Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. mar 2022
13:30
Sparkær IF
3
Hersom/Bjerregrav IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:30
Sallingsund FC
1
Ørslevkloster IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
16:00
Tjele Vest Sport
1
Borup IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
15:00
Mønsted IF
4
Højslev Station IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
18:00
Ørslevkloster IF
0
Mønsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:00
Højslev Station IF
2
Sparkær IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:30
Hersom/Bjerregrav IF
1
Tjele Vest Sport
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:30
Borup IF
1
Sallingsund FC
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
19:00
Mønsted IF
1
Borup IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
Højslev Station IF
1
Ørslevkloster IF
5
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:30
Sparkær IF
6
Tjele Vest Sport
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
15:30
Sallingsund FC
1
Hersom/Bjerregrav IF
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:30
Ørslevkloster IF
1
Sparkær IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
13:30
Borup IF
4
Højslev Station IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
13:30
Hersom/Bjerregrav IF
0
Mønsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
19:00
Tjele Vest Sport
1
Sallingsund FC
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
19:00
Mønsted IF
2
Tjele Vest Sport
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:00
Højslev Station IF
1
Hersom/Bjerregrav IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
15:00
Ørslevkloster IF
2
Borup IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
15:30
Sallingsund FC
0
Sparkær IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
19:00
Sparkær IF
3
Borup IF
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
19:00
Hersom/Bjerregrav IF
1
Ørslevkloster IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
16:00
Højslev Station IF
2
Tjele Vest Sport
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
19:15
Sallingsund FC
0
Mønsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:00
Højslev Station IF
4
Sallingsund FC
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:00
Borup IF
3
Hersom/Bjerregrav IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:00
Mønsted IF
6
Sparkær IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:00
Ørslevkloster IF
2
Tjele Vest Sport
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
Højslev Station IF
1
Mønsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:30
Ørslevkloster IF
Sallingsund FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
19:00
Borup IF
1
Tjele Vest Sport
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:30
Hersom/Bjerregrav IF
0
Sparkær IF
6
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
Mønsted IF
2
Ørslevkloster IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:30
Sparkær IF
1
Højslev Station IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
16:00
Tjele Vest Sport
1
Hersom/Bjerregrav IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
16:00
Sallingsund FC
0
Borup IF
6
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Borup IF
3
Mønsted IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:15
Ørslevkloster IF
3
Højslev Station IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
15:30
Hersom/Bjerregrav IF
0
Sallingsund FC
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
19:00
Tjele Vest Sport
5
Sparkær IF
5
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:00
Højslev Station IF
3
Borup IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
13:00
Sparkær IF
1
Ørslevkloster IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
15:30
Sallingsund FC
1
Tjele Vest Sport
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:30
Borup IF
1
Ørslevkloster IF
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:00
Mønsted IF
6
Hersom/Bjerregrav IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:30
Hersom/Bjerregrav IF
1
Højslev Station IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
15:30
Sparkær IF
4
Sallingsund FC
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
16:00
Tjele Vest Sport
2
Mønsted IF
8
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:00
Ørslevkloster IF
0
Hersom/Bjerregrav IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Mønsted IF
6
Sallingsund FC
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Borup IF
2
Sparkær IF
3
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:15
Tjele Vest Sport
2
Højslev Station IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
19:00
Sallingsund FC
0
Højslev Station IF
7
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
19:00
Sparkær IF
1
Mønsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:30
Hersom/Bjerregrav IF
2
Borup IF
6
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:30
Tjele Vest Sport
4
Ørslevkloster IF
0
|
Playoff kampe S2/S3 - se mere her
Playoff kampe S3/S4 - se mere her
Bedste nr. 6 undgår play-off: Sjørring B (pulje 30). Bedste nr. 7 undgår direkte nedrykning, men skal i play-off: FS Midtthy (pulje 30).