MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2022, Pulje 25 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
967709
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Østervraa IF Aalborg Freja (1) Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
1
-
2
967712
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Vesterbros IK VHG/GS Vadum Hallen
0
-
3
967714
ti
16-08 2022
Kl. 18:30
Asaa/Hjallerup Østervraa IF Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
5
-
2
967718 fr
19-08 2022
Kl. 18:30
Østervraa IF Vejgaard B Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
3
-
2
967717
20-08 2022
Kl. 13:00
VHG/GS Aalborg Freja (1) Gandrup Stadion
4
-
3
967719
20-08 2022
Kl. 15:00
IF Skjold Sæby Dybvad/Hørby Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
3
-
2
967720
20-08 2022
Kl. 16:00
Vesterbros IK Asaa/Hjallerup Vadum Hallen
1
-
3
967708
ti
23-08 2022
Kl. 18:15
Asaa/Hjallerup Vejgaard B Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
6
-
2
967713
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Aalborg Freja (1) Vesterbros IK Steka Bolig Park (Aal. Freja))
0
-
2
967716 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Vejgaard B IF Skjold Sæby Vejgaard Gl. Stadion
0
-
3
967706
to
25-08 2022
Kl. 18:30
VHG/GS Østervraa IF Gandrup Stadion
4
-
1
967723
27-08 2022
Kl. 13:00
Asaa/Hjallerup VHG/GS Hjallerup Stadion / Klubhus
4
-
4
967721
27-08 2022
Kl. 14:00
Aalborg Freja (1) Dybvad/Hørby Steka Bolig Park (Aal. Freja))
4
-
0
967724
28-08 2022
Kl. 14:00
Vejgaard B Vesterbros IK Spar Nord Arena (Vejgaard B)
3
-
3
967726
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Dybvad/Hørby Østervraa IF Dybvad Stadion
1
-
1
967727
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Vesterbros IK IF Skjold Sæby Vadum Hallen
1
-
5
967725
03-09 2022
Kl. 12:00
Aalborg Freja (1) Asaa/Hjallerup Steka Bolig Park (Aal. Freja))
5
-
2
967728
03-09 2022
Kl. 12:00
VHG/GS Vejgaard B Gandrup Stadion
11
-
0
967715
ti
06-09 2022
Kl. 19:00
Dybvad/Hørby VHG/GS Hørby Stadion
2
-
3
967711
on
07-09 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Sæby Asaa/Hjallerup Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
3
-
4
967710
to
08-09 2022
Kl. 18:15
Dybvad/Hørby Vejgaard B Dybvad Stadion
2
-
4
967730
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
Østervraa IF Vesterbros IK Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
0
-
4
967731
10-09 2022
Kl. 13:00
Asaa/Hjallerup Dybvad/Hørby Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
5
-
2
967729
11-09 2022
Kl. 14:00
Vejgaard B Aalborg Freja (1) Spar Nord Arena (Vejgaard B)
1
-
3
967705
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Aalborg Freja (1) IF Skjold Sæby Steka Bolig Park (Aal. Freja))
1
-
0
967707
ti
13-09 2022
Kl. 19:00
Dybvad/Hørby Vesterbros IK Hørby Stadion
2
-
4
967748
17-09 2022
Kl. 13:00
Østervraa IF VHG/GS Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
2
-
2
967750
17-09 2022
Kl. 15:00
Vesterbros IK Dybvad/Hørby Vadum Hallen
2
-
0
967743
17-09 2022
Kl. 16:00
IF Skjold Sæby Aalborg Freja (1) Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
1
-
1
967751
18-09 2022
Kl. 16:00
Vejgaard B Asaa/Hjallerup Spar Nord Arena (Vejgaard B)
2
-
4
967768
24-09 2022
Kl. 12:00
Asaa/Hjallerup IF Skjold Sæby Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
0
-
3
967769
24-09 2022
Kl. 12:00
VHG/GS Vesterbros IK Gandrup Stadion
1
-
1
967759
24-09 2022
Kl. 14:00
Aalborg Freja (1) Østervraa IF Steka Bolig Park (Aal. Freja))
1
-
1
967767
24-09 2022
Kl. 14:00
Vejgaard B Dybvad/Hørby Spar Nord Arena (Vejgaard B)
4
-
0
967771
01-10 2022
Kl. 13:00
Østervraa IF Asaa/Hjallerup Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
3
-
2
967772
01-10 2022
Kl. 13:00
VHG/GS Dybvad/Hørby Gandrup Stadion
4
-
0
967770
01-10 2022
Kl. 15:00
Vesterbros IK Aalborg Freja (1) Vadum Hallen
2
-
1
967773
01-10 2022
Kl. 16:00
IF Skjold Sæby Vejgaard B Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
5
-
1
967742
ti
04-10 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Sæby VHG/GS Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
1
-
1
967774
08-10 2022
Kl. 12:00
Aalborg Freja (1) VHG/GS Steka Bolig Park (Aal. Freja))
3
-
2
967777
08-10 2022
Kl. 13:00
Asaa/Hjallerup Vesterbros IK Hjallerup Stadion / Klubhus
4
-
3
967775
09-10 2022
Kl. 14:00
Vejgaard B Østervraa IF Spar Nord Arena (Vejgaard B)
2
-
1
967722 to
13-10 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Sæby Østervraa IF Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
1
-
3
967780
15-10 2022
Kl. 12:00
VHG/GS Asaa/Hjallerup Gandrup Stadion
4
-
1
967779
15-10 2022
Kl. 13:00
Østervraa IF IF Skjold Sæby Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
0
-
1
967781
15-10 2022
Kl. 14:00
Vesterbros IK Vejgaard B Vadum Hallen
1
-
1
967778
15-10 2022
Kl. 14:00
Dybvad/Hørby Aalborg Freja (1) Dybvad Stadion
2
-
6
967782
22-10 2022
Kl. 13:00
Asaa/Hjallerup Aalborg Freja (1) Hjallerup Kunstgræsbane
2
-
1
967783
22-10 2022
Kl. 13:00
Østervraa IF Dybvad/Hørby Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
5
-
1
967784
22-10 2022
Kl. 16:00
IF Skjold Sæby Vesterbros IK Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
2
-
0
967785
23-10 2022
Kl. 14:00
Vejgaard B VHG/GS Spar Nord Arena (Vejgaard B)
3
-
5
967776
ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Dybvad/Hørby IF Skjold Sæby Hørby Stadion
1
-
4
967786
29-10 2022
Kl. 13:30
Aalborg Freja (1) Vejgaard B Steka Bolig Park (Aal. Freja))
6
-
1
967787
29-10 2022
Kl. 13:30
Vesterbros IK Østervraa IF Vadum Hallen
4
-
3
967788
29-10 2022
Kl. 13:30
Dybvad/Hørby Asaa/Hjallerup Dybvad Stadion
2
-
0
967789
29-10 2022
Kl. 13:30
VHG/GS IF Skjold Sæby Gandrup Stadion
2
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se playoff kampene her og her

Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hammerum IF (pulje 34).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Sulsted IF (pulje 28).

Log ind