Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. aug 2022
14:00
Vildbjerg SF
3
Ølstrup GU
0
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
19:00
Spjald IF
4
Hover UIF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
19:00
Rindum SU
1
Aadum IU
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Skjern GF
0
Videbæk IF
11
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
19:00
Hover UIF
0
Skjern GF
1
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
19:00
Ølstrup GU
1
Rindum SU
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
15:00
Aadum IU
1
Spjald IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2022
18:30
Videbæk IF
3
Vildbjerg SF
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Rindum SU
2
Spjald IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Skjern GF
2
Aadum IU
4
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Ølstrup GU
1
Videbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Hover UIF
2
Vildbjerg SF
4
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
15:00
Aadum IU
6
Vildbjerg SF
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:30
Videbæk IF
4
Rindum SU
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
18:30
Videbæk IF
3
Hover UIF
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
14:00
Vildbjerg SF
4
Spjald IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Skjern GF
3
Vildbjerg SF
4
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
18:30
Rindum SU
4
Hover UIF
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
13:30
Spjald IF
0
Ølstrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
15:00
Aadum IU
0
Videbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
18:30
Spjald IF
3
Skjern GF
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:15
Ølstrup GU
2
Hover UIF
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
19:00
Skjern GF
5
Rindum SU
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
18:15
Hover UIF
0
Aadum IU
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
18:15
Videbæk IF
4
Spjald IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
18:00
Ølstrup GU
3
Skjern GF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
19:00
Vildbjerg SF
6
Rindum SU
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
18:00
Hover UIF
1
Spjald IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
14:00
Videbæk IF
Skjern GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
16:00
Ølstrup GU
2
Vildbjerg SF
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
15:00
Aadum IU
Rindum SU
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
19:00
Skjern GF
4
Hover UIF
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
19:00
Rindum SU
0
Ølstrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
13:30
Spjald IF
0
Aadum IU
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
18:30
Vildbjerg SF
0
Videbæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
18:30
Ølstrup GU
0
Aadum IU
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
19:00
Vildbjerg SF
3
Hover UIF
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
13:30
Spjald IF
Rindum SU
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
15:00
Aadum IU
Skjern GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
15:00
Videbæk IF
Ølstrup GU
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
19:00
Rindum SU
1
Videbæk IF
6
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
19:00
Skjern GF
Spjald IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
14:00
Hover UIF
3
Ølstrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
Vildbjerg SF
4
Aadum IU
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
19:00
Rindum SU
6
Skjern GF
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
19:00
Hover UIF
0
Videbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
13:30
Spjald IF
1
Vildbjerg SF
4
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
13:00
Aadum IU
2
Ølstrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2022
19:00
Hover UIF
3
Rindum SU
3
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
14:00
Videbæk IF
3
Aadum IU
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
Vildbjerg SF
2
Skjern GF
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
Ølstrup GU
9
Spjald IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
19:00
Rindum SU
3
Vildbjerg SF
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
11:30
Skjern GF
0
Ølstrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
13:00
Aadum IU
5
Hover UIF
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
13:00
Spjald IF
0
Videbæk IF
6
|
Se playoff kampene her
På grund af udtrækninger mv. suspenderes der nedrykning for følgende 6 hold på 7. pladsen:
Hornslet IF (pulje 74), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Fjerritslev IF (pulje 53), Ommersyssel IF 2 (pulje 71), Herning Fremad (pulje 68), Borbjerg Skave Fodbold (pulje 66).