Playoffkampe Serie 3 - Serie 4 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
299929
ti21-06 2022
19:00 Hjørring AIK Frem Flauenskjold IF Frem Parken (Hjørring)
0
-
1
21. jun 2022
19:00
Hjørring AIK Frem
0
Flauenskjold IF
1
299930
ti21-06 2022
19:00 Voersaa IF Vraa/Børglum IF Voersaa Stadion
1
-
2
21. jun 2022
19:00
Voersaa IF
1
Vraa/Børglum IF
2
299931
ti21-06 2022
19:00 Vestbjerg IF Moseby B Vestbjerg Stadion
5
-
0
21. jun 2022
19:00
Vestbjerg IF
5
Moseby B
0
299932
ti21-06 2022
19:00 Gjøl B Svenstrup-Godthåb IF Gjøl B`s Baner
1
-
0
21. jun 2022
19:00
Gjøl B
1
Svenstrup-Godthåb IF
0
299933
ti21-06 2022
19:00 IF Haabet, Øster Uttrup LKB/Gistrup Mellervangsskolen (Aalborg)
5
-
1
21. jun 2022
19:00
IF Haabet, Øster Uttrup
5
LKB/Gistrup
1
299934
ti21-06 2022
19:00 Sønderup/Suldrup IK Frem Als B Suldrup Stadion
3
-
2
21. jun 2022
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
3
Als B
2
299935
ti21-06 2022
19:00 Møldrup/Tostrup IF Løgstrup IF SELEKTRO PARK (Møldrup)
3
-
0
21. jun 2022
19:00
Møldrup/Tostrup IF
3
Løgstrup IF
0
299936
ti21-06 2022
19:00 Sallingsund FC Hillerslev Sport Interfjord Park Glyngøre
UHT
21. jun 2022
19:00
Sallingsund FC
Hillerslev Sport
UHT
299937
ti21-06 2022
19:00 Aulum IF Lidenlund B REMA 1000 Park, Aulum
0
-
3
21. jun 2022
19:00
Aulum IF
0
Lidenlund B
3
299938
ti21-06 2022
19:00 Ringkøbing IF Tjørring IF Alkjær Stadion
UHT
21. jun 2022
19:00
Ringkøbing IF
Tjørring IF
UHT
299939
ti21-06 2022
19:00 Sdr. Rind/Vinkel IF Sejs Svejbæk IF Vinkel Stadion
9
-
3
21. jun 2022
19:00
Sdr. Rind/Vinkel IF
9
Sejs Svejbæk IF
3
299940
ti21-06 2022
19:00 Silkeborg KFUM Harlev IK Søholt Idrætspark
2
-
1
21. jun 2022
19:00
Silkeborg KFUM
2
Harlev IK
1
299941
ti21-06 2022
19:00 Dronningborg B VH Fodbold Dronningborg Stadion
5
-
3
21. jun 2022
19:00
Dronningborg B
5
VH Fodbold
3
299942
ti21-06 2022
19:00 Fuglebakken KFUM AC Norddjurs Ellehøjskolen
1
-
8
21. jun 2022
19:00
Fuglebakken KFUM
1
AC Norddjurs
8
299943
ti21-06 2022
19:00 Christiansbjerg IF VRI Christiansbjerg Idrætsanlæg
0
-
1
21. jun 2022
19:00
Christiansbjerg IF
0
VRI
1
300519
ti21-06 2022
19:00 JAI, Aarhus Aarhus BScB JAI's Anlæg
6
-
1
21. jun 2022
19:00
JAI, Aarhus
6
Aarhus BScB
1
300520
ti21-06 2022
19:00 CAF IF Brabrand IF Holme Skole
1
-
5
21. jun 2022
19:00
CAF IF
1
Brabrand IF
5
300521
ti21-06 2022
19:00 Egebjerg IF Viby IF Egebjerghallen
2
-
3
21. jun 2022
19:00
Egebjerg IF
2
Viby IF
3
300522
ti21-06 2022
19:00 FC International Tørring/Ølholm Novaskolen (tidl. Nørremark)
3
-
0
21. jun 2022
19:00
FC International
3
Tørring/Ølholm
0
300523
ti21-06 2022
19:00 Løsning IF Brande IF Løsning Stadion
1
-
5
21. jun 2022
19:00
Løsning IF
1
Brande IF
5
300524
ti21-06 2022
19:00 BPI/TSIF Haderslev FK Covia Arena
0
-
1
21. jun 2022
19:00
BPI/TSIF
0
Haderslev FK
1
300525
ti21-06 2022
19:00 Bramming B Glejbjerg SF Skjern Bank Arena, Bramming
1
-
2
21. jun 2022
19:00
Bramming B
1
Glejbjerg SF
2
300526
ti21-06 2022
19:00 Spangsbjerg IF Skærbæk BK Star VVS Arena (Gjesing)
1
-
3
21. jun 2022
19:00
Spangsbjerg IF
1
Skærbæk BK
3
300527
ti21-06 2022
19:00 Gråsten B Nord/Als B Aarsbjerg Idrætscenter
0
-
2
21. jun 2022
19:00
Gråsten B
0
Nord/Als B
2
300543
to23-06 2022
19:00 FS Midtthy Sallingsund FC Snedsted Stadion
3
-
0
23. jun 2022
19:00
FS Midtthy
3
Sallingsund FC
0
300553
fr24-06 2022
17:30 Hammerum IF Sdr. Rind/Vinkel IF Hammerum Kunstgræsbane 1
7
-
1
24. jun 2022
17:30
Hammerum IF
7
Sdr. Rind/Vinkel IF
1
300754
fr24-06 2022
19:00 IF Midtdjurs AC Norddjurs Ryomgård Stadion
3
-
0
24. jun 2022
19:00
IF Midtdjurs
3
AC Norddjurs
0
300554
25-06 2022
10:00 Resenbro UIF Silkeborg KFUM Resenbro Skole
5
-
0
25. jun 2022
10:00
Resenbro UIF
5
Silkeborg KFUM
0
300546
25-06 2022
11:00 Sulsted IF Vestbjerg IF Sulsted Stadion
3
-
1
25. jun 2022
11:00
Sulsted IF
3
Vestbjerg IF
1
300549
25-06 2022
12:00 Kvik/Aalestrup Sønderup/Suldrup IK Frem Hvam Stadion
5
-
2
25. jun 2022
12:00
Kvik/Aalestrup
5
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
300550
25-06 2022
14:00 Hersom/Bjerregrav IF Møldrup/Tostrup IF Bjerregrav Stadion
3
-
1
25. jun 2022
14:00
Hersom/Bjerregrav IF
3
Møldrup/Tostrup IF
1
300551
25-06 2022
14:00 Mejdal-Halgård Fodbold Lidenlund B Mejdal Hallen
3
-
1
25. jun 2022
14:00
Mejdal-Halgård Fodbold
3
Lidenlund B
1
300552
25-06 2022
14:00 Snejbjerg SG&I Ringkøbing IF Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
1
-
3
25. jun 2022
14:00
Snejbjerg SG&I
1
Ringkøbing IF
3
300547
25-06 2022
14:00 Aalborg Chang Gjøl B Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
3
-
6
25. jun 2022
14:00
Aalborg Chang
3
Gjøl B
6
300548
25-06 2022
14:00 Bælum/Solbjerg IF IF Haabet, Øster Uttrup Bælum/Solbjerg Kunstgræs
1
-
0
25. jun 2022
14:00
Bælum/Solbjerg IF
1
IF Haabet, Øster Uttrup
0
300555
25-06 2022
14:00 Langaa IK Dronningborg B Langå Stadion
2
-
1
25. jun 2022
14:00
Langaa IK
2
Dronningborg B
1
300755
25-06 2022
14:00 JAI, Aarhus VRI JAI's Anlæg
1
-
3
25. jun 2022
14:00
JAI, Aarhus
1
VRI
3
300756
25-06 2022
14:00 Galten FS JAI, Aarhus Sparekassen Danmark Park (Galten)
6
-
5
25. jun 2022
14:00
Galten FS
6
JAI, Aarhus
5
300757
25-06 2022
14:00 Aarhus Fremad Brabrand IF Riisvangen Stadion
0
-
2
25. jun 2022
14:00
Aarhus Fremad
0
Brabrand IF
2
300758
25-06 2022
14:00 Team Leo IF Viby IF Vorrevangsskolen
1
-
4
25. jun 2022
14:00
Team Leo IF
1
Viby IF
4
300759
25-06 2022
14:00 EIF/NSG FC International Ejstrupholm Idrætspark
7
-
6
25. jun 2022
14:00
EIF/NSG
7
FC International
6
300760
25-06 2022
14:00 Skibet IF Brande IF Universal Parken
0
-
3
25. jun 2022
14:00
Skibet IF
0
Brande IF
3
300761
25-06 2022
14:00 Fredericia KFUM Haderslev FK KFUM Parken
1
-
5
25. jun 2022
14:00
Fredericia KFUM
1
Haderslev FK
5
300764
25-06 2022
14:00 Fanø B Glejbjerg SF Nordby Stadion
UHT
25. jun 2022
14:00
Fanø B
Glejbjerg SF
UHT
300765
25-06 2022
14:00 Alslev SK Skærbæk BK Alslev Stadion
4
-
0
25. jun 2022
14:00
Alslev SK
4
Skærbæk BK
0
300766
25-06 2022
14:00 Starup UIF Nord/Als B Staruphallen
HHT
25. jun 2022
14:00
Starup UIF
Nord/Als B
HHT
300544
25-06 2022
14:00 Hirtshals B Flauenskjold IF Schlie Arena (Hirtshals)
3
-
0
25. jun 2022
14:00
Hirtshals B
3
Flauenskjold IF
0
300545
25-06 2022
14:00 Aabybro IF Vraa/Børglum IF Aabybro Idrætscenter
4
-
3
25. jun 2022
14:00
Aabybro IF
4
Vraa/Børglum IF
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind