Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. jun 2020
18:00
NUGF Viborg
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2020
18:00
Skægkær
Funder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2020
18:45
Skjern GF
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2020
13:00
NUGF Viborg
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
10:00
Team Horne-Hirtshals
BTI/SIF
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
11:15
SGI/SSK
Bramming B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
12:35
SGI/SSK
Blåbjerg BK
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
18:30
Mariager IK
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
12:30
Vester Hassing GF
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:00
Bov IF
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
St. Restrup IF
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
17:45
Mariager IK
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:30
Ammitsbøl/Egtved
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2020
17:30
Bov IF
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
12:00
Brande IF
Hørning u 14 4
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
13:00
Ringkøbing IF
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
20. dec 2020
10:30
Gødvad GIF
Silkeborg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. jan 2021
12:00
Tønder SF
Aabenraa BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2021
18:00
Rødding IF
Spangsbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2021
14:30
Gug B
Als B
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2021
11:30
Skibsby-Højene IF
Støvring IF Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
16:30
Vinding SF
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2021
13:30
Vester Hassing U14
V Hassing
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
12:00
Gødvad GIF
Silkeborg IF Q
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2021
18:00
Helle FC
Helle FC
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
13:00
Brabrand IF
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
17:30
Seest B
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
18:00
AGF
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
18:00
Skovsgaard B
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
16:00
Randers Freja
Hornbæk SF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
18:00
Hjørring U14
Skibsby Højene U14
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
18:00
Spangsbjerg IF
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
17:30
Hjørring IF U13 11 mands
U14 liga 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
17:30
Christiansfeld IF
Løjt IF
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:00
Hjørring IF
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2021
19:00
Skjern GF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
15:00
Skive IK
Viborg Sdrm. IK
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
11:00
Skive IK
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
17:00
Aalborg Chang
Aalborg Freja
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
12:00
F.C.Fredericia
Gauerslund IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
13:00
Seest B
Dalby GF
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
11:45
Bramdrupdam GIF
Bredballe IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
12:30
Hørning IF
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
14:00
Fredericia KFUM (1)
Gauerslund IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:30
Hornbæk SF
IF Lyseng
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
11:00
FC Silkeborg
Mariehøj Kammeraterne
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
11:00
FC Silkeborg
Mariehøj Kammeraterne
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
12:00
AaB
Løgstør U14
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
14:45
Sønderborg Fremad
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:30
Vamdrup IF
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
Arden IF
Hornbæk SF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:30
HEI
TRIF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:00
Vejle B
S.f.B.
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:00
Hornbæk SF
Rindum SU
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
16:30
TRIF
AC Norddjurs
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
10:30
AaB
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2022
18:00
Billund IF
Sdr. Omme IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
09:00
Stavtrup IF
Harlev IK
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:45
Vodskov IF
Lyn FC (Norge)
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:00
Dronningborg B
NV Djurs
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2022
18:30
Sønderborg Fremad
Sønderborg B
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2022
18:20
Vodskov IF
Vester Hassing GF
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
12:00
Skibet IF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
18:30
Team Tangen
Struer Boldklub
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2022
18:00
Engum UI
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
19:00
Arden IF
Grenaa IF
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2022
11:00
Silkeborg IF
Hammel GF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
11:00
BMI (1)
Hørning GF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
11:00
IF Midtdjurs
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
13:00
FC Silkeborg
Gødvad GIF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
18:30
Thisted FC
Snedsted GIF
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
18:00
SMIFF
Spentrup IF
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
09:30
TRIF
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
09:30
TRIF
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
12:00
Tarm IF
Rindum SU
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
14:30
Aars IK
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
15:00
Stavtrup IF
Hasle B
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2022
18:00
Kibæk IF
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2022
18:30
Brande IF
Give Fremad
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:00
Aabenraa BK
TSV Munkbraup 1
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
12:25
Aabenraa BK
TSV Munkbraup 2
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2022
18:20
Bredballe IF
Fredericia KFUM
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
12:30
Holstebro B
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2023
12:30
Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
11:00
IF Midtdjurs
Kolind/Perstrup IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
15:00
Jetsmark IF (1)
Randesund Norge U14 drenge
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
09:00
Nibe B (1)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
12:00
IF Lyseng
Hasle B
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2023
17:15
Struer B
FS Midtthy
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
11:00
Stavtrup IF
VRI
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
11:00
Varde IF
Sædding/G IF
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
09:45
Løjt IF
Skærbæk Ungdoms B
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
10:00
Stavtrup IF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
15:00
LKB/Gistrup
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
17:00
IF Midtdjurs
Ebeltoft IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
18:30
LKB/Gistrup
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:00
IF Lyseng
B 93
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:00
IF Lyseng
B 93
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
15:00
LKB/Gistrup
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
13:00
Haderslev FK
Tønder SF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
10:00
Holstebro B
SHN/Ulfborg
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
10:15
Haderslev FK
Vejen SF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
12:00
SGI/SSK
SMIFF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
14:30
Stavtrup IF Fodbold
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
15:00
LKB/Gistrup
Als B
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
15:15
LKB/Gistrup
Gug B
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
13:30
Fanø B
Skærbæk Ungdoms B
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:15
SGI/SSK
Øster Vedsted IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
17:30
Rødekro/Ensted
Lundtoft IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
17:30
Nibe B
"De seje forældre IF"
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:45
Stensballe IK
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:00
TSV
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:30
BMI (2)
Fredericia KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
18:30
Jetsmark IF (2)
Gug B (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
12:00
Eastside Viborg
Alhedens IF
|