U13 Piger C (11) 8:8 Forår 2024, Pulje 158

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
793967
ma15-04 2024
17:30
KLG
Idrætscenter Sunds Vest
1
-
7
15. apr
17:30
Sunds IF
1
KLG
7
793968
on17-04 2024
17:30 Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
2
-
6
17. apr
17:30
Snejbjerg SG&I
2
Brande IF
6
793969
to18-04 2024
17:45 Hessel Arena (Tjørring)
3
-
1
18. apr
17:45
Tjørring IF
3
Kjellerup IF
1
793970
to18-04 2024
18:00
Oversidder
18. apr
18:00
Oversidder
Team 10
793972
ti23-04 2024
18:00 Arnborg Hallen
0
-
1
23. apr
18:00
Arnborg IF
0
Tjørring IF
1
793975
on24-04 2024
18:00 Tulstrup Stadion
2
-
4
24. apr
18:00
Team 10
2
Snejbjerg SG&I
4
793971
to25-04 2024
18:00
Oversidder
Bjergets Idrætsanlæg
25. apr
18:00
Kjellerup IF
Oversidder
793974
to25-04 2024
18:00 Brande Stadion
7
-
0
25. apr
18:00
Brande IF
7
Sunds IF
0
793973
ti30-04 2024
18:00
KLG
Alpi Hallerne (Lind)
1
-
3
30. apr
18:00
KLG
1
Videbæk IF
3
793978
on01-05 2024
17:30 Idrætscenter Sunds Vest
0
-
2
01. maj
17:30
Sunds IF
0
Team 10
2
793976
on01-05 2024
18:00 Bjergets Idrætsanlæg
0
-
2
01. maj
18:00
Kjellerup IF
0
Arnborg IF
2
793979
to02-05 2024
17:45
KLG
Hessel Arena (Tjørring)
4
-
0
02. maj
17:45
Tjørring IF
4
KLG
0
794072
to02-05 2024
18:00
Oversidder
02. maj
18:00
Oversidder
Snejbjerg SG&I
794357
on08-05 2024
18:00
KLG
Tulstrup Stadion
0
-
4
08. maj
18:00
Team 10
0
KLG
4
794075
on15-05 2024
17:30 Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
2
-
4
15. maj
17:30
Snejbjerg SG&I
2
Sunds IF
4
794310
on15-05 2024
18:00 Tulstrup Stadion
1
-
1
15. maj
18:00
Team 10
1
Videbæk IF
1
794073
to16-05 2024
18:00
Oversidder
Arnborg Hallen
16. maj
18:00
Arnborg IF
Oversidder
794074
to16-05 2024
18:00
KLG
Alpi Hallerne (Lind)
2
-
2
16. maj
18:00
KLG
2
Kjellerup IF
2
794307
to16-05 2024
18:00 Brande Stadion
UHT
16. maj
18:00
Brande IF
Tjørring IF
UHT
794325
ti21-05 2024
18:00
KLG
Arnborg Hallen
1
-
2
21. maj
18:00
Arnborg IF
1
KLG
2
794326
on22-05 2024
17:45 Hessel Arena (Tjørring)
22. maj
17:45
Tjørring IF
Team 10
794323
on22-05 2024
18:45 Bjergets Idrætsanlæg
2
-
3
22. maj
18:45
Kjellerup IF
2
Brande IF
3
794327
to23-05 2024
18:00
Oversidder
23. maj
18:00
Oversidder
Sunds IF
794324
to23-05 2024
18:15 Videbæk Stadion
23. maj
18:15
Videbæk IF
Snejbjerg SG&I
793977
ma27-05 2024
18:15 Videbæk Stadion
27. maj
18:15
Videbæk IF
Brande IF
794330
on29-05 2024
17:30 Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
29. maj
17:30
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF
794332
on29-05 2024
18:00 Tulstrup Stadion
29. maj
18:00
Team 10
Kjellerup IF
794329
to30-05 2024
18:00
KLG
Oversidder
Alpi Hallerne (Lind)
30. maj
18:00
KLG
Oversidder
794331
to30-05 2024
18:00 Brande Stadion
30. maj
18:00
Brande IF
Arnborg IF
794328
01-06 2024
13:00 Idrætscenter Sunds Vest
01. jun
13:00
Sunds IF
Videbæk IF
794333
ma03-06 2024
18:00 Bjergets Idrætsanlæg
03. jun
18:00
Kjellerup IF
Snejbjerg SG&I
794334
ti04-06 2024
18:00 Arnborg Hallen
04. jun
18:00
Arnborg IF
Team 10
794352
on05-06 2024
18:00
Oversidder
05. jun
18:00
Oversidder
Videbæk IF
794351
to06-06 2024
17:45 Hessel Arena (Tjørring)
06. jun
17:45
Tjørring IF
Sunds IF
794350
to06-06 2024
18:00
KLG
Alpi Hallerne (Lind)
06. jun
18:00
KLG
Brande IF
793966
to06-06 2024
18:15 Videbæk Stadion
06. jun
18:15
Videbæk IF
Arnborg IF
794360
09-06 2024
14:00
KLG
Alpi Hallerne Kunstgræs
09. jun
14:00
KLG
Snejbjerg SG&I
794354
ma10-06 2024
17:30 Idrætscenter Sunds Vest
10. jun
17:30
Sunds IF
Kjellerup IF
794355
on12-06 2024
17:30 Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
12. jun
17:30
Snejbjerg SG&I
Arnborg IF
794356
to13-06 2024
18:00
Oversidder
13. jun
18:00
Oversidder
Brande IF
794353
to13-06 2024
18:15 Videbæk Stadion
13. jun
18:15
Videbæk IF
Tjørring IF
794358
15-06 2024
11:00 Bjergets Idrætsanlæg
15. jun
11:00
Kjellerup IF
Videbæk IF
794359
15-06 2024
14:15 Arnborg Hallen
15. jun
14:15
Arnborg IF
Sunds IF
794361
ti18-06 2024
18:00
Oversidder
Hessel Arena (Tjørring)
18. jun
18:00
Tjørring IF
Oversidder
794362
ti18-06 2024
18:00 Brande Stadion
18. jun
18:00
Brande IF
Team 10
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller på tlf: 8939 9920
BEÆRK at denne række afvikles som almindelige 8:8 kampe på en halv 11-mands bane!

Spilleregler 8:8

Regionsfinaler søndag 23. juni
Fleksibel spilleform

Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.

Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på 
www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.

Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.

Log ind