MENU

Herre Serie 3 / Træningskamp //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
433075 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 HIF-Hs Freja Hovedgård Stadion
ANN

Kampen annulleret

Hovedgård IF
433076 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 Østbirk-Søvind Hovedgård Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Hovedgård IF
931403 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Tårs/Ugilt IF Harken UGF SCO Park Tårs/Ugilt IF
372928 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Trekroner IF 98 Tranum GF Trekroner Stadion Trekroner IF 98
384673 ti
09-06 2020
Kl. 19:30
Vinding SF Vinding SF Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
384665 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Værum GF Vorup FB Værum Stadion Værum GF
433616 to
11-06 2020
Kl. 19:00
IF Midtdjurs Auning IF Ryomgård Stadion IF Midtdjurs
446767 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Hobro IK Valsgård IF 83 Hobro IK - Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hobro IK
560146 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Horsens KFUM Horsens United Bankagerhallen
ANN

Kampen annulleret

Horsens KFUM
434660
13-06 2020
Kl. 13:00
Valsgård IF 83 Hobro IK
!
NB: Hobro IK er taberdømt
Valsgård Stadion
Valsgård IF 83
433079
13-06 2020
Kl. 13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 HIF-freja Hovedgård Stadion Hovedgård IF
433080
13-06 2020
Kl. 13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 hb-søvind Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
564299
13-06 2020
Kl. 13:30
Bredballe IF Vejle FC BAUHAUS Park - Hældager Bredballe IF
564366
13-06 2020
Kl. 15:15
FC Skanderborg ACFC team.blue arena FC Skanderborg
565636
14-06 2020
Kl. 12:00
Spentrup IF Helsted Fremad IF Spentrup Hallen Spentrup IF
384593
14-06 2020
Kl. 14:00
Horsens fS Gauerslund IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
562673
14-06 2020
Kl. 16:00
Hjerting IF Sædding/G IF BDO Arena Hjertinghus Hjerting IF
434925 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Bredballe IF Christiansfeld IF BAUHAUS Park - Hældager
Bredballe IF
435309 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Ravnsbjerg/Løgstrup Foulum IF Seier Park, Løgstrup Løgstrup G&IF
560535 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Skive IK Stoholm IF Egeris Idrætsanlæg Skive IK
565638 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
VH Fodbold Helsted Fremad IF Hadbjerg Skole
ANN

Kampen annulleret

HØST IF
565640 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
VH Fodbold Helsted Fremad IF Hadbjerg Skole HØST IF
433081 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 Hs Freja-Søvind Hovedgård Stadion Hovedgård IF
433082 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 hb-juelsminde Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
433978 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Vorup FB Vorup FB Ulvehøj Idrætscenter Vorup FB
384562 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Vejle Kammeraterne Skibet IF Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN

Kampen annulleret

Vejle Kammeraterne
564761 on
17-06 2020
Kl. 19:00
FC Hornstrup Vejle B Hornstrup Stadion FC Hornstrup
580892 to
18-06 2020
Kl. 18:30
Hjerting IF Esbjerg fB BDO Arena Hjertinghus Hjerting IF
576960 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Gudumholm IF RKG Gudumholm Stadion Gudumholm IF
564371 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Harken UGF Hjørring IF EkspertFugen Arena, Harken Harken UGF
564744 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Valsgård IF 83 Suldrup Stadion Sønderup/Suldrup IK Frem
434255 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Esbjerg United Hjerting IF Veldtofte Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

Esbjerg United
562684 to
18-06 2020
Kl. 19:40
Hovedgård cup 2020 S3/S4 HIF-HB Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
565625 to
18-06 2020
Kl. 19:45
IF Lyseng IF Lyseng Lyseng Idrætspark IF Lyseng
565429 fr
19-06 2020
Kl. 18:30
Aarhus 1900 ASA, Aarhus Fort Langenæs Aarhus 1900
433979 fr
19-06 2020
Kl. 19:00
Vorup FB Foulum IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
580895
20-06 2020
Kl. 13:00
Valsgård IF 83 Ukendt Valsgård Stadion Valsgård IF 83
433085
20-06 2020
Kl. 13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 HIF-hb Hovedgård Stadion
Hovedgård IF
598567
20-06 2020
Kl. 14:00
Vejle Kammeraterne Skibet IF Danisol Park Kunstgræs (Vejle) Vejle Kammeraterne
569498
20-06 2020
Kl. 16:00
Aulum IF Herning Fremad REMA 1000 Park, Aulum Aulum IF
433087
20-06 2020
Kl. 19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 Juelsminde-Søvind Hovedgård Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Hovedgård IF
581143 ma
22-06 2020
Kl. 19:00
Hjerting IF Esbjerg fB BDO Arena Hjertinghus Hjerting IF
101245 ma
22-06 2020
Kl. 19:15
IK Rosendal
!
NB: IK Rosendal er taberdømt
Hobro IK Rosendal Stadion
Rosendal IK
433088 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 HIF-Juelsminde Hovedgård Stadion Hovedgård IF
433089 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 hb-Hs Freja Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
102558 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Hjerting IF Esbjerg IF 92 BDO Arena Hjertinghus Hjerting IF
581300 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Aulum IF Herning IK REMA 1000 Park, Aulum Aulum IF
565626 to
25-06 2020
Kl. 19:45
IF Lyseng IF Lyseng Lyseng Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

IF Lyseng
581154 fr
26-06 2020
Kl. 19:00
Ans IF Kjellerup IF LM Transport Arena (Ans) Ans IF
664799 fr
26-06 2020
Kl. 19:00
FFD Kralupy Christiansbjerg IF Christiansbjerg Idrætsanlæg FFD Kralupy
113702
27-06 2020
Kl. 09:30
Randers Freja Dronningborg B Randers Stadion Randers Freja
434917
27-06 2020
Kl. 13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 HIF_Søvind Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
434918
27-06 2020
Kl. 13:00
Hovedgård cup 2020 S3/S4 Juelsminde-Freja Hovedgård Stadion Hovedgård IF
723703
27-06 2020
Kl. 14:00
Midtals IF Sønderborg Boldklub Thøisen Murerfirma Arena
ANN

Kampen annulleret

Midtals IF
668202
28-06 2020
Kl. 15:00
Aalborg Freja Aalborg Chang Frejaparken Aalborg Freja
184209
28-06 2020
Kl. 15:00
Horsens fS Aarhus Fremad Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
184537 ti
30-06 2020
Kl. 19:00
Herning Fremad Herning Fremad Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
717414 ti
30-06 2020
Kl. 19:00
Frederikshavn fI Thise IF Park Empire Frederikshavn fI
726420 ti
30-06 2020
Kl. 19:00
Klitmøller IF Thisted FC Klitmøller Stadion Klitmøller IF
581365 ti
30-06 2020
Kl. 19:00
ASA, Aarhus ASA, Aarhus Robotize Park ASA, Aarhus
992008 on
01-07 2020
Kl. 19:00
FC Hornstrup Hover IF Hornstrup Stadion FC Hornstrup
724096 on
01-07 2020
Kl. 19:00
Ørsted IF Ukendt Ørsted Stadion
ANN

Kampen annulleret

Ørsted IF
367887 to
02-07 2020
Kl. 19:00
Tarp B Esbjerg fB Bryndumvej Idrætshal Tarp B
126431
04-07 2020
Kl. 12:15
Sønderborg Boldklub Sønderborg S5 SwipBox Arena - Sundsmarkcentret Sønderborg Boldklub
880772 to
16-07 2020
Kl. 19:00
TRIF Christiansbjerg IF TRIF Kunstgræsbane TRIF
927762
18-07 2020
Kl. 12:00
Storvorde/Sejlflod B IF Haabet, Øster Uttrup Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane Storvorde/Sejlflod B
557080
19-07 2020
Kl. 14:00
Aabyhøj IF Vejlby Skovbakken Aarhus Aabyhøj Stadion Aabyhøj IF
565574 ti
21-07 2020
Kl. 19:00
Vodskov IF AaB Vodskov Stadion Vodskov IF
588164 to
23-07 2020
Kl. 17:50
Herning Fremad 2 Vinding UIF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
881157 to
23-07 2020
Kl. 19:00
Skibsby-Højene IF Nørresundby Forenede Boldklubber Højene Hallen Skibsby-Højene IF
726432 to
23-07 2020
Kl. 19:00
Gørding-Vejrup Fodbold Esbjerg IF 92 Gørding Idrætsanlæg Gørding/Lourup IF
588165 to
23-07 2020
Kl. 19:30
Herning KFUM 1 Vildbjerg SF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
588166 to
23-07 2020
Kl. 19:30
Holstebro B Faster/Hanning Hodsager Klubcenter Hodsager UF
581305 fr
24-07 2020
Kl. 18:30
LKB/Gistrup Aalborg Chang Chang's Baner LKB/Gistrup
588168 fr
24-07 2020
Kl. 19:30
Aulum IF Videbæk IF 1 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
109791 fr
24-07 2020
Kl. 19:30
FC Djursland U19 IF Midtdjurs HSM Arena Grenå Grenaa IF
599675
25-07 2020
Kl. 13:00
Vinding SF Horsens B Vinding Kunstgræsbane
Vinding SF
544292
25-07 2020
Kl. 13:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Nørager/Rørbæk IF Suldrup Stadion Sønderup/Suldrup IK Frem
408996
25-07 2020
Kl. 13:00
FK Fjordsiden Vestbjerg IF Klubhuset B52/AFC
ANN

Kampen annulleret

FK Fjordsiden
269758
25-07 2020
Kl. 13:00
Vorup FB AH 2012 Tirsdalens Skole Kristrup Boldklub
405908
25-07 2020
Kl. 13:30
Hornsyld IF Horsens fS Hornsyld Idrætscenter Hornsyld IF
792566
25-07 2020
Kl. 14:00
Storvorde/Sejlflod B Aabybro IF Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane Storvorde/Sejlflod B
692701
25-07 2020
Kl. 14:00
Skelund IF Doense/Vebbestrup IF Skelund Stadion Skelund IF
269759
25-07 2020
Kl. 15:00
Purhus IF TRIF Tirsdalens Skole Kristrup Boldklub
590405
26-07 2020
Kl. 13:00
Videbæk IF 1 Vildbjerg SF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
590403
26-07 2020
Kl. 13:00
Holstebro B Vinding UIF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
691061
26-07 2020
Kl. 13:00
Give Fremad Krogager B Give Stadion Give Fremad
590404
26-07 2020
Kl. 15:00
Aulum IF Herning KFUM 1 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
590406
26-07 2020
Kl. 15:00
Faster/Hanning Herning Fremad 2 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
470305 ma
27-07 2020
Kl. 18:00
Højslev Station IF MorsØ FC Højslev Stadion Højslev Station IF
470306 ma
27-07 2020
Kl. 18:00
Ulbjerg IF Sundsøre FK Højslev Stadion Højslev Station IF
204192 ma
27-07 2020
Kl. 18:00
Koldby/Hørdum IF Nors B Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
204193 ma
27-07 2020
Kl. 18:00
Klitmøller IF Sjørring B Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
269761 ma
27-07 2020
Kl. 19:00
Spentrup IF AH 2012 Tirsdalens Skole Kristrup Boldklub
269345 ma
27-07 2020
Kl. 19:10
Hornum IF Sønderup/Suldrup IK Frem Freja Park Gundersted IF
470307 ma
27-07 2020
Kl. 19:45
Kvik IF Ørslevkloster IF Højslev Stadion Højslev Station IF
590652 ti
28-07 2020
Kl. 17:50
Holstebro B Herning Fremad 2 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
590756 ti
28-07 2020
Kl. 17:50
Videbæk IF 1 Herning KFUM 1 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
682111 ti
28-07 2020
Kl. 18:30
Ulsted B Jetsmark IF Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted Jetsmark IF
581306 ti
28-07 2020
Kl. 18:30
LKB/Gistrup Aabybro IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
566006 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Poulstrup Vrejlev 81 Frederikshavn fI Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold
470892 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Vejle Kammeraterne Tørring IF Danisol Park Kunstgræs (Vejle) Vejle Kammeraterne
269763 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Kristrup B TRIF Tirsdalens Skole Kristrup Boldklub
698224 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Vodskov IF Gug B Vodskov Stadion Vodskov IF
124770 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Struer B Ramme-Lomborg IF Lemvig Stadion Lemvig GF
124790 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Lemvig GF Thyborøn Fritid Lemvig Stadion Lemvig GF
590758 ti
28-07 2020
Kl. 19:30
Vinding UIF Faster/Hanning Hodsager Klubcenter Hodsager UF
590759 on
29-07 2020
Kl. 17:50
Aulum IF Vildbjerg SF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
470308 on
29-07 2020
Kl. 18:00
Ulbjerg IF Kvik IF Højslev Stadion Højslev Station IF
470309 on
29-07 2020
Kl. 18:00
MorsØ FC Sundsøre FK Højslev Stadion Højslev Station IF
269765 on
29-07 2020
Kl. 19:00
Vorup FB Spentrup IF Tirsdalens Skole Kristrup Boldklub
470310 on
29-07 2020
Kl. 19:45
Højslev Station IF Ørslevkloster IF Højslev Stadion Højslev Station IF
204195 to
30-07 2020
Kl. 18:00
Frøstrup/Hannæs/Nordthy Koldby/Hørdum IF Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
204196 to
30-07 2020
Kl. 18:00
FS Midtthy Klitmøller IF Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
113472 to
30-07 2020
Kl. 18:30
Aabybro IF Vestbjerg IF Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
269767 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Kristrup B Purhus IF Tirsdalens Skole Kristrup Boldklub
614577 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Øster Hornum IF Gug B Øster Hornum Hallen Øster Hornum IF
691403 to
30-07 2020
Kl. 19:00
IF Lyseng IF Lyseng Lyseng Idrætspark IF Lyseng
692750 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Hjerting IF Sædding/G IF BDO Arena Hjertinghus Hjerting IF
692756 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Bramming B Varde IF Skjern Bank Arena, Bramming Bramming Boldklub
124791 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Thyborøn Fritid Mejrup GU Lemvig Stadion Lemvig GF
124793 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Lemvig GF Ramme-Lomborg IF Lemvig Stadion Lemvig GF
109793 to
30-07 2020
Kl. 19:00
FC Djursland U19 Grenaa IF HSM Arena Grenå Grenaa IF
565589 to
30-07 2020
Kl. 19:30
Smidstrup/Skærup IF Engum UI Smidstrup Hallen Smidstrup/Skærup IF
590768 fr
31-07 2020
Kl. 17:50
Nr. 2 pulje 2 Nr. 2 pulje 3 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
220835 fr
31-07 2020
Kl. 18:30
Ulsted B Asaa B Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted Asaa B
693328 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Herrup Bjergby FF Vinderup IK Herrup Stadion Herrup Bjergby FF
734352 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Terndrup IF Gudumholm IF Terndrup Stadion Terndrup IF
880754 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Give Fremad Sunds IF Give Stadion Give Fremad
979644 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Nr. 3 i pulje 1 - Nr. 3 i pulje 2 Serie 3 niveau 2 x 45 min. Sparkær Stadion Sparkær IF
979645 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Nr. 4 i pulje 1 - Nr. 4 i pulje 2 Serie 3 niveau 2 x 45 min. Sparkær Stadion
ANN

Kampen annulleret

Sparkær IF
689937 fr
31-07 2020
Kl. 19:30
Hersom/Bjerregrav IF NUGF Viborg Bjerregrav Stadion Hersom/Bjerregrav IF
590767 fr
31-07 2020
Kl. 19:30
Nr. 1 pulje 2 Nr. 1 pulje 3 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
256034
01-08 2020
Kl. 11:00
AIA-Tranbjerg Skødstrup SF Grønløkke Stadion AIA-Tranbjerg
470599
01-08 2020
Kl. 11:00
Kvik IF Sundsøre FK Højslev Stadion Højslev Station IF
701693
01-08 2020
Kl. 11:00
Lemming IF Hammel GF Lemming Stadion
ANN

Kampen annulleret

Lemming IF
701694
01-08 2020
Kl. 11:30
Lemming IF Hammel GF
!
NB: Hammel GF er taberdømt
Lemming Stadion
Lemming IF
565590
01-08 2020
Kl. 12:00
Viby IF FC Skanderborg Viby Idrætspark Viby IF
678993
01-08 2020
Kl. 12:00
Aalborg Freja LKB/Gistrup Frejaparken
Aalborg Freja
584799
01-08 2020
Kl. 13:00
Hune Boldklub PSI/Serritslev Hune Stadion Hune Boldklub
689989
01-08 2020
Kl. 13:00
Jetsmark IF Hjallerup IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Jetsmark IF
470333
01-08 2020
Kl. 13:00
Støvring IF Fodbold Rosendal IK Støvring Stadion Støvring IF Fodbold
691342
01-08 2020
Kl. 13:00
Nord-Als B Midtals IF Nordals Idrætscenter Nord-Als B
979646
01-08 2020
Kl. 13:00
Taber semifinale 1 - Taber semifinale 2 Serie 3 niveau 2 x 45 min. Sparkær Stadion Sparkær IF
269769
01-08 2020
Kl. 13:00
Nr. 1 pulje 3 Nr. 1 pulje 4 Kristrup Stadion Kristrup Boldklub
269771
01-08 2020
Kl. 13:00
Nr. 3 pulje 3 Nr. 3 pulje 4 Tirsdalens Skole Kristrup Boldklub
269772
01-08 2020
Kl. 13:00
Nr. 2 pulje 3 Nr. 2 pulje 4 Kristrup Stadion Kristrup Boldklub
470597
01-08 2020
Kl. 13:15
Højslev Station IF Ørslevkloster IF Højslev Stadion Højslev Station IF
470598
01-08 2020
Kl. 13:15
MorsØ FC Ulbjerg IF Højslev Stadion Højslev Station IF
565575
01-08 2020
Kl. 13:30
Vodskov IF Storvorde/Sejlflod B Vodskov Stadion Vodskov IF
751872
01-08 2020
Kl. 13:30
Doense/Vebbestrup IF Skelund IF Tinghøj Stadion
ANN

Kampen annulleret

Doense/Vebbestrup IF
188359
01-08 2020
Kl. 13:30
Hornsyld IF Vejle Kammeraterne Hornsyld Idrætscenter Hornsyld IF
124794
01-08 2020
Kl. 14:00
Lemvig GF Thyborøn Fritid Lemvig Stadion Lemvig GF
124795
01-08 2020
Kl. 14:00
Lemvig GF Ramme-Lomborg IF Lemvig Stadion Lemvig GF
751139
01-08 2020
Kl. 14:00
Føvling/Stenderup UI Høm/Seem UIF Føvling Stadion Føvling/Stenderup UI
738946
01-08 2020
Kl. 14:00
BPI Engum UI Covia Arena BPI
792557
01-08 2020
Kl. 14:00
Østervraa IF Harken UGF Elektrikeren Nord Arena Østervraa IF
682112
01-08 2020
Kl. 14:00
Skelund IF Møldrup/Tostrup IF Skelund Stadion Skelund IF
269604
01-08 2020
Kl. 14:15
Hornum IF Aars IK Freja Park Gundersted IF
433410
01-08 2020
Kl. 15:00
Aabenraa BK Vojens BI Aabenraa Stadion
ANN

Kampen annulleret

Aabenraa BK
124871
01-08 2020
Kl. 16:00
Hirtshals B Hjørring IF Schlie Arena Hirtshals B
698627
01-08 2020
Kl. 17:00
Aabyhøj IF Aarhus 1900 Aabyhøj Stadion Aabyhøj IF
682133
02-08 2020
Kl. 12:00
Christiansbjerg IF AC Pink Panthers Christiansbjerg Idrætsanlæg Christiansbjerg IF
204198
02-08 2020
Kl. 13:30
Sjørring B FS Midtthy Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
204199
02-08 2020
Kl. 13:30
Nors B Frøstrup/Hannæs/Nordthy Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
433488
02-08 2020
Kl. 14:00
Horsens fS Horsens KFUM Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Horsens fS
691395
02-08 2020
Kl. 14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF Skibet IF V.Nebel Sportsplads Øster Starup/Vester Nebel IF
692682
02-08 2020
Kl. 14:00
Trustrup-Ålsrode IF Grenaa IF Trustrup Stadion Trustrup-Ålsrode IF
738949
02-08 2020
Kl. 14:00
Den Bosniske IF Dalby GF Nordre Stadion Den Bosniske IF
756276
02-08 2020
Kl. 14:00
Vester Hassing GF Biersted IF Gandrup Stadion Vester Hassing GF
803155
02-08 2020
Kl. 14:00
BPI Engum UI Covia Arena BPI
124699
02-08 2020
Kl. 15:00
Skibsby-Højene IF Fortuna Hjørring Højene Hallen Skibsby-Højene IF
692751
02-08 2020
Kl. 18:00
Næsbjerg RUI Varde United Næsbjerg Idrætsanlæg Næsbjerg/Rousthøje UI
785048 ma
03-08 2020
Kl. 18:30
Gudumholm IF Mou IF Gudumholm Stadion Gudumholm IF
691343 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Terndrup IF Svenstrup-Godthåb IF Terndrup Stadion Terndrup IF
584800 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Hune Boldklub Aabybro IF Hune Stadion
ANN

Kampen annulleret

Hune Boldklub
860708 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
IF Fremad Nørhalne Sulsted IF Nørhalne Stadion IF Fremad Nørhalne
804071 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Jels IF Vamdrup IF Jels Stadion Jels IF
693089 ma
03-08 2020
Kl. 19:30
Tjørring IF FodboldHoldet Herning Hessel Arena Tjørring IF
751868 ma
03-08 2020
Kl. 19:30
Tjørring IF Borbjerg GU Hessel Arena Kunstgræs 1
ANN

Kampen annulleret

Tjørring IF
992012 ma
03-08 2020
Kl. 19:45
Funder FFD Kralpy Fårvang Stadion Fårvang IF
992016 ti
04-08 2020
Kl. 18:00
HOG Hinnerup TST Fårvang Stadion Fårvang IF
204202 ti
04-08 2020
Kl. 18:00
Thy Mesterskaber B-finale Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
691515 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Aalborg Freja Aalborg Chang Frejaparken Aalborg Freja
690523 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Frederikshavn fI FC Vakok Park Empire Frederikshavn fI
565576 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Vodskov IF Aalborg Freja Vodskov Stadion Vodskov IF
433411 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Aabenraa BK Haderslev FK Aabenraa Stadion Aabenraa BK
470895 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Sædding/G IF Tjæreborg IF Guldager Idrætscenter Sædding/G IF
717437 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Bredballe IF Vinding SF BAUHAUS Park - Hældager Bredballe IF
693030 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
VH Fodbold Ådalen IF Voldum Stadion Nielstrup/Voldum UI
693531 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Hornbæk SF Helsted Fremad IF Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
738953 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Jernved IF Høm/Seem UIF Jernvedlund Stadion Jernved IF
785243 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
ASA, Aarhus ??? Robotize Park ASA, Aarhus
792917 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Jelling fS FC GOG Fodbold Jelling Stadion (Kunstgræs) Jelling fS
954725 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF Øster Hornum IF Tinghøj Stadion Doense/Vebbestrup IF
804110 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Als Serie 3 Als Als Stadion Als B
803500 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Hadsten SK AIA/Tranbjerg NMT-BYENS Arena Hadsten Hadsten Sports Klub
992017 ti
04-08 2020
Kl. 19:45
Faarvang Lemming Fårvang Stadion Fårvang IF
792910 on
05-08 2020
Kl. 17:30
Aarhus Black Vipers Katrinebjergs AF Skovvangsskolen Aarhus Black Vipers
470893 on
05-08 2020
Kl. 19:00
Vejle Kammeraterne FB Fodbold Søndre Stadion Vejle Kammeraterne
692688 on
05-08 2020
Kl. 19:30
FC Hornstrup Smidstrup/Skærup IF Hornstrup Stadion FC Hornstrup
994931 to
06-08 2020
Kl. 18:00
Faarvang FFD Kralpy Fårvang Stadion Fårvang IF
994970 to
06-08 2020
Kl. 18:00
Romalt Thorsø Fårvang Stadion Fårvang IF
691503 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Rødekro IF Gråsten B Fladhøj Idrætscenter Rødekro IF
544294 to
06-08 2020
Kl. 19:00
AIA-Tranbjerg FC Engelunden Grønløkke Stadion AIA-Tranbjerg
690978 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Østbirk IF Horsens United Trailergaarden-Gantrup Arena Østbirk IF
907174 fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Tønder SF Skærbæk, tr.kamp Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder SF
690042
08-08 2020
Kl. 14:00
Aarhus 1900 Østbirk IF Fort Langenæs
Aarhus 1900
691092
08-08 2020
Kl. 16:00
Gørding-Vejrup Fodbold
!
NB: Gørding-Vejrup Fodbold er taberdømt
Næsbjerg RUI Vejrup Fritidscenter
Gørding/Lourup IF
904447
09-08 2020
Kl. 15:00
Sønderborg Boldklub Sønderborg Boldklub SwipBox Arena - Sundsmarkcentret Sønderborg Boldklub
909008
16-08 2020
Kl. 15:00
Aalborg Freja Kanonkuglerne Frejaparken Aalborg Freja
945969
22-08 2020
Kl. 13:00
Sallingsund FC Gamle ukrainere Interfjord Park Glyngøre Sallingsund FC
907119 ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Hedensted IF Odder IGF Fodbold Hedensted Stadion Kunstgræs
Hedensted IF
947935
26-09 2020
Kl. 15:30
Vinding SF Vinding SF Vinding Stadion
ANN

Kampen annulleret

Vinding SF
458668 ma
12-10 2020
Kl. 19:00
Hedensted IF Kjellerup IF Hedensted Stadion Kunstgræs Hedensted IF
765078
22-11 2020
Kl. 12:00
Varde IF Varde IF Sydbank Stadion
ANN

Kampen annulleret

Varde IF
789610
06-02 2021
Kl. 13:30
Horsens Freja Horsens KFUM Fri Bikeshop Arena
ANN

Kampen annulleret

Horsens Freja
597725
13-02 2021
Kl. 13:00
Hovedgaard IF Hovedgaard IF Hovedgaard Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hovedgård IF
304786
13-02 2021
Kl. 13:00
Horsens fS FC Vestkysten Århus Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
532099
13-02 2021
Kl. 14:30
Østbirk IF NUGF Viborg Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Østbirk IF
922246 to
18-02 2021
Kl. 19:00
IF Midtdjurs Grenaa IF AC Huse Park Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

IF Midtdjurs
113020 fr
19-02 2021
Kl. 18:00
Doense/Vebbestrup IF Ulbjerg IF Hobro IK - Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Doense/Vebbestrup IF
802991
20-02 2021
Kl. 11:00
Boldklubben Vestkysten Esbjerg IF 92 Oksbøl Stadion
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben Vestkysten
532100
20-02 2021
Kl. 11:00
Østbirk IF FC Vestkysten Århus Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Østbirk IF
802985
20-02 2021
Kl. 12:30
BMI Søvind GIF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

BMI
677477
20-02 2021
Kl. 13:00
Helsted Fremad IF Langaa IK Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Helsted Fremad IF
304788
20-02 2021
Kl. 13:00
Horsens fS Horsens Freja Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
764018
20-02 2021
Kl. 13:30
FC GOG Fodbold Team FB-LB Givskud Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

FC GOG Fodbold
597726
20-02 2021
Kl. 13:30
Hovedgaard IF Hatting-Torsted Fodbold Hovedgaard Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hovedgård IF
422404
20-02 2021
Kl. 14:00
Trekroner IF 98 Hornum IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
ANN

Kampen annulleret

Trekroner IF 98
851199
20-02 2021
Kl. 14:30
Aabenraa BK Bylderup/Burkal IF Aabenraa Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Aabenraa BK
775009
20-02 2021
Kl. 16:00
Hornbæk SF Bjerregrav B Volkswagen Park Randers (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Hornbæk SF
127659
21-02 2021
Kl. 15:00
Øster Hornum IF Nibe B Nibe B Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Øster Hornum IF
925327 fr
26-02 2021
Kl. 19:00
Hornslet IF Ådalen IF Hornslet Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Hornslet IF
532101
27-02 2021
Kl. 12:30
Østbirk IF Christiansbjerg IF Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Østbirk IF
255236
27-02 2021
Kl. 12:30
BMI Aabyhøj IF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

BMI
422402
27-02 2021
Kl. 12:50
Trekroner IF 98 Møldrup/Tostrup IF Farsø Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Trekroner IF 98
597727
27-02 2021
Kl. 13:00
Hovedgaard IF Søvind GIF Hovedgaard Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hovedgård IF
851208
27-02 2021
Kl. 14:30
Aabenraa BK Haderslev FK Aabenraa Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Aabenraa BK
304790
27-02 2021
Kl. 14:30
Horsens fS Vejle FC Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
775010
27-02 2021
Kl. 16:00
Hornbæk SF Alliancen IF Volkswagen Park Randers (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Hornbæk SF
127660
28-02 2021
Kl. 12:00
Øster Hornum IF Støvring IF Fodbold Støvring Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Øster Hornum IF
601881 ti
02-03 2021
Kl. 19:00
Engum UI FC Hornstrup Engum Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Engum UI
964592 fr
05-03 2021
Kl. 19:00
Haderslev FK Brørup GF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
102234
06-03 2021
Kl. 12:00
Skjern GF Ølgod IF Skjern Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Skjern GF
327715
06-03 2021
Kl. 13:00
Aalborg KFUM Fodbold NUBI Aal. KFUM Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Aalborg KFUM Fodbold
336005
06-03 2021
Kl. 13:00
Bælum S3 Valsgaard 11 mod 11 Bælum/Solbjerg Kunstgræs Bælum/Solbjerg IF
597728
06-03 2021
Kl. 13:00
Hovedgaard IF FC Vestkysten Århus Hovedgaard Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hovedgård IF
154477
06-03 2021
Kl. 13:15
Vodskov Intern Vodskov Vodskov Stadion Vodskov IF
255237
06-03 2021
Kl. 13:30
BMI Kolt/Hasselager IF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

BMI
172833
06-03 2021
Kl. 14:00
AIA-Tranbjerg Stavtrup IF Fodbold Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

AIA-Tranbjerg
265266
06-03 2021
Kl. 14:00
Hornbæk SF Alliancen IF Volkswagen Park Randers (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Hornbæk SF
337618
06-03 2021
Kl. 14:00
AaB serie 3 Gug 11 mod 11 AaB's Anlæg AaB
565701
06-03 2021
Kl. 14:00
Give Fremad Filskov IF Give Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Give Fremad
393183
06-03 2021
Kl. 14:00
Boldklubben Vestkysten Gørding-Vejrup IF Oksbøl Stadion
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben Vestkysten
532102
06-03 2021
Kl. 14:30
Østbirk IF Værum GF Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Østbirk IF
549214
06-03 2021
Kl. 15:00
Hornslet IF Skødstrup SF Hornslet Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Hornslet IF
766296
06-03 2021
Kl. 15:00
LKB/Gistrup Sdr. Rind/Vinkel IF Gistrup kunstgræsanlæg
ANN

Kampen annulleret

LKB/Gistrup
165619
06-03 2021
Kl. 15:00
Gråsten B Sønderborg Fremad Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane Gråsten B
744809
06-03 2021
Kl. 16:00
Ikast Football Club Herning KFUM EDC Arena – Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
328133
06-03 2021
Kl. 16:45
Resen/Humlum IF Ramme-Lomborg IF Struer Kunstgræs Resen/Humlum IF
304791
07-03 2021
Kl. 13:00
Horsens fS Horsens KFUM Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
114231 on
10-03 2021
Kl. 19:30
Ikast Football Club Borbjerg GU EDC Arena – Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
357497 fr
12-03 2021
Kl. 19:45
AaB serie 3 Nubi 11 mod 11 AaB's Anlæg AaB
532103
13-03 2021
Kl. 11:00
Østbirk IF Horsens KFUM Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Østbirk IF
327716
13-03 2021
Kl. 11:30
Aalborg KFUM Fodbold RKG Fodbold Aal. KFUM Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Aalborg KFUM Fodbold
193294
13-03 2021
Kl. 12:00
Støvring serie 3 Sønderup Suldrup 11 mod 11 Støvring Kunstgræsbane Støvring IF Fodbold
255238
13-03 2021
Kl. 12:30
BMI B 74 Silkeborg Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

BMI
304792
13-03 2021
Kl. 13:00
Horsens fS Skødstrup SF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
382209
13-03 2021
Kl. 13:00
Valsgård IF 83 Møldrup/Tostrup IF Valsgård Stadion
ANN

Kampen annulleret

Valsgård IF 83
597729
13-03 2021
Kl. 13:00
Hovedgaard IF FC Sydbyen Hovedgaard Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hovedgård IF
597795
13-03 2021
Kl. 13:15
Aars IK Sdr. Rind/Vinkel IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
328187
13-03 2021
Kl. 13:30
Aalborg Freja Vaarst/Fjellerad B Frejaparken
Aalborg Freja
335956
13-03 2021
Kl. 14:00
Hornslet IF Auning IF Hornslet Kunstgræsbane Hornslet IF
328157
13-03 2021
Kl. 14:00
Ørslevkloster IF Borup IF (J) Højslev Kunstgræsbane Ørslevkloster IF
360521
13-03 2021
Kl. 14:00
Hornslet IF Auning IF Hornslet Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Hornslet IF
194963
13-03 2021
Kl. 14:00
Lidenlund B RLK Ramme Stadion Lidenlund B
172834
13-03 2021
Kl. 14:00
AIA-Tranbjerg FC Engelunden Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

AIA-Tranbjerg
328169
13-03 2021
Kl. 14:15
Storvorde/Sejlflod B B52/Aalborg Fodbold Club Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane Storvorde/Sejlflod B
173217
13-03 2021
Kl. 14:20
Gråsten B Dybbøl IU Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane Gråsten B
191292
13-03 2021
Kl. 14:30
Alhedens IF Ravnsbjerg/Løgstrup Alhedens Kunstgræsbane Alhedens IF
664376
13-03 2021
Kl. 15:00
Hørning IF FFD Kralupy Højbo Stadion Kunstgræsbane Hørning IF
931015
13-03 2021
Kl. 15:00
Haderslev FK Rødekro IF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
789612
13-03 2021
Kl. 15:30
Horsens Freja As IF Vestergade Stadion
ANN

Kampen annulleret

Horsens Freja
795201
13-03 2021
Kl. 15:30
Dronninglund IF serie 3 11 mod 11 og 2 x 35 min Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
404098
13-03 2021
Kl. 16:00
Hornbæk SF Ådalen IF Volkswagen Park Randers (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Hornbæk SF
422348
13-03 2021
Kl. 16:15
Kristrup Boldklub Langaa IK Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Kristrup Boldklub
173746
13-03 2021
Kl. 16:15
Kjellerup IF Stoholm IF Kjellerup Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Kjellerup IF
617707
14-03 2021
Kl. 11:00
Den Bosniske IF Team FB-LB Metropolis Arena (kunst) Den Bosniske IF
558953
14-03 2021
Kl. 13:00
Kolding IF Kolding IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
794433 on
17-03 2021
Kl. 20:00
Vorup FB Helsted Fremad IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
160525
20-03 2021
Kl. 10:45
Fjerritslev serie 3 Frøstrup Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
606127
20-03 2021
Kl. 11:00
Kolding IF Brørup GF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
532104
20-03 2021
Kl. 11:00
Østbirk IF FC Sydbyen Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Østbirk IF
327717
20-03 2021
Kl. 11:00
Aalborg KFUM Fodbold AaB Aal. KFUM Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Aalborg KFUM Fodbold
154720
20-03 2021
Kl. 11:15
Øster Hornum S3 Hold 1 Aars hold Ialt 2 x 35 min Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
ANN

Kampen annulleret

Øster Hornum IF
127661
20-03 2021
Kl. 12:00
Øster Hornum IF Aars IK Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
ANN

Kampen annulleret

Øster Hornum IF
373430
20-03 2021
Kl. 12:00
Doense/Vebbestrup IF Bælum/Solbjerg IF Bælum/Solbjerg Kunstgræs Doense/Vebbestrup IF
160164
20-03 2021
Kl. 12:20
Silkeborg IF Mariehøj Kammeraterne Silkeborg Marienlund Kunstgræs Silkeborg IF
154721
20-03 2021
Kl. 12:30
Øster Hornum S3 Hold 2 Aars Hold 2 Ialt 2 x 35 min Øster Hornum Hallen
ANN

Kampen annulleret

Øster Hornum IF
149313
20-03 2021
Kl. 12:30
BMI Søvind GIF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs) BMI
161874
20-03 2021
Kl. 13:00
Jetsmark serie 3 Thise 11 mod 11 Vrå Kunstgræsbane Jetsmark IF
597730
20-03 2021
Kl. 13:00
Hovedgaard IF VH Fodbold Hovedgaard Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hovedgård IF
335958
20-03 2021
Kl. 14:00
Hornslet IF Mørke IF Hornslet Kunstgræsbane Hornslet IF
321133
20-03 2021
Kl. 14:00
Filskov IF Billund IF Sdr. Omme Stadion
ANN

Kampen annulleret

Filskov IF
754219
20-03 2021
Kl. 14:00
Hornslet IF Mørke IF Hornslet Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Hornslet IF
744810
20-03 2021
Kl. 14:00
Ikast Football Club Galten FS Ikast FC Stadion Allé
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
160511
20-03 2021
Kl. 14:00
Team BFO Billund IF Sdr. Omme Stadion Filskov IF
154442
20-03 2021
Kl. 14:30
LKB ialt 11 mod 11 Vaarst serie 3 Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
710859
20-03 2021
Kl. 14:30
LKB/Gistrup Vaarst/Fjellerad B Gistrup kunstgræsanlæg
ANN

Kampen annulleret

LKB/Gistrup
454823
20-03 2021
Kl. 15:00
Svenstrup-Godthåb IF Støvring IF Fodbold Kunstgræsbane Svenstrup J Svenstrup-Godthåb IF
328158
20-03 2021
Kl. 15:00
Ørslevkloster IF Ulbjerg IF Højslev Kunstgræsbane Ørslevkloster IF
160568
20-03 2021
Kl. 15:00
AaB S3 11 mod 11 B52 AaB's Anlæg AaB
160601
20-03 2021
Kl. 15:00
Tjørring IF serie 3 Herning Fremad Hessel Arena Kunstgræs 2 Tjørring IF
577794
20-03 2021
Kl. 15:30
Horsens Freja AIA/Tranbjerg Fri Bikeshop kunst Arena Horsens Freja
789613
20-03 2021
Kl. 15:30
Horsens Freja AIA/Tranbjerg Vestergade Stadion
ANN

Kampen annulleret

Horsens Freja
945611
20-03 2021
Kl. 16:00
Hornbæk SF Viby IF Volkswagen Park Randers (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Hornbæk SF
577977
21-03 2021
Kl. 11:00
Den Bosniske IF Vorbasse B Metropolis Arena (kunst) Den Bosniske IF
577976
21-03 2021
Kl. 13:00
Gauerslund IF Gauerslund IF Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs Gauerslund IF
160483
21-03 2021
Kl. 13:00
Bylderup/B Hjordkær UIF Bylderup Idrætscenter Bylderup/Burkal IF
328189
21-03 2021
Kl. 13:30
Aalborg Freja NUBI Frejaparken Aalborg Freja
328181
21-03 2021
Kl. 16:00
Jetsmark IF Thise IF Kunstgræsbanen Jetsmark
ANN

Kampen annulleret

Thise IF
172996 ma
22-03 2021
Kl. 20:15
Horsens United Horsens KFUM Simon Kjær Park (kunstgræs) Horsens United
155791 ti
23-03 2021
Kl. 18:30
Hjallerup S3 NrSundby Hjallerup Kunstgræsbane Hjallerup IF
225136 ti
23-03 2021
Kl. 19:30
Grenaa IF Grenaa IF Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa) Grenaa IF
224568 ti
23-03 2021
Kl. 20:00
Hersom/Bjerregrav IF NUGF Viborg Bjerregrav Stadion Hersom/Bjerregrav IF
606129 on
24-03 2021
Kl. 19:30
Kolding IF Den Bosniske IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
194965 on
24-03 2021
Kl. 20:00
Vorup FB Vorup FB XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
751977 to
25-03 2021
Kl. 16:55
Løgstør U19 Ik Vest s3 Ialt 2 x 35 min Løgstør Kunstgræsbane Løgstør IF
167285 to
25-03 2021
Kl. 18:30
Sparkær IF Borup IF Sparkær Stadion Sparkær IF
170237 to
25-03 2021
Kl. 19:00
Hjordkær UIF Rødekro IF Rødekro Kunstgræsbane Hjordkær UIF
154709 to
25-03 2021
Kl. 19:00
Team FB-LB Vejen SF Lunderskov Stadion Lunderskov Boldklub
226176 to
25-03 2021
Kl. 19:20
Nord/Als B Midtals IF Linak Arena Kunstgræsbane Nord-Als B
208921 to
25-03 2021
Kl. 19:30
Horsens B Aale UI Horsens B's Anlæg Horsens B
115481 to
25-03 2021
Kl. 20:00
AaB S3 Ø Sundby AaB's Anlæg AaB
226229 fr
26-03 2021
Kl. 18:00
Fjerritslev S3 Ulbjerg Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
629606 fr
26-03 2021
Kl. 19:00
Sdr. Rind/Vinkel IF Thorsø/Tungelund IF Sdr. Rind Stadion Sdr. Rind/Vinkel IF
173300 fr
26-03 2021
Kl. 19:00
Hornslet IF Ådalen IF Hornslet Kunstgræsbane Hornslet IF
175822 fr
26-03 2021
Kl. 20:00
Viby IF FC Åben Modus MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs) Viby IF
199608
27-03 2021
Kl. 11:00
Gråsten B Nord/Als B Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane Gråsten B
755403
27-03 2021
Kl. 11:00
Værum GF Alliancen IF Værum Stadion Værum GF
226218
27-03 2021
Kl. 11:30
Nørager Valsgård IF 83 Rørbæk Stadion Nørager IF
221046
27-03 2021
Kl. 12:00
TRIF Prügelknabe IK TRIF Kunstgræsbane TRIF
751978
27-03 2021
Kl. 12:15
Ik Vest S3 Strandby Ranum Multicenter Ranum-Overlade IK Vest
160305
27-03 2021
Kl. 12:15
Storvorde/Sejlflod B IF Haabet, Øster Uttrup Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane Storvorde/Sejlflod B
149312
27-03 2021
Kl. 12:30
BMI Christiansbjerg IF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs) BMI
255239
27-03 2021
Kl. 12:30
BMI Christiansbjerg IF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

BMI
246497
27-03 2021
Kl. 13:00
FB Fodbold Smidstrup/Skærup IF Balle Kunstgræsbane FB Fodbold
167417
27-03 2021
Kl. 13:00
Horsens fS Hornsyld IF CASA Arena Horsens Horsens fS
154288
27-03 2021
Kl. 13:15
Hammel GF AIA-Tranbjerg Hammel Kunstgræsbane Hammel GF
172945
27-03 2021
Kl. 13:30
Vodskov IF Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold Vodskov IF kunstgræsbane Vodskov IF
232517
27-03 2021
Kl. 13:30
Hovedgaard IF FC Sydbyen Hovedgård Idrætscenter Hovedgård IF
177445
27-03 2021
Kl. 13:30
Skærbæk BK Tønder SF
!
NB: Tønder SF er taberdømt
Skærbæk Kunstgræsbane
Skærbæk B
160577
27-03 2021
Kl. 13:45
AaB serie 3 11 mod 11 Gug AaB's Anlæg AaB
231941
27-03 2021
Kl. 14:00
Hornbæk SF Langaa IK Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
226571
27-03 2021
Kl. 14:00
Skjern GF Ikast FC Skjern Idrætspark Skjern GF
577832
27-03 2021
Kl. 14:00
Ramme-Lomborg IF Lidenlund B Ramme Stadion Ramme-Lomborg IF
691288
27-03 2021
Kl. 14:15
BV Oksbøl BK-06 Esbjerg Guldager IC Kunstgræbane Boldklubben Vestkysten
149526
27-03 2021
Kl. 14:15
Egen UI Broager UI Linak Arena Kunstgræsbane Egen UI
577796
27-03 2021
Kl. 14:20
Hornum IF Bælum/Solbjerg IF Bælum/Solbjerg Kunstgræs Hornum IF
664357
27-03 2021
Kl. 15:00
Rødding IF Aabenraa BK Rødding Kunstgræsbane Rødding IF
766667
27-03 2021
Kl. 15:00
IF Midtdjurs Ådalen IF AC Huse Park Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

IF Midtdjurs
170263
27-03 2021
Kl. 15:00
Mønsted IF Skive IK Mønsted Stadion Mønsted IF
154289
27-03 2021
Kl. 15:15
Hammel GF AIA-Tranbjerg Hammel Kunstgræsbane Hammel GF
154294
27-03 2021
Kl. 16:00
Dronninglund IF Støvring IF Fodbold Dronninglund Kunstgræs Dronninglund IF
225131
27-03 2021
Kl. 16:15
Ravnsbjerg/Løgstrup Alhedens IF Liseborgcentret Ravnsbjerg IF
913002
28-03 2021
Kl. 10:00
AGF HOG Hinnerup Fredensvang - Kunst Bane 6
ANN

Kampen annulleret

AGF, Aarhus
209348
28-03 2021
Kl. 11:00
FC Hornstrup Vejle FC Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane FC Hornstrup
576632
28-03 2021
Kl. 11:45
Kolding IF Den Bosniske IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
691811
28-03 2021
Kl. 13:00
Terndrup IF Hals Bælum/Solbjerg Kunstgræs Terndrup IF
232785
28-03 2021
Kl. 13:00
Give Fremad Vinding SF Give Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Give Fremad
731557
28-03 2021
Kl. 13:00
Give Fremad Sunds IF Give Kunstgræs Give Fremad
879078
28-03 2021
Kl. 13:20
Thise IF Trekroner IF 98 Vrå Kunstgræsbane Thise IF
224569
28-03 2021
Kl. 13:30
Koldby/Hørdum IF Thisted FC Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
246606
28-03 2021
Kl. 13:30
Borup IF Stoholm IF Låstrup Stadion Borup IF (J)
225120
28-03 2021
Kl. 14:00
Øster Hornum IF Støvring U19 Støvring Kunstgræsbane Øster Hornum IF
223681
28-03 2021
Kl. 14:00
Hjordkær UIF Hjordkær UIF Hjordkær Stadion Hjordkær UIF
226184
28-03 2021
Kl. 14:00
Billund IF Vamdrup IF Billund Idrætscenter Billund IF
160614
28-03 2021
Kl. 14:00
Horsens B Aabyhøj IF S3 Horsens B's Anlæg Horsens B
172985
28-03 2021
Kl. 14:20
NUBI B52/Aalborg Fodbold Club Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane NUBI
199717
28-03 2021
Kl. 17:00
Kolt/Hasselager IF Viby IF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs) Kolt/Hasselager IF
160480 ma
29-03 2021
Kl. 18:00
Resen/Humlum IF Måbjerg IF Struer Kunstgræs Resen/Humlum IF
201761 ti
30-03 2021
Kl. 18:00
Jarl Arden Serie 3 Bagterp Arden Hallen Arden IF
697263 ti
30-03 2021
Kl. 18:00
BV Oksbøl Hjerting IF Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
687419 ti
30-03 2021
Kl. 18:00
Team FB-LB Hjerting IF Oksbøl Stadion
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben Vestkysten
612280 ti
30-03 2021
Kl. 18:30
FB Fodbold Bække SF Nørup Stadion FB Fodbold
198171 ti
30-03 2021
Kl. 19:00
Bruunshåb/Tapdrup s 4 Ulbjerg s 3 Bruunshåb/Tapdrup Stadion Bruunshåb/Tapdrup IF
271379 ti
30-03 2021
Kl. 19:00
Hviding IF Gørding/Lourup IF Ribe kunstgræsbane Hviding IF
278872 ti
30-03 2021
Kl. 19:00
Lunderskov Boldklub Vejle Kammeraterne Lunderskov Stadion Lunderskov Boldklub
173837 ti
30-03 2021
Kl. 19:00
Vorbasse Boldklub af 1912 Krogager B Vorbasse Fritidscenter Vorbasse Boldklub af 1912
175518 ti
30-03 2021
Kl. 19:15
Tarm IF Skovlund IF Tarm Kunstgræsbane Tarm IF
514070 ti
30-03 2021
Kl. 19:30
Horsens B Horsens KFUM Horsens B's Anlæg Horsens B
149314 on
31-03 2021
Kl. 19:00
B 74 Silkeborg Mariehøj Kammeraterne Silkeborg Marienlund Kunstgræs 2 B 74 Silkeborg
175514 on
31-03 2021
Kl. 19:30
Vejen SF Brørup GF Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane Vejen SF
685646 on
31-03 2021
Kl. 19:30
Kibæk IF Ukendt Kibæk Krydsfelt Kibæk IF
539044 to
01-04 2021
Kl. 10:00
AaB s3 Nubi AaB's Anlæg AaB
160608 to
01-04 2021
Kl. 10:30
Måbjerg IF FSH U19 Liga 1 Holstebro Kunstgræsbane Måbjerg IF
202383 to
01-04 2021
Kl. 11:00
Alliancen IF Hornbæk SF Limo Stadion Alliancen IF
221044 to
01-04 2021
Kl. 11:00
Hammel GF Aabyhøj IF Hammel Kunstgræsbane Hammel GF
531094 to
01-04 2021
Kl. 12:00
Grundfør UI VH Grundfør Stadion Grundfør UI
173311 to
01-04 2021
Kl. 13:00
Østdjurs 91 Hammel GF Trustrup Stadion Trustrup-Ålsrode IF
166844 to
01-04 2021
Kl. 14:00
ASA, Aarhus Aarhus 1900 Robotize Park (ASA kunstgræs) ASA, Aarhus
233002 to
01-04 2021
Kl. 14:30
Ribe BK Skærbæk BK Ribe kunstgræsbane Ribe BK
203020
03-04 2021
Kl. 12:00
Fårvang IF B 74 Silkeborg Fårvang Stadion Fårvang IF
167300
03-04 2021
Kl. 12:00
Boldklubben Vestkysten Spangsbjerg IF Oksbøl Stadion
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben Vestkysten
166845
04-04 2021
Kl. 12:00
ASA, Aarhus Christiansbjerg IF Robotize Park (ASA kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

ASA, Aarhus
996867 ma
05-04 2021
Kl. 11:00
Hatting-Torsted Fodbold Horsens fS Nybolig Kunstarena
ANN

Kampen annulleret

Hatting-Torsted Fodbold
576637 ma
05-04 2021
Kl. 15:00
Svenstrup-Godthåb IF Vester Hassing GF Kunstgræsbane Svenstrup J
UHHT
Svenstrup-Godthåb IF
161908 ma
05-04 2021
Kl. 16:00
AIA-Tranbjerg FC Engelunden Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

AIA-Tranbjerg
483434 fr
16-04 2021
Kl. 10:00
ISI Idrætsefterskole ISI Idrætsefterskole Stadome, Ikast (kunst) ISI Idrætsefterskole
846875 to
01-07 2021
Kl. 19:00
Rødkærsbro IF M+40 Rødkærsbrohallen Rødkærsbroegnens IF
673844 to
15-07 2021
Kl. 19:00
AaB Øster Hornum IF
!
NB: Øster Hornum IF er taberdømt
AaB's Anlæg
AaB
234729 to
15-07 2021
Kl. 19:00
GVL Løkken Moseby B Løkken Stadion GVL Løkken
230744
18-07 2021
Kl. 15:00
Vinding SF Vinding SF Vinding Kunstgræsbane
Vinding SF
514098 to
22-07 2021
Kl. 18:30
Skals Mønsted Sparkær Stadion Sparkær IF
514099 to
22-07 2021
Kl. 18:30
Feldborg/Haderup Borup Sparkær Stadion Sparkær IF
101571 to
22-07 2021
Kl. 19:00
Vinding SF Skibet IF Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
514100 to
22-07 2021
Kl. 20:00
Sparkær Nørremarken Sparkær Stadion Sparkær IF
514101 to
22-07 2021
Kl. 20:00
Stoholm Ravnsbjerg/Løgstrup Sparkær Stadion Sparkær IF
514102
24-07 2021
Kl. 13:30
Sparkær Skals Sparkær Stadion Sparkær IF
517144
24-07 2021
Kl. 13:30
Feldborg/Haderup Stoholm Sparkær Stadion Sparkær IF
517145
24-07 2021
Kl. 15:00
Mønsted Nørremarken Sparkær Stadion Sparkær IF
517146
24-07 2021
Kl. 15:00
Borup Ravnsbjerg/Løgstrup Sparkær Stadion Sparkær IF
602990 ti
27-07 2021
Kl. 18:00
Koldby/Hørdum IF Snedsted GIF Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
602992 ti
27-07 2021
Kl. 18:00
Frøstrup Hannæs IF Nors B Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
761368 ti
27-07 2021
Kl. 18:00
Skelund IF Træningskamp Skelund Stadion Skelund IF
517157 ti
27-07 2021
Kl. 18:30
Feldborg/Haderup Ravnsbjerg/Løgstrup Sparkær Stadion Sparkær IF
517158 ti
27-07 2021
Kl. 18:30
Borup Stoholm Sparkær Stadion Sparkær IF
517159 ti
27-07 2021
Kl. 20:00
Skals Nørremarken Sparkær Stadion Sparkær IF
517160 ti
27-07 2021
Kl. 20:00
Sparkær Mønsted Sparkær Stadion Sparkær IF
681906 on
28-07 2021
Kl. 19:00
Frederikshavn fI Skibsby-Højene IF Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold
602996 to
29-07 2021
Kl. 18:00
Frøstrup Hannæs IF Hillerslev Sport Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
590441 to
29-07 2021
Kl. 19:00
Bylderup/B Rødekro IF Bylderup Idrætscenter Bylderup/Burkal IF
757747 to
29-07 2021
Kl. 19:00
Hover IF Erritsø GIF Hover Stadion Hover IF
938274 to
29-07 2021
Kl. 19:00
Moseby B Dronninglund Moseby Stadion
Moseby B
735442 to
29-07 2021
Kl. 19:30
Vildbjerg SF Herning Fremad Hodsager Klubcenter Hodsager UF
733211 to
29-07 2021
Kl. 19:30
Borbjerg GU Måbjerg IF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
681913 to
29-07 2021
Kl. 19:30
Frederikshavn fI Skagen IK Nordjyske Bank Arena Strandby
Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold
602997 to
29-07 2021
Kl. 19:45
Koldby/Hørdum IF Sjørring B Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
749077 fr
30-07 2021
Kl. 17:50
Borbjerg GU Skandi futsal Hodsager Klubcenter Hodsager UF
761380 fr
30-07 2021
Kl. 18:00
Skelund IF Træningskamp Skelund Stadion Skelund IF
893476
fr
30-07 2021
Kl. 19:00
Billund IF Viby IF Billund Idrætscenter Billund IF
517163 fr
30-07 2021
Kl. 19:00
Nr. 3 Pulje 1 Nr. 3 Pulje 2 Sparkær Stadion Sparkær IF
517164 fr
30-07 2021
Kl. 19:00
Nr. 4 Pulje 1 Nr. 4 Pulje 2 Sparkær Stadion Sparkær IF
413173 fr
30-07 2021
Kl. 19:00
AaB LKB/Gistrup AaB's Anlæg AaB
749083 fr
30-07 2021
Kl. 19:30
Videbæk IF Mejrup GU Hodsager Klubcenter Hodsager UF
733697
31-07 2021
Kl. 11:00
Skovlund IF Tarm IF Skovlund Stadion Skovlund IF
242899
31-07 2021
Kl. 11:00
Vodskov IF Øster Brønderslev IF Vrå Kunstgræsbane
Vraa/Børglum IF
244185
31-07 2021
Kl. 12:45
Østervraa IF GVL Løkken Vrå Kunstgræsbane Vraa/Børglum IF
517165
31-07 2021
Kl. 13:00
Taber semifinale Taber semifinale Sparkær Stadion Sparkær IF
936806
31-07 2021
Kl. 13:00
Sønderborg Boldklub Sønderborg Fremad SwipBox Arena - Sundsmarkcentret Sønderborg Boldklub
896495
31-07 2021
Kl. 14:00
Vaarst/Fjellerad B Øster Hornum IF Vaarst Stadion
Vaarst/Fjellerad B
673842
31-07 2021
Kl. 14:00
Bramming B BV Oksbøl Skjern Bank Arena, Bramming Bramming Boldklub
182288
31-07 2021
Kl. 14:00
FC Vakok Skibsby-Højene IF Nordjyske Bank Arena Strandby
Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold
960166
01-08 2021
Kl. 10:30
VH Fodbold Harlev s 4 Voldum Stadion Nielstrup/Voldum UI
900537
01-08 2021
Kl. 11:00
Mejdal-Halgård Fodbold s 4 Holstebro s 3 Mejdal Hallen Mejdal-Halgård Fodbold
901313
01-08 2021
Kl. 11:00
FC Hornstrup Hover IF Hornstrup Stadion FC Hornstrup
475143
01-08 2021
Kl. 12:00
SB ( S 3 ) Faarvang ( S2 ) Fårvang Stadion Fårvang IF
602999
01-08 2021
Kl. 13:30
Nors B Hillerslev Sport Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
749085
01-08 2021
Kl. 13:30
Borbjerg GU Mejrup GU Hodsager Klubcenter Hodsager UF
749088
01-08 2021
Kl. 15:00
Skandi futsal Videbæk IF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
901925
01-08 2021
Kl. 16:00
Hjordkær UIF Ravsted UI Hjordkær Stadion
Hjordkær UIF
801055
01-08 2021
Kl. 19:00
Hornbæk SF Langaa IK Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
733715 ma
02-08 2021
Kl. 18:30
Gjøl B Nordens Paris FC Gjøl B`s Baner Gjøl B
241178 ma
02-08 2021
Kl. 18:30
Dronningborg B Bjerregrav B Værum Stadion Værum GF
330876 ma
02-08 2021
Kl. 19:00
B 65 Als B Havndal Stadion B 65
733702 ma
02-08 2021
Kl. 19:00
Terndrup IF Bælum Terndrup Stadion
ANN

Kampen annulleret

Terndrup IF
901397 ma
02-08 2021
Kl. 19:00
Terndrup IF Bælum/Solbjerg IF Terndrup Stadion
Terndrup IF
895991 ma
02-08 2021
Kl. 19:00
Billund IF Vejen SF
!
NB: Vejen SF er taberdømt
Billund Idrætscenter
Billund IF
751735 ma
02-08 2021
Kl. 19:30
Borbjerg GU Vildbjerg SF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
551898 ma
02-08 2021
Kl. 19:30
FC Vakok Skagen IK Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold
751736 ti
03-08 2021
Kl. 17:50
Borbjerg GU Videbæk IF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
751737 ti
03-08 2021
Kl. 17:50
Mejrup GU Skandi futsal Hodsager Klubcenter Hodsager UF
603003 ti
03-08 2021
Kl. 18:00
Koldby/Hørdum IF Koldby/Hørdum IF Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
244201 ti
03-08 2021
Kl. 18:00
Østervraa IF Øster Brønderslev IF Vrå Kunstgræsbane Vraa/Børglum IF
673843 ti
03-08 2021
Kl. 18:30
Bramming B Tarp B Skjern Bank Arena, Bramming Bramming Boldklub
714459 ti
03-08 2021
Kl. 18:30
Aalborg KFUM Fodbold LKB/Gistrup Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
499831 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Tarm IF Skovlund IF Tarm Stadion Tarm IF
522543 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Struer Humlum Fodbold Struer Humlum Fodbold Humlum Stadion Resen/Humlum IF
242798 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Agerbæk SF Team BFO Filskov Stadion Agerbæk SF
409131 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Seest B Team FB-LB Seest Idrætspark Seest B
188692 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Fodbold NB 93, Aarhus Kunstgræsbanen Spektrum Odder Odder IGF Fodbold
235091 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Lemvig GF Ramme-Lomborg IF Lemvig Stadion Lemvig GF
784044 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Aalborg Freja Svenstrup-Godthåb IF Frejaparken Aalborg Freja
884170 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Boldklubben Vestkysten Spangsbjerg IF Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
932023 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Klokkerholm Serie 3 Hjallerup Klokkerholm Stadion Klokkerholm IF
936809 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF Dalby GF V.Nebel Sportsplads Øster Starup/Vester Nebel IF
936814 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
BV Oksbøl Nr. Nebel IF
!
NB: Nr. Nebel IF er taberdømt
Kvong Idrætspark
Kvong IF
475152 ti
03-08 2021
Kl. 19:30
AH 2012 ( S3 ) Faarvang ( S2 ) Fårvang Stadion Fårvang IF
645614 ti
03-08 2021
Kl. 19:30
Sdr. Rind/Vinkel IF Hersom/Bjerregrav IF Vinkel Stadion Sdr. Rind/Vinkel IF
244195 ti
03-08 2021
Kl. 19:45
Ilbro/Lørslev IF GVL Løkken Vrå Kunstgræsbane Vraa/Børglum IF
241249 on
04-08 2021
Kl. 18:30
Kamp om 3 plads Kamp om 3 plads Værum Stadion Værum GF
624211 on
04-08 2021
Kl. 19:00
Moseby B Dronninglund Moseby Stadion Moseby B
500111 on
04-08 2021
Kl. 19:00
Vester Hassing GF Biersted IF Gandrup Stadion Vester Hassing GF
475156 on
04-08 2021
Kl. 19:30
SB ( S 3 ) Galten ( S2 ) Fårvang Stadion Fårvang IF
793157 on
04-08 2021
Kl. 19:30
Borbjerg GU Herning Fremad Hodsager Klubcenter Hodsager UF
793167 on
04-08 2021
Kl. 19:30
Vildbjerg SF Måbjerg IF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
565650 to
05-08 2021
Kl. 18:00
Viby IF Viby IF Viby Idrætspark Viby IF
427225 to
05-08 2021
Kl. 18:30
Lund IF
!
NB: Lund IF er taberdømt
Stjær B Lund Stadion
Lund IF
936789 to
05-08 2021
Kl. 18:30
F.C. Vesterbro Nordens Paris FC Hune Stadion
Nordens Paris FC
960441 to
05-08 2021
Kl. 18:30
Aalborg KFUM Fodbold Gug B Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
111860 to
05-08 2021
Kl. 19:00
Jernved IF Skærbæk BK Jernvedlund Stadion Jernved IF
244205 to
05-08 2021
Kl. 19:45
Tårs/Ugilt IF Vodskov IF Vrå Kunstgræsbane Vraa/Børglum IF
793274 fr
06-08 2021
Kl. 17:50
Hodsager UF Hodsager UF Hodsager Klubcenter
ANN

Kampen annulleret

Hodsager UF
793333 fr
06-08 2021
Kl. 19:30
Hodsager UF Hodsager UF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
179232
07-08 2021
Kl. 12:05
Terndrup IF Hornum Terndrup Stadion Terndrup IF
757748
07-08 2021
Kl. 16:15
Hover IF Gauerslund IF Hover Stadion
ANN

Kampen annulleret

Hover IF
188696
08-08 2021
Kl. 13:00
Vinding SF Fredericia KFUM Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
485628
08-08 2021
Kl. 14:00
Østbirk IF Vejle Kammeraterne Trailergaarden-Gantrup Arena Østbirk IF
931334 ti
10-08 2021
Kl. 18:00
B52/Aalborg Fodbold Club Sulsted IF Klubhuset B52/AFC B52/Aalborg Fodbold Club
851132 ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Sønderborg Boldklub Sønderborg Fremad Nybøl Stadion Sønderborg Fremad
482468 ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Gråsten B Midtals IF Aarsbjerg Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Gråsten B
151122 ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Ikast FC Ikast FC Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1 Ikast Football Club
851133 on
11-08 2021
Kl. 19:15
Sønderborg Fremad Sønderborg Boldklub Nybøl Stadion Sønderborg Fremad
843570
14-08 2021
Kl. 13:00
Vinding SF Vinding SF Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
263090 ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Nørresundby talenthold Talenthold fra Sæby Lindholm Høje Stadion Nørresundby Forenede Boldklubber
302199 ti
21-09 2021
Kl. 19:00
Give Fremad Vinding SF Give Stadion Give Fremad
861497
26-09 2021
Kl. 10:00
Amerikansk Hold 2 x 35 min. Afrikansk hold Center Thyregod Thyregod SF Frem
742383 fr
19-11 2021
Kl. 19:00
Nørresundby FB Aalborg Freja NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
336990 to
02-12 2021
Kl. 19:00
Ry Fodbold Galten FS Ry Fodbold Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Ry Fodbold
502808 to
09-12 2021
Kl. 18:45
Bording IF Bording IF Gipo Arena (Bording)
ANN

Kampen annulleret

Bording IF
531075
11-12 2021
Kl. 13:00
Galten FS Harlev IK Klank Kunstgræsbane Galten FS
781622 ti
14-12 2021
Kl. 19:30
Bording IF ISI Stadome, Ikast (kunst) Bording IF
793417
12-02 2022
Kl. 13:00
Lund IF Billund IF Lund Stadion Lund IF
793424
19-02 2022
Kl. 13:00
Lund IF Vejle FC Lund Stadion Lund IF
338779
19-02 2022
Kl. 15:00
ASA, Aarhus AIA-Tranbjerg Robotize Park (ASA kunstgræs) ASA, Aarhus
794182
26-02 2022
Kl. 13:00
Lund IF Hørning IF Lund Stadion Lund IF
420654
26-02 2022
Kl. 14:00
Sunds IF Tarm IF Kyocera Park Kunstgræs Sunds Sunds IF
795921 to
03-03 2022
Kl. 18:30
Lund IF Bjerre Herred Fodbold Lund Stadion Lund IF
794194
05-03 2022
Kl. 16:00
Aalborg KFUM Fodbold B52/Aalborg Fodbold Club Aal. KFUM Kunstgræs Aalborg KFUM Fodbold
793425
19-03 2022
Kl. 13:00
Lund IF Skibet IF Lund Stadion Lund IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind