Herre Serie 4 / Træningskamp

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
511107
to24-02 2000
12:00 Mammen Stadion
ANN
Mammen IF
24. feb 2000
12:00
Mammen IF
Karstoft IF (1)
ANN
745292
ma28-08 2023
18:45
IHAA
IFSK
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen IHÅ Galacticos (skole)
28. aug 2023
18:45
IHAA
IFSK
745293
ma28-08 2023
20:30
IHAA
Galacitos
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen IHÅ Galacticos (skole)
28. aug 2023
20:30
IHAA
Galacitos
386196
fr01-09 2023
18:30 Gedved Hallen - Udendørs Gedved IF
01. sep 2023
18:30
Gedved IF
Gedved OB
552008
02-09 2023
13:00 Skodborg Stadion Skodborg IF
02. sep 2023
13:00
Skodborg IF
OB
236687
ma04-09 2023
18:30 Hornum Stadion Hornum IF
04. sep 2023
18:30
Hornum Serei 4
TAMU
180126
to28-09 2023
18:00 Gråsten Landbrugsskole Gråsten Landbrugsskole
28. sep 2023
18:00
Gråsten Landbrugsskole
Øsby IF
180095
to28-09 2023
20:30
IHÅ
Team Villads
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
ANN
IHÅ Galacticos (skole)
28. sep 2023
20:30
IHÅ
Team Villads
ANN
926604
07-10 2023
08:00 Jelling Stadion (Kunstgræs)
ANN
Jelling fS
07. okt 2023
08:00
Jelling fS (1)
Jelling fS (2)
ANN
856881
ti31-10 2023
18:30 Kunstgræsbanen Jetsmark Jetsmark IF
31. okt 2023
18:30
Jetsmark IF (1)
Jetsmark IF (2)
808305
on01-11 2023
19:00 Fynske Bank Arena (kunst)
ANN
Kolding IF
01. nov 2023
19:00
Kolding IF
Øster Starup/Vester Nebel IF
ANN
938103
12-11 2023
14:00 Mosevej Kunstgræsbane
ANN
Kolding B
12. nov 2023
14:00
Kolding B (1)
Dalby GF (1)
ANN
842332
ti21-11 2023
19:20 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC) B52/Aalborg Fodbold Club
21. nov 2023
19:20
B52/Aalborg (1)
Vejgaard B (1)
893570
to14-12 2023
19:00 Thomsen Auto Park Kunstgræs (Lunderskov) Lunderskov B
14. dec 2023
19:00
Lunderskov B
Vamdrup IF
736029
21-01 2024
12:00 Horsens B's Anlæg Horsens B
21. jan
12:00
Horsens B (2)
Almahaba (2)
871387
21-01 2024
12:25 Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane Hørning IF
21. jan
12:25
Hørning IF (1)
GVL Løkken
850292
21-01 2024
14:00 Guldager IC Kunstgræbane Sædding/G IF
21. jan
14:00
Sædding/G IF
Spangsbjerg IF
402746
ti23-01 2024
19:00 B52/AFC’s anlæg
ANN
FK Fjordsiden
23. jan
19:00
B52/Aalborg (2)
FK Fjordsiden (3)
ANN
337285
27-01 2024
10:00 Jelling Stadion (Kunstgræs) Jelling fS
27. jan
10:00
Jelling fS
Jelling fS
107993
27-01 2024
15:00 Ringkøbing Kunstgræsbane Ringkøbing IF
27. jan
15:00
Ringkøbing IF (1)
Tarm IF (1)
108419
27-01 2024
15:30 Herning KFUM’s kunstgræsbane Herning KFUM
27. jan
15:30
Herning KFUM
Tjørring IF
451679
27-01 2024
16:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
27. jan
16:00
Herning Dommer
Herning Dommer
511118
28-01 2024
17:00 Mosevej Kunstgræsbane Kolding B
28. jan
17:00
Kolding B (2)
Kolding B (3)
439814
03-02 2024
11:20 Rødding Kunstgræsbane Sdr. Hygum B
03. feb
11:20
Sdr. Hygum B (1)
Jels IF (2)
589691
03-02 2024
12:15 Linak Arena Kunstgræsbane
ANN
Nord-Als B
03. feb
12:15
Nord/Als B
Gråsten B (5)
ANN
140481
03-02 2024
12:15 Linak Arena Kunstgræsbane Gråsten B
03. feb
12:15
Gråsten B (5)
Sønderborg B (8)
159766
03-02 2024
13:00
Standerhejsning senior/ungdom
Nibe B Kunstgræs Nibe BK
03. feb
13:00
Nibe B
Standerhejsning senior/ungdom
588816
03-02 2024
13:00 Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN
Vejle Kammeraterne
03. feb
13:00
Vejle Kammeraterne (6)
Skibet IF
ANN
794788
03-02 2024
13:00 Danisol Park Kunstgræs (Vejle) Vejle Kammeraterne
03. feb
13:00
Vejle Kammeraterne (6)
Vejle Idrætshøjskole (1)
813852
03-02 2024
13:00 Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN
Vejle Kammeraterne
03. feb
13:00
Vejle Kammeraterne (1)
Bredballe IF (1)
ANN
657038
03-02 2024
14:20
ACFC (1)
!
NB: ACFC (1) er taberdømt
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
HOG Hinnerup
03. feb
14:20
HOG Hinnerup
ACFC (1)
437847
03-02 2024
16:00
Eintracht Immenbeck
Kummerfelder SV
Løgumkloster Kunstgræsbane Skærbæk Fritidscenter
03. feb
16:00
Eintracht Immenbeck
Kummerfelder SV
705711
03-02 2024
16:45 Mosevej Kunstgræsbane Kolding B
03. feb
16:45
Kolding B
Haderslev FK
439326
04-02 2024
10:30
Eintracht Immenbeck
Brøns IF´s Idrætsanlæg UDMELDT / Skærbæk B
04. feb
10:30
Skærbæk BK
Eintracht Immenbeck
736398
04-02 2024
12:00 Horsens B's Anlæg Horsens B
04. feb
12:00
Horsens B (3)
Hatting-Torsted Fodbold
705714
04-02 2024
15:30 Mosevej Kunstgræsbane Kolding B
04. feb
15:30
Kolding B (5)
Seest B
924625
04-02 2024
16:30 Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane Helsted Fremad IF
04. feb
16:30
Helsted Fremad IF (3)
FC Sabur (3)
339072
ti06-02 2024
19:30 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
06. feb
19:30
Spjald IF (1)
Måbjerg IF (1)
339073
on07-02 2024
19:30 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
07. feb
19:30
Vinding UIF (1)
Videbæk IF (1)
589587
on07-02 2024
19:30 Linak Arena Kunstgræsbane Nord-Als B
07. feb
19:30
Nord-Als B (1)
Gråsten B (4)
657029
fr09-02 2024
18:20 Rødding Kunstgræsbane Sdr. Hygum B
09. feb
18:20
Sdr. Hygum B
Jernved IF (1)
271368
fr09-02 2024
18:30 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
ANN
Herning Fremad
09. feb
18:30
Herning Fremad (2)
Bording IF (5)
ANN
598986
fr09-02 2024
19:00 TRIF Kunstgræsbane
ANN
TRIF
09. feb
19:00
TRIF (1)
AC Norddjurs (1)
ANN
339075
10-02 2024
13:00 Spjald Kunstgræsbane
UDS
Spjald Fritidscenter
10. feb
13:00
Spjald IF (2)
Tvis KFUM & IF (1)
UDS
420072
10-02 2024
13:00
Stoholm IF (1)
!
NB: Stoholm IF (1) er taberdømt
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
Stoholm IF
10. feb
13:00
Skive IK
Stoholm IF (1)
433393
10-02 2024
14:20
KFUM Fodbold, Randers (1)
!
NB: KFUM Fodbold, Randers (1) er taberdømt
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
HOG Hinnerup
10. feb
14:20
HOG Hinnerup
KFUM Fodbold, Randers (1)
439780
10-02 2024
15:00
Hals FS (1)
!
NB: Hals FS (1) er taberdømt
Hals FS Kunstgræs
Hals FS
10. feb
15:00
Hals FS (1)
Ulsted B (1)
452662
10-02 2024
15:00
1.FC Quickborn
SV Hemmingstedt
Løgumkloster Kunstgræsbane Skærbæk Fritidscenter
10. feb
15:00
1.FC Quickborn
SV Hemmingstedt
420303
10-02 2024
15:00 Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
UDS
Sønderborg Boldklub
10. feb
15:00
Sønderborg B (7)
Sønderborg Fremad (4)
UDS
249130
10-02 2024
15:00 Sæby Kunstgræsbane
ANN
IF Skjold Sæby
10. feb
15:00
IF Skjold Sæby (1)
Voersaa IF
ANN
935342
10-02 2024
16:00 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
ANN
Aalborg Chang
10. feb
16:00
Aalborg Chang (1)
FC Sabur (1)
ANN
452677
11-02 2024
13:00
Weiche Flensburg
SV Hemmingstedt
Brøns IF´s Idrætsanlæg
ANN
Skærbæk Fritidscenter
11. feb
13:00
Weiche Flensburg
SV Hemmingstedt
ANN
733706
11-02 2024
13:15 Hammel Kunstgræsbane Vellev IF
11. feb
13:15
Vellev IF (2)
Fårvang IF (4)
130510
ma12-02 2024
19:00 Hellebjerg Kunstgræs
ANN
Juelsminde IF
12. feb
19:00
Juelsminde IF (1)
Skjold SS
ANN
149053
ma12-02 2024
19:00 Hellebjerg Kunstgræs Juelsminde IF
12. feb
19:00
Juelsminde IF (1)
Sole IF (1)
339082
ma12-02 2024
19:30 Spjald Kunstgræsbane
ANN
Spjald Fritidscenter
12. feb
19:30
Vinding UIF (2)
Måbjerg IF (2)
ANN
589078
ti13-02 2024
19:00 Vinderup Kunstgræsbane Vinderup IK
13. feb
19:00
Vinderup IK
Oddense/Spøttrup
144410
on14-02 2024
19:00 Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane Ingstrup SF
14. feb
19:00
Ingstrup SF (1)
Saltum IF (2)
338784
fr16-02 2024
18:00 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
16. feb
18:00
Videbæk IF (2)
Tvis KFUM & IF (2)
925003
17-02 2024
11:15 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) Kristrup B
17. feb
11:15
Kristrup B (1)
FC Sabur (4)
337199
17-02 2024
12:15 Kunstgræs Liseborg Viborg Sdrm. IK
17. feb
12:15
Viborg Sdrm. IK
Møldrup/Tostrup IF
485779
17-02 2024
12:15 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 Hjerting IF
17. feb
12:15
Hjerting IF (1)
Varde IF
663874
17-02 2024
12:15 Brønderslev Kunstgræsbane Brønderslev IF
17. feb
12:15
Brønderslev IF
Saltum IF (1)
338785
17-02 2024
13:00 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
17. feb
13:00
Spjald IF
Vinding UIF
931366
17-02 2024
13:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2 FC Horsens
17. feb
13:00
FC Horsens
Almahaba
301990
17-02 2024
13:00 Stoholm Kunstgræsbane Stoholm IF
17. feb
13:00
Stoholm IF (2)
Spøttrup Motion & Sport
657027
17-02 2024
13:00
Bjerringbro IF (1)
!
NB: Bjerringbro IF (1) er taberdømt
Viborg FF's Kunstgræsbane
Viborg FF
17. feb
13:00
Viborg FF
Bjerringbro IF (1)
995129
17-02 2024
14:15 Storvorde Sejlflod Stadion Storvorde/Sejlflod B
17. feb
14:15
Storvorde/Sejlflod B (1)
FK Fjordsiden (1)
488050
17-02 2024
14:30 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø) Farsø/Ullits IK
17. feb
14:30
Farsø/Ullits IK (1)
Kvik IF
388541
17-02 2024
15:00 Hals FS Kunstgræs Hals FS
17. feb
15:00
Hals FS
Ulsted B
168919
17-02 2024
16:00 Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret Sønderborg Boldklub
17. feb
16:00
Sønderborg B (3)
Broager UI (2)
452819
18-02 2024
11:00 Aabybro Kunstgræsbane Gjøl B
18. feb
11:00
Gjøl B
Nordens Paris FC
682722
18-02 2024
12:20 Riisvangen Stadion Aarhus Fremad
18. feb
12:20
Aarhus Fremad (6)
Team Leo IF (3)
657030
18-02 2024
12:50 Rødding Kunstgræsbane Sdr. Hygum B
18. feb
12:50
Sdr. Hygum B (3)
Dalby GF (3)
130652
18-02 2024
13:30 Kunstgræsbane Gug Boldklub
ANN
Gug B
18. feb
13:30
Gug B (2)
Aalborg Chang (2)
ANN
336865
18-02 2024
14:00 Danbolig Arena Gauerslund Gauerslund IF
18. feb
14:00
Gauerslund IF (3)
Viby IF (1)
102114
18-02 2024
14:00 AaB's Anlæg AaB
18. feb
14:00
AaB (3)
Mou IF
667527
ma19-02 2024
19:15 Hadsund Kunstgræsbane Hadsund B
19. feb
19:15
Hadsund B (3)
FK Fjordsiden (2)
689639
ti20-02 2024
19:00 Skjern Idrætspark Skjern GF
20. feb
19:00
Skjern GF (1)
Tarm IF
238627
ti20-02 2024
19:15
KLG
Ikast FC Stadion Allé Ikast Football Club
20. feb
19:15
Ikast FC
KLG
338789
on21-02 2024
17:45 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
21. feb
17:45
Måbjerg IF (3)
Videbæk IF (3)
586239
on21-02 2024
19:00 ABORING Stadion (Hejnsvig) Hejnsvig IF
21. feb
19:00
Hejnsvig IF
Rumænsk hold
328148
to22-02 2024
19:00 Krunderup Stadion Naur-Sir-Krunderup
22. feb
19:00
Naur-Sir-Krunderup (1)
Måbjerg IF (1)
736944
to22-02 2024
19:15 Horsens B's Anlæg Horsens B
22. feb
19:15
Horsens B (4)
Helsted Fremad IF (5)
988550
to22-02 2024
19:15 DS Arena - Kunstgræs (Hobro) Hobro IK
22. feb
19:15
Hobro IK (1)
Valsgård IF 83 (1)
162016
fr23-02 2024
18:30 Herning Fremad's Kunstgræsbane 2 Herning Fremad
23. feb
18:30
Herning Fremad (5)
Studsgård GIF (1)
956997
fr23-02 2024
18:30 Vestjysk Bank Arena, Bording
UDS
Bording IF
23. feb
18:30
Bording IF (6)
Herning Fremad (6)
UDS
957029
fr23-02 2024
18:30 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC) B52/Aalborg Fodbold Club
23. feb
18:30
B52/Aalborg (3)
FC Dansom (3)
225156
fr23-02 2024
19:00
HTS
Ølgod Efterskole Kunstgræs Tistrup B
23. feb
19:00
HTS
Ølgod IF
813853
fr23-02 2024
19:00 Danisol Park Kunstgræs (Vejle) Vejle Kammeraterne
23. feb
19:00
Vejle Kammeraterne (2)
Billund IF
460872
24-02 2024
10:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro) Valsgård IF 83
24. feb
10:00
Valsgård IF 83 (2)
Nørager IF
144409
24-02 2024
11:20 Rødding Kunstgræsbane Sdr. Hygum B
24. feb
11:20
Sdr. Hygum B (4)
Høm/Seem UIF (1)
404098
24-02 2024
12:00 Bælum/Solbjerg Kunstgræs FK Fjordsiden
24. feb
12:00
Terndrup IF
FK Fjordsiden (4)
589588
24-02 2024
12:15 Linak Arena Kunstgræsbane Nord-Als B
24. feb
12:15
Nord-Als B (2)
Broager UI (4)
843563
24-02 2024
13:00 Gistrup kunstgræsanlæg LKB/Gistrup
24. feb
13:00
LKB/Gistrup (2)
AaB (4)
988762
24-02 2024
13:00 Randers Stadion, kunstgræs SMIFF09
24. feb
13:00
SMIFF (1)
Fårvang IF (2)
486214
24-02 2024
14:00 Kunstgræs Lynddahl Park Ribe Ribe BK
24. feb
14:00
Ribe BK (2)
Skærbæk B (2)
420249
24-02 2024
14:00 Klank Kunstgræsbane
ANN
Galten FS
24. feb
14:00
Galten FS
Herskind B
ANN
794786
24-02 2024
14:00 Lyngs Arena (Kunstgræs) Lemvig GF
24. feb
14:00
Lemvig GF (2)
Hurup IF (4)
717413
24-02 2024
14:20 Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa) Grenaa IF
24. feb
14:20
Grenaa IF (1)
Nørager B (1)
912755
24-02 2024
15:00 AC Huse Park Kunstgræs IF Midtdjurs
24. feb
15:00
IF Midtdjurs (1)
Ådalen IF
951620
24-02 2024
15:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2 FC Horsens
24. feb
15:00
FC Horsens (2)
BUF Horsens
439786
24-02 2024
15:00 Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs Dronninglund IF
24. feb
15:00
Dronninglund IF (1)
IF Skjold Sæby (2)
168920
24-02 2024
15:00 Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret Sønderborg Boldklub
24. feb
15:00
Sønderborg B (4)
Dybbøl IU (1)
338792
24-02 2024
15:00
Herrup/Tvis
!
NB: Herrup/Tvis er taberdømt
Spjald Kunstgræsbane
Spjald Fritidscenter
24. feb
15:00
Herrup/Tvis
Vinding UIF (4)
161690
24-02 2024
15:15 Hadsund Kunstgræsbane Assens IF
24. feb
15:15
Assens IF
Als B
878186
24-02 2024
15:15 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg) AIA-Tranbjerg
24. feb
15:15
AIA/Tranbjerg (1)
Rask Mølle OIF (1)
541806
24-02 2024
15:30 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane) Bjerringbro IF
24. feb
15:30
Bjerringbro IF (1)
Vejrumbro Boldklub
122867
24-02 2024
15:50 Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane Gråsten B
24. feb
15:50
Gråsten B (1)
Sønderborg Fremad (1)
733695
24-02 2024
16:00 Randers Stadion, kunstgræs Værum GF
24. feb
16:00
Værum GF
KFUM Fodbold, Randers
678775
24-02 2024
16:20 Riisvangen Kunstgræsbane
ANN
Aarhus Fremad
24. feb
16:20
Aarhus Fremad (9)
IVF, Århus (1)
ANN
678827
24-02 2024
16:20 Riisvangen Kunstgræsbane Aarhus Fremad
24. feb
16:20
Aarhus Fremad (1)
IVF, Århus (1)
433406
24-02 2024
16:20 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane) HOG Hinnerup
24. feb
16:20
HOG Hinnerup
Nielstrup/Voldum UI
439774
24-02 2024
16:20 Riisvangen Kunstgræsbane
ANN
Aarhus Fremad
24. feb
16:20
Aarhus Fremad (1)
Fuglebakken KFUM Århus
ANN
683604
24-02 2024
16:30 Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
24. feb
16:30
ASA, Aarhus (1)
Fuglebakken KFUM (3)
570359
25-02 2024
12:00 Hellebjerg Kunstgræs As IF
25. feb
12:00
As IF (1)
Horsens B (1)
682720
25-02 2024
12:20 Riisvangen Stadion Aarhus Fremad
25. feb
12:20
Aarhus Fremad (4)
Aarhus Fremad (5)
221170
25-02 2024
13:00 Alhedens Kunstgræsbane Karup/Kølvrå 07
25. feb
13:00
Karup/Kølvrå 07
Karup/Kølvrå 07
127302
25-02 2024
14:00 Linak Arena Kunstgræsbane Midtals IF
25. feb
14:00
Midtals IF (1)
Sønderborg B (2)
485280
25-02 2024
14:15 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs Koldby/Hørdum IF
25. feb
14:15
Koldby/Hørdum IF (S4)
Sjørring B
491512
25-02 2024
14:20 Riisvangen Stadion Aarhus Fremad
25. feb
14:20
Aarhus Fremad (8)
CAF IF
203412
25-02 2024
14:45 Rødding Kunstgræsbane Føvling/Stenderup UI
25. feb
14:45
Føvling/Stenderup UI
Gørding-Vejrup fodbold
452793
25-02 2024
16:00
BPI (1)
!
NB: BPI (1) er taberdømt
Danbolig Arena Gauerslund
Gauerslund IF
25. feb
16:00
Gauerslund IF (4)
BPI (1)
960864
25-02 2024
16:00 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro IF
25. feb
16:00
Bjerringbro IF (3)
Vellev IF (3)
657758
25-02 2024
16:15 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev) FCH 6100
25. feb
16:15
FCH 6100 (1)
Hoptrup/Marstrup IF
486197
25-02 2024
17:45 Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
25. feb
17:45
IF Lyseng
Stavtrup IF
316787
ti27-02 2024
19:15 DS Arena - Kunstgræs (Hobro) Hobro IK
27. feb
19:15
Hobro IK (7)
Klejtrup B
452779
on28-02 2024
19:30 Linak Arena Kunstgræsbane Nord-Als B
28. feb
19:30
Nord-Als B
Sønderborg Fremad
154021
on28-02 2024
20:00
LKB/Gistrup (4)
!
NB: LKB/Gistrup (4) er taberdømt
Gistrup kunstgræsanlæg
LKB/Gistrup
28. feb
20:00
LKB/Gistrup (4)
Vesterbro IK
163574
on28-02 2024
20:00 Gistrup kunstgræsanlæg LKB/Gistrup
28. feb
20:00
LKB/Gistrup (5)
FC Vesterbro, Aalborg (1)
130279
to29-02 2024
19:00 Ølgod Efterskole Kunstgræs Horne IF
29. feb
19:00
Horne IF (1)
Jernved IF (2)
149051
to29-02 2024
19:00 Aale Stadion Aale UI
29. feb
19:00
Aale UI (1)
Klovborg UF (1)
221218
to29-02 2024
19:00 Djurslands Efterskole
ANN
Nørager B
29. feb
19:00
Nørager B (1)
Hørning GF
ANN
221222
to29-02 2024
19:00 Djurslands Efterskole Nørager B
29. feb
19:00
Nørager B
AH 2012
221793
to29-02 2024
19:00 Hampen Hallen Nørre Snede GF
29. feb
19:00
EIF/NSG (1)
Øster Nykirke IF
485805
to29-02 2024
19:00 Hampen Hallen
ANN
Nørre Snede GF
29. feb
19:00
EIF/NSG (1)
Karstoft IF (2)
ANN
144766
fr01-03 2024
18:00 Kunstgræsbanen Jetsmark Saltum IF
01. mar
18:00
Saltum IF Serie 4
Arden IF Serie 4
193887
fr01-03 2024
19:00 Gødvad Kunstgræsbane Gødvad GIF
01. mar
19:00
Gødvad GIF
Virklund B
487869
fr01-03 2024
19:00 Kunstgræs Liseborg Viborg Sdrm. IK
01. mar
19:00
Viborg Sdrm. IK (1)
Sdr. Rind/Vinkel IF
956990
fr01-03 2024
19:00 Esbjerg Idrætspark Esbjerg fB
01. mar
19:00
Esbjerg fB
Esbjerg Eagles (1)
470056
fr01-03 2024
20:00 Randers Stadion, kunstgræs Purhus IF
01. mar
20:00
Purhus IF
KFUM Fodbold, Randers
166799
02-03 2024
12:00 Ingstrup Efterskole Ingstrup SF
02. mar
12:00
Ingstrup SF
Trekroner IF 98
315451
02-03 2024
12:00 Kunstgræsbanen Jetsmark Jetsmark Idrætscenter
02. mar
12:00
Klitmøller IF (1)
Klitmøller IF (1)
507142
02-03 2024
12:00 Linak Arena Kunstgræsbane Egen UI
02. mar
12:00
Egen UI (1)
Broager UI (3)
840347
02-03 2024
12:00 Rødding Kunstgræsbane Hviding IF
02. mar
12:00
Hviding IF/Kvik 70 (1)
Hviding IF/Kvik 70 (2)
988594
02-03 2024
12:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro) Hobro IK
02. mar
12:00
Hobro IK (5)
Doense/Vebbestrup IF (1)
182422
02-03 2024
12:30 Egebjerg Kunstgræsbane Egebjerg IF
02. mar
12:30
Egebjerg IF (1)
Nim IF (2)
224793
02-03 2024
13:00 Danisol Park Kunstgræs (Vejle) Vejle Kammeraterne
02. mar
13:00
Vejle Kammeraterne (6)
Smidstrup/Skærup IF (1)
149038
02-03 2024
13:00 tst Kunstgræsbane Frederikshavn fI
02. mar
13:00
Frederikshavn fI
Aarhus 1900 (1)
166789
02-03 2024
13:00 Bylderup Idrætscenter
ANN
Bylderup/Burkal IF
02. mar
13:00
Bylderup/Burkal IF (2)
Tinglev IF (3)
ANN
816155
02-03 2024
13:00 Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN
Vejle Kammeraterne
02. mar
13:00
Vejle Kammeraterne (3)
Ølholm B
ANN
485290
02-03 2024
13:00 MATHstore Arena (Astrup) Idrætsforeningen Dannebrog, Astrup
02. mar
13:00
IF Dannebrog Astrup (2)
Kongerslev IF
766162
02-03 2024
13:15 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
02. mar
13:15
Bjerringbro IF (2)
Spjald IF (4)
717414
02-03 2024
13:20 Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa) Grenaa IF
02. mar
13:20
Grenaa IF (2)
Vivild IF
570370
02-03 2024
13:30
As IF (1)
!
NB: As IF (1) er taberdømt
Hellebjerg Kunstgræs
As IF
02. mar
13:30
As IF (1)
Skjold SS
160310
02-03 2024
13:30 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) Flauenskjold IF
02. mar
13:30
Flauenskjold IF
Bagterp IF
188459
02-03 2024
13:30 Nissum Park (kunstgræs) Lemvig GF
02. mar
13:30
Lemvig GF
Lemvig GF
321440
02-03 2024
14:00 Løjt Kunstgræsbane Tinglev IF
02. mar
14:00
Tinglev IF (4)
Bylderup/Burkal IF (3)
328155
02-03 2024
14:00 Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane) Koldby/Hørdum IF
02. mar
14:00
Koldby/Hørdum IF (1)
Gesten IF (1)
729126
02-03 2024
14:00 Rødekro Kunstgræsbane Rødekro IF
02. mar
14:00
Rødekro IF (1)
Sønderborg B (1)
879466
02-03 2024
14:15 Marienlund Kunstgræs 2 Funder GF
02. mar
14:15
Funder GF (1)
Bording IF (1)
224818
02-03 2024
14:15 Storvorde Sejlflod Stadion Storvorde/Sejlflod B
02. mar
14:15
Storvorde/Sejlflod B (1)
IF Haabet, Øster Uttrup
420302
02-03 2024
15:00 Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
ANN
Sønderborg Boldklub
02. mar
15:00
Sønderborg B (6)
Sønderborg Fremad (3)
ANN
428980
02-03 2024
15:00 Hadsund Kunstgræsbane Hadsund B
02. mar
15:00
Hadsund B (4)
LKB/Gistrup (3)
439781
02-03 2024
15:00 Hals FS Kunstgræs Hals FS
02. mar
15:00
Hals FS (2)
Holtet IF
439789
02-03 2024
15:00 Lyngs New Anfield (Kunstgræs) Hurup IF
02. mar
15:00
Hurup IF (3)
Fuglebakken KFUM (2)
938093
02-03 2024
16:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1 FC Horsens
02. mar
16:00
FC Horsens (1)
Horsens B (1)
840348
02-03 2024
16:00 Helle Hallen Kunstgræsbane Agerbæk SF
02. mar
16:00
Helle FC
Bække SF
152804
02-03 2024
16:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark Løgstør IF
02. mar
16:00
Løgstør IF (1)
Hornum IF (1)
439775
02-03 2024
16:20 Riisvangen Kunstgræsbane Aarhus Fremad
02. mar
16:20
Aarhus Fremad (2)
Pen15 Reunited (1)
601444
02-03 2024
18:30 B52/AFC’s anlæg B52/Aalborg Fodbold Club
02. mar
18:30
B52/Aalborg (4)
Nordens Paris FC (4)
930482
03-03 2024
10:15 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) B 65
03. mar
10:15
Ommersyssel IF (1)
Fårvang IF (3)
736945
03-03 2024
12:00 Horsens B's Anlæg Horsens B
03. mar
12:00
Horsens B
FC Vestkysten Århus (1)
745347
03-03 2024
12:20 Volkswagen Park Randers (kunst) Alliancen IF
03. mar
12:20
Alliancen IF (2)
Vellev IF (1)
541799
03-03 2024
13:00
Veddum IF
!
NB: Veddum IF er taberdømt
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
Veddum IF
03. mar
13:00
Bælum/Solbjerg IF (1)
Veddum IF
485288
03-03 2024
14:00 Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane Egernsund Kultur- og IF
03. mar
14:00
Egernsund KIF
FCH 6100 (2)
988657
03-03 2024
15:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2 FC Horsens
03. mar
15:00
Horsens KFUM (1)
Nim IF (1)
879462
03-03 2024
15:30 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg) AIA-Tranbjerg
03. mar
15:30
AIA/Tranbjerg (4)
FC Rangers
988411
03-03 2024
16:00 Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane Helsted Fremad IF
03. mar
16:00
Helsted Fremad IF (4)
FK Fjordsiden (1)
156003
03-03 2024
17:15 Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
03. mar
17:15
Hornbæk SF (2)
FC Sabur (6)
471715
03-03 2024
18:00 Rødding Kunstgræsbane Ribe BK
03. mar
18:00
Ribe BK (3)
Vejen SF
483292
ma04-03 2024
19:00 Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane Vejle Idrætshøjskole
04. mar
19:00
Vejle Idrætshøjskole (2)
Bredballe IF (3)
224817
ti05-03 2024
18:00 Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev) Thorup/Klim B
05. mar
18:00
Thorup Klim serie 4
Ørebro
919821
on06-03 2024
19:00 Herrup Stadion Tvis KFUM & IF
06. mar
19:00
Herrup/Tvis Fodbold
Borbjerg Skave Fodbold
452780
on06-03 2024
19:30 Linak Arena Kunstgræsbane Nord-Als B
06. mar
19:30
Nord-Als B (6)
Egen UI (2)
161689
to07-03 2024
19:00 Assens Stadion Assens IF
07. mar
19:00
Assens IF
Ommersyssel IF
735648
to07-03 2024
19:00 Rødekro Kunstgræsbane Rødekro IF
07. mar
19:00
Rødekro IF (2)
Hellevad IF
976916
to07-03 2024
20:00 AaB's Anlæg AaB
07. mar
20:00
AaB (2)
IF Haabet, Øster Uttrup
683607
fr08-03 2024
18:00 Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
08. mar
18:00
ASA, Aarhus (2)
Hørning IF (2)
541803
fr08-03 2024
18:30 Kunstgræsbanen Rosendal Rosendal IK
08. mar
18:30
IK Rosendal
Als B
598987
fr08-03 2024
18:30 TRIF Kunstgræsbane TRIF
08. mar
18:30
TRIF (1)
Ebeltoft IF
677884
fr08-03 2024
19:00 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane) Rødkærsbroegnens IF
08. mar
19:00
Rødkærsbro IF (1)
Sjørslev/Demstrup IF
723702
fr08-03 2024
19:00 JYSK Park (kunstgræs) Funder GF
08. mar
19:00
Funder GF (2)
Bryrup IF (1)
755371
fr08-03 2024
19:00
IF Dannebrog Astrup (1)
!
NB: IF Dannebrog Astrup (1) er taberdømt
Tinghøj Stadion (Doense)
Doense/Vebbestrup IF
08. mar
19:00
Doense/Vebbestrup IF (2)
IF Dannebrog Astrup (1)
224729
fr08-03 2024
19:00 Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane) Gesten IF
08. mar
19:00
Gesten IF
Jels IF
471880
fr08-03 2024
19:00 Ford Kunst Sydmors Sydmors IF
08. mar
19:00
Sydmors IF (1)
Frøslev & Omegn (1)
471881
fr08-03 2024
19:00 Ford Kunst Sydmors
ANN
Sydmors IF
08. mar
19:00
Sydmors IF (1)
Frøslev & Omegn (2)
ANN
226175
fr08-03 2024
19:15 Kunstgræs Lynddahl Park Ribe Høm/Seem UIF
08. mar
19:15
Høm/Seem UIF (2)
Løgum IF
526839
fr08-03 2024
19:30
Horsens KFUM (1)
!
NB: Horsens KFUM (1) er taberdømt
BGI kunstgræsbane
SS Skjold
08. mar
19:30
Skjold SS
Horsens KFUM (1)
134555
fr08-03 2024
20:00 Rødding Kunstgræsbane Sole IF
08. mar
20:00
Sole IF (2)
Jels IF (1)
791957
09-03 2024
10:30 Skærbæk Kunstgræsbane
ANN
Galten FS
09. mar
10:30
Galten FS
IF Midtdjurs (1)
ANN
471738
09-03 2024
11:00 Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane FC Hornstrup
09. mar
11:00
FC Hornstrup (2)
Vejle Idrætsefterskole
644610
09-03 2024
11:15
Skalborg Serie 4
!
NB: Skalborg Serie 4 er taberdømt
Kunstgræsbane Svenstrup J
Skalborg SK
09. mar
11:15
Skalborg Serie 4
Assentoft
413380
09-03 2024
11:20 Tirstrup Idrætsefterskole Kolind/Perstrup IF
09. mar
11:20
Kolind/Perstrup IF
Mørke IF (1)
717415
09-03 2024
11:20 Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa) Grenaa IF
09. mar
11:20
Grenaa IF (3)
Værum GF (1)
391720
09-03 2024
12:00 Bælum/Solbjerg Kunstgræs Visborg IF
09. mar
12:00
Visborg Serie 5
Visborg Serie 5
221230
09-03 2024
12:15 Tarm Kunstgræsbane Tarm IF
09. mar
12:15
Tarm IF (3)
Skjern GF (3)
589589
09-03 2024
12:15
Nord-Als B (3)
!
NB: Nord-Als B (3) er taberdømt
Linak Arena Kunstgræsbane
Nord-Als B
09. mar
12:15
Nord-Als B (3)
Hørup UI
481559
09-03 2024
12:30 Danbolig Arena Gauerslund Gauerslund IF
09. mar
12:30
Gauerslund IF (1)
Rosenhøj BK
485806
09-03 2024
13:00 Nr. Snede Stadion Nørre Snede GF
09. mar
13:00
EIF/NSG (2)
FK 73 (3)
486217
09-03 2024
13:00 Stoholm Kunstgræsbane Stoholm IF
09. mar
13:00
Stoholm IF (3)
Viborg Sdrm. IK (3)
764782
09-03 2024
13:00 Birkelse Stadion St. Restrup IF
09. mar
13:00
St. Restrup IF
Birkelse IF
611810
09-03 2024
13:30 Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
09. mar
13:30
AGF, Aarhus
Christiansbjerg IF
732174
09-03 2024
14:00 Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev) Sønderup/Suldrup IK Frem
09. mar
14:00
Suldrup Serie 4
Støvring
491640
09-03 2024
14:00 Vindblæs Multicenter Vindblæs B
09. mar
14:00
Vindblæs B (1)
IK Vest
221763
09-03 2024
14:00 Aastrup Stadion Aastrup IF
09. mar
14:00
Aastrup IF (2)
VSK Aarhus (1)
913910
09-03 2024
14:01 Vestjysk Bank Arena, Bording Bording IF
09. mar
14:01
Bording IF
Lemming IF (1)
837401
09-03 2024
14:15 Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane Gråsten B
09. mar
14:15
Gråsten B (2)
Broager UI (1)
598152
09-03 2024
14:15 Gistrup kunstgræsanlæg LKB/Gistrup
09. mar
14:15
LKB/Gistrup (1)
Skelund IF
439229
09-03 2024
14:20 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane) HOG Hinnerup
09. mar
14:20
HOG Hinnerup
FC Vestkysten Århus (1)
221376
09-03 2024
14:30 Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena Bangsbo Freja
09. mar
14:30
Bangsbo Freja (2)
Understed IF
153899
09-03 2024
15:00
Hjørring IF
!
NB: Hjørring IF er taberdømt
Sæby Kunstgræsbane
IF Skjold Sæby
09. mar
15:00
IF Skjold Sæby (3)
Hjørring IF
162599
09-03 2024
15:15 Alhedens Kunstgræsbane Alhedens IF
09. mar
15:15
Alhedens IF (1)
NUGF Viborg
483064
09-03 2024
15:15
Spangsbjerg IF
!
NB: Spangsbjerg IF er taberdømt
Skærbæk Kunstgræsbane
Spangsbjerg IF
09. mar
15:15
Spangsbjerg IF
Andrup IF
957033
09-03 2024
15:30 Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret Sønderborg Boldklub