Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr 2021
19:00
Vildbjerg SF
4
Tjørring IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Aulum IF
3
Ikast FC
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Brande IF
0
Snejbjerg SG&I
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Snejbjerg SG&I
7
Vildbjerg SF
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Ikast FC
5
Brande IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Tjørring IF
3
Aulum IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Vildbjerg SF
14
Brande IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Aulum IF
1
Snejbjerg SG&I
5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Tjørring IF
4
Ikast FC
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Vildbjerg SF
3
Ikast FC
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Snejbjerg SG&I
9
Tjørring IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Brande IF
2
Aulum IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Aulum IF
5
Vildbjerg SF
7
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Ikast FC
5
Snejbjerg SG&I
7
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Tjørring IF
Brande IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Snejbjerg SG&I
7
Brande IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Tjørring IF
Vildbjerg SF
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Vildbjerg SF
3
Snejbjerg SG&I
4
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Aulum IF
Tjørring IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Brande IF
0
Ikast FC
13
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Snejbjerg SG&I
12
Aulum IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Ikast FC
Tjørring IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Brande IF
Vildbjerg SF
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Ikast FC
8
Aulum IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Aulum IF
5
Brande IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Ikast FC
3
Vildbjerg SF
5
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Tjørring IF
Snejbjerg SG&I
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Vildbjerg SF
9
Aulum IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Snejbjerg SG&I
3
Ikast FC
4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Brande IF
Tjørring IF
UHT
|
Regler for Kortbanefodbold
Regionsfinaler søndag 20. juni
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.