Playoffkampe Serie 2 - Serie 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
704686
05-11 2022
11:00 Sønderup/Suldrup IK Frem Aalborg Freja (1) Suldrup Stadion
2
-
3
05. nov 2022
11:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
Aalborg Freja (1)
3
704706
05-11 2022
12:15 Ry Fodbold Herning Fremad Ry Fodbold Kunstgræsbane
0
-
2
05. nov 2022
12:15
Ry Fodbold
0
Herning Fremad
2
704685
05-11 2022
13:00 Thise IF Hjørring IF Bruuns Arena, Thise
3
-
6
05. nov 2022
13:00
Thise IF
3
Hjørring IF
6
704687
05-11 2022
13:00 Doense/Vebbestrup IF Als B Tinghøj Stadion (Doense)
4
-
1
05. nov 2022
13:00
Doense/Vebbestrup IF
4
Als B
1
704688
05-11 2022
13:00 HVA Sydthy Hersom/Bjerregrav IF Sparekassen Thy Arena, Hurup
1
-
2
05. nov 2022
13:00
HVA Sydthy
1
Hersom/Bjerregrav IF
2
704689
05-11 2022
13:00 Holstebro B Ørnhøj/Abildå B1986 Idrætscenter Vest
7
-
5
05. nov 2022
13:00
Holstebro B
7
Ørnhøj/Abildå B1986
5
704705
05-11 2022
13:00 Randers Freja TRIF Randers Stadion, kunstgræs
2
-
3
05. nov 2022
13:00
Randers Freja
2
TRIF
3
704709
05-11 2022
13:00 Bredballe IF Juelsminde IF Bredballe Kunstgræsbane
4
-
0
05. nov 2022
13:00
Bredballe IF
4
Juelsminde IF
0
704710
05-11 2022
13:00 Sædding/G IF Esbjerg fB (2) Guldager Idrætscenter
0
-
3
05. nov 2022
13:00
Sædding/G IF
0
Esbjerg fB (2)
3
705015
05-11 2022
13:00 Vejen SF Ravsted UI Vejen Stadion
3
-
0
05. nov 2022
13:00
Vejen SF
3
Ravsted UI
0
704708
05-11 2022
13:30 Aabyhøj IF (2) Aarhus Fremad Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
6
-
5
05. nov 2022
13:30
Aabyhøj IF (2)
6
Aarhus Fremad
5
704707
05-11 2022
15:00 IF Lyseng (1) Galten FS Lyseng Kunstgræs
4
-
1
05. nov 2022
15:00
IF Lyseng (1)
4
Galten FS
1
705020
12-11 2022
11:00 Spjald IF Holstebro B Spjald Stadion
1
-
3
12. nov 2022
11:00
Spjald IF
1
Holstebro B
3
705030
12-11 2022
13:00 Nordens Paris FC TRIF Selektro Stadium (Aalborg)
3
-
4
12. nov 2022
13:00
Nordens Paris FC
3
TRIF
4
705031
12-11 2022
13:00 Løjt IF Vejen SF Løjt Kunstgræsbane
0
-
2
12. nov 2022
13:00
Løjt IF
0
Vejen SF
2
705016
12-11 2022
13:00 Hjørring AIK Frem Hjørring IF Frem Parken (Hjørring)
1
-
3
12. nov 2022
13:00
Hjørring AIK Frem
1
Hjørring IF
3
705017
12-11 2022
13:00 Aalborg Chang Aalborg Freja (1) Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
0
-
3
12. nov 2022
13:00
Aalborg Chang
0
Aalborg Freja (1)
3
705018
12-11 2022
13:00 Nørresundby FB Doense/Vebbestrup IF NFB Kunstgræs Lindholm
4
-
6
12. nov 2022
13:00
Nørresundby FB
4
Doense/Vebbestrup IF
6
705019
12-11 2022
13:00 Hanstholm IF Hersom/Bjerregrav IF Hanstholm Stadion
1
-
2
12. nov 2022
13:00
Hanstholm IF
1
Hersom/Bjerregrav IF
2
705026
12-11 2022
13:00 Foulum IF Herning Fremad Ørum Stadion, Tjele
3
-
1
12. nov 2022
13:00
Foulum IF
3
Herning Fremad
1
705027
12-11 2022
13:00 Hornslet IF Aabyhøj IF (2) Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
1
-
0
12. nov 2022
13:00
Hornslet IF
1
Aabyhøj IF (2)
0
705028
12-11 2022
13:00 Horsens fS Bredballe IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
3
12. nov 2022
13:00
Horsens fS
2
Bredballe IF
3
705021
12-11 2022
13:30 Aabyhøj IF (1) IF Lyseng (1) Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
3
-
2
12. nov 2022
13:30
Aabyhøj IF (1)
3
IF Lyseng (1)
2
705029
12-11 2022
14:30 Fredericia KFUM Esbjerg fB (2) KFUM Park Kunstgræs
2
-
3
12. nov 2022
14:30
Fredericia KFUM
2
Esbjerg fB (2)
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind