MENU

U15 Drenge/11 (2008) - DBU Jylland Pokal //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
424858 1 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Løgstør IF (L4/532) Vodskov IF (L4/531) Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
3
-
1
424874
1 on
24-08 2022
Kl. 18:45
Helsted Fremad IF (L4/535) GUI/SGF (L3/524) Quickpoint Park Helsted
0
-
4
424863 1 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Bording IF (L5/558) Tjørring/Gullestrup (L3/523) Vestjysk Bank Arena, Bording
1
-
8
424864 1 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
RØBS (L5/568) Vejen SF (L4/538) Bylderup Idrætscenter
2
-
4
424866
1 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Blåbjerg Fodbold (L4/538) SGI/SSK (L3/527) Henne Stadion
0
-
3
424868 1 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Bjert IF (L5/566) FC Kolding Nord (L3/527) Sdr. Bjert Stadion
0
-
13
424871
1 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Auning IF (L4/535) Grenaa IF (L3/524) Auning Stadion
1
-
2
424875
1 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Fårvang IF (L4/535) Harlev IK (L3/525) Fårvang Stadion
1
-
5
424876
1 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Odder IGF (L3/525) Stensballe IK (L3/526) Spektrum Odder
3
-
1
424857
1 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Jetsmark IF (L4/531) VUGH (L4/532) Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
3
-
1
424860 1 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Arden IF (L3/522) Vejgaard B (L3/521) Arden Hallen
0
-
3
424861 1 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
MorsØ FC (L4/533) Mejdal-Halgård Fodbold (L3/523) Morsø Multipark
Udehold taberdømt
424862 1 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Vildbjerg SF (L5/558) Herning Fremad (L3/523) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
7
424877
1 ti
30-08 2022
Kl. 19:10
TRIF (L4/536) Stavtrup/Viby (L3/525) Rønde Stadion
1
-
5
424867
1 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Grindsted GIF (L5/567) Vinding SF (L3/526) Lynghallen
0
-
2
424869
1 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Seest B (L5/565) Bredballe IF (L4/537) Seest Idrætspark
4
-
1
305945
2 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Jetsmark IF (L4/531) Hjørring FK (L2A/513) Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
0
-
3
305949 2 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Tjørring/Gullestrup (L3/523) FS Holstebro (L2A/513) Hessel Arena
2
-
4
305946
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Vejgaard B (L3/521) Aalborg KFUM (L2A/513) Vejgaard Gl. Stadion
0
-
4
305947
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
RKG (L2B/515) BTI/SHI (L2A/513) Bixen Arena (Klarup Stadion)
3
-
5
305948
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Team Østvendsyssel (L2A/513) Hobro IK (L1/Fyn) Dronninglund Ny Stadion
3
-
6
305950
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Sjørring/Koldby/Hørdum (L2B/515) Viborg Sdrm. IK (L2B/515) Sjørring Stadion
2
-
0
305951
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Thisted FC (L2A/513) FK Viborg (L1/Fyn) Lerpytter Anlæg
0
-
5
305952
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
MorsØ FC (L4/533) Måbjerg IF (L3/523) Morsø Multipark
0
-
7
305953
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
KLG (L2B/516) Ringkøbing IF (L2A/514) Alpi Hallerne (Lind)
5
-
6
305954
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Herning Fremad (L3/523) Gødvad GIF (L2B/516) Herning Fremads Anlæg
0
-
3
305955
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
GUI/SGF (L3/524) Skødstrup SF (L2B/516) Grundfør Stadion
1
-
4
306359 2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Grenaa IF (L3/524) HEI (L1/Fyn) HSM Arena Grenå
3
-
7
306360
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Seest B (L5/565) FC Kolding Nord (L3/527) Seest Idrætspark
0
-
4
306361
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Odder IGF (L3/525) ASA, Aarhus (L2A/513) Spektrum Odder
0
-
1
306364
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Vejen SF (L4/538) FC Fredericia (L2A/514) Vejen Stadion
3
-
2
306366
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Vinding SF (L3/526) Kolding IF (L1/Fyn) Vinding Stadion
1
-
2
306367
2 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
SGI/SSK (L3/527) Varde IF (L2B/517) Guldager Idrætscenter
1
-
2
424873
1 ti
13-09 2022
Kl. 18:30
Hornbæk SF (L4/535) Ry Fodbold (L3/525) Volkswagen Park Randers (kunst)
3
-
0
306363
2 fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Harlev IK (L3/525) FC Århus Syd (L2B/516) MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
0
-
5
305944 2 ma
19-09 2022
Kl. 18:30
Løgstør IF (L4/532) Gug B (L3/521) Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
3
-
5
306365
2 ti
27-09 2022
Kl. 19:00
FC Skanderborg (L2B/516) FC Horsens (L2B/517) Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
0
306368
2 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Rødekro IF (L2B/517) FC Sønderborg (L2A/514) Fladhøj Idrætscenter
3
-
1
363446 3 ti
04-10 2022
Kl. 17:00
ASA, Aarhus (L2A/513) AGF (Liga) Koncenton Park (ASA)
2
-
5
306362
2 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
Stavtrup/Viby (L3/525) IF Lyseng/AGF (L1/Fyn) AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
2
-
3
363359
3 ti
11-10 2022
Kl. 17:00
BTI/SHI (L2A/513) AaB (Liga) Bindslev Stadion
1
-
4
363361
3 ti
11-10 2022
Kl. 17:00
Gug B (L3/521) Aalborg KFUM (L2A/513) Skjøtt Arena (Gug B)
0
-
4
363441
3 ti
11-10 2022
Kl. 17:00
Sjørring/Koldby/Hørdum (L2B/515) FK Viborg (L1/Fyn) Hørdum Stadion
7
-
8
363445 3 ti
11-10 2022
Kl. 17:00
Skødstrup SF (L2B/516) HEI (L1/Fyn) Studstrup Idrætsanlæg
0
-
3
363448 3 ti
11-10 2022
Kl. 17:00
IF Lyseng/AGF (L1/Fyn) Silkeborg IF (Liga) Lyseng Idrætspark
0
-
1
363360
3 on
12-10 2022
Kl. 18:00
Hjørring FK (L2A/513) Hobro IK (L1/Fyn) Hjørring Kunstgræsbane
3
-
1
363444
3 ma
24-10 2022
Kl. 18:00
Varde IF (L2B/517) Ringkøbing IF (L2A/514) Green Arena (Ringkøbing)
2
-
4
363443
3 ti
25-10 2022
Kl. 18:00
Måbjerg IF (L3/523) Gødvad GIF (L2B/516) STS Biler Arena (Måbjerg)
1
-
4
363447
3 to
27-10 2022
Kl. 19:00
Hornbæk SF (L4/535) Randers Freja (Liga) Volkswagen Park Randers (kunst)
0
-
13
363484
3 ti
01-11 2022
Kl. 17:15
FC Århus Syd (L2B/516) FC Skanderborg (L2B/516) Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3
-
0
363482 3 ti
01-11 2022
Kl. 18:00
Vejen SF (L4/538) FC Kolding Nord (L3/527) Vejen Idrætscenter
0
-
3
363442
3 to
03-11 2022
Kl. 19:00
FS Holstebro (L2A/513) FC Midtjylland (Liga) Mejrup Kunstgræsbane
3
-
4
363450 3 ti
08-11 2022
Kl. 19:00
Rødekro IF (L2B/517) SønderjyskE (Liga) Fladhøj Idrætscenter
0
-
5
363483
3 on
09-11 2022
Kl. 19:30
Kolding IF (L1/Fyn) Esbjerg fB (Liga) Metropolis Arena (kunst)
3
-
2
623083
4 ti
15-11 2022
Kl. 17:00
Hjørring FK (L2A/513) AaB (Liga) Hjørring IF's Anlæg
1
-
5
623090 4 ti
15-11 2022
Kl. 17:00
FC Århus Syd (L2B/516) Silkeborg IF (Liga) Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
0
-
3
623085
4 ti
15-11 2022
Kl. 19:00
Gødvad GIF (L2B/516) FK Viborg (L1/Fyn) Gødvad Kunstgræsbane
4
-
3
623086
4 ti
22-11 2022
Kl. 19:00
Ringkøbing IF (L2A/514) FC Midtjylland (Liga) Green Arena (Ringkøbing)
0
-
5
623089
4 on
23-11 2022
Kl. 19:15
Kolding IF (L1/Fyn) Vejle B (Liga) Autocentralen Park (Kolding Stadion)
7
-
8
623087
4 ti
06-12 2022
Kl. 19:00
FC Kolding Nord (L3/527) SønderjyskE (Liga) Fynske Bank KunstNord
0
-
1
623084 4
10-12 2022
Kl. 13:00
Aalborg KFUM (L2A/513) HEI (L1/Fyn) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
623088 4 on
08-02 2023
Kl. 19:00
Randers Freja (Liga) AGF (Liga) Randers Stadion, kunstgræs
608299 5 ti
21-03 2023
Kl. 19:00
Gødvad GIF (L2B/516) FC Midtjylland (Liga) Gødvad Hallen
608300 5 ti
21-03 2023
Kl. 19:00
AaB (Liga) Silkeborg IF (Liga) AaB's Anlæg
608301 5 ti
21-03 2023
Kl. 19:00
Vinder kamp 623084 Aalborg KFUM - HEI Vejle B (Liga) Ikke fastlagt
608302 5 ti
21-03 2023
Kl. 19:00
Vinder kamp 623088 Randers Freja - AGF Vinder kamp 623087 FC Kolding Nord - SønderjyskE Ikke fastlagt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelse her.

Log ind