|
|
691283
|
ti13-04 2021
|
18:00
|
|
|
Hammelev Skole
|
|
Hoptrup/Marstrup IF(S5/146)
1
|
|
691284
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
SUS Arena
|
|
Sønderborg Fremad (S5/148)
9
|
|
|
691285
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Hovslund Stadion
|
|
|
|
|
691286
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
EGF Hallen
|
|
|
|
690699
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Nols Stadion (Saltum)
|
HHT
|
|
|
690709
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Vegger Stadion
|
|
|
|
|
690995
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Bangsbo Freja anlæg
|
|
|
|
691243
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Struer Idrætspark
|
|
Struer Statsgymnasium (S6/169)
1
|
|
691260
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Fabjerg Stadion
|
|
|
|
691273
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Nr. Vium Stadion
|
|
|
|
|
691275
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Nørremarkshallen
|
|
|
|
691276
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Skjoldhøjskolens Idrætsanlæg
|
|
|
|
691277
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Gedved Hallen - Udendørs
|
|
|
|
691278
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Center Thyregod
|
|
Thyregod SF Frem (S6/187)
2
|
|
691280
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
|
|
|
|
691281
|
ti13-04 2021
|
19:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
|
Bramming Beach Boys FC (S5/145)
5
|
|
691244
|
ti13-04 2021
|
19:00
|
|
|
Krunderup Stadion
|
|
Naur-Sir-Krunderup (S5/112)
1
|
|
690720
|
ti13-04 2021
|
19:00
|
|
|
Blenstrup Stadion
|
|
|
|
691282
|
ti13-04 2021
|
19:30
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
691279
|
to15-04 2021
|
18:30
|
|
|
Holme Skole
|
|
Dynamo Petrobras (S5/130)
4
|
|
691271
|
to15-04 2021
|
19:00
|
|
|
Tulstrup Stadion
|
|
Tulstrup-Faurholt IK (S5/119)
2
|
|
|
502034
|
ti20-04 2021
|
18:00
|
|
|
Hasle Skole
|
|
Flamengo Garrinchas (S5/128)
4
Dynamo Petrobras (S5/130)
1
|
|
502035
|
ti20-04 2021
|
18:15
|
|
|
Skjoldhøjskolens Idrætsanlæg
|
|
|
|
502036
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Uldum Stadion
|
|
|
|
502037
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
|
|
502038
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
|
|
|
|
502040
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Virup Skole
|
HHT
|
|
|
502041
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
UHT
|
|
|
502042
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
502043
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Skjoldhøjskolens Idrætsanlæg
|
|
FC Vestkysten Århus (S4/76)
4
|
|
520881
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Voldum Stadion
|
|
|
|
520882
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|
|
|
520883
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Bøgeskov Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
498996
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Gettrup Stadion
|
|
|
|
499321
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Bøvling Stadion
|
|
|
|
499372
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Vellev Stadion
|
|
Thorsø/Tungelund IF (S4/73)
6
|
|
499651
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Comvent Park (Viborg)
|
UHT
|
|
|
499687
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Sejerslev Stadion
|
|
Bruunshåb/Tapdrup IF (S4/69)
2
|
|
499787
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Gærum Stadion
|
|
Bindslev/Tversted IF (S4/55)
2
|
|
499788
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Ravnshøj IF's Anlæg
|
|
Kvissel-Ravnshøj IF (S4/55)
0
|
|
499789
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Arena Brønderslev El-Teknik A/S (Brønderslev)
|
UHT
|
Øster Brønderslev IF (S4/57)
UHT
|
|
499790
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
|
|
|
|
501984
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Syvsten IF Stadion
|
|
|
|
501995
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Tornhøjskolen
|
|
Aalborg FF á 1337 (S4/61)
0
|
|
501997
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Vestbjerg Hallen
|
|
IF Haabet, Øster Uttrup (S4/60)
1
|
|
501999
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Sørup Stadion
|
|
|
|
502001
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Nøvling Skole
|
|
FC Ljiljan, Ålborg (S4/61)
1
|
|
502003
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Dall/Ferslev Stadion
|
|
FC Vesterbro, Aalborg (S4/59)
3
|
|
502010
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Bygma Park
|
|
Sønderborg Fremad (S5/148)
9
|
|
502011
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Felsted Stadion
|
|
|
|
502012
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Hammelev Skole
|
|
|
|
502013
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Kvaglundskolen
|
UHT
|
|
|
502014
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Form & Fritid Nørre Nebel
|
|
|
|
502015
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Stepping Stadion
|
|
|
|
502016
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Kongeåhallen
|
|
|
|
502017
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
Bramming Beach Boys FC (S5/145)
3
|
|
502019
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
CORYHEX PARK (Vonsild)
|
|
|
|
501985
|
ti20-04 2021
|
18:45
|
|
|
Mou Stadion
|
|
|
|
502039
|
ti20-04 2021
|
20:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
UHT
|
|
|
499318
|
to22-04 2021
|
18:30
|
|
|
Hover UIF's Anlæg
|
|
Tulstrup-Faurholt IK (S5/119)
3
|
|
|
999168
|
ma26-04 2021
|
19:00
|
|
|
Klinkby Stadion
|
|
Struer Humlum Fodbold (S3/35)
3
|
|
999179
|
ti27-04 2021
|
17:50
|
|
|
Hasle Skole
|
|
Flamengo Garrinchas (S5/128)
0
|
|
999180
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Skjoldhøjskolens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
999181
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
UHT
|
|
|
999182
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
HHT
|
|
|
999183
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Møllevangsskolen
|
|
|
|
999184
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Katrinebjergskolen
|
|
|
|
999185
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
|
|
999186
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Egelund Idrætscenter
|
|
|
|
999187
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
HHT
|
|
|
999188
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Juelsminde Stadion
|
|
|
|
999193
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Bække Stadion
|
|
|
|
999194
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Ravsted Fritidscenter
|
|
|
|
999190
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Felsted Stadion
|
|
|
|
999191
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Kvaglundskolen
|
|
|
|
378254
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
CORYHEX PARK (Vonsild)
|
|
|
|
378255
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Engum Stadion
|
|
|
|
378286
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
UHT
|
|
|
378288
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Aale Stadion
|
|
|
|
378289
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Kongeåhallen
|
|
|
|
378290
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Toftlund Stadion
|
|
|
|
999150
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Gærum Stadion
|
|
Skibsby-Højene IF (S3/28)
2
|
|
999151
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Tornby Stadion
|
UHT
|
|
|
999152
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Als Stadion
|
|
|
|
999153
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Arena Brønderslev El-Teknik A/S (Brønderslev)
|
|
Øster Brønderslev IF (S4/57)
3
|
|
999154
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Syvsten IF Stadion
|
|
|
|
999155
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Sørup Stadion
|
|
|
|
999156
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
|
|
|
|
999157
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Hune Stadion
|
UHT
|
|
|
999158
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Vestbjerg Hallen
|
|
|
|
999159
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Gjøl B`s Baner
|
|
|
|
999160
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Tornhøjskolen
|
UHT
|
|
|
999161
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Nøvling Skole
|
|
Ranum Overlade/Vester Hornum (S3/34)
2
|
|
999162
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Hals Stadion - Spar D Arena
|
HHT
|
Vaarst/Fjellerad B (S3/32)
HHT
|
|
999164
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Skørping Idrætscenter
|
|
|
|
999177
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
UHT
|
|
|
999178
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
|
|
999166
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
999167
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Fabjerg Stadion
|
|
|
|
999169
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Sejerslev Stadion
|
|
Frøstrup/Hannæs/Nordthy (S3/35)
1
|
|
999170
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Staby Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
|
|
999171
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Comvent Park (Viborg)
|
|
|
|
999172
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
|
|
999173
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Kibæk Krydsfelt
|
|
|
|
999165
|
ti27-04 2021
|
18:45
|
|
|
Mou Stadion
|
|
|
|
999163
|
ti27-04 2021
|
18:45
|
|
|
Ulsted El Arena (Ulsted)
|
|
FC Vesterbro, Aalborg (S4/59)
0
|
|
999174
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Tungelund Hallen
|
|
Thorsø/Tungelund IF (S4/73)
0
Hersom/Bjerregrav IF (S3/33)
2
|
|
999176
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Ølgod Idrætsanlæg
|
|
|
|
999192
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
999189
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Bygma Park
|
UHT
|
Sønderborg Fremad (S5/148)
UHT
|
|
999175
|
on28-04 2021
|
18:30
|
|
|
HØST Stadion
|
|
|
|
378287
|
to29-04 2021
|
18:30
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
UHT
|
Øster Starup/Vester Nebel IF (S3/50)
UHT
|
|
|
790560
|
ti04-05 2021
|
18:30
|
|
|
Vaarst Stadion
|
|
Vaarst/Fjellerad B (S3/32)
1
|
|
790621
|
ti04-05 2021
|
18:30
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
790622
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
JAI's Anlæg
|
|
|
|
790623
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Egelund Idrætscenter
|
|
|
|
790624
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Højvangsskolen, Horsens
|
|
|
|
790662
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Fynslundhallen
|
|
|
|
790663
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne (S2/24)
0
|
|
790665
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
|
|
790666
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vinding Stadion
|
HHT
|
|
|
790561
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tornhøjskolen
|
|
Svenstrup-Godthåb IF (S2/16)
2
|
|
790598
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
790599
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Rosendal Stadion
|
|
|
|
790600
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Birkelse Stadion
|
HHT
|
|
|
790601
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
UHT
|
IF Fremad Nørhalne (S2/15)
UHT
|
|
790602
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Sjørring Stadion
|
|
|
|
790603
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Frøstrup Stadion
|
|
Frøstrup/Hannæs/Nordthy (S3/35)
4
|
|
790604
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Morsø Multipark
|
|
Højslev Station IF (S1/9)
0
|
|
790605
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Harboøre Stadion
|
|
|
|
790606
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
790607
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Lem Hallen
|
|
|
|
790608
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
|
|
|
|
790609
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Bjerregrav Stadion
|
|
Hersom/Bjerregrav IF (S3/33)
1
|
|
790611
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Rødkærsbrohallen
|
|
Feldborg/Haderup IF (S2/19)
7
|
|
790612
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ølgod Idrætsanlæg
|
|
|
|
790613
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hornsyld Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
790614
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Resenbro Skole
|
|
|
|
790616
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
|
|
790617
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
HHT
|
|
|
790618
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
790619
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
790620
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Katrinebjergskolen
|
|
|
|
790545
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tornby Stadion
|
|
|
|
790546
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
SCO Park (Tårs)
|
|
|
|
790547
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Serritslev Stadion
|
|
|
|
790548
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hjallerup Stadion / Klubhus
|
UHT
|
|
|
790549
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Højene Hallen
|
HHT
|
Skibsby-Højene IF (S3/28)
Hjørring AIK Frem (S2/14)
HHT
|
|
790551
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Arena Brønderslev El-Teknik A/S (Brønderslev)
|
|
Øster Brønderslev IF (S4/57)
1
|
|
790552
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hune Stadion
|
|
|
|
790553
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
UHT
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF (S2/14)
UHT
|
|
790554
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vestbjerg Hallen
|
|
|
|
790555
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
|
|
790556
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vester Hornum Stadion
|
|
Ranum Overlade/Vester Hornum (S3/34)
0
|
|
790559
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Mou Stadion
|
|
|
|
790668
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
|
HHT
|
|
|
790669
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Lemming Stadion
|
|
|
|
790670
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
790698
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Bygma Park
|
|
Sønderborg Fremad (S5/148)
2
|
|
790699
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ravsted Fritidscenter
|
|
|
|
790700
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
HHT
|
Sønderborg Boldklub (S2/27)
HHT
|
|
790701
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
790714
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Bække Stadion
|
|
|
|
790715
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Bryndumvej Idrætshal
|
|
|
|
790716
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
790717
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
Hviding IF/Kvik 70 (S2/27)
2
|
|
790718
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Toftlund Stadion
|
|
|
|
790719
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
HHT
|
|
|
791474
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
790696
|
ti04-05 2021
|
19:30
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
|
|
790667
|
ti04-05 2021
|
19:30
|
|
|
Forum Kolding Bramdrupdam
|
|
|
|
790615
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
|
|
790661
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold (S2/23)
0
|
|
790697
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Horne Stadion, Varde
|
|
|
|
790610
|
to06-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tulstrup Stadion
|
|
Tulstrup-Faurholt IK (S5/119)
0
|
|
790664
|
to06-05 2021
|
19:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
147469
|
ma10-05 2021
|
19:00
|
|
|
Jerne Stadion
|
|
|
|
147459
|
ti11-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hjallerup Stadion / Klubhus
|
|
|
|
147439
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
Hjørring AIK Frem (S2/14)
1
|
|
147446
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF (S2/14)
3
|
|
147447
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
147448
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Farsø)
|
|
|
|
147449
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
IF Fremad Nørhalne (S2/15)
6
|
|
147458
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
|
|
147460
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
147462
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
Svenstrup-Godthåb IF (S2/16)
0
|
|
147463
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
HHT
|
|
|
147464
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Sjørring Stadion
|
|
|
|
147465
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Borbjerg Stadion
|
|
|
|
147466
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
UHT
|
|
|
147467
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Faster Stadion
|
|
|
|
147468
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Låstrup Stadion
|
|
|
|
147470
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Kliplev Hallen
|
|
|
|
147472
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
147473
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tjæreborg IF's Anlæg
|
|
Agerbæk SF/Starup IF (JS2/6)
4
|
|
147475
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Christiansfeld IF (S2/27)
0
|
|
147476
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
147477
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
Sønderborg Fremad (S5/148)
5
|
|
147478
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
Hviding IF/Kvik 70 (S2/27)
4
|
|
147479
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
|
|
147481
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Thomsen Auto Park (Lunderskov)
|
|
|
|
147482
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Resenbro Skole
|
UHT
|
|
|
148333
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
|
|
148334
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
148336
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Voldum Stadion
|
|
Helsted Fremad IF (JS2/5)
4
|
|
148337
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Brædstrup Stadion
|
|
|
|
148338
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
148339
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
|
|
148340
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Egelund Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
148341
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Stilling Stadion
|
|
|
|
148342
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
|
|
148343
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
|
|
148344
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Katrinebjergskolen
|
UHT
|
|
|
148345
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Højvangsskolen, Horsens
|
|
|
|
147471
|
on19-05 2021
|
19:00
|
|
|
Bryndumvej Idrætshal
|
|
|
|
147452
|
to20-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vestbjerg Hallen
|
|
|
|
147480
|
to20-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
HHT
|
|
|
148335
|
to20-05 2021
|
19:15
|
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
|
|
|
537366
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
537368
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
UHT
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF (S2/14)
UHT
|
|
537369
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
537370
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
537371
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
HHT
|
|
|
537372
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Klitmøller Stadion
|
UHT
|
|
|
537373
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
537374
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Brædstrup Stadion
|
|
|
|
537375
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
|
|
537376
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
537377
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Feldborg Savværk Arena
|
|
Feldborg/Haderup IF (S2/19)
2
|
|
537378
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
537380
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Resenbro Skole
|
|
|
|
537381
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Hvinningdal Skole
|
|
|
|
537382
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
537385
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Universal Parken
|
|
|
|
537396
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
537397
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
537398
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
537399
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Jerne Stadion
|
HHT
|
Agerbæk SF/Starup IF (JS2/6)
HHT
|
|
537401
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
537402
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
Marskhallen
|
|
|
|
537384
|
ti01-06 2021
|
20:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
UHT
|
Helsted Fremad IF (JS2/5)
UHT
|
|
537367
|
to03-06 2021
|
19:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
HHT
|
|
|
|
147461
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Skalborg Stadion
|
UHT
|
|
|
|
242751
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Morsø Multipark
|
|
|
|
|
537379
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Hammel Stadion
|
|
|
|
537400
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
|
|
|
242321
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Bygma Park
|
|
Sønderborg Fremad (S5/148)
1
|
|
242748
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
Hviding IF/Kvik 70 (S2/27)
6
|
|
242749
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Agerbæk Stadion
|
|
Agerbæk SF/Starup IF (JS2/6)
3
|
|
242750
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Klitmøller Stadion
|
|
|
|
242752
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Brande Stadion
|
|
|
|
242753
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
|
|
242756
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
UHT
|
|
|
242758
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Universal Parken
|
|
|
|
242759
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
|
|
242772
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
242773
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
242774
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
242789
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
242790
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
|
537383
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
|
|
|
242755
|
ti22-06 2021
|
19:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
|
|
242322
|
ti29-06 2021
|
19:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
|
|
242754
|
ti29-06 2021
|
19:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
IF Fremad Nørhalne (S2/15)
0
Strandby-Elling-Nielstrup IF (S2/14)
2
|
|
242757
|
on30-06 2021
|
19:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Helsted Fremad IF (JS2/5)
5
|