MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2022, Pulje 27 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
968149
ma
08-08 2022
Kl. 18:30
FK Fjordsiden Aalborg Chang Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
3
-
2
968148
ti
09-08 2022
Kl. 18:30
Aalborg KFUM Sønderup/Suldrup IK Frem Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
0
968151
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Aalborg Chang Aalborg KFUM Chang's Baner
1
-
1
968152
13-08 2022
Kl. 13:00
Gug B FK Fjordsiden Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
0
968153
14-08 2022
Kl. 16:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Øster Hornum IF Suldrup Stadion
1
-
3
968156
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Øster Hornum IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
3
968155
on
17-08 2022
Kl. 18:30
FK Fjordsiden Aalborg Freja (2) Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
2
-
1
968160
20-08 2022
Kl. 12:00
Gug B Aalborg KFUM Kunstgræsbane Gug Boldklub
1
-
1
968161
20-08 2022
Kl. 13:00
Sønderup/Suldrup IK Frem FK Fjordsiden Suldrup Stadion
2
-
1
968158
20-08 2022
Kl. 13:00
Øster Hornum IF Hornum IF Øster Hornum Hallen
1
-
4
968154
ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Hornum IF Sønderup/Suldrup IK Frem Hornum Stadion
2
-
1
968165
to
25-08 2022
Kl. 18:30
Aalborg Chang Sønderup/Suldrup IK Frem Chang's Baner
0
-
1
968163
27-08 2022
Kl. 14:00
Gug B Aalborg Freja (2) Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
1
968162
28-08 2022
Kl. 18:00
Hornum IF Aalborg KFUM Hornum Stadion
3
-
5
968159
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Aalborg Freja (2) Aalborg Chang Steka Bolig Park (Aal. Freja))
2
-
6
968166
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Hornum IF FK Fjordsiden Hornum Stadion
3
-
0
968167
03-09 2022
Kl. 12:00
Aalborg KFUM Aalborg Freja (2) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5
-
0
968169
03-09 2022
Kl. 12:30
Øster Hornum IF Aalborg Chang Øster Hornum Hallen
1
-
2
968168
03-09 2022
Kl. 13:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Gug B Suldrup Stadion
2
-
2
968109
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Øster Hornum IF Aalborg Freja (2) Øster Hornum Hallen
8
-
1
968157
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Aalborg Chang Gug B Chang Stadion
0
-
1
968171
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
Aalborg Freja (2) Sønderup/Suldrup IK Frem Steka Bolig Park (Aal. Freja))
0
-
3
968173
10-09 2022
Kl. 13:00
Gug B Øster Hornum IF Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
1
968172
10-09 2022
Kl. 13:15
FK Fjordsiden Aalborg KFUM Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
2
-
1
968170
10-09 2022
Kl. 13:30
Aalborg Chang Hornum IF Chang's Baner
1
-
4
968150
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Aalborg Freja (2) Hornum IF Steka Bolig Park (Aal. Freja))
1
-
4
968034
fr
16-09 2022
Kl. 17:45
Hornum IF Gug B Hornum Stadion
6
-
0
968176
17-09 2022
Kl. 13:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Aalborg KFUM Suldrup Stadion
3
-
1
968175
17-09 2022
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) Øster Hornum IF Steka Bolig Park (Aal. Freja))
0
-
4
968186
ma
19-09 2022
Kl. 18:30
Aalborg Chang FK Fjordsiden Chang's Baner (Kunstgræs)
2
-
3
968187
on
21-09 2022
Kl. 17:45
Hornum IF Aalborg Freja (2) Hornum Stadion
7
-
0
968190
to
22-09 2022
Kl. 17:30
Øster Hornum IF Sønderup/Suldrup IK Frem Øster Hornum Hallen
0
-
5
968188
24-09 2022
Kl. 12:00
Aalborg KFUM Aalborg Chang Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
0
968189
25-09 2022
Kl. 11:30
FK Fjordsiden Gug B Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
3
-
2
968191
01-10 2022
Kl. 12:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Hornum IF Suldrup Stadion
2
-
2
968225
01-10 2022
Kl. 12:00
Gug B Aalborg Chang Kunstgræsbane Gug Boldklub
3
-
4
968224
01-10 2022
Kl. 13:00
Øster Hornum IF Aalborg KFUM Øster Hornum Hallen
4
-
2
968192
01-10 2022
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) FK Fjordsiden Steka Bolig Park (Aal. Freja))
2
-
2
968164
on
05-10 2022
Kl. 17:45
FK Fjordsiden Øster Hornum IF Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
2
-
2
968510
08-10 2022
Kl. 14:00
Hornum IF Øster Hornum IF Hornum Stadion
2
-
3
968511
08-10 2022
Kl. 14:00
Aalborg Chang Aalborg Freja (2) Chang's Baner
4
-
0
968512
08-10 2022
Kl. 14:30
Aalborg KFUM Gug B Nordjyske Bank Arena (KFUM)
4
-
1
968513
09-10 2022
Kl. 13:00
FK Fjordsiden Sønderup/Suldrup IK Frem Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
2
-
2
968174
on
12-10 2022
Kl. 19:00
Gug B Hornum IF Kunstgræsbane Gug Boldklub
1
-
2
968516
15-10 2022
Kl. 13:00
Øster Hornum IF FK Fjordsiden Øster Hornum Hallen
1
-
2
968517
15-10 2022
Kl. 13:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Aalborg Chang Suldrup Stadion
4
-
0
968515
15-10 2022
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) Gug B Steka Bolig Park (Aal. Freja))
2
-
3
968514
15-10 2022
Kl. 14:30
Aalborg KFUM Hornum IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
2
968528
22-10 2022
Kl. 11:00
FK Fjordsiden Hornum IF Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
1
-
0
968576
22-10 2022
Kl. 13:00
Gug B Sønderup/Suldrup IK Frem Kunstgræsbane Gug Boldklub
0
-
3
968569
22-10 2022
Kl. 14:00
Aalborg Freja (2) Aalborg KFUM Steka Bolig Park (Aal. Freja))
2
-
5
968582
23-10 2022
Kl. 16:00
Aalborg Chang Øster Hornum IF Chang's Baner
2
-
4
969100
on
26-10 2022
Kl. 18:30
Sønderup/Suldrup IK Frem Aalborg Freja (2) Suldrup Stadion
3
-
0
968583
29-10 2022
Kl. 13:30
Hornum IF Aalborg Chang Hornum Stadion
3
-
0
969101
29-10 2022
Kl. 13:30
Aalborg KFUM FK Fjordsiden Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
1
969102
29-10 2022
Kl. 13:30
Øster Hornum IF Gug B Øster Hornum Hallen
2
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se playoff kampene her og her

Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hammerum IF (pulje 34).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Sulsted IF (pulje 28).

Log ind