Herre Serie 2 / Træningskamp

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
766165
to02-03 2000
15:15 Spjald Kunstgræsbane
ANN
Spjald Fritidscenter
02. mar 2000
15:15
Bjerringbro IF (5)
Spjald IF (4)
ANN
589584
ti14-03 2000
19:00 Bjerregrav Stadion
ANN
Hersom/Bjerregrav IF
14. mar 2000
19:00
Hersom/Bjerregrav IF
Doense/Vebbestrup IF (2)
ANN
259666
to02-11 2023
19:00 Ringkøbing Kunstgræsbane Ringkøbing IF
02. nov 2023
19:00
Ringkøbing IF (1)
BK Klitten
935402
ti07-11 2023
19:00 Ringkøbing Kunstgræsbane Ringkøbing IF
07. nov 2023
19:00
Ringkøbing IF
Ringkøbing IF
150071
ti28-11 2023
19:00 Synshallen Arena, kunstgræs Tjæreborg IF
28. nov 2023
19:00
Tjæreborg IF (1)
Sædding/G IF (1)
988740
on31-01 2024
19:00 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
31. jan
19:00
Randers Freja
Spentrup IF
168939
03-02 2024
12:20 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane) HOG Hinnerup
03. feb
12:20
HOG Hinnerup
Ådalen IF
201285
03-02 2024
12:30 Buskelund Kunstgræsbane HA85
03. feb
12:30
FC Silkeborg (3)
Fårvang IF (3)
437803
03-02 2024
13:30
JFV Nordfriesland
Skærbæk Kunstgræsbane Viborg FF
03. feb
13:30
Viborg FF (1)
JFV Nordfriesland
498892
03-02 2024
13:30 AC Huse Park Kunstgræs
ANN
IF Midtdjurs
03. feb
13:30
IF Midtdjurs (3)
IF Midtdjurs (4)
ANN
714677
03-02 2024
15:00 KFUM Park Kunstgræs
ANN
Gauerslund IF
03. feb
15:00
Gauerslund IF (2)
Fredericia KFUM (1)
ANN
491593
03-02 2024
15:00 KFUM Park Kunstgræs Fredericia KFUM
03. feb
15:00
Fredericia KFUM (1)
Gauerslund IF (1)
102957
03-02 2024
15:00 Sæby Kunstgræsbane IF Skjold Sæby
03. feb
15:00
IF Skjold Sæby (2)
Aalborg Chang (9)
337157
03-02 2024
16:15 Aabenraa Kunstgræsbane Aabenraa BK
03. feb
16:15
Aabenraa BK (2)
Gråsten B (3)
911325
04-02 2024
14:00 Universal Parken (Kunstgræs) Skibet IF
04. feb
14:00
Skibet IF (1)
Bredballe IF (3)
339071
ma05-02 2024
19:30 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
05. feb
19:30
Spjald IF (1)
Borbjerg Skave Fodbold (1)
613718
ti06-02 2024
19:30 Fynske Bank KunstNord
ANN
Dalby GF
06. feb
19:30
Dalby GF (2)
FC International (1)
ANN
420244
to08-02 2024
19:30 Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring) Tjørring IF
08. feb
19:30
Tjørring IF (1)
Vildbjerg SF (1)
212117
fr09-02 2024
20:00 Klank Kunstgræsbane
ANN
Galten FS
09. feb
20:00
Galten FS (1)
Stavtrup IF
ANN
102959
10-02 2024
11:00 Sæby Kunstgræsbane
ANN
IF Skjold Sæby
10. feb
11:00
IF Skjold Sæby (3)
AaB (6)
ANN
171173
10-02 2024
12:20 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
ANN
HOG Hinnerup
10. feb
12:20
HOG Hinnerup
Langaa IK
ANN
160849
10-02 2024
13:00 Hals FS Kunstgræs
ANN
Hals FS
10. feb
13:00
Hals FS (1)
Valsgård IF 83 (1)
ANN
491594
10-02 2024
13:00 KFUM Park Kunstgræs
ANN
Fredericia KFUM
10. feb
13:00
Fredericia KFUM (1)
FC International (1)
ANN
683838
10-02 2024
13:00 Aabyhøj IF Kunstgræsbane
ANN
Aabyhøj IF
10. feb
13:00
Aabyhøj IF (1)
Aabyhøj IF (1)
ANN
879464
10-02 2024
13:00
Fc Silkeborg
Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
10. feb
13:00
ASA, Aarhus (2)
Fc Silkeborg
160854
10-02 2024
14:00 Morsø Multipark Kunstgræs
ANN
MorsØ FC
10. feb
14:00
MorsØ FC (3)
Sjørring B (2)
ANN
935341
10-02 2024
14:00 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
ANN
Aalborg Chang
10. feb
14:00
Aalborg Chang (1)
FC Sabur (1)
ANN
121800
10-02 2024
14:00 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
ANN
FCH 6100
10. feb
14:00
FCH 6100 (2)
Rot Blau Obere
ANN
157867
10-02 2024
14:00 Aabybro Idrætscenter
ANN
Aabybro IF
10. feb
14:00
Aabybro IF (2)
Sulsted IF (2)
ANN
841843
10-02 2024
14:30 Bredballe Kunstgræsbane Bredballe IF
10. feb
14:30
Bredballe IF (2)
Hjerting IF (1)
896153
10-02 2024
15:00 Hovedgaard Kunstgræs
ANN
Hovedgård IF
10. feb
15:00
Hovedgård IF (1)
FC International (1)
ANN
339078
10-02 2024
15:00 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
10. feb
15:00
Måbjerg IF (1)
Videbæk IF (1)
337158
11-02 2024
13:00 Aabenraa Kunstgræsbane Aabenraa BK
11. feb
13:00
Aabenraa BK (3)
Haderslev FK (4)
765049
11-02 2024
13:45 Steka Bolig Park (Aalborg Freja) Aalborg Freja
11. feb
13:45
Aalborg Freja (4)
Dronninglund IF (6)
850220
11-02 2024
15:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1 FC Horsens
11. feb
15:00
FC Horsens (1)
Funder GF (5)
329131
on14-02 2024
19:30 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
14. feb
19:30
Borbjerg Skave Fodbold (2)
Måbjerg IF (2)
492042
to15-02 2024
19:00 Lyngs Arena (Kunstgræs) Lemvig GF
15. feb
19:00
Lemvig GF (2)
Ølstrup GU
913827
to15-02 2024
19:45 Rødding Kunstgræsbane Rødding IF
15. feb
19:45
Rødding IF (2)
Gørding/Lourup IF (1)
338817
to15-02 2024
19:45 Autocentralen Park (kunstgræs) Seest B
15. feb
19:45
Seest B (3)
Lunderskov B
337140
fr16-02 2024
19:30 Vrå Kunstgræsbane Vraa/Børglum IF
16. feb
19:30
Vraa/Børglum IF
Hornum IF (2)
488049
17-02 2024
12:00 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø) Farsø/Ullits IK
17. feb
12:00
Farsø/Ullits IK (1)
Kvik IF
598658
17-02 2024
13:00 Højslev Kunstgræsbane Ørslevkloster IF
17. feb
13:00
Ørslevkloster IF (1)
Doense/Vebbestrup IF (1)
912322
17-02 2024
13:00 AaB's Anlæg AaB
17. feb
13:00
AaB (1)
St. Restrup IF
837144
17-02 2024
13:00 Nybolig Kunstarena Hatting-Torsted Fodbold
17. feb
13:00
Hatting-Torsted Fodbold
Bjerre Herred Fodbold (2)
160850
17-02 2024
13:00 Hals FS Kunstgræs Hals FS
17. feb
13:00
Hals FS (2)
IF Skjold Sæby (6)
201287
17-02 2024
13:00 Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs Dronninglund IF
17. feb
13:00
Dronninglund IF (1)
GVL Løkken
486216
17-02 2024
13:30 Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane Helsted Fremad IF
17. feb
13:30
Helsted Fremad IF
Randers Freja
485228
17-02 2024
14:00 Brabrand IF Kunstgræsbane
ANN
Brabrand IF
17. feb
14:00
Brabrand IF
Marstal IF
ANN
664799
17-02 2024
14:00 Danbolig Arena Gauerslund Gauerslund IF
17. feb
14:00
Gauerslund IF (1)
Seest B (1)
816181
17-02 2024
14:00 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang) Aalborg Chang
17. feb
14:00
Aalborg Chang (8)
Vejgaard B
912312
17-02 2024
14:00 Støvring Kunstgræsbane Støvring IF Fodbold
17. feb
14:00
Støvring IF (1)
Aalborg Freja (3)
913885
17-02 2024
14:00 AC Huse Park Kunstgræs IF Midtdjurs
17. feb
14:00
IF Midtdjurs (2)
ASA, Aarhus (4)
871817
17-02 2024
14:30 Kjellerup Kunstgræsbane Kjellerup IF
17. feb
14:30
Kjellerup IF (1)
HA85 (1)
356454
17-02 2024
15:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs) Viby IF
17. feb
15:00
Viby IF (3)
Viby IF (4)
480375
17-02 2024
15:00 KFUM Park Kunstgræs Fredericia KFUM
17. feb
15:00
Fredericia KFUM
FC International
932302
17-02 2024
15:15 NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
17. feb
15:15
Nørresundby FB (1)
Aabybro IF (1)
337262
17-02 2024
16:00
Aalborg KFUM (2)
!
NB: Aalborg KFUM (2) er taberdømt
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
Aalborg Chang
17. feb
16:00
Aalborg Chang (10)
Aalborg KFUM (2)
502815
17-02 2024
16:15 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
ANN
Spangsbjerg IF
17. feb
16:15
Spangsbjerg IF (2)
Føvling/Stenderup UI (1)
ANN
481354
18-02 2024
12:00 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev) Haderslev FK
18. feb
12:00
Haderslev FK (1)
Ribe BK
338786
18-02 2024
13:00 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
18. feb
13:00
Spjald IF (2)
Videbæk IF (2)
615370
18-02 2024
14:00 Morsø Multipark MorsØ FC
18. feb
14:00
MorsØ FC (1)
Sjørring B (1)
452808
18-02 2024
15:00 Ringkøbing Kunstgræsbane Ringkøbing IF
18. feb
15:00
Ringkøbing IF (8)
Lunde B
897072
18-02 2024
16:00 Guldager IC Kunstgræbane Sædding/G IF
18. feb
16:00
SGI/SSK
Andrup IF (1)
396642
ma19-02 2024
19:00 Kibæk Krydsfelt Kunstgræs Kibæk IF
19. feb
19:00
Kibæk IF (2)
Studsgård GIF
957023
on21-02 2024
19:00 Sparkær Stadion Sparkær IF
21. feb
19:00
Sparkær IF (1)
Løgstrup G&IF
486207
to22-02 2024
20:00 Hals FS Kunstgræs Vester Hassing GF
22. feb
20:00
VHG/GS (1)
Flauenskjold IF (1)
160628
fr23-02 2024
17:15 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) Aabyhøj IF
23. feb
17:15
Aabyhøj IF (1)
IF Lyseng
485278
fr23-02 2024
18:45 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs Koldby/Hørdum IF
23. feb
18:45
Koldby/Hørdum IF
Sjørring B (S2)
941058
fr23-02 2024
19:30 Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst) Hornslet IF
23. feb
19:30
Hornslet IF (1)
Nørager B (1)
741949
24-02 2024
11:00 Klank Kunstgræsbane
ANN
Galten FS
24. feb
11:00
Galten FS (2)
Stjær B (2)
ANN
741951
24-02 2024
12:00 Klank Kunstgræsbane
ANN
Galten FS
24. feb
12:00
Harlev IK (1)
Galten FS (3)
ANN
485274
24-02 2024
12:30 Ulbjerg Stadion Ulbjerg IF
24. feb
12:30
Ulbjerg IF (2)
Sparkær IF (5)
487870
24-02 2024
13:00
Viby IF (2)
!
NB: Viby IF (2) er taberdømt
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
Viby IF
24. feb
13:00
Viby IF (2)
Skødstrup SF (4)
201288
24-02 2024
13:00 Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs Dronninglund IF
24. feb
13:00
Dronninglund IF (2)
Hjørring AIK Frem (1)
338791
24-02 2024
13:00 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
24. feb
13:00
Spjald IF (3)
Måbjerg IF (3)
420245
24-02 2024
13:00 Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring) Tjørring IF
24. feb
13:00
Tjørring IF (2)
Vinderup IK
422030
24-02 2024
13:00 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro IF
24. feb
13:00
Bjerringbro IF (2)
Fårvang IF (4)
439785
24-02 2024
13:00 Lyngs New Anfield (Kunstgræs)
ANN
Hurup IF
24. feb
13:00
Hurup IF (2)
Lemvig GF (1)
ANN
741953
24-02 2024
13:00 Klank Kunstgræsbane
ANN
Galten FS
24. feb
13:00
Stjær B (3)
Harlev IK (2)
ANN
912754
24-02 2024
13:00 AC Huse Park Kunstgræs IF Midtdjurs
24. feb
13:00
IF Midtdjurs (1)
Ådalen IF
933465
24-02 2024
13:00 Bredballe Kunstgræsbane Bredballe IF
24. feb
13:00
Bredballe IF (1)
Bjerre Herred Fodbold (1)
963053
24-02 2024
13:00 Tønder Kunstgræs FC Skanderborg
24. feb
13:00
FC Skanderborg
Bylderup/Burkal IF (1)
932303
24-02 2024
13:15 NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
24. feb
13:15
Nørresundby FB (2)
Aalborg KFUM (1)
765761
24-02 2024
13:30 Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
24. feb
13:30
AGF, Aarhus (1)
Aabyhøj IF (6)
871818
24-02 2024
13:45 Kjellerup Kunstgræsbane Kjellerup IF
24. feb
13:45
Kjellerup IF
Viborg FF
921949
24-02 2024
14:00 Vestjysk Bank Arena, Bording Bording IF
24. feb
14:00
Bording IF (2)
Bruunshåb/Tapdrup IF
901200
24-02 2024
14:00 Metropol Park (Viborg)
ANN
NUGF Viborg
24. feb
14:00
NUGF Viborg (2)
Mejrup GU (1)
ANN
167522
24-02 2024
14:00 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang) Aalborg Chang
24. feb
14:00
Aalborg Chang (12)
Aabybro IF (4)
452850
24-02 2024
14:00
SEIF Fodbold
!
NB: SEIF Fodbold er taberdømt
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
Aalborg Chang
24. feb
14:00
Aalborg Chang (11)
SEIF Fodbold
492043
24-02 2024
14:00 Lyngs Arena (Kunstgræs) Lemvig GF
24. feb
14:00
Lemvig GF (3)
Hurup IF (3)
480288
24-02 2024
14:20 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane) HOG Hinnerup
24. feb
14:20
HOG Hinnerup
Hadsten SK
912313
24-02 2024
14:30 Støvring Kunstgræsbane Støvring IF Fodbold
24. feb
14:30
Støvring IF (2)
RKG (1)
879463
24-02 2024
14:30 Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
24. feb
14:30
ASA, Aarhus (1)
Hammel GF (1)
896154
24-02 2024
15:00 Hovedgaard Kunstgræs Hovedgård IF
24. feb
15:00
Hovedgård IF (2)
Funder GF (1)
586435
24-02 2024
15:00 Vils Stadion Nordvestmors BK
24. feb
15:00
Nordvestmors BK
MorsØ FC (1)
723529
24-02 2024
16:00
Tarp/Oversee (D)
Aabenraa Kunstgræsbane Aabenraa BK
24. feb
16:00
Aabenraa BK (1)
Tarp/Oversee (D)
163683
24-02 2024
16:15 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 Spangsbjerg IF
24. feb
16:15
Spangsbjerg IF (3)
Andrup IF (2)
149037
24-02 2024
17:00 Kunstgræsbanen Spektrum Odder
ANN
Odder IGF Fodbold
24. feb
17:00
Odder IGF (1)
Aabyhøj IF (7)
ANN
127242
25-02 2024
12:00 NES Park VRI
25. feb
12:00
VRI (5)
IFSK (2)
203410
25-02 2024
13:00 Rødding Kunstgræsbane Føvling/Stenderup UI
25. feb
13:00
Føvling/Stenderup UI (2)
Gørding-Vejrup Fodbold
609095
25-02 2024
13:30 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs) TMG
25. feb
13:30
FC Århus Syd (2)
NB 93
177465
ma26-02 2024
19:40 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs Sjørring B
26. feb
19:40
Sjørring B (1)
Thisted FC
892563
ti27-02 2024
19:15 Højene Hallen Kunstgræs Skibsby-Højene IF
27. feb
19:15
Skibsby-Højene IF (4)
Hjørring AIK Frem (2)
995126
ti27-02 2024
19:30 Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum) Aulum IF
27. feb
19:30
Aulum IF (3)
Feldborg/Haderup IF
603268
to29-02 2024
18:30 Sæby Kunstgræsbane IF Skjold Sæby
29. feb
18:30
IF Skjold Sæby (4)
Hjørring IF (2)
680381
to29-02 2024
20:00 Hedensted Stadion Kunstgræs Hedensted IF
29. feb
20:00
Hedensted IF (1)
Kolding IF
540578
fr01-03 2024
18:30 AC Huse Park Kunstgræs IF Midtdjurs
01. mar
18:30
IF Midtdjurs (5)
HØST IF
209826
fr01-03 2024
19:00
Bording IF (3)
!
NB: Bording IF (3) er taberdømt
Metropol Park (Viborg)
NUGF Viborg
01. mar
19:00
NUGF Viborg (1)
Bording IF (3)
337269
02-03 2024
10:00 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø) Farsø/Ullits IK
02. mar
10:00
Farsø/Ullits IK (3)
Valsgård IF 83 (2)
388018
02-03 2024
11:00 AaB's Anlæg AaB
02. mar
11:00
AaB (4)
Nibe B (2)
912019
02-03 2024
12:00 Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
02. mar
12:00
Viborg FF (1)
Sparkær IF (1)
963049
02-03 2024
12:30 Marienlund Kunstgræs 2 Funder GF
02. mar
12:30
Funder GF (2)
Brædstrup IF
684280
02-03 2024
13:00 Hadsund Kunstgræsbane Hadsund B
02. mar
13:00
Hadsund B (2)
Nordens Paris FC (1)
337197
02-03 2024
13:00 Hals FS Kunstgræs Hals FS
02. mar
13:00
Hals FS (7)
Vester Hassing GF (2)
337211
02-03 2024
14:00 Synshallen Arena, kunstgræs Andrup IF
02. mar
14:00
Andrup IF (3)
BV Oksbøl (2)
840346
02-03 2024
14:00 Bælum/Solbjerg Kunstgræs Bælum/Solbjerg IF
02. mar
14:00
Bælum/Solbjerg IF
Hornum IF (1)
225886
02-03 2024
14:00 Bælum/Solbjerg Kunstgræs Bælum/Solbjerg IF
02. mar
14:00
Bælum/Solbjerg IF
Hornum IF (1)
897827
02-03 2024
14:00 Mejrup Kultur & Fritidscenter Mejrup GU
02. mar
14:00
Mejrup GU (3)
Kibæk IF (1)
171613
02-03 2024
14:20 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane) HOG Hinnerup
02. mar
14:20
HOG Hinnerup
Helsted Fremad IF
400897
02-03 2024
14:30 ed Park (Skødstrup) Skødstrup SF
02. mar
14:30
Skødstrup SF (2)
Hørning IF
881368
02-03 2024
15:00 Spjald Kunstgræsbane Spjald IF
02. mar
15:00
Spjald IF (7)
Ringkøbing IF (9)
803413
02-03 2024
15:30 Højene Hallen Kunstgræs Skibsby-Højene IF
02. mar
15:30
Skibsby-Højene IF (2)
Hjørring IF (1)
172835
02-03 2024
16:00 Marienlund Kunstgræs 1 HA85
02. mar
16:00
HA85 (2)
ACFC
363370
02-03 2024
16:00 TRIF Kunstgræsbane TRIF
02. mar
16:00
TRIF
Aarhus 1900
937064
02-03 2024
16:30 NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
02. mar
16:30
Nørresundby FB (3)
NUBI (1)
871819
02-03 2024
17:00 Kjellerup Kunstgræsbane Kjellerup IF
02. mar
17:00
Kjellerup IF (3)
Fårvang IF (2)
921491
03-03 2024
12:00 NES Park VRI
03. mar
12:00
VRI (2)
Bredballe IF (4)
439795
03-03 2024
13:15 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev) FCH 6100
03. mar
13:15
FCH 6100 (3)
Aabenraa BK (4)
765077
03-03 2024
13:45 Steka Bolig Park (Aalborg Freja) Aalborg Freja
03. mar
13:45
Aalborg Freja (5)
Sulsted IF (3)
160876
03-03 2024
14:00 Mejrup Kultur & Fritidscenter Mejrup GU
03. mar
14:00
Mejrup GU (5)
Ejsing B
491597
03-03 2024
15:30 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Vildbjerg SF
03. mar
15:30
Vildbjerg SF (2)
Ringkøbing IF (4)
837042
03-03 2024
16:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 Esbjerg fB
03. mar
16:00
Esbjerg fB (1)
Tjæreborg IF (2)
225926
ma04-03 2024
19:00 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
04. mar
19:00
Randers Freja
FC Sabur
376318
ma04-03 2024
20:00 Egtved Kunstgræs Ammitsbøl/Egtved
04. mar
20:00
Ammitsbøl/Egtved
Bjerre Herred Fodbold (3)
471378
ti05-03 2024
18:30 Sparekassen Danmark Arena (Sæby) IF Skjold Sæby
05. mar
18:30
IF Skjold Sæby (1)
AaB (1)
336958
ti05-03 2024
20:30 Esbjerg Kunstgræsbane Spangsbjerg IF
05. mar
20:30
Spangsbjerg IF (6)
Sædding/G IF (2)
176711
on06-03 2024
19:00 Hals FS Kunstgræs Vester Hassing GF
06. mar
19:00
VHG/GS (1)
Biersted IF (1)
338818
to07-03 2024
19:45 Autocentralen Park (kunstgræs) Seest B
07. mar
19:45
Seest B (4)
Dalby GF (1)
338668
fr08-03 2024
18:30 Nørremarkens Kunstgræs (Vejle) FC International
08. mar
18:30
FC International (2)
FC Horsens (2)
507160
fr08-03 2024
19:00 Lyngs New Anfield (Kunstgræs) Lemvig GF
08. mar
19:00
Lemvig GF (4)
Skive IK
896233
09-03 2024
11:45 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark Skovsgaard B
09. mar
11:45
Skovsgaard B (1)
Hornum IF (3)
940979
09-03 2024
12:00 Vestjysk Bank Arena, Bording Bording IF
09. mar
12:00
Bording IF (1)
Fårvang IF (1)
159767
09-03 2024
12:00 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang) Aalborg Chang
09. mar
12:00
Aalborg Chang (5)
Flauenskjold IF (2)
452846
09-03 2024
12:00 Metropol Park (Viborg) NUGF Viborg
09. mar
12:00
NUGF Viborg (3)
Sjørring B (4)
171617
09-03 2024
12:20 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane) HOG Hinnerup
09. mar
12:20
HOG Hinnerup
Søften GF (2)
400911
09-03 2024
12:30
Skødstrup SF (3)
!
NB: Skødstrup SF (3) er taberdømt
ed Park (Skødstrup)
Skødstrup SF
09. mar
12:30
Skødstrup SF (3)
Vivild IF
201289
09-03 2024
13:00 Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs Dronninglund IF
09. mar
13:00
Dronninglund IF (3)
IF Skjold Sæby (1)
420246
09-03 2024
13:00 Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring) Tjørring IF
09. mar
13:00
Tjørring IF (3)
Ørnhøj/Abildå B1986
160852
09-03 2024
13:00 Hals FS Kunstgræs Hals FS
09. mar
13:00
Hals FS (4)
Asaa B
941057
09-03 2024
13:00 Rødding Kunstgræsbane
ANN
Rødding IF
09. mar
13:00
Rødding IF (1)
Sole IF
ANN
763589
09-03 2024
13:00 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro IF
09. mar
13:00
Bjerringbro IF (3)
Funder GF (6)
766178
09-03 2024
13:00 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
09. mar
13:00
Sparkær IF (4)
Spjald IF (5)
667573
09-03 2024
13:00 Hadsund Kunstgræsbane Hadsund B
09. mar
13:00
Hadsund B (1)
Fuglebakken KFUM
791958
09-03 2024
13:30 Skærbæk Kunstgræsbane Spangsbjerg IF
09. mar
13:30
Spangsbjerg IF (1)
IF Midtdjurs (1)
194893
09-03 2024
13:45 Lystrup Kunstbane Lystrup IF
09. mar
13:45
Lystrup IF (2)
IFSK (1)
483276
09-03 2024
14:00 Aabenraa Kunstgræsbane Aabenraa BK
09. mar
14:00
Aabenraa BK (7)
Bylderup/B
609579
09-03 2024
14:00 Bov IF Kunstgræs Bov IF
09. mar
14:00
Bov IF (1)
Gråsten B (1)
704175
09-03 2024
14:00 Synshallen Arena, kunstgræs Tjæreborg IF
09. mar
14:00
Tjæreborg IF (3)
Haderslev FK (6)
813835
09-03 2024
14:00 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang) Aalborg Chang
09. mar
14:00
Aalborg Chang (7)
Terndrup IF
929917
09-03 2024
14:00 Bælum/Solbjerg Kunstgræs Bælum/Solbjerg IF
09. mar
14:00
Bælum/Solbjerg IF
Valsgård IF 83 (1)
201283
09-03 2024
14:15 Buskelund Kunstgræsbane HA85
09. mar
14:15
FC Silkeborg (2)
Hammel GF (2)
337193
09-03 2024
14:30 Hanstholm Stadion Hanstholm IF
09. mar
14:30
Hanstholm IF (1)
Klitmøller IF (3)
937407
09-03 2024
14:30 NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
09. mar
14:30
Nørresundby FB (4)
Sulsted IF (1)
791959
09-03 2024
14:30 Skærbæk Kunstgræsbane
UDS
Andrup IF
09. mar
14:30
Andrup IF (1)
Galten FS (1)
UDS
939150
09-03 2024
15:00 Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
09. mar
15:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Bangsbo Freja
896270
09-03 2024
15:00 Hovedgaard Kunstgræs Hovedgård IF
09. mar
15:00
Hovedgård IF (3)
Hornslet IF (2)
598661
09-03 2024
15:00 Højslev Kunstgræsbane Ørslevkloster IF
09. mar
15:00
Ørslevkloster IF (2)
Ulbjerg IF (1)
356524
09-03 2024
15:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs) Viby IF
09. mar
15:00
Viby IF (5)
Viby IF (6)
363371
09-03 2024
15:00 TRIF Kunstgræsbane TRIF
09. mar
15:00
TRIF
ASA, Aarhus (1)
610830
09-03 2024
15:00 Kunstgræsbanen Spektrum Odder Odder IGF Fodbold
09. mar
15:00
Odder IGF (1)
Aarhus Black Vipers
481558
09-03 2024
15:00 Danbolig Arena Gauerslund Gauerslund IF
09. mar
15:00
Gauerslund IF (3)
Rosenhøj BK
587314
09-03 2024
16:00 Storvorde Sejlflod Stadion RKG Fodbold
09. mar
16:00
RKG (2)
Vesterbro IK (2)
420214
09-03 2024
16:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 Esbjerg fB
09. mar
16:00
Esbjerg fB (4)
Årre B
837044
09-03 2024
16:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
ANN
Esbjerg fB
09. mar
16:00
Esbjerg fB (2)
Spangsbjerg IF (1)
ANN
871820
09-03 2024
16:30 Kjellerup Kunstgræsbane Kjellerup IF
09. mar
16:30
Kjellerup IF (4)
Viborg Sdrm. IK
223719
10-03 2024
12:00 AaB's Anlæg AaB
10. mar
12:00
AaB (3)
IF Fremad Nørhalne (2)
893572
10-03 2024
14:00 Højene Hallen Kunstgræs Skibsby-Højene IF
10. mar
14:00
Skibsby-Højene IF (1)
Hirtshals B
567404
10-03 2024
15:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) Outrup B
10. mar
15:00
Outrup B (1)
Gørding/Lourup IF (2)
688104
10-03 2024
15:15
Aabyhøj IF (1)
!
NB: Aabyhøj IF (1) er taberdømt
NES Park
VRI
10. mar
15:15
VRI (4)
Aabyhøj IF (1)
424320
10-03 2024
15:15 NES Park - Kunstgræsbanen
ANN
Aabyhøj IF
10. mar
15:15
VRI (7)
Aabyhøj IF (3)
ANN
322833
ma11-03 2024
19:00 Kibæk Krydsfelt Kunstgræs Kibæk IF
11. mar
19:00
Kibæk IF (1)
Videbæk IF (1)
336860
to14-03 2024
19:15 Højene Hallen Kunstgræs Skibsby-Højene IF
14. mar
19:15
Skibsby-Højene IF
Nørresundby FB
789636
fr15-03 2024
19:00 Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum)
ANN
Aulum IF
15. mar
19:00
Aulum IF (1)
Bording IF (4)
ANN
489714
fr15-03 2024
19:45 Metropolis Arena (kunst) Seest B
15. mar
19:45
Seest B (5)
Den Bosniske Idrætsforening
912667
16-03 2024
11:00 AaB's Anlæg AaB
16. mar
11:00
AaB (2)
NUBI (2)
923646
16-03 2024
12:00
Storvorde/Sejlflod B
!
NB: Storvorde/Sejlflod B er taberdømt
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
Aalborg Chang
16. mar
12:00
Aalborg Chang (3)
Storvorde/Sejlflod B
871821
16-03 2024
12:00 Kjellerup Kunstgræsbane Kjellerup IF
16. mar
12:00
Kjellerup IF (5)
Sparkær IF (3)
400742
16-03 2024
12:30 Søholt Kunstbane 1 Funder GF
16. mar
12:30
Funder GF (4)
Galten FS (1)
363373
16-03 2024
13:00 TRIF Kunstgræsbane TRIF
16. mar
13:00
TRIF
Hasle B (1)
160853
16-03 2024
13:00 Hals FS Kunstgræs Hals FS
16. mar
13:00
Hals FS (5)
Sulsted IF (4)
201290
16-03 2024
13:00 Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs Dronninglund IF
16. mar
13:00
Dronninglund IF (4)
Biersted IF (2)
488051
16-03 2024
13:00 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø) Farsø/Ullits IK
16. mar
13:00
Farsø/Ullits IK (2)
Skals FF
586242
16-03 2024
13:15 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) Aabyhøj IF
16. mar
13:15
Aabyhøj IF (8)
FC Royal
735652
16-03 2024
14:00 Rødekro Kunstgræsbane Rødekro IF
16. mar
14:00
Rødekro IF (1)
Gråsten B (2)
898928
16-03 2024
14:00 Klitmøller Stadion Klitmøller IF
16. mar
14:00
Klitmøller IF (1)
Hornum IF (1)
337207
16-03 2024
14:00 Hanstholm Stadion Hanstholm IF
16. mar
14:00
Hanstholm IF (2)
Hurup IF (1)
182575
16-03 2024
14:00 Frøstruphave Efterskole Kunstgræs Outrup B
16. mar
14:00
Outrup B (2)
Spangsbjerg IF (5)
201282
16-03 2024
14:15 Buskelund Kunstgræsbane HA85
16. mar
14:15
FC Silkeborg (1)
Bjerringbro IF (1)
113130
16-03 2024
15:00 Sæby Kunstgræsbane IF Skjold Sæby
16. mar
15:00
IF Skjold Sæby (5)
Aabybro IF (3)
896271
16-03 2024
15:00 Hovedgaard Kunstgræs
ANN
Hovedgård IF
16. mar
15:00
Hovedgård IF (4)
ASA, Aarhus (3)
ANN
979215
16-03 2024
15:00 KFUM Park Kunstgræs Fredericia KFUM
16. mar
15:00
Fredericia KFUM (1)
Hedensted IF (1)
920938
16-03 2024
15:00 Kunstgræsbanen Rosendal Rosendal IK
16. mar
15:00
IK Rosendal (1)
Aalborg Chang (2)
339314
16-03 2024
15:30 Hjørring Kunstgræsbane Hjørring IF
16. mar
15:30
Hjørring IF (3)
Vesterbro IK (1)
452830
16-03 2024
16:00 Aabenraa Kunstgræsbane
ANN
Aabenraa BK
16. mar
16:00
Aabenraa BK (5)
Bylderup/Burkal IF (2)
ANN
471798
16-03 2024
16:00 Løgumkloster Kunstgræsbane Løgum IF
16. mar
16:00
Løgum IF serie 2
Ulbjerg IF S2
840349
17-03 2024
11:00 Helle Hallen Kunstgræsbane Agerbæk SF
17. mar
11:00
Helle FC
Føvling/Stenderup UI (2)
183601
17-03 2024
13:00 Bov IF Kunstgræs Bov IF
17. mar
13:00
Bov IF (2)
Haderslev FK (3)
176712
17-03 2024
14:00 Hals FS Kunstgræs Vester Hassing GF
17. mar
14:00
VHG/GS (2)
Flauenskjold IF (1)
897839
17-03 2024
14:00 Mejrup Kultur & Fritidscenter Mejrup GU
17. mar
14:00
Mejrup GU (4)
Herning Fremad
439804
17-03 2024
14:20 Riisvangen Stadion Aarhus Fremad
17. mar
14:20
Aarhus Fremad (2)
IF Lyseng
145283
17-03 2024
15:00
Ringkøbing IF (6)
!
NB: Ringkøbing IF (6) er taberdømt
Ringkøbing Kunstgræsbane
Ringkøbing IF
17. mar
15:00
Ringkøbing IF (6)
Ringkøbing IF (7)
170777
ti19-03 2024
19:00 AC Huse Park Kunstgræs IF Midtdjurs
19. mar
19:00
IF Midtdjurs (8)
Nørager B (2)
483293
ti19-03 2024
19:15 Herning KFUM’s kunstgræsbane Herning KFUM
19. mar
19:15
Herning KFUM
Fårvang IF
684259
on20-03 2024
19:00 Billund Kunstgræs
ANN
Billund IF
20. mar
19:00
Billund IF (1)
Haderslev FK (5)
ANN
979507
on20-03 2024
19:00 Billund Kunstgræs Billund IF
20. mar
19:00
Billund IF (2)
Spangsbjerg IF (7)
919794
on20-03 2024
19:30 Tønder Kunstgræs Bylderup/Burkal IF
20. mar
19:30
Bylderup/Burkal IF (3)
Højer IF
160857
to21-03 2024
18:30 Hals FS Kunstgræs Hals FS
21. mar
18:30
Hals FS (6)
Støvring IF (3)
947187
to21-03 2024
19:00 Nordturn Arena (Flauenskjold) Flauenskjold IF
21. mar
19:00
Flauenskjold IF (3)
Skalborg SK
985870
to21-03 2024
19:30 Nibe B Kunstgræs Nibe BK
21. mar
19:30
Nibe B (1)
Bælum/Solbjerg IF
945020
to21-03 2024
20:00 Hedensted Stadion Kunstgræs Hedensted IF
21. mar
20:00
Hedensted IF (2)
Vinding SF
971044
to21-03 2024
20:15 Metropol Park (Viborg) NUGF Viborg
21. mar
20:15
NUGF Viborg (1)
Viborg Sdrm. IK
264929
fr22-03 2024
18:15 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
22. mar
18:15
Farsø/Ullits IK (4)
Spjald IF (6)
791477
fr22-03 2024
19:00 Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum) Aulum IF
22. mar
19:00
Aulum IF (2)
Fårvang IF (5)
923545
fr22-03 2024
19:00 Universal Parken (Kunstgræs)
ANN
Skibet IF
22. mar
19:00
Skibet IF (2)
Ammitsbøl Fodbold
ANN