Herre Serie 3 / Træningskamp

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
344722
to17-08 2023
19:00 Vestjysk Bank Arena, Bording Bording IF
17. aug 2023
19:00
Bording IF (1)
ISI Idrætsefterskole
697556
ma25-09 2023
19:45 Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane UDMELDT / Vejle Idrætshøjskole
25. sep 2023
19:45
Vejle IH
Viborg Idrætshøjskole
180094
to28-09 2023
18:45
IHÅ
VSK
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
ANN
IHÅ Galacticos (skole)
28. sep 2023
18:45
IHÅ
VSK
ANN
879467
on01-11 2023
19:30 Øster Snede Stadion Sole IF
01. nov 2023
19:30
Sole IF (1)
Sole IF (2)
879482
19-11 2023
14:00 Metropol Park (Viborg) NUGF Viborg
19. nov 2023
14:00
NUGF Viborg
Viborg FF (1)
841989
ti05-12 2023
18:45
IHÅ
Gala Boys
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen IHÅ Galacticos (skole)
05. dec 2023
18:45
IHÅ
Gala Boys
871240
21-01 2024
10:25 Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane Hørning IF
21. jan
10:25
Hørning IF
GVL Løkken
988416
27-01 2024
12:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub Gug B
27. jan
12:00
Gug B (1)
Aalborg Chang
424315
ma29-01 2024
17:30
AaB
AaB Kunstgræsbane
ANN
AaB
29. jan
17:30
AaB
LKB/Gistrup
ANN
339108
ma29-01 2024
18:45
IHÅ
??? (Niv. S3/4)
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen IHÅ Galacticos (skole)
29. jan
18:45
IHÅ
??? (Niv. S3/4)
339109
ma29-01 2024
20:30
IHÅ
??? (Niv. S3/4)
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen IHÅ Galacticos (skole)
29. jan
20:30
IHÅ
??? (Niv. S3/4)
439753
03-02 2024
13:30 AC Huse Park Kunstgræs IF Midtdjurs
03. feb
13:30
IF Midtdjurs
IF Midtdjurs
158762
03-02 2024
14:00 B52/AFC’s anlæg B52/Aalborg Fodbold Club
03. feb
14:00
B52/Aalborg (1)
Vejgaard B
209820
03-02 2024
14:15 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) Kristrup B
03. feb
14:15
Kristrup B (6)
Spentrup IF (2)
183607
03-02 2024
15:00 Vrå Kunstgræsbane Idrætscenter Vendsyssel
03. feb
15:00
VSK Aarhus (1)
Hjørring FK
265446
03-02 2024
15:30 Højbo Stadion Kunstgræsbane Hørning IF
03. feb
15:30
Hørning IF (1)
Stjær B (2)
657017
04-02 2024
12:00 Veldtofte Idrætspark Vinterbane (kunstlign.) 12 Spangsbjerg IF
04. feb
12:00
Spangsbjerg IF (1)
FC King George
323803
fr09-02 2024
19:00 Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum)
ANN
Aulum IF
09. feb
19:00
Aulum IF
Feldborg/Haderup IF
ANN
130654
fr09-02 2024
19:40 Kunstgræsbanen Jetsmark Saltum IF
09. feb
19:40
Saltum IF
GVL Løkken
569422
10-02 2024
11:30 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
ANN
Herning Fremad
10. feb
11:30
Herning Fremad (3)
Ølholm B (2)
ANN
682300
10-02 2024
11:30 Aabybro Idrætscenter
ANN
Aabybro IF
10. feb
11:30
Aabybro IF (3)
Skovsgaard B (2)
ANN
987606
10-02 2024
13:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
ANN
Lund IF
10. feb
13:00
Lund IF (1)
Østbirk IF
ANN
703110
10-02 2024
13:30 AC Huse Park Kunstgræs
ANN
IF Midtdjurs
10. feb
13:30
IF Midtdjurs
Auning IF
ANN
107994
10-02 2024
13:30 Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
UDS
Vejle FC
10. feb
13:30
Vejle FC (3)
Bjerre Herred Fodbold (4)
UDS
652800
10-02 2024
13:45 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
ANN
B52/Aalborg Fodbold Club
10. feb
13:45
B52/Aalborg (2)
Hjørring IF
ANN
492385
10-02 2024
14:00 Hjordkær Stadion Hjordkær UIF
10. feb
14:00
Hjordkær UIF S3 (1)
Hjordkær UIF S5 (1)
183599
10-02 2024
14:00
PSV Flensburg
Bov IF Kunstgræs Bov IF
10. feb
14:00
Bov IF (2)
PSV Flensburg
200866
10-02 2024
14:30 TIE Multiarena (Kunstgræs)
ANN
Kolind/Perstrup IF
10. feb
14:30
Kolind/Perstrup IF (1)
Kolind/Perstrup IF (2)
ANN
483482
10-02 2024
15:00 Erritsø Kunstgræsbane Erritsø GIF
10. feb
15:00
Erritsø GIF
Seest B
657018
10-02 2024
15:00 Hammel Kunstgræsbane
ANN
Hammel GF
10. feb
15:00
Hammel GF
Fårvang IF (5)
ANN
837143
10-02 2024
15:15
Vraa/Børglum IF
!
NB: Vraa/Børglum IF er taberdømt
Brønderslev Kunstgræsbane
Brønderslev IF
10. feb
15:15
Brønderslev IF (1)
Vraa/Børglum IF
747544
11-02 2024
16:00 Klank Kunstgræsbane Stjær B
11. feb
16:00
Stjær B (1)
Bording IF (1)
666727
to15-02 2024
18:00 Hadsund Kunstgræsbane Hadsund B
15. feb
18:00
Hadsund B (1)
Hadsund B (2)
396237
to15-02 2024
19:30 Nibe B Kunstgræs Nibe BK
15. feb
19:30
Nibe B (2)
Øster Sundby B32 (1)
462095
fr16-02 2024
18:15 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC) B52/Aalborg Fodbold Club
16. feb
18:15
B52/Aalborg (3)
Sulsted IF (3)
747549
fr16-02 2024
18:30 Hjørring Kunstgræsbane Hjørring IF
16. feb
18:30
Hjørring FK
Skalborg SK
134572
17-02 2024
10:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
ANN
Lund IF
17. feb
10:00
Lund IF (1)
Ølholm B (1)
ANN
916178
17-02 2024
10:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
ANN
Lund IF
17. feb
10:00
Lund IF (1)
Vejle FC (1)
ANN
830644
17-02 2024
10:30 Vrå Kunstgræsbane Jetsmark IF
17. feb
10:30
Jetsmark IF
Hornum IF (1)
907338
17-02 2024
12:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro) Hobro IK
17. feb
12:00
Hobro IK
Sulsted IF (1)
485277
17-02 2024
12:15 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs Koldby/Hørdum IF
17. feb
12:15
Koldby/Hørdum IF (1)
Koldby/Hørdum IF (S4)
397834
17-02 2024
12:45 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark Thorup/Klim B
17. feb
12:45
Thorup/Klim B
Gundersted IF (3)
201271
17-02 2024
13:00
Biersted IF (1)
!
NB: Biersted IF (1) er taberdømt
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
Skovsgaard B
17. feb
13:00
Skovsgaard B (1)
Biersted IF (1)
338829
17-02 2024
13:00 Hjallerup Kunstgræsbane Asaa B
17. feb
13:00
Hjallerup IF
Vaarst/Fjellerad B (3)
682303
17-02 2024
13:00 Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
17. feb
13:00
Aabybro IF (4)
Moseby B (1)
923694
17-02 2024
13:00 Brædstrup Kunstgræsbane Brædstrup IF
17. feb
13:00
Brædstrup IF (1)
Sole IF (4)
130278
17-02 2024
13:00 Ølgod Efterskole Kunstgræs Horne IF
17. feb
13:00
Horne IF (1)
Skovlund IF (2)
123209
17-02 2024
13:20 Marienlund Kunstgræs 1 Fårvang IF
17. feb
13:20
Fårvang IF (2)
Nørager IF (2)
139887
17-02 2024
13:30 JPI Park Kunstgræs (Freja) Horsens Freja
17. feb
13:30
Horsens Freja
BUF Horsens
683922
17-02 2024
14:00
Vamdrup IF
!
NB: Vamdrup IF er taberdømt
Billund Kunstgræs
Billund IF
17. feb
14:00
Billund IF (1)
Vamdrup IF
717789
17-02 2024
14:00 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars) Aars IK
17. feb
14:00
Aars IK (1)
Valsgård IF 83 (1)
652855
17-02 2024
14:00 Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
17. feb
14:00
Grindsted GIF
Helle FC (1)
439773
17-02 2024
14:15 Kunstgræs Liseborg Løvel IF
17. feb
14:15
Løvel IF
Mønsted IF (2)
911501
17-02 2024
14:15 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) Kristrup B
17. feb
14:15
Kristrup B (5)
FC Sabur (3)
609448
17-02 2024
16:20 Randers Stadion, kunstgræs Purhus IF
17. feb
16:20
Purhus IF (1)
Hadsten SK (2)
930439
18-02 2024
11:30 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs) Viby IF
18. feb
11:30
Viby IF
Nielstrup/Voldum UI (1)
995215
18-02 2024
11:30 Nissum Park (kunstgræs) Lemvig GF
18. feb
11:30
Lemvig GF Serie 4
Lemvig GF (1)
714463
18-02 2024
13:00 Nybolig Kunstarena Hatting-Torsted Fodbold
18. feb
13:00
Hatting-Torsted Fodbold (1)
Rask Mølle OIF (2)
912018
18-02 2024
14:00 Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
18. feb
14:00
Viborg FF
Bruunshåb/Tapdrup IF (1)
480376
18-02 2024
14:00 TIE Multiarena (Kunstgræs) Trustrup-Ålsrode IF
18. feb
14:00
Østdjurs 91 (1)
AC Norddjurs
510947
18-02 2024
14:00 Hjordkær Stadion
ANN
Hjordkær UIF
18. feb
14:00
Hjordkær UIF S5 (2)
Hjordkær UIF S3 (2)
ANN
336810
18-02 2024
14:00
BFO
Tarm Kunstgræsbane Tarm IF
18. feb
14:00
Tarm IF (3)
BFO
480374
18-02 2024
15:00 Erritsø Kunstgræsbane Erritsø GIF
18. feb
15:00
Erritsø GIF
Hospitalets FK
763056
18-02 2024
15:00 Frøstruphave Efterskole Kunstgræs Boldklubben Vestkysten
18. feb
15:00
BV Oksbøl (1)
BV Oksbøl (2)
850221
18-02 2024
15:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2 FC Horsens
18. feb
15:00
FC Horsens (4)
ACFC (1)
149071
ma19-02 2024
19:00 Marienlund Kunstgræs 1 Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
19. feb
19:00
Mariehøj Kammeraterne
Sjørslev/Demstrup IF
337545
ma19-02 2024
20:30 Esbjerg Kunstgræsbane Spangsbjerg IF
19. feb
20:30
Spangsbjerg IF (1)
Spangsbjerg IF (2)
657031
ti20-02 2024
18:00 Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
ANN
Thorup/Klim B
20. feb
18:00
Thorup/Klim B
Hornum IF (1)
ANN
657034
ti20-02 2024
18:00 Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev) Thorup/Klim B
20. feb
18:00
Thorup/Klim B
Hornum IF (1)
489949
ti20-02 2024
19:00 AC Huse Park Kunstgræs IF Midtdjurs
20. feb
19:00
IF Midtdjurs
Auning IF
449546
ti20-02 2024
19:15 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs) TMG
20. feb
19:15
FC Århus Syd S2
FC Århus Syd S3
130269
ti20-02 2024
19:30 Vojens Kunstgræsbane Starup UIF
20. feb
19:30
Starup UIF (H) (1)
Vejen SF (5)
615372
ti20-02 2024
20:00 Kunstgræs Liseborg Ulbjerg IF
20. feb
20:00
Ulbjerg IF
Tjele Vest Sport (4)
485281
ti20-02 2024
20:30 Fælleden kunstgræsbane Stjær B
20. feb
20:30
Stjær B (1)
ASA, Aarhus
439783
on21-02 2024
19:00 Flemming Kunstgræs Ølholm B
21. feb
19:00
Ølholm B (5)
Give Fremad (1)
544729
on21-02 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) Skovsgaard B
21. feb
19:00
Skovsgaard B (1)
Aabybro IF (1)
338790
on21-02 2024
19:30 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
21. feb
19:30
Borbjerg Skave Fodbold (1)
Videbæk IF
923695
to22-02 2024
19:00 Brædstrup Kunstgræsbane Brædstrup IF
22. feb
19:00
Brædstrup IF (2)
Bryrup IF
265450
to22-02 2024
19:00 Højbo Stadion Kunstgræsbane Hørning IF
22. feb
19:00
Hørning IF
Fårvang IF (3)
336526
to22-02 2024
20:00
ISI
Stadome, Ikast (kunst) Bording IF
22. feb
20:00
Bording IF (2)
ISI
570371
to22-02 2024
20:00 Vrå Kunstgræsbane Harken UGF
22. feb
20:00
Harken Serie 3
Tornby Serie 3
652823
to22-02 2024
20:00 Hover IF Kunstgræs Hover IF
22. feb
20:00
Hover IF (2)
Hedensted IF (1)
172956
fr23-02 2024
19:00 Siwert Park (Mønsted) Mønsted IF
23. feb
19:00
Mønsted IF (1)
Stoholm IF (3)
183640
fr23-02 2024
19:30 Vrå Kunstgræsbane Idrætscenter Vendsyssel
23. feb
19:30
Hanstholm IF serie 3
Vraa/Børglum IF
158223
24-02 2024
12:00 SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs) Kolt/Hasselager IF
24. feb
12:00
Kolt/Hasselager IF (1)
VSK Aarhus (3)
475153
24-02 2024
12:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub Gug B
24. feb
12:00
Gug B (2)
Biersted IF (2)
490602
24-02 2024
12:45 Alhedens Kunstgræsbane Alhedens IF
24. feb
12:45
Alhedens IF
Løgstrup G&IF (1)
586437
24-02 2024
13:00 Han Herreders Ungdomsskole (Fjerritslev) Nors B
24. feb
13:00
Nors B (1)
Fjerritslev IF
461902
24-02 2024
13:00 JPI Park Kunstgræs (Freja) Horsens Freja
24. feb
13:00
Horsens Freja
Bjerre Herred Fodbold (1)
200867
24-02 2024
13:00 TIE Multiarena (Kunstgræs) Kolind/Perstrup IF
24. feb
13:00
Kolind/Perstrup IF (1)
Auning IF
578498
24-02 2024
13:15 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø) Strandby IF Farsø
24. feb
13:15
Strandby Farsø
Gundersted IF (1)
688105
24-02 2024
13:30 Kyocera Park Kunstgræs Sunds Sunds IF
24. feb
13:30
Sunds IF (2)
Faster B
963051
24-02 2024
13:30 Kunstgræsbanen Rosendal Rosendal IK
24. feb
13:30
IK Rosendal (3)
Doense/Vebbestrup IF
657010
24-02 2024
14:00 Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
24. feb
14:00
Grindsted GIF
Jelling fS (1)
678828
24-02 2024
14:00 Esbjerg Kunstgræsbane Hjerting IF
24. feb
14:00
Hjerting IF (1)
Hviding IF/Kvik 70
336813
24-02 2024
14:00 Tarm Kunstgræsbane Tarm IF
24. feb
14:00
Tarm IF (5)
Skovlund IF (1)
464637
24-02 2024
14:15 Frøstruphave Efterskole Kunstgræs Varde IF
24. feb
14:15
Varde IF
Aarhus Black Vipers
684882
24-02 2024
14:15 Helle Hallen Kunstgræsbane Agerbæk SF
24. feb
14:15
Helle FC (2)
BV Oksbøl (5)
183641
24-02 2024
14:30 Vrå Kunstgræsbane Idrætscenter Vendsyssel
24. feb
14:30
Hanstholm IF serie 3
Tornby Serie 3
140483
24-02 2024
15:00 BGI kunstgræsbane Stensballe IK
24. feb
15:00
Stensballe IK (3)
Sole IF (6)
470054
24-02 2024
15:00 Nybolig Kunstarena Hatting-Torsted Fodbold
24. feb
15:00
Hatting-Torsted Fodbold (1)
Egebjerg IF (2)
714464
24-02 2024
15:00
Lund IF (2)
!
NB: Lund IF (2) er taberdømt
Nybolig Kunstarena
Hatting-Torsted Fodbold
24. feb
15:00
Hatting-Torsted Fodbold (2)
Lund IF (2)
803412
24-02 2024
15:30 Bredballe Kunstgræsbane Bredballe IF
24. feb
15:30
Bredballe IF (2)
Ølholm B (3)
487868
24-02 2024
16:00 Kunstgræs Liseborg Viborg Sdrm. IK
24. feb
16:00
Viborg Sdrm. IK (1)
Rødkærsbro IF
398492
24-02 2024
16:00 Randers Stadion, kunstgræs B 65
24. feb
16:00
Ommersysel IF
Visborg IF (1)
433070
24-02 2024
16:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
24. feb
16:00
Herning Fremad (1)
FodboldHoldet Herning (1)
143788
24-02 2024
16:00 Vrå Kunstgræsbane Idrætscenter Vendsyssel
24. feb
16:00
Vestbjerg IF
Sønderup/Suldrup IK Frem
596743
24-02 2024
16:15 Esbjerg Kunstgræsbane Spangsbjerg IF
24. feb
16:15
Spangsbjerg IF (1)
Hjerting IF (2)
613518
24-02 2024
16:20 Randers Stadion, kunstgræs Purhus IF
24. feb
16:20
Purhus IF
FC Sabur
951576
24-02 2024
17:00 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars) Aars IK
24. feb
17:00
Aars IK (2)
Farsø/Ullits IK (1)
985883
24-02 2024
17:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark Løgstør IF
24. feb
17:00
Løgstør IF (1)
Kvik IF (2)
143790
25-02 2024
10:00 Vrå Kunstgræsbane Idrætscenter Vendsyssel
25. feb
10:00
Vestbjerg IF
Vraa/Børglum IF
746773
25-02 2024
12:00 Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane) Vejen SF
25. feb
12:00
Vejen SF (1)
Haderslev FK (2)
338704
25-02 2024
13:00
Ikast FC (2)
!
NB: Ikast FC (2) er taberdømt
Ikast FC Stadion Allé
Ikast Football Club
25. feb
13:00
Ikast FC (2)
KK 07 (2)
452806
25-02 2024
14:00 Nørremarkshallen FC International
25. feb
14:00
FC International
VSK Aarhus (5)
469346
25-02 2024
15:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2 FC Horsens
25. feb
15:00
FC Horsens (1)
Vejle FC (1)
684883
25-02 2024
15:00 ed Park (Skødstrup) Skødstrup SF
25. feb
15:00
Skødstrup SF
Skødstrup SF
592604
25-02 2024
16:00 Løjt Idrætsanlæg Løjt IF
25. feb
16:00
Løjt IF (1)
Hjordkær UIF (3)
483437
25-02 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
25. feb
18:30
Aalborg KFUM (1)
Vaarst/Fjellerad B (1)
489950
ti27-02 2024
18:30 Freja Park (Gundersted) Gundersted IF
27. feb
18:30
Gundersted IF (4)
Vindblæs B (2)
485234
ti27-02 2024
18:45
IHÅ
??? (Niv. S3/4 Herrer)
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen IHÅ Galacticos (skole)
27. feb
18:45
IHÅ
??? (Niv. S3/4 Herrer)
901355
ti27-02 2024
19:00 Brønderslev Kunstgræsbane Brønderslev IF
27. feb
19:00
Brønderslev IF (2)
Sulsted IF (2)
388535
ti27-02 2024
19:15 Sejs Kunstgræs 11-mands Fårvang IF
27. feb
19:15
Fårvang IF (6)
HA85
485235
ti27-02 2024
20:30
IHÅ
??? (Niv. S3/4 Herrer)
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen IHÅ Galacticos (skole)
27. feb
20:30
IHÅ
??? (Niv. S3/4 Herrer)
224820
on28-02 2024
19:30 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars) Aars IK
28. feb
19:30
Aars IK (1)
Kvik IF (1)
221374
on28-02 2024
20:30 Esbjerg Kunstgræsbane Esbjerg fB
28. feb
20:30
Esbjerg fB
Esbjerg fB
176474
to29-02 2024
19:00
AH 2012
Nørager B
Hørning Stadion Hørning GF
29. feb
19:00
AH 2012
Nørager B
221221
to29-02 2024
19:00 Djurslands Efterskole
ANN
Nørager B
29. feb
19:00
Nørager B
Assentoft
ANN
337191
to29-02 2024
19:00 Hanstholm Stadion Hanstholm IF
29. feb
19:00
Hanstholm IF
Nors B (1)
756779
to29-02 2024
19:00 Snejbjerg Kunstgræs Snejbjerg SG&I
29. feb
19:00
Snejbjerg SG&I (3)
Sunds IF (1)
793345
to29-02 2024
20:00 Stadome, Ikast (kunst) Ikast Football Club
29. feb
20:00
Ikast FC
Ikast FC
714465
fr01-03 2024
18:00 Nybolig Kunstarena Hatting-Torsted Fodbold
01. mar
18:00
Hatting-Torsted Fodbold
Bjerre Herred Fodbold
160875
fr01-03 2024
18:30 Kunstgræsbane Svenstrup J Svenstrup-Godthåb IF
01. mar
18:30
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Støvring IF (1)
154022
fr01-03 2024
18:30 Kunstgræsbane Gug Boldklub Gug B
01. mar
18:30
Gug B (6)
Moseby B (2)
601433
fr01-03 2024
18:30 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC) B52/Aalborg Fodbold Club
01. mar
18:30
B52/Aalborg (4)
Gundersted IF (5)
158224
fr01-03 2024
19:00 SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs) Kolt/Hasselager IF
01. mar
19:00
Kolt/Hasselager IF
Aarhus Syd
290987
fr01-03 2024
19:00 Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
01. mar
19:00
BV Oksbøl (5)
SG "Motor” Boizenburg (Tyskland)
599040
fr01-03 2024
19:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) Fuglebakken KFUM Århus
01. mar
19:00
Fuglebakken KFUM (3)
ACFC (4)
149072
fr01-03 2024
19:00 Marienlund Kunstgræs 1 Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
01. mar
19:00
Mariehøj Kammeraterne
Tjele Vest Sport (1)
865075
fr01-03 2024
19:30 Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst) Hornslet IF
01. mar
19:30
Hornslet IF (1)
Ådalen IF (1)
908724
02-03 2024
11:15 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) Kristrup B
02. mar
11:15
Kristrup B
SMIFF (1)
265452
02-03 2024
12:00
Nord-Als B
!
NB: Nord-Als B er taberdømt
Bov IF Kunstgræs
Bov IF
02. mar
12:00
Bov IF (1)
Nord-Als B
590391
02-03 2024
12:00 Vrå Kunstgræsbane Idrætscenter Vendsyssel
02. mar
12:00
Vaarst/Fjellerad B (1)
Aalborgstudenternes IF
755372
02-03 2024
12:00 Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane Vejen SF
02. mar
12:00
Vejen SF (4)
Koldby/Hørdum IF (1)
763077
02-03 2024
13:00 Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
02. mar
13:00
BV Oksbøl (3)
Gørding/Lourup IF (2)
439788
02-03 2024
13:00 Lyngs New Anfield (Kunstgræs) Hurup IF
02. mar
13:00
Hurup IF (1)
Fuglebakken KFUM (4)
987605
02-03 2024
13:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
ANN
Lund IF
02. mar
13:00
Lund IF (1)
Horsens Freja
ANN
356774
02-03 2024
13:15 Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen Vejlby Skovbakken Aarhus
02. mar
13:15
VSK Aarhus
Aabyhøj IF S2
881374
02-03 2024
13:30 Visborg Stadion Visborg IF
02. mar
13:30
Visborg IF
FC Dansom
167515
02-03 2024
14:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen) Skagen IK
02. mar
14:00
Skagen IK
Thise IF
221783
02-03 2024
14:00 Brøns IF´s Idrætsanlæg Hjordkær UIF
02. mar
14:00
Hjordkær UIF (1)
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
337270
02-03 2024
14:00 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø) Farsø/Ullits IK
02. mar
14:00
Farsø/Ullits IK (3)
Valsgård IF 83 (3)
995213
02-03 2024
14:00 Billund Kunstgræs Billund IF
02. mar
14:00
Billund IF (5)
Sole IF (7)
937483
02-03 2024
14:00 Flemming Kunstgræs Rask Mølle & Omegns IF
02. mar
14:00
Rask Mølle OIF (1)
Stjær B (1)
985884
02-03 2024
14:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark Løgstør IF
02. mar
14:00
Løgstør IF (2)
Nørager IF (1)
290973
02-03 2024
14:05 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Faster B
02. mar
14:05
Faster B
Mariager IK
145290
02-03 2024
14:30 Vinderup Kunstgræsbane Vinderup IK
02. mar
14:30
Vinderup IK (2)
Borbjerg Skave Fodbold (2)
336809
02-03 2024
15:00
ISI Højskole
Tarm Kunstgræsbane Tarm IF
02. mar
15:00
Tarm IF (2)
ISI Højskole
275221
02-03 2024
15:00
Tornby Serie 3
!
NB: Tornby Serie 3 er taberdømt
Beinur Arena (Tornby)
Tornby IF
02. mar
15:00
Tornby Serie 3
Jetsmark IF
652825
02-03 2024
15:00 Hover IF Kunstgræs Hover IF
02. mar
15:00
Hover IF (3)
Vejle FC (4)
930423
02-03 2024
15:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs) Viby IF
02. mar
15:00
Viby IF (2)
Hasle B (1)
920935
02-03 2024
15:30 Kunstgræsbanen Rosendal Rosendal IK
02. mar
15:30
IK Rosendal (1)
Havndal/Udbyneder IF (1)
657012
02-03 2024
15:30 Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
02. mar
15:30
Grindsted GIF
Give Fremad (2)
683605
02-03 2024
15:30 Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
02. mar
15:30
ASA, Aarhus
BMI (1)
692995
02-03 2024
15:30
Dana Cup Sports Center
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) Dana Cup Sports Center
02. mar
15:30
Dana Cup Sports Center
Flauenskjold IF
358161
02-03 2024
16:30 Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
02. mar
16:30
IF Lyseng (1)
Prügelknabe IK (1)
280673
03-03 2024
11:00 Vejlby/Risskov Centret IHÅ Galacticos (skole)
03. mar
11:00
IHÅ Galacticos (2)
FC Åben Modus (2)
321229
03-03 2024
12:00 Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane Vestbjerg IF
03. mar
12:00
Vestbjerg IF
Gudumholm IF (1)
194876
03-03 2024
14:20 Volkswagen Park Randers (kunst) Alliancen IF
03. mar
14:20
Alliancen IF (3)
Hornbæk SF
259871
03-03 2024
15:00 Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
03. mar
15:00
Vinding SF (3)
Den Bosniske Idrætsforening
420313
03-03 2024
16:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
03. mar
16:00
Aalborg KFUM (2)
Øster Hornum IF (2)
592605
03-03 2024
16:00 Løjt Kunstgræsbane Løjt IF
03. mar
16:00
Løjt IF (2)
Haderslev FK (1)
756777
03-03 2024
16:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1 FC Horsens
03. mar
16:00
FC Horsens
Stensballe IK
300416
03-03 2024
16:15 Randers Stadion, kunstgræs Purhus IF
03. mar
16:15
Purhus IF (1)
KFUM Fodbold, Randers
486397
ma04-03 2024
19:45 Holstebro Kunstgræsbane Holstebro B
04. mar
19:45
Holstebro B
FS Holstebro
601458
ma04-03 2024
20:00 Kunstgræs Liseborg Skals FF
04. mar
20:00
Skals FF
Skive IK U19 Liga 2
134390
ti05-03 2024
19:00 Bruunshåb/Tapdrup Stadion Bruunshåb/Tapdrup IF
05. mar
19:00
Bruunshåb/Tapdrup IF (2)
Thorsø/Tungelund IF
471781
ti05-03 2024
19:00 Ford Kunst Sydmors Nordvestmors BK
05. mar
19:00
Nordvestmors BK
Nors B (1)
511866
ti05-03 2024
19:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
05. mar
19:30
Aalborg KFUM (1)
Aalborg KFUM U17
337179
on06-03 2024
20:00 Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev) Trekroner IF 98
06. mar
20:00
Trekroner IF 98 (3)
Vestbjerg IF
198298
to07-03 2024
19:45 Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
07. mar
19:45
Vinding SF (1)
Ølholm B (4)
976915
to07-03 2024
19:45 Fynske Bank KunstNord
ANN
Bramdrupdam GIF
07. mar
19:45
Bramdrupdam GIF (2)
Dalby GF (1)
ANN
652826
fr08-03 2024
18:00 Hover IF Kunstgræs Hover IF
08. mar
18:00
Hover IF (4)
Hedensted IF (2)
224718
fr08-03 2024
18:30 Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen FC Åben Modus
08. mar
18:30
FC Åben Modus (1)
IF Ceresbyen (1)
598720
fr08-03 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø) Farsø/Ullits IK
08. mar
19:00
Farsø/Ullits IK (2)
Skørping IF Frem (2)
919453
fr08-03 2024
19:00 Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
08. mar
19:00
Viborg FF
Tjele Vest Sport
958154
fr08-03 2024
19:00 Lyngs New Anfield (Kunstgræs) Hurup IF
08. mar
19:00
Hurup IF (2)
Koldby/Hørdum IF (2)
995310
fr08-03 2024
19:00 Kunstgræs Liseborg Løgstrup G&IF
08. mar
19:00
Løgstrup G&IF (3)
Skals FF (1)
746777
fr08-03 2024
19:30 Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane Vejen SF
08. mar
19:30
Vejen SF (2)
Ribe BK
376323
09-03 2024
10:45
JAI, Aarhus
!
NB: JAI, Aarhus er taberdømt
tst Kunstgræsbane
tst Fodbold
09. mar
10:45
tst Fodbold
JAI, Aarhus
732173
09-03 2024
12:00 Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev) Sønderup/Suldrup IK Frem
09. mar
12:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Støvring IF
158225
09-03 2024
12:00 SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs) Kolt/Hasselager IF
09. mar
12:00
Kolt/Hasselager IF (3)
HØST IF (2)
168916
09-03 2024
13:00 Bruunshåb/Tapdrup Stadion Bruunshåb/Tapdrup IF
09. mar
13:00
Bruunshåb/Tapdrup IF (4)
Sdr. Rind/Vinkel IF
920937
09-03 2024
13:00 Kunstgræsbanen Rosendal Rosendal IK
09. mar
13:00
IK Rosendal (2)
Gundersted IF (1)
439803
09-03 2024
13:00 Marienlund Kunstgræs 2 Fårvang IF
09. mar
13:00
Fårvang IF (4)
Hammerum IF
356762
09-03 2024
13:30 Faster Stadion Faster B
09. mar
13:30
BFH (2)
Herning Fremad (5)
688106
09-03 2024
13:30 Kyocera Park Kunstgræs Sunds Sunds IF
09. mar
13:30
Sunds IF
KK 07 (1)
657032
09-03 2024
13:45 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark Thorup/Klim B
09. mar
13:45
Thorup/Klim B
Trekroner IF 98 (1)
664866
09-03 2024
14:00
Ravsted UI (1)
!
NB: Ravsted UI (1) er taberdømt
Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
Hjordkær UIF
09. mar
14:00
Hjordkær UIF (1)
Ravsted UI (1)
684257
09-03 2024
14:00 Billund Kunstgræs Billund IF
09. mar
14:00
Billund IF (2)
Viby IF (4)
592608
09-03 2024
14:00
Løjt IF (5)
!
NB: Løjt IF (5) er taberdømt
Løjt Kunstgræsbane
Løjt IF
09. mar
14:00
Løjt IF (5)
KRFK (1)
290991
09-03 2024
14:00 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars) Kvik IF
09. mar
14:00
Kvik IF (3)
Nørager IF (3)
336812
09-03 2024
14:00
HTS serie 3
Tarm Kunstgræsbane Tarm IF
09. mar
14:00
Tarm IF (4)
HTS serie 3
221802
09-03 2024
14:00 Løjt Kunstgræsbane
ANN
Haderslev FK
09. mar
14:00
KRFK (2)
Løjt IF (6)
ANN
929908
09-03 2024
14:00 Thisted Kunstgræsbane Thisted FC
09. mar
14:00
Thisted FC (1)
Thisted FC (2)
943148
09-03 2024
14:00 Tønderhallerne Højer IF
09. mar
14:00
Højer IF
FC Royal
173008
09-03 2024
14:00 Kunstgræs Lynddahl Park Ribe Hviding IF
09. mar
14:00
Hviding IF (2)
Bramming B (1)
221229
09-03 2024
14:00
Nors B (2)
!
NB: Nors B (2) er taberdømt
Thisted Kunstgræsbane
Thisted FC
09. mar
14:00
Thisted FC (1)
Nors B (2)
929877
09-03 2024
14:10 Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
09. mar
14:10
Grindsted GIF
Hjerting IF (1)
923573
09-03 2024
15:00 Tilst Idrætsanlæg (tst) Aars IK
09. mar
15:00
Aars IK (3)
VSK Aarhus (1)
224753
09-03 2024
15:00 Siwert Park (Mønsted) Mønsted IF
09. mar
15:00
Mønsted IF (3)
Vridsted IF
398493
09-03 2024
15:00 Havndal Stadion B 65
09. mar
15:00
Ommersyssel IF
SMIFF
140484
09-03 2024
15:00 Stensballe Kunstgræs Arena Stensballe IK
09. mar
15:00
Stensballe IK (4)
Bjerre Herred Fodbold (6)
225916
09-03 2024
15:15 Normal Arena, 11-mands (kunst) FC Skanderborg
09. mar
15:15
FC Skanderborg
Stjær B (3)
160907
09-03 2024
15:20 Tirstrup Idrætsefterskole Kolind/Perstrup IF
09. mar
15:20
Kolind/Perstrup IF (3)
Pen15 Reunited
221365
09-03 2024
15:30 Højlyngen Fuglebakken KFUM Århus
09. mar
15:30
Fuglebakken KFUM (5)
Harlev IK (2)
657013
09-03 2024
15:45 Grindsted Kunstgræs
ANN
Grindsted GIF
09. mar
15:45
Grindsted GIF
Hjerting IF (1)
ANN
471382
09-03 2024
16:15 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) Purhus IF
09. mar
16:15
Purhus IF (3)
Ådalen IF (3)
225905
09-03 2024
16:15 Randers Stadion, kunstgræs FC Sabur
09. mar
16:15
FC Sabur
KFUM Fodbold, Randers
923517
09-03 2024
16:15 Randers Stadion, kunstgræs
ANN
FC Sabur
09. mar
16:15
FC Sabur (4)
FK Fjordsiden
ANN
170186
09-03 2024
17:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
09. mar
17:00
Aalborg KFUM (3)
Svenstrup-Godthåb IF (3)
285474
09-03 2024
17:20 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) Hasle B
09. mar
17:20
Hasle B (3)
Hasle B (4)
279305
10-03 2024
12:20 Volkswagen Park Randers (kunst) Alliancen IF
10. mar
12:20
Alliancen IF (4)
Langaa IK
228814
10-03 2024
13:00 Vejlby/Risskov Centret IHÅ Galacticos (skole)
10. mar
13:00
IHÅ Galacticos (1)
IF Lyseng
982062
10-03 2024
13:00 Bredballe Kunstgræsbane Bredballe IF
10. mar
13:00
Bredballe IF (1)
Bjerre Herred Fodbold (2)
634426
10-03 2024
14:00 Rødding Kunstgræsbane Føvling/Stenderup UI
10. mar
14:00
Føvling/Stenderup UI
Skovlund IF (3)
682812
10-03 2024
16:00