Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. apr 2021
18:00
Vorbasse B
3
Gredstedbro B
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:00
Grindsted GIF
Blåbjerg
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Jerne IF
Vejrup IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:00
Bække SF
0
Jerne IF
8
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:00
Vejrup IF
2
Vorbasse B
8
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:00
Gredstedbro B
Grindsted GIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
Blåbjerg
3
Spangsbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:00
Vorbasse B
4
Blåbjerg
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:00
Grindsted GIF
Bække SF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
18:30
Spangsbjerg IF
3
Vejrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
15:00
Blåbjerg
Jerne IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:00
Gredstedbro B
1
Spangsbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:00
Bække SF
1
Vorbasse B
7
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:00
Vejrup IF
2
Grindsted GIF
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
15:00
Gredstedbro B
3
Blåbjerg
4
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:00
Vorbasse B
3
Grindsted GIF
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:00
Bække SF
Vejrup IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:30
Spangsbjerg IF
2
Jerne IF
7
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:00
Grindsted GIF
2
Spangsbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:00
Vejrup IF
4
Gredstedbro B
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:30
Jerne IF
2
Vorbasse B
5
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
11:00
Blåbjerg
9
Bække SF
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Vorbasse B
6
Spangsbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Gredstedbro B
1
Bække SF
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
Jerne IF
6
Grindsted GIF
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:00
Jerne IF
13
Gredstedbro B
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
14:30
Vejrup IF
1
Blåbjerg
9
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:00
Spangsbjerg IF
2
Bække SF
0
|
Fællesskab og sjov klubevent
Spilleregler 8-mands
Regionsfinaler lørdag den 19. eller søndag 20. juni
Kvalifikationsoversigt til regionsfinaler
HUSK træneren på holdkortet
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker - kr. 25,00
2. rykker - kr. 50,00
3. rykker - kr. 250,00
4. rykker - disciplinærsag
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.