Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
18:00
Thorning IF (S5/128)
0
Them GF (S5/127)
13
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Tulstrup-Faurholt IK (S5/127)
4
Fjelstervang IF (S5/124)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Roklubben FF (S5/108)
2
IF Haabet, Øster Uttrup (S5/105)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Askov/Malt UI (S5/163)
1
Hejnsvig IF (S5/158)
7
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Kværs B (S5/168)
3
Ensted IF (S5/167)
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Nr.Nebel IF (S5/160)
2
Vester Nebel IF (S5/161)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Nr. Bjært/Strandhuse IF (S5/157)
6
Nim IF (S5/152)
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Thyholm IF (S5/121)
6
Naur-Sir-Krunderup (S5/122)
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:15
Grundfør UI (S5/136)
1
Århus Expats (S5/147)
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:15
Tarp B (S5/160)
3
OK 89 (S5/162)
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:00
Langholt SK (S5/101)
5
Understed IF (S5/97)
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
Århus Expats (S5/147)
0
FC Vestkysten Århus (S4/78)
5
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:00
Pen15 Reunited (S4/76)
6
Nation FC (S4/77)
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
AC Norddjurs (S4/74)
1
Værum GF (S4/73)
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Rødkærsbro IF (S4/69)
Gødvad GIF (S4/70)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Hersom/Bjerregrav IF (S4/61)
4
Alliancen IF (S4/73)
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
BUF Horsens (S4/85)
2
Almahaba (S4/84)
4
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
FC Bøgeskov (S4/82)
0
FC Jura (S4/77)
4
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Langholt SK (S5/101)
Birkelse IF (S4/51)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
IF Dannebrog Astrup (S4/58)
Veddum IF (S4/58)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Moseby B (S4/51)
5
Tårs/Ugilt IF (S4/49)
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Saltum IF (S4/51)
1
Bagterp IF (S4/49)
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Lundergård IU (S4/49)
Hou GI (S4/53)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Mou IF (S4/56)
2
Vadum IF (S4/53)
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Sørup IF (S4/60)
0
Vindblæs B (S4/57)
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Thyholm IF (S5/121)
0
Ejsing B (S4/64)
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Nordvestmors BK (S4/62)
5
Roslev IK (S4/63)
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Tulstrup-Faurholt IK (S5/127)
1
Engesvang Fremad (S4/68)
4
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Struer B (S4/64)
Viborg B67 (S4/61)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Vridsted IF (S4/83)
7
Hjerm FIF (S4/64)
5
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Engum UI (S4/85)
7
BPI (S4/87)
6
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Virring Fodbold (S4/82)
4
Klovborg UF (S4/83)
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Bjert IF (S4/87)
8
Andst U&I (S4/89)
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Ensted IF (S5/167)
0
Midtals IF (S4/95)
4
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Tarp B (S5/160)
0
Sønderris SK (S4/90)
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Nr.Nebel IF (S5/160)
1
FC King George (S4/90)
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Hejnsvig IF (S5/158)
0
Bække SF (S4/89)
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Tinglev IF (S4/93)
Hoptrup/Marstrup IF (S4/94)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Jernved IF (S4/91)
7
Næsbjerg RUI (S4/88)
8
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Ølgod IF (S4/88)
3
Esbjerg Eagles (S4/91)
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Skærbæk B (S4/93)
5
Hellevad/Agerskov (S4/94)
6
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Vejrumbro B (S4/69)
9
Vellev IF (S4/72)
8
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF (S5/157)
6
Dalby GF (S4/87)
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Jelling fS (S4/83)
3
Horsens KFUM (S4/84)
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
FK 73 (S4/68)
3
Herskind B (S4/72)
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
FC Vesterbro, Aalborg (S4/54)
0
FK Fjordsiden (S4/55)
4
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Them GF (S5/127)
3
Thorsø/Tungelund IF (S4/72)
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:15
Vegger IF (S5/113)
0
Dall/Ferslev IF (S4/57)
5
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
IF Haabet, Øster Uttrup (S5/105)
4
Aalborg FF á 1337 (S4/56)
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
FEJ Aalborg IF (S4/57)
0
Ulsted B (S4/53)
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
HEI (S4/75)
1
Ebeltoft IF (S4/74)
7
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Vridsted IF (S4/83)
4
Koldby/Hørdum IF (S3/30)
5
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Snejbjerg SG&I (S3/33)
4
Sunds IF (S3/34)
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Pen15 Reunited (S4/76)
5
FC Åben Modus (S3/38)
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
FK Fjordsiden (S4/55)
3
NUBI (S3/26)
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:45
Bjert IF (S4/87)
0
Den Bosniske IF (S3/46)
6
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Jelling fS (S4/83)
3
Billund IF (S3/43)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Bagterp IF (S4/49)
0
Hjørring AIK Frem (S3/24)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Voersaa IF (S4/50)
3
Bangsbo Freja (S3/25)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
IF Haabet, Øster Uttrup (S5/105)
Asaa/Hjallerup (S3/25)
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Ulsted B (S4/53)
6
Sulsted IF (S3/25)
7
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Langholt SK (S5/101)
1
Skovsgaard B (S3/26)
15
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Dall/Ferslev IF (S4/57)
5
Øster Sundby B32 (S3/27)
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Bindslev/Tversted IF (S3/24)
3
Dybvad/Hørby (S3/25)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Moseby B (S4/51)
0
Thorup/Klim B (S3/26)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Mou IF (S4/56)
6
Nørager/Rørbæk IF (S3/29)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Lundergård IU (S4/49)
2
Tornby IF (S3/24)
7
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
IF Dannebrog Astrup (S4/58)
0
Aalborgstudenternes IF (S3/27)
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Hersom/Bjerregrav IF (S4/61)
1
IK Rosendal (S3/29)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Them GF (S5/127)
0
Fårvang IF (S3/36)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Ejsing B (S4/64)
7
Sallingsund FC (S3/30)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Rødkærsbro IF (S4/69)
Bruunshåb/Tapdrup IF (S3/31)
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Vejrumbro B (S4/69)
0
Ulbjerg IF (S3/31)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Nordvestmors BK (S4/62)
4
Hanstholm IF (S3/30)
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Engesvang Fremad (S4/68)
Herning KFUM (S3/34)
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Ølgod IF (S4/88)
1
Tarm IF (S3/33)
7
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Hammerum IF (S3/33)
4
Borbjerg Skave Fodbold (S3/32)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
BFH (S3/33)
2
Grindsted GIF (S3/44)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Sønderris SK (S4/90)
0
FC Esbjerg Øst (S3/45)
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Hoptrup/Marstrup IF (S4/94)
3
Christiansfeld IF (S3/46)
9
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Lundtoft IF (S3/47)
2
Løjt IF (S3/46)
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Næsbjerg RUI (S4/88)
2
Hviding IF/Kvik 70 (S3/45)
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
FC King George (S4/90)
3
Højer IF (S3/47)
7
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Midtals IF (S4/95)
2
Broager UI (S3/47)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Bække SF (S4/89)
1
Vejen SF (S3/45)
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Hellevad/Agerskov (S4/94)
1
Rødekro IF (S3/47)
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Starup UIF (H) (S3/46)
1
Bov IF (S3/47)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Ravsted UI (S3/45)
1
Hjordkær UIF (S3/47)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Ebeltoft IF (S4/74)
6
VH Fodbold (S3/36)
7
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
FC Vestkysten Århus (S4/78)
3
JAI, Aarhus (S3/40)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Værum GF (S4/73)
2
FC Sabur (S3/35)
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Engum UI (S4/85)
0
Vejle FC (S3/43)
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
FC Jura (S4/77)
0
Hørning IF (S3/41)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Almahaba (S4/84)
1
IHÅ Galacticos (S3/38)
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Spentrup IF (S3/35)
Langaa IK (S3/36)
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Virring Fodbold (S4/82)
1
IFSK (S3/39)
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF (S5/157)
1
Bramdrupdam GIF (S3/46)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Bjerre Herred Fodbold (S3/43)
4
SS Skjold (S3/42)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
FK 73 (S4/68)
1
Ry Fodbold (S3/36)
7
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Vinding SF (S3/43)
Ølholm B (S3/42)
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Saxild IF (S3/41)
0
Team Leo IF (S3/37)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Østbirk IF (S3/41)
1
Sole IF (S3/42)
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Stensballe IK (S3/41)
5
Erritsø GIF (S3/46)
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Vindblæs B (S4/57)
Vaarst/Fjellerad B (S3/29)
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Struer B (S4/64)
5
Team Tangen (S3/32)
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
AH 2012 (S3/35)
0
Prügelknabe IK (S3/39)
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Pen15 Reunited (S4/76)
1
NB 93 (S2/19)
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
BFH (S3/33)
Spjald IF (S2/17)
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
IF Haabet, Øster Uttrup (S5/105)
Flauenskjold IF (S2/12)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Tornby IF (S3/24)
Skibsby-Højene IF (S2/12)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Sulsted IF (S3/25)
Vesterbro IK (S2/12)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Thorup/Klim B (S3/26)
Nordens Paris FC (S2/13)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Bindslev/Tversted IF (S3/24)
SEIF Fodbold (S2/12)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Dall/Ferslev IF (S4/57)
Mou IF (S4/56)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Bangsbo Freja (S3/25)
Hjørring AIK Frem (S3/24)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Skovsgaard B (S3/26)
Skalborg SK (S2/13)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Koldby/Hørdum IF (S3/30)
Klitmøller IF (S2/15)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Nordvestmors BK (S4/62)
MorsØ FC (S2/15)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Struer B (S4/64)
Mejrup GU (S2/15)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Snejbjerg SG&I (S3/33)
Aulum IF (S2/17)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Tarm IF (S3/33)
Kibæk IF (S2/17)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Christiansfeld IF (S3/46)
FCH 6100 (S2/23)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Broager UI (S3/47)
Gråsten B (S2/23)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Hjordkær UIF (S3/47)
Bylderup/Burkal IF (S2/23)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Vejen SF (S3/45)
BK-06 Esbjerg (S2/22)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Løjt IF (S3/46)
Bov IF (S3/47)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
FC Esbjerg Øst (S3/45)
Hjerting IF (S2/22)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Helle FC (S2/22)
Blåbjerg BK (S2/17)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Rødekro IF (S3/47)
Seest B (S2/23)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Prügelknabe IK (S3/39)
HOG Hinnerup (S2/18)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
VH Fodbold (S3/36)
Skødstrup SF (S2/18)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
FC Sabur (S3/35)
Hornslet IF (S2/18)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Spentrup IF (S3/35)
IF Midtdjurs (S2/18)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Den Bosniske IF (S3/46)
Gauerslund IF (S2/21)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
FC Vestkysten Århus (S4/78)
Team Leo IF (S3/37)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
IHÅ Galacticos (S3/38)
FC Århus Syd (S2/20)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Hørning IF (S3/41)
IFSK (S3/39)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Fårvang IF (S3/36)
Funder GF (S2/17)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Ry Fodbold (S3/36)
FC Silkeborg (S2/16)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Østbirk IF (S3/41)
Galten FS (S2/19)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Vinding SF (S3/43)
FC International (S2/21)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Bjerre Herred Fodbold (S3/43)
Hatting-Torsted Fodbold (S2/21)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Erritsø GIF (S3/46)
Vejle FC (S3/43)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Jelling fS (S4/83)
Bramdrupdam GIF (S3/46)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
Ulbjerg IF (S3/31)
Bjerringbro IF (S2/16)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
FK Fjordsiden (S4/55)
Doense/Vebbestrup IF (S2/14)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hviding IF/Kvik 70 (S3/45)
Spangsbjerg IF (S2/22)
|
|||||||||||||||||||
16. maj
IK Rosendal (S3/29)
Hadsund B (S2/18)
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Vindblæs B (S4/57)
Farsø/Ullits IK (S2/14)
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Aalborgstudenternes IF (S3/27)
Nibe B (S2/14)
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Ejsing B (S4/64)
Vinderup IK (S2/15)
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Engesvang Fremad (S4/68)
Hammerum IF (S3/33)
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Højer IF (S3/47)
Tjæreborg IF (S2/22)
|
I 4. runde deltager vinderene fra 3. runde samt serie 2 holdene.
1 oversidder i 4. runde: Rødkærsbro (S4/69)
Se datoplanen her