Frem
18. jun 2020
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Valsgård IF 83
434255
to18-06 2020
19:00
Esbjerg United
Hjerting IF
Veldtofte Idrætspark
ANN
UDMELDT / Esbjerg United
18. jun 2020
19:00
Esbjerg United
Hjerting IF
ANN
576960
to18-06 2020
19:00
RKG
Gudumholm Stadion Gudumholm IF
18. jun 2020
19:00
Gudumholm IF
RKG
562684
to18-06 2020
19:40
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF-HB
Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
18. jun 2020
19:40
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF-HB
565625
to18-06 2020
19:45 Lyseng Idrætspark IF Lyseng
18. jun 2020
19:45
IF Lyseng
IF Lyseng
565429
fr19-06 2020
18:30 Fort Langenæs Aarhus 1900
19. jun 2020
18:30
Aarhus 1900
ASA, Aarhus
433979
fr19-06 2020
19:00
Vorup FB
Foulum IF
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
19. jun 2020
19:00
Vorup FB
Foulum IF
433085
20-06 2020
13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF-hb
Hovedgård Stadion
Hovedgård IF
20. jun 2020
13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF-hb
580895
20-06 2020
13:00
Ukendt
Valsgård Stadion Valsgård IF 83
20. jun 2020
13:00
Valsgård IF 83
Ukendt
598567
20-06 2020
14:00 Danisol Park Kunstgræs (Vejle) Vejle Kammeraterne
20. jun 2020
14:00
Vejle Kammeraterne
Skibet IF (1)
569498
20-06 2020
16:00 REMA 1000 Park, Aulum Aulum IF
20. jun 2020
16:00
Aulum IF
Herning Fremad
433087
20-06 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
Juelsminde-Søvind
Hovedgård Idrætscenter
ANN
Hovedgård IF
20. jun 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
Juelsminde-Søvind
ANN
581143
ma22-06 2020
19:00 BDO Arena Hjertinghus Hjerting IF
22. jun 2020
19:00
Hjerting IF
Esbjerg fB (1)
101245
ma22-06 2020
19:15
IK Rosendal
!
NB: IK Rosendal er taberdømt
Rosendal Stadion
Rosendal IK
22. jun 2020
19:15
IK Rosendal
Hobro IK (1)
433088
ti23-06 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF-Juelsminde
Hovedgård Stadion Hovedgård IF
23. jun 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF-Juelsminde
433089
ti23-06 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
hb-Hs Freja
Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
23. jun 2020
19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
hb-Hs Freja
102558
to25-06 2020
19:00 BDO Arena Hjertinghus (klublokale) Hjerting IF
25. jun 2020
19:00
Hjerting IF
Esbjerg IF 92
581300
to25-06 2020
19:00
Aulum IF
Herning IK
REMA 1000 Park, Aulum Aulum IF
25. jun 2020
19:00
Aulum IF
Herning IK
565626
to25-06 2020
19:45 Lyseng Idrætspark
ANN
IF Lyseng
25. jun 2020
19:45
IF Lyseng
IF Lyseng
ANN
581154
fr26-06 2020
19:00 LM Transport Arena (Ans) Ans IF
26. jun 2020
19:00
Ans IF
Kjellerup IF
664799
fr26-06 2020
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg FFD Kralupy
26. jun 2020
19:00
FFD Kralupy
Christiansbjerg IF
113702
27-06 2020
09:30 Randers Stadion Randers Freja
27. jun 2020
09:30
Randers Freja
Dronningborg B
434917
27-06 2020
13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF_Søvind
Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
27. jun 2020
13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
HIF_Søvind
434918
27-06 2020
13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
Juelsminde-Freja
Hovedgård Stadion Hovedgård IF
27. jun 2020
13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4
Juelsminde-Freja
723703
27-06 2020
14:00 Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
ANN
Midtals IF
27. jun 2020
14:00
Midtals IF
Sønderborg B
ANN
184209
28-06 2020
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
28. jun 2020
15:00
Horsens fS
Aarhus Fremad (1)
668202
28-06 2020
15:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja) Aalborg Freja
28. jun 2020
15:00
Aalborg Freja
Aalborg Chang (1)
184537
ti30-06 2020
19:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
30. jun 2020
19:00
Herning Fremad
Herning Fremad
581365
ti30-06 2020
19:00
ASA, Aarhus
ASA, Aarhus
Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
30. jun 2020
19:00
ASA, Aarhus
ASA, Aarhus
717414
ti30-06 2020
19:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn) Frederikshavn fI
30. jun 2020
19:00
Frederikshavn fI (1)
Thise IF
726420
ti30-06 2020
19:00 Klitmøller Stadion Klitmøller IF
30. jun 2020
19:00
Klitmøller IF
Thisted FC
724096
on01-07 2020
19:00
Ukendt
Ørsted Stadion
ANN
Ørsted IF
01. jul 2020
19:00
Ørsted IF
Ukendt
ANN
992008
on01-07 2020
19:00 Hornstrup Stadion FC Hornstrup
01. jul 2020
19:00
FC Hornstrup
Hover IF
367887
to02-07 2020
19:00 Bryndumvej Idrætshal Tarp B
02. jul 2020
19:00
Tarp B
Esbjerg fB (1)
126431
04-07 2020
12:15
Sønderborg S5
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret Sønderborg Boldklub
04. jul 2020
12:15
Sønderborg B
Sønderborg S5
880772
to16-07 2020
19:00 TRIF Kunstgræsbane TRIF
16. jul 2020
19:00
TRIF
Christiansbjerg IF
927762
18-07 2020
12:00 Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane Storvorde/Sejlflod B
18. jul 2020
12:00
Storvorde/Sejlflod B
IF Haabet, Øster Uttrup
557080
19-07 2020
14:00
Aabyhøj IF
Vejlby Skovbakken Aarhus
Aabyhøj Stadion Aabyhøj IF
19. jul 2020
14:00
Aabyhøj IF
Vejlby Skovbakken Aarhus
565574
ti21-07 2020
19:00
Vodskov IF
AaB
Luksusbaby Arena (Vodskov) Vodskov IF
21. jul 2020
19:00
Vodskov IF
AaB
588164
to23-07 2020
17:50
Herning Fremad 2
Vinding UIF
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
23. jul 2020
17:50
Herning Fremad 2
Vinding UIF
726432
to23-07 2020
19:00 Gørding Idrætsanlæg Gørding/Lourup IF
23. jul 2020
19:00
Gørding-Vejrup Fodbold
Esbjerg IF 92
881157
to23-07 2020
19:00
Skibsby-Højene IF
Nørresundby Forenede Boldklubber
Højene Hallen Skibsby-Højene IF
23. jul 2020
19:00
Skibsby-Højene IF
Nørresundby Forenede Boldklubber
588165
to23-07 2020
19:30
Herning KFUM 1
Vildbjerg SF
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
23. jul 2020
19:30
Herning KFUM 1
Vildbjerg SF
588166
to23-07 2020
19:30
Holstebro B
Faster/Hanning
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
23. jul 2020
19:30
Holstebro B
Faster/Hanning
581305
fr24-07 2020
18:30
LKB/Gistrup
Aalborg Chang
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang) LKB/Gistrup
24. jul 2020
18:30
LKB/Gistrup
Aalborg Chang
588168
fr24-07 2020
19:30
Aulum IF
Videbæk IF 1
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
24. jul 2020
19:30
Aulum IF
Videbæk IF 1
109791
fr24-07 2020
19:30
FC Djursland U19
IF Midtdjurs
HSM Arena Grenå Grenaa IF
24. jul 2020
19:30
FC Djursland U19
IF Midtdjurs
269758
25-07 2020
13:00
Vorup FB
AH 2012
Tirsdalens Skole Kristrup B
25. jul 2020
13:00
Vorup FB
AH 2012
408996
25-07 2020
13:00
FK Fjordsiden
Vestbjerg IF
B52/AFC’s anlæg
ANN
FK Fjordsiden
25. jul 2020
13:00
FK Fjordsiden
Vestbjerg IF
ANN
544292
25-07 2020
13:00 Suldrup Stadion Sønderup/Suldrup IK Frem
25. jul 2020
13:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Nørager/Rørbæk IF
599675
25-07 2020
13:00
Vinding SF
Horsens B
Vinding Kunstgræsbane
Vinding SF
25. jul 2020
13:00
Vinding SF
Horsens B
405908
25-07 2020
13:30 Hornsyld Idrætscenter UDMELDT / Hornsyld IF
25. jul 2020
13:30
Hornsyld IF
Horsens fS
692701
25-07 2020
14:00 Skelund Stadion Skelund IF
25. jul 2020
14:00
Skelund IF
Doense/Vebbestrup IF
792566
25-07 2020
14:00
Storvorde/Sejlflod B
Aabybro IF
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane Storvorde/Sejlflod B
25. jul 2020
14:00
Storvorde/Sejlflod B
Aabybro IF
269759
25-07 2020
15:00
Purhus IF
TRIF
Tirsdalens Skole Kristrup B
25. jul 2020
15:00
Purhus IF
TRIF
590403
26-07 2020
13:00
Holstebro B
Vinding UIF
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
26. jul 2020
13:00
Holstebro B
Vinding UIF
691061
26-07 2020
13:00 Give Stadion Give Fremad
26. jul 2020
13:00
Give Fremad
Krogager B (1)
590405
26-07 2020
13:00
Videbæk IF 1
Vildbjerg SF
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
26. jul 2020
13:00
Videbæk IF 1
Vildbjerg SF
590406
26-07 2020
15:00
Faster/Hanning
Herning Fremad 2
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
26. jul 2020
15:00
Faster/Hanning
Herning Fremad 2
590404
26-07 2020
15:00
Aulum IF
Herning KFUM 1
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
26. jul 2020
15:00
Aulum IF
Herning KFUM 1
204192
ma27-07 2020
18:00
Koldby/Hørdum IF
Nors B
Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
27. jul 2020
18:00
Koldby/Hørdum IF
Nors B
204193
ma27-07 2020
18:00
Klitmøller IF
Sjørring B
Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
27. jul 2020
18:00
Klitmøller IF
Sjørring B
470305
ma27-07 2020
18:00
Højslev Station IF
MorsØ FC
Højslev Stadion Højslev Station IF
27. jul 2020
18:00
Højslev Station IF
MorsØ FC
470306
ma27-07 2020
18:00
Ulbjerg IF
Sundsøre FK
Højslev Stadion Højslev Station IF
27. jul 2020
18:00
Ulbjerg IF
Sundsøre FK
269761
ma27-07 2020
19:00
Spentrup IF
AH 2012
Tirsdalens Skole Kristrup B
27. jul 2020
19:00
Spentrup IF
AH 2012
269345
ma27-07 2020
19:10
Hornum IF
Sønderup/Suldrup IK Frem
Freja Park (Gundersted) Gundersted IF
27. jul 2020
19:10
Hornum IF
Sønderup/Suldrup IK Frem
470307
ma27-07 2020
19:45
Kvik IF
Ørslevkloster IF
Højslev Stadion Højslev Station IF
27. jul 2020
19:45
Kvik IF
Ørslevkloster IF
590652
ti28-07 2020
17:50
Holstebro B
Herning Fremad 2
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
28. jul 2020
17:50
Holstebro B
Herning Fremad 2
590756
ti28-07 2020
17:50
Videbæk IF 1
Herning KFUM 1
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
28. jul 2020
17:50
Videbæk IF 1
Herning KFUM 1
682111
ti28-07 2020
18:30
Ulsted B
Jetsmark IF
Ulsted El Arena (Ulsted) Jetsmark IF
28. jul 2020
18:30
Ulsted B
Jetsmark IF
581306
ti28-07 2020
18:30
LKB/Gistrup
Aabybro IF
Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
28. jul 2020
18:30
LKB/Gistrup
Aabybro IF
698224
ti28-07 2020
19:00 Luksusbaby Arena (Vodskov) Vodskov IF
28. jul 2020
19:00
Vodskov IF (1)
Gug B (1)
124770
ti28-07 2020
19:00
Struer B
Ramme-Lomborg IF
Lemvig Stadion Lemvig GF
28. jul 2020
19:00
Struer B
Ramme-Lomborg IF
124790
ti28-07 2020
19:00
Lemvig GF
Thyborøn Fritid
Lemvig Stadion Lemvig GF
28. jul 2020
19:00
Lemvig GF
Thyborøn Fritid
269763
ti28-07 2020
19:00
Kristrup B
TRIF
Tirsdalens Skole Kristrup B
28. jul 2020
19:00
Kristrup B
TRIF
470892
ti28-07 2020
19:00
Vejle Kammeraterne
Tørring IF
Danisol Park Kunstgræs (Vejle) Vejle Kammeraterne
28. jul 2020
19:00
Vejle Kammeraterne
Tørring IF
566006
ti28-07 2020
19:00
Poulstrup Vrejlev 81
Frederikshavn fI
Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
28. jul 2020
19:00
Poulstrup Vrejlev 81
Frederikshavn fI
590758
ti28-07 2020
19:30
Vinding UIF
Faster/Hanning
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
28. jul 2020
19:30
Vinding UIF
Faster/Hanning
590759
on29-07 2020
17:50
Aulum IF
Vildbjerg SF
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
29. jul 2020
17:50
Aulum IF
Vildbjerg SF
470308
on29-07 2020
18:00
Ulbjerg IF
Kvik IF
Højslev Stadion Højslev Station IF
29. jul 2020
18:00
Ulbjerg IF
Kvik IF
470309
on29-07 2020
18:00
MorsØ FC
Sundsøre FK
Højslev Stadion Højslev Station IF
29. jul 2020
18:00
MorsØ FC
Sundsøre FK
269765
on29-07 2020
19:00
Vorup FB
Spentrup IF
Tirsdalens Skole Kristrup B
29. jul 2020
19:00
Vorup FB
Spentrup IF
470310
on29-07 2020
19:45
Højslev Station IF
Ørslevkloster IF
Højslev Stadion Højslev Station IF
29. jul 2020
19:45
Højslev Station IF
Ørslevkloster IF
620842
to30-07 2020
11:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
30. jul 2020
11:00
Klejtrup B
Kvik IF
ANN
620844
to30-07 2020
12:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
30. jul 2020
12:00
Kvik IF
Ulbjerg IF
ANN
620846
to30-07 2020
12:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
30. jul 2020
12:00
Roslev IK
Skive IK
ANN
620848
to30-07 2020
13:00 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
30. jul 2020
13:00
Ulbjerg IF
Klejtrup B
ANN
620847
to30-07 2020
13:30 Højslev Stadion
ANN
Højslev Station IF
30. jul 2020
13:30
Højslev Station IF
Ørslevkloster IF
ANN
204195
to30-07 2020
18:00
Frøstrup/Hannæs/Nordthy
Koldby/Hørdum IF
Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
30. jul 2020
18:00
Frøstrup/Hannæs/Nordthy
Koldby/Hørdum IF
204196
to30-07 2020
18:00
FS Midtthy
Klitmøller IF
Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
30. jul 2020
18:00
FS Midtthy
Klitmøller IF
113472
to30-07 2020
18:30
Aabybro IF
Vestbjerg IF
Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
30. jul 2020
18:30
Aabybro IF
Vestbjerg IF
124791
to30-07 2020
19:00
Thyborøn Fritid
Mejrup GU
Lemvig Stadion Lemvig GF
30. jul 2020
19:00
Thyborøn Fritid
Mejrup GU
124793
to30-07 2020
19:00
Lemvig GF
Ramme-Lomborg IF
Lemvig Stadion Lemvig GF
30. jul 2020
19:00
Lemvig GF
Ramme-Lomborg IF
614577
to30-07 2020
19:00
Øster Hornum IF
Gug B
Øster Hornum Hallen Øster Hornum IF
30. jul 2020
19:00
Øster Hornum IF
Gug B
691403
to30-07 2020
19:00
IF Lyseng
IF Lyseng
Lyseng Idrætspark IF Lyseng
30. jul 2020
19:00
IF Lyseng
IF Lyseng
692750
to30-07 2020
19:00 BDO Arena Hjertinghus (klublokale) Hjerting IF
30. jul 2020
19:00
Hjerting IF
Sædding/G IF
692756
to30-07 2020
19:00 Skjern Bank Arena, Bramming Bramming B
30. jul 2020
19:00
Bramming B
Varde IF (1)
269767
to30-07 2020
19:00
Kristrup B
Purhus IF
Tirsdalens Skole Kristrup B
30. jul 2020
19:00
Kristrup B
Purhus IF
109793
to30-07 2020
19:00
FC Djursland U19
Grenaa IF
HSM Arena Grenå Grenaa IF
30. jul 2020
19:00
FC Djursland U19
Grenaa IF
565589
to30-07 2020
19:30 Smidstrup Hallen Smidstrup/Skærup IF
30. jul 2020
19:30
Smidstrup/Skærup IF (1)
Engum UI
590768
fr31-07 2020
17:50
Nr. 2 pulje 2
Nr. 2 pulje 3
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
31. jul 2020
17:50
Nr. 2 pulje 2
Nr. 2 pulje 3
220835
fr31-07 2020
18:30
Ulsted B
Asaa B
Ulsted El Arena (Ulsted) Asaa B
31. jul 2020
18:30
Ulsted B
Asaa B
693328
fr31-07 2020
19:00
Herrup Bjergby FF
Vinderup IK
Herrup Stadion Herrup Bjergby FF
31. jul 2020
19:00
Herrup Bjergby FF
Vinderup IK
734352
fr31-07 2020
19:00 Terndrup Stadion Terndrup IF
31. jul 2020
19:00
Terndrup IF
Gudumholm IF
880754
fr31-07 2020
19:00
Give Fremad
Sunds IF
Give Stadion Give Fremad
31. jul 2020
19:00
Give Fremad
Sunds IF
979644
fr31-07 2020
19:00
Nr. 3 i pulje 1 - Nr. 3 i pulje 2
Serie 3 niveau 2 x 45 min.
Sparkær Stadion Sparkær IF
31. jul 2020
19:00
Nr. 3 i pulje 1 - Nr. 3 i pulje 2
Serie 3 niveau 2 x 45 min.
979645
fr31-07 2020
19:00
Nr. 4 i pulje 1 - Nr. 4 i pulje 2
Serie 3 niveau 2 x 45 min.
Sparkær Stadion
ANN
Sparkær IF
31. jul 2020
19:00
Nr. 4 i pulje 1 - Nr. 4 i pulje 2
Serie 3 niveau 2 x 45 min.
ANN
689937
fr31-07 2020
19:30
Hersom/Bjerregrav IF
NUGF Viborg
Bjerregrav Stadion Hersom/Bjerregrav IF
31. jul 2020
19:30
Hersom/Bjerregrav IF
NUGF Viborg
590767
fr31-07 2020
19:30
Nr. 1 pulje 2
Nr. 1 pulje 3
Hodsager Klubcenter Hodsager UF
31. jul 2020
19:30
Nr. 1 pulje 2
Nr. 1 pulje 3
437794
fr31-07 2020
19:45 Ørslevkloster Stadion
ANN
Ørslevkloster IF
31. jul 2020
19:45
Skive IK (2)
Bruunshåb/Tapdrup IF (2)
ANN
256034
01-08 2020
11:00
AIA-Tranbjerg
Skødstrup SF
Grønløkke Stadion AIA-Tranbjerg
01. aug 2020
11:00
AIA-Tranbjerg
Skødstrup SF
470599
01-08 2020
11:00
Kvik IF
Sundsøre FK
Højslev Stadion Højslev Station IF
01. aug 2020
11:00
Kvik IF
Sundsøre FK
701693
01-08 2020
11:00 Lemming Stadion
ANN
Lemming IF
01. aug 2020
11:00
Lemming IF
Hammel GF
ANN
701694
01-08 2020
11:30
Hammel GF
!
NB: Hammel GF er taberdømt
Lemming Stadion
Lemming IF
01. aug 2020
11:30
Lemming IF
Hammel GF
565590
01-08 2020
12:00
Viby IF
FC Skanderborg
Viby Idrætspark Viby IF
01. aug 2020
12:00
Viby IF
FC Skanderborg
678993
01-08 2020
12:00
Aalborg Freja
LKB/Gistrup
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
Aalborg Freja
01. aug 2020
12:00
Aalborg Freja
LKB/Gistrup
689989
01-08 2020
13:00
Jetsmark IF
Hjallerup IF
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) Jetsmark IF
01. aug 2020
13:00
Jetsmark IF
Hjallerup IF
691342
01-08 2020
13:00
Nord-Als B
Midtals IF
Nordals Idrætscenter Nord-Als B
01. aug 2020
13:00
Nord-Als B
Midtals IF
584799
01-08 2020
13:00
Hune Boldklub
PSI/Serritslev
Hune Stadion Hune B
01. aug 2020
13:00
Hune Boldklub
PSI/Serritslev
979646
01-08 2020
13:00
Taber semifinale 1 - Taber semifinale 2
Serie 3 niveau 2 x 45 min.
Sparkær Stadion Sparkær IF
01. aug 2020
13:00
Taber semifinale 1 - Taber semifinale 2
Serie 3 niveau 2 x 45 min.
470333
01-08 2020
13:00
Støvring IF Fodbold
Rosendal IK
Rema 1000 Parken, Støvring Støvring IF Fodbold
01. aug 2020
13:00
Støvring IF Fodbold
Rosendal IK
269769
01-08 2020
13:00
Nr. 1 pulje 3
Nr. 1 pulje 4
Kristrup Stadion Kristrup B
01. aug 2020
13:00
Nr. 1 pulje 3
Nr. 1 pulje 4
269771
01-08 2020
13:00
Nr. 3 pulje 3
Nr. 3 pulje 4
Tirsdalens Skole Kristrup B
01. aug 2020
13:00
Nr. 3 pulje 3
Nr. 3 pulje 4
269772
01-08 2020
13:00
Nr. 2 pulje 3
Nr. 2 pulje 4
Kristrup Stadion Kristrup B
01. aug 2020
13:00
Nr. 2 pulje 3
Nr. 2 pulje 4
470597
01-08 2020
13:15
Højslev Station IF
Ørslevkloster IF
Højslev Stadion Højslev Station IF
01. aug 2020
13:15
Højslev Station IF
Ørslevkloster IF
470598
01-08 2020
13:15
MorsØ FC
Ulbjerg IF
Højslev Stadion Højslev Station IF
01. aug 2020
13:15
MorsØ FC
Ulbjerg IF
188359
01-08 2020
13:30 Hornsyld Idrætscenter UDMELDT / Hornsyld IF
01. aug 2020
13:30
Hornsyld IF
Vejle Kammeraterne
751872
01-08 2020
13:30 Tinghøj Stadion (Doense)
ANN
Doense/Vebbestrup IF
01. aug 2020
13:30
Doense/Vebbestrup IF
Skelund IF
ANN
565575
01-08 2020
13:30
Vodskov IF
Storvorde/Sejlflod B
Luksusbaby Arena (Vodskov) Vodskov IF
01. aug 2020
13:30
Vodskov IF
Storvorde/Sejlflod B
682112
01-08 2020
14:00
Skelund IF
Møldrup/Tostrup IF
Skelund Stadion Skelund IF
01. aug 2020
14:00
Skelund IF
Møldrup/Tostrup IF
792557
01-08 2020
14:00
Østervraa IF
Harken UGF
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa) Østervraa IF
01. aug 2020
14:00
Østervraa IF
Harken UGF
738946
01-08 2020
14:00
BPI
Covia Arena BPI
01. aug 2020
14:00
BPI
Engum UI
751139
01-08 2020
14:00 Føvling Stadion Føvling/Stenderup UI
01. aug 2020
14:00
Føvling/Stenderup UI
Høm/Seem UIF
124794
01-08 2020
14:00
Lemvig GF
Thyborøn Fritid
Lemvig Stadion Lemvig GF
01. aug 2020
14:00
Lemvig GF
Thyborøn Fritid
124795
01-08 2020
14:00
Lemvig GF
Ramme-Lomborg IF
Lemvig Stadion Lemvig GF
01. aug 2020
14:00
Lemvig GF
Ramme-Lomborg IF
269604
01-08 2020
14:15
Hornum IF
Aars IK
Freja Park (Gundersted) Gundersted IF
01. aug 2020
14:15
Hornum IF
Aars IK
433410
01-08 2020
15:00
Aabenraa BK
Vojens BI
Aabenraa Stadion
ANN
Aabenraa BK
01. aug 2020
15:00
Aabenraa BK
Vojens BI
ANN
124871
01-08 2020
16:00
Hirtshals B
Hjørring IF
Schlie Arena (Hirtshals) Hirtshals B
01. aug 2020
16:00
Hirtshals B
Hjørring IF
698627
01-08 2020
17:00 Aabyhøj Stadion Aabyhøj IF
01. aug 2020
17:00
Aabyhøj IF
Aarhus 1900
682133
02-08 2020
12:00
Christiansbjerg IF
AC Pink Panthers
Christiansbjerg Idrætsanlæg Christiansbjerg IF
02. aug 2020
12:00
Christiansbjerg IF
AC Pink Panthers
204198
02-08 2020
13:30
Sjørring B
FS Midtthy
Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
02. aug 2020
13:30
Sjørring B
FS Midtthy
204199
02-08 2020
13:30
Nors B
Frøstrup/Hannæs/Nordthy
Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
02. aug 2020
13:30
Nors B
Frøstrup/Hannæs/Nordthy
433488
02-08 2020
14:00
Horsens fS
Horsens KFUM
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Horsens fS
02. aug 2020
14:00
Horsens fS
Horsens KFUM
691395
02-08 2020
14:00 V.Nebel Sportsplads Øster Starup/Vester Nebel IF
02. aug 2020
14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Skibet IF (1)
692682
02-08 2020
14:00
Trustrup-Ålsrode IF
Grenaa IF
Trustrup Stadion Trustrup-Ålsrode IF
02. aug 2020
14:00
Trustrup-Ålsrode IF
Grenaa IF
738949
02-08 2020
14:00 Nordre Stadion Den Bosniske IF
02. aug 2020
14:00
Den Bosniske IF
Dalby GF
756276
02-08 2020
14:00
Vester Hassing GF
Biersted IF
Kenta Arena (Gandrup) Vester Hassing GF
02. aug 2020
14:00
Vester Hassing GF
Biersted IF
803155
02-08 2020
14:00
BPI
Covia Arena BPI
02. aug 2020
14:00
BPI
Engum UI
124699
02-08 2020
15:00
Skibsby-Højene IF
Fortuna Hjørring
Højene Hallen Skibsby-Højene IF
02. aug 2020
15:00
Skibsby-Højene IF
Fortuna Hjørring
692751
02-08 2020
18:00 Næsbjerg Idrætsanlæg Næsbjerg/Rousthøje UI
02. aug 2020
18:00
Næsbjerg RUI
Varde United
785048
ma03-08 2020
18:30 Gudumholm Stadion Gudumholm IF
03. aug 2020
18:30
Gudumholm IF
Mou IF
804071
ma03-08 2020
19:00 Jels Stadion Jels IF
03. aug 2020
19:00
Jels IF
Vamdrup IF (1)
860708
ma03-08 2020
19:00
IF Fremad Nørhalne
Sulsted IF
Nørhalne Stadion IF Fremad Nørhalne
03. aug 2020
19:00
IF Fremad Nørhalne
Sulsted IF
584800
ma03-08 2020
19:00
Hune Boldklub
Aabybro IF
Hune Stadion
ANN
Hune B
03. aug 2020
19:00
Hune Boldklub
Aabybro IF
ANN
691343
ma03-08 2020
19:00
Terndrup IF
Svenstrup-Godthåb IF
Terndrup Stadion Terndrup IF
03. aug 2020
19:00
Terndrup IF
Svenstrup-Godthåb IF
693089
ma03-08 2020
19:30
Tjørring IF
FodboldHoldet Herning
Hessel Arena (Tjørring) Tjørring IF
03. aug 2020
19:30
Tjørring IF
FodboldHoldet Herning
751868
ma03-08 2020
19:30
Tjørring IF
Borbjerg GU
Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring)
ANN
Tjørring IF
03. aug 2020
19:30
Tjørring IF
Borbjerg GU
ANN
992012
ma03-08 2020
19:45
Funder
FFD Kralpy
Fårvang Stadion Fårvang IF
03. aug 2020
19:45
Funder
FFD Kralpy
204202
ti04-08 2020
18:00
Thy Mesterskaber
B-finale
Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
04. aug 2020
18:00
Thy Mesterskaber
B-finale
992016
ti04-08 2020
18:00
HOG Hinnerup
TST
Fårvang Stadion Fårvang IF
04. aug 2020
18:00
HOG Hinnerup
TST
690523
ti04-08 2020
18:30
Frederikshavn fI
FC Vakok
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn) Frederikshavn fI
04. aug 2020
18:30
Frederikshavn fI
FC Vakok
691515
ti04-08 2020
18:30
Aalborg Freja
Aalborg Chang
Steka Bolig Park (Aalborg Freja) Aalborg Freja
04. aug 2020
18:30
Aalborg Freja
Aalborg Chang
693030
ti04-08 2020
19:00 Voldum Stadion Nielstrup/Voldum UI
04. aug 2020
19:00
VH Fodbold
Ådalen IF (1)
693531
ti04-08 2020
19:00
Hornbæk SF
Helsted Fremad IF
Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
04. aug 2020
19:00
Hornbæk SF
Helsted Fremad IF
717437
ti04-08 2020
19:00
Bredballe IF
Vinding SF
BAUHAUS Park - Hældager Bredballe IF
04. aug 2020
19:00
Bredballe IF
Vinding SF
738953
ti04-08 2020
19:00 Jernvedlund Stadion Jernved IF
04. aug 2020
19:00
Jernved IF
Høm/Seem UIF
785243
ti04-08 2020
19:00
???
Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
04. aug 2020
19:00
ASA, Aarhus
???
792917
ti04-08 2020
19:00 Jelling Stadion (Kunstgræs) Jelling fS
04. aug 2020
19:00
Jelling fS
FC GOG Fodbold
803500
ti04-08 2020
19:00 NMT-BYENS Arena Hadsten Hadsten Sports Klub
04. aug 2020
19:00
Hadsten SK (1)
AIA/Tranbjerg
804110
ti04-08 2020
19:00
Als Serie 3
Als
Als Stadion Als B
04. aug 2020
19:00
Als Serie 3
Als
954725
ti04-08 2020
19:00 Tinghøj Stadion (Doense) Doense/Vebbestrup IF
04. aug 2020
19:00
Doense/Vebbestrup IF
Øster Hornum IF (1)
433411
ti04-08 2020
19:00
Aabenraa BK
Haderslev FK
Aabenraa Stadion Aabenraa BK
04. aug 2020
19:00
Aabenraa BK
Haderslev FK
470895
ti04-08 2020
19:00
Sædding/G IF
Tjæreborg IF
Guldager Idrætscenter Sædding/G IF
04. aug 2020
19:00
Sædding/G IF
Tjæreborg IF
565576
ti04-08 2020
19:00
Vodskov IF
Aalborg Freja
Luksusbaby Arena (Vodskov) Vodskov IF
04. aug 2020
19:00
Vodskov IF
Aalborg Freja
992017
ti04-08 2020
19:45
Faarvang
Lemming
Fårvang Stadion Fårvang IF
04. aug 2020
19:45
Faarvang
Lemming
792910
on05-08 2020
17:30 Skovvangsskolen Aarhus Black Vipers
05. aug 2020
17:30
Aarhus Black Vipers
Katrinebjergs AF
470893
on05-08 2020
19:00
Vejle Kammeraterne
FB Fodbold
Søndre Stadion Vejle Kammeraterne
05. aug 2020
19:00
Vejle Kammeraterne
FB Fodbold
692688
on05-08 2020
19:30
FC Hornstrup
Smidstrup/Skærup IF
Hornstrup Stadion FC Hornstrup
05. aug 2020
19:30
FC Hornstrup
Smidstrup/Skærup IF
994931
to06-08 2020
18:00
Faarvang
FFD Kralpy
Fårvang Stadion Fårvang IF
06. aug 2020
18:00
Faarvang
FFD Kralpy
994970
to06-08 2020
18:00
Romalt
Thorsø
Fårvang Stadion Fårvang IF
06. aug 2020
18:00
Romalt
Thorsø
544294
to06-08 2020
19:00
AIA-Tranbjerg
FC Engelunden
Grønløkke Stadion AIA-Tranbjerg
06. aug 2020
19:00
AIA-Tranbjerg
FC Engelunden
690978
to06-08 2020
19:00
Østbirk IF
Horsens United
Trailergaarden-Gantrup Arena Østbirk IF
06. aug 2020
19:00
Østbirk IF
Horsens United
691503
to06-08 2020
19:00
Rødekro IF
Gråsten B
Fladhøj Idrætscenter Rødekro IF
06. aug 2020
19:00
Rødekro IF
Gråsten B
907174
fr07-08 2020
19:00
Skærbæk, tr.kamp
Tønderhallerne Tønder SF
07. aug 2020
19:00
Tønder SF
Skærbæk, tr.kamp
690042
08-08 2020
14:00
Aarhus 1900
Østbirk IF
Fort Langenæs
Aarhus 1900
08. aug 2020
14:00
Aarhus 1900
Østbirk IF
691092
08-08 2020
16:00
Gørding-Vejrup Fodbold
!
NB: Gørding-Vejrup Fodbold er taberdømt
Vejrup Fritidscenter
Gørding/Lourup IF
08. aug 2020
16:00
Gørding-Vejrup Fodbold
Næsbjerg RUI
904447
09-08 2020
15:00 SwipBox Arena - Sundsmarkcentret Sønderborg Boldklub
09. aug 2020
15:00
Sønderborg B
Sønderborg B
909008
16-08 2020
15:00
Kanonkuglerne
Steka Bolig Park (Aalborg Freja) Aalborg Freja
16. aug 2020
15:00
Aalborg Freja
Kanonkuglerne
945969
22-08 2020
13:00
Gamle ukrainere
Interfjord Park Glyngøre Sallingsund FC
22. aug 2020
13:00
Sallingsund FC
Gamle ukrainere
907119
ma21-09 2020
19:00
Hedensted IF
Odder IGF Fodbold
Hedensted Stadion Kunstgræs
Hedensted IF
21. sep 2020
19:00
Hedensted IF
Odder IGF Fodbold
947935
26-09 2020
15:30
Vinding SF
Vinding SF
Vinding Stadion
ANN
Vinding SF
26. sep 2020
15:30
Vinding SF
Vinding SF
ANN
458668
ma12-10 2020
19:00
Hedensted IF
Kjellerup IF
Hedensted Stadion Kunstgræs Hedensted IF
12. okt 2020
19:00
Hedensted IF
Kjellerup IF
765078
22-11 2020
12:00
Varde IF
Varde IF
Vestjysk Bank Stadion (Varde)