U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024, Pulje 611

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
349232
02-03 2024
13:00 Aabybro Idrætscenter
0
-
5
02. mar
13:00
Aabybro IF
0
Hjørring FK
5
349229
02-03 2024
14:30 Kunstgræsbane Gug Boldklub
3
-
1
02. mar
14:30
Gug B
3
Aalborg KFUM
1
349230
03-03 2024
11:00
AaB
AaB's Anlæg
2
-
0
03. mar
11:00
AaB
2
Randers Freja
0
349231
03-03 2024
17:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
6
-
0
03. mar
17:00
Hobro IK
6
Nørresundby FB
0
349235
fr08-03 2024
19:00 Aabybro Idrætscenter
5
-
1
08. mar
19:00
Aabybro IF
5
Aalborg KFUM
1
349234
09-03 2024
11:45 Hjørring Kunstgræsbane
2
-
5
09. mar
11:45
Hjørring FK
2
Hobro IK
5
349233
on13-03 2024
18:30 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
1
13. mar
18:30
Randers Freja
2
Gug B
1
349237
16-03 2024
10:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub
4
-
2
16. mar
10:00
Gug B
4
Nørresundby FB
2
349240
16-03 2024
10:30 Hjørring Kunstgræsbane
0
-
2
16. mar
10:30
Hjørring FK
0
Aalborg KFUM
2
349238
16-03 2024
11:15 Aabybro Idrætscenter
1
-
2
16. mar
11:15
Aabybro IF
1
Randers Freja
2
349239
24-03 2024
18:00
AaB
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
1
-
1
24. mar
18:00
Hobro IK
1
AaB
1
416825
to28-03 2024
11:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
1
28. mar
11:30
Aalborg KFUM
1
Hobro IK
1
349242
to28-03 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
1
28. mar
12:00
Randers Freja
2
Hjørring FK
1
349241
to28-03 2024
14:00
AaB
AaB's Anlæg
4
-
0
28. mar
14:00
AaB
4
Gug B
0
416826
on03-04 2024
18:15 NFB Kunstgræs Lindholm
5
-
3
03. apr
18:15
Nørresundby FB
5
Aabybro IF
3
423362
fr05-04 2024
17:45 Kunstgræsbane Gug Boldklub
0
-
5
05. apr
17:45
Gug B
0
Hobro IK
5
423363
06-04 2024
11:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
0
06. apr
11:30
Aalborg KFUM
1
Randers Freja
0
586306
06-04 2024
11:30
AaB
Aabybro Idrætscenter
0
-
5
06. apr
11:30
Aabybro IF
0
AaB
5
416851
07-04 2024
11:00 Hjørring Kunstgræsbane
6
-
2
07. apr
11:00
Hjørring FK
6
Nørresundby FB
2
416854
fr12-04 2024
18:15 NFB Kunstgræs Lindholm
2
-
2
12. apr
18:15
Nørresundby FB
2
Aalborg KFUM
2
416853
13-04 2024
10:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
1
-
2
13. apr
10:00
Hobro IK
1
Randers Freja
2
416855
13-04 2024
10:00
AaB
AaB's Anlæg
8
-
1
13. apr
10:00
AaB
8
Hjørring FK
1
416852
13-04 2024
14:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub
6
-
0
13. apr
14:00
Gug B
6
Aabybro IF
0
429269
on17-04 2024
18:30
AaB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
8
17. apr
18:30
Aalborg KFUM
0
AaB
8
429262
fr19-04 2024
18:00 Bagterp Idrætsanlæg
1
-
11
19. apr
18:00
Hjørring FK
1
Gug B
11
429268
20-04 2024
11:30 Aabybro Idrætscenter
0
-
3
20. apr
11:30
Aabybro IF
0
Hobro IK
3
429267
20-04 2024
12:15 Randers Stadion, kunstgræs
3
-
2
20. apr
12:15
Randers Freja
3
Nørresundby FB
2
349236
on24-04 2024
18:30
AaB
Lindholm Høje Stadion
2
-
7
24. apr
18:30
Nørresundby FB
2
AaB
7
429273
ti30-04 2024
18:30 Hjørring IF's Anlæg
7
-
1
30. apr
18:30
Hjørring FK
7
Aabybro IF
1
429272
on01-05 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
2
-
5
01. maj
18:30
Nørresundby FB
2
Hobro IK
5
429271
on01-05 2024
19:00
AaB
Randers Stadion, kunstgræs
1
-
2
01. maj
19:00
Randers Freja
1
AaB
2
429270
fr03-05 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
6
03. maj
18:30
Aalborg KFUM
0
Gug B
6
429276
ti07-05 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
1
07. maj
18:30
Aalborg KFUM
1
Aabybro IF
1
429277
ti14-05 2024
18:00
AaB
AaB's Anlæg
9
-
0
14. maj
18:00
AaB
9
Nørresundby FB
0
429274
ti14-05 2024
18:30 Skjøtt Arena (Gug B)
3
-
1
14. maj
18:30
Gug B
3
Randers Freja
1
429297
18-05 2024
12:00
AaB
AaB's Anlæg
3
-
2
18. maj
12:00
AaB
3
Hobro IK
2
429296
19-05 2024
11:00 Randers Stadion
4
-
0
19. maj
11:00
Randers Freja
4
Aabybro IF
0
429301
ti21-05 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
2
21. maj
18:30
Aalborg KFUM
1
Hjørring FK
2
429278
on22-05 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
0
-
5
22. maj
18:30
Nørresundby FB
0
Gug B
5
429313
25-05 2024
12:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
0
-
1
25. maj
12:00
Hobro IK
0
Aalborg KFUM
1
429308
25-05 2024
12:30 Bagterp Idrætsanlæg
2
-
1
25. maj
12:30
Hjørring FK
2
Randers Freja
1
429306
26-05 2024
12:00
AaB
Skjøtt Arena (Gug B)
1
-
4
26. maj
12:00
Gug B
1
AaB
4
429320
ti28-05 2024
18:00 Aabybro Idrætscenter
1
-
4
28. maj
18:00
Aabybro IF
1
Nørresundby FB
4
429333
ti04-06 2024
19:15 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
04. jun
19:15
Hobro IK
Gug B
429343
to06-06 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
06. jun
18:30
Nørresundby FB
Hjørring FK
429335
08-06 2024
14:00 Randers Stadion, kunstgræs
08. jun
14:00
Randers Freja
Aalborg KFUM
429275
09-06 2024
12:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
09. jun
12:00
Hobro IK
Hjørring FK
429337
09-06 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
09. jun
13:00
AaB
Aabybro IF
429347
to13-06 2024
18:00 Aabybro Idrætscenter
13. jun
18:00
Aabybro IF
Gug B
429350
15-06 2024
11:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
15. jun
11:00
Aalborg KFUM
Nørresundby FB
429349
15-06 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
15. jun
12:00
Randers Freja
Hobro IK
429358
ti18-06 2024
18:30
AaB
Hjørring IF's Anlæg
18. jun
18:30
Hjørring FK
AaB
429364
on19-06 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
19. jun
18:30
Nørresundby FB
Randers Freja
429374
22-06 2024
10:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
22. jun
10:00
Hobro IK
Aabybro IF
429377
22-06 2024
12:00
AaB
AaB's Anlæg
22. jun
12:00
AaB
Aalborg KFUM
429359
23-06 2024
12:00 Skjøtt Arena (Gug B)
23. jun
12:00
Gug B
Hjørring FK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind