Playoffkampe Serie 3 - Serie 4 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
784055
05-11 2022
12:00 FC Esbjerg Øst (1) Spangsbjerg IF Skibhøj Anlæg
1
-
2
05. nov 2022
12:00
FC Esbjerg Øst (1)
1
Spangsbjerg IF
2
781130
05-11 2022
13:00 Bruunshåb/Tapdrup IF Klejtrup B Bruunshåb/Tapdrup Stadion
4
-
6
05. nov 2022
13:00
Bruunshåb/Tapdrup IF
4
Klejtrup B
6
781132
05-11 2022
13:00 Sejs Svejbæk IF Sjørslev/Demstrup IF Sejs Kunstgræs 11-mands
2
-
1
05. nov 2022
13:00
Sejs Svejbæk IF
2
Sjørslev/Demstrup IF
1
781139
05-11 2022
13:00 FodboldHoldet Herning (2) Tjørring IF (2) Holtbjerg Idrætsanlæg
UHT
05. nov 2022
13:00
FodboldHoldet Herning (2)
Tjørring IF (2)
UHT
781140
05-11 2022
13:00 BV Oksbøl Aadum IU Oksbøl Stadion
4
-
1
05. nov 2022
13:00
BV Oksbøl
4
Aadum IU
1
781141
05-11 2022
13:00 Vivild IF VH Fodbold Langhøj Idrætscenter
3
-
1
05. nov 2022
13:00
Vivild IF
3
VH Fodbold
1
781142
05-11 2022
13:00 Dronningborg B Sabro IF Dronningborg Kunstgræsbane
0
-
2
05. nov 2022
13:00
Dronningborg B
0
Sabro IF
2
781143
05-11 2022
13:00 Fuglebakken KFUM (2) JAI, Aarhus (2) MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
3
-
1
05. nov 2022
13:00
Fuglebakken KFUM (2)
3
JAI, Aarhus (2)
1
781123
05-11 2022
13:00 Dronninglund IF Bangsbo Freja Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
6
-
3
05. nov 2022
13:00
Dronninglund IF
6
Bangsbo Freja
3
781124
05-11 2022
13:00 Klokkerholm IF Vraa/Børglum IF Klokkerholm Stadion
7
-
1
05. nov 2022
13:00
Klokkerholm IF
7
Vraa/Børglum IF
1
781125
05-11 2022
13:00 Aalborg Chang (1) Løgstør IF (1) Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
4
-
2
05. nov 2022
13:00
Aalborg Chang (1)
4
Løgstør IF (1)
2
781126
05-11 2022
13:00 FC Nordsiden Svenstrup-Godthåb IF (1) Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
2
-
1
05. nov 2022
13:00
FC Nordsiden
2
Svenstrup-Godthåb IF (1)
1
781127
05-11 2022
13:00 Vindblæs B (1) KB 81 Aalborg Vindblæs Multicenter
6
-
1
05. nov 2022
13:00
Vindblæs B (1)
6
KB 81 Aalborg
1
781128
05-11 2022
13:00 IK Rosendal (1) Doense/Vebbestrup IF Kunstgræsbanen Rosendal
5
-
6
05. nov 2022
13:00
IK Rosendal (1)
5
Doense/Vebbestrup IF
6
781147
05-11 2022
13:00 Egebjerg IF Skjold SS Egebjerghallen
1
-
0
05. nov 2022
13:00
Egebjerg IF
1
Skjold SS
0
784052
05-11 2022
13:00 Brædstrup IF Jelling fS Brædstrup Stadion
2
-
3
05. nov 2022
13:00
Brædstrup IF
2
Jelling fS
3
784054
05-11 2022
13:00 Høm/Seem UIF Bække SF Høm Stadion
1
-
2
05. nov 2022
13:00
Høm/Seem UIF
1
Bække SF
2
781129
05-11 2022
14:00 Koldby/Hørdum IF Sallingsund FC (1) Hørdum Stadion
2
-
1
05. nov 2022
14:00
Koldby/Hørdum IF
2
Sallingsund FC (1)
1
784056
05-11 2022
14:00 Dybbøl IU (1) Rødekro IF (1) Sønderborg Stadion Kunstgræs
1
-
2
05. nov 2022
14:00
Dybbøl IU (1)
1
Rødekro IF (1)
2
781145
05-11 2022
15:00 Aabyhøj IF (1) Fuglebakken KFUM (1) tst Kunstgræsbane
0
-
3
05. nov 2022
15:00
Aabyhøj IF (1)
0
Fuglebakken KFUM (1)
3
784053
05-11 2022
15:00 Munkevængets FI Skibet IF (1) Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
3
05. nov 2022
15:00
Munkevængets FI
1
Skibet IF (1)
3
781144
ma07-11 2022
20:00 Aabyhøj IF (2) Aarhus Fremad (2) Riisvangen Kunstgræsbane
1
-
3
07. nov 2022
20:00
Aabyhøj IF (2)
1
Aarhus Fremad (2)
3
781146
ma07-11 2022
20:15 Stilling IF Kolt/Hasselager IF Fælleden kunstgræsbane
3
-
1
07. nov 2022
20:15
Stilling IF
3
Kolt/Hasselager IF
1
781131
ti08-11 2022
19:00 SHN/Ulfborg Naur-Sir-Krunderup Staby Efterskoles Kunstgræsbane
1
-
2
08. nov 2022
19:00
SHN/Ulfborg
1
Naur-Sir-Krunderup
2
793305
to10-11 2022
19:00 Skovlund IF Bække SF Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
3
-
2
10. nov 2022
19:00
Skovlund IF
3
Bække SF
2
793302
12-11 2022
11:00 Østbirk IF Egebjerg IF Trailergaarden-Gantrup Arena
3
-
4
12. nov 2022
11:00
Østbirk IF
3
Egebjerg IF
4
784853
12-11 2022
12:00 Mejdal-Halgård Fodbold Naur-Sir-Krunderup Mejdal Hallen
3
-
0
12. nov 2022
12:00
Mejdal-Halgård Fodbold
3
Naur-Sir-Krunderup
0
784890
12-11 2022
13:00 Skjern GF BV Oksbøl Skjern Idrætspark
0
-
2
12. nov 2022
13:00
Skjern GF
0
BV Oksbøl
2
784891
12-11 2022
13:00 Alliancen IF Fuglebakken KFUM (2) All4Labels Stadion (Stevnstrup)
1
-
6
12. nov 2022
13:00
Alliancen IF
1
Fuglebakken KFUM (2)
6
784928
12-11 2022
13:00 AH 2012 Vivild IF Hørning Stadion
3
-
1
12. nov 2022
13:00
AH 2012
3
Vivild IF
1
793298
12-11 2022
13:00 Lemming IF Sejs Svejbæk IF Marienlund Kunstgræs 2
4
-
5
12. nov 2022
13:00
Lemming IF
4
Sejs Svejbæk IF
5
793301
12-11 2022
13:00 Viby IF (2) Stilling IF Viby Idrætspark
3
-
1
12. nov 2022
13:00
Viby IF (2)
3
Stilling IF
1
784848
12-11 2022
13:00 Mou IF Doense/Vebbestrup IF Mou Stadion
4
-
1
12. nov 2022
13:00
Mou IF
4
Doense/Vebbestrup IF
1
784849
12-11 2022
13:00 Sulsted IF Vindblæs B (1) Sulsted Stadion
3
-
4
12. nov 2022
13:00
Sulsted IF
3
Vindblæs B (1)
4
784850
12-11 2022
13:00 Støvring IF Sabro IF Støvring Stadion
2
-
1
12. nov 2022
13:00
Støvring IF
2
Sabro IF
1
784851
12-11 2022
13:00 Nordvestmors BK Koldby/Hørdum IF Ford Kunst Sydmors
5
-
0
12. nov 2022
13:00
Nordvestmors BK
5
Koldby/Hørdum IF
0
784852
12-11 2022
13:00 Ørslevkloster IF Klejtrup B Ørslevkloster Stadion
4
-
2
12. nov 2022
13:00
Ørslevkloster IF
4
Klejtrup B
2
784780
12-11 2022
13:00 Hirtshals B Dronninglund IF Schlie Arena (Hirtshals)
4
-
5
12. nov 2022
13:00
Hirtshals B
4
Dronninglund IF
5
784845
12-11 2022
13:00 Østervraa IF Klokkerholm IF Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
2
-
1
12. nov 2022
13:00
Østervraa IF
2
Klokkerholm IF
1
784846
12-11 2022
13:00 GVL Løkken Aalborg Chang (1) Løkken Stadion
3
-
0
12. nov 2022
13:00
GVL Løkken
3
Aalborg Chang (1)
0
793303
12-11 2022
13:00 EIF/NSG FodboldHoldet Herning (2) Nr. Snede Stadion
UHT
12. nov 2022
13:00
EIF/NSG
FodboldHoldet Herning (2)
UHT
793304
12-11 2022
13:00 FC Hornstrup Jelling fS Hornstrup Stadion
3
-
2
12. nov 2022
13:00
FC Hornstrup
3
Jelling fS
2
793307
12-11 2022
13:00 Gredstedbro B Spangsbjerg IF Kongeåhallen
8
-
7
12. nov 2022
13:00
Gredstedbro B
8
Spangsbjerg IF
7
793308
12-11 2022
13:00 Nord/Als B Rødekro IF (1) Nordals Idrætscenter
2
-
3
12. nov 2022
13:00
Nord/Als B
2
Rødekro IF (1)
3
784847
12-11 2022
14:00 Gug B FC Nordsiden Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
0
12. nov 2022
14:00
Gug B
2
FC Nordsiden
0
793300
12-11 2022
15:00 VSK Aarhus (2) Fuglebakken KFUM (1) Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
0
-
1
12. nov 2022
15:00
VSK Aarhus (2)
0
Fuglebakken KFUM (1)
1
793306
12-11 2022
15:00 Vonsild FK Skibet IF (1) Mosevej Kunstgræsbane
0
-
2
12. nov 2022
15:00
Vonsild FK
0
Skibet IF (1)
2
793299
ti15-11 2022
18:30 FC Åben Modus Aarhus Fremad (2) Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
6
-
0
15. nov 2022
18:30
FC Åben Modus
6
Aarhus Fremad (2)
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind