MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2022, Pulje 41 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
767675
on
10-08 2022
Kl. 19:00
Stensballe IK Viby IF (4) Stensballe Hallen
2
-
3
767677
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Odder IGF IF Lyseng (2) Spektrum Odder
0
-
1
767678
13-08 2022
Kl. 11:00
Østbirk IF Stensballe IK Trailergaarden-Gantrup Arena
Udehold taberdømt
767679
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Ry Fodbold IF Ceresbyen INOX Park
4
-
3
767683
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Stensballe IK Hovedgård/Søvind (1) Stensballe Hallen
2
-
6
767682 to
18-08 2022
Kl. 18:00
IF Ceresbyen Odder IGF Holme Skole
Hjemmehold taberdømt
767684
to
18-08 2022
Kl. 19:00
Østbirk IF Ry Fodbold Trailergaarden-Gantrup Arena
3
-
4
767688
fr
19-08 2022
Kl. 18:00
Viby IF (4) IF Ceresbyen MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
6
-
3
767685
20-08 2022
Kl. 14:00
Hovedgård/Søvind (1) IF Lyseng (2) Hovedgård Stadion
1
-
2
767686
21-08 2022
Kl. 16:00
Odder IGF Østbirk IF Spektrum Odder
3
-
0
767674
ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Hovedgård/Søvind (1) Odder IGF Hovedgård Stadion
1
-
0
767687
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Ry Fodbold Stensballe IK INOX Park
5
-
0
767681
ti
23-08 2022
Kl. 20:15
IF Lyseng (2) Viby IF (4) Lyseng Idrætspark
1
-
0
767690
27-08 2022
Kl. 14:00
Ry Fodbold Odder IGF INOX Park
3
-
0
767691
28-08 2022
Kl. 16:00
IF Ceresbyen Hovedgård/Søvind (1) Ellehøjskolen
1
-
6
767689
ma
29-08 2022
Kl. 19:30
IF Lyseng (2) Stensballe IK Lyseng Idrætspark
7
-
2
767692
ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Østbirk IF Viby IF (4) Trailergaarden-Gantrup Arena
1
-
5
767703
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Viby IF (4) Ry Fodbold MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
0
767693
03-09 2022
Kl. 12:00
IF Lyseng (2) IF Ceresbyen Lyseng Idrætspark
6
-
2
767704
03-09 2022
Kl. 14:00
Hovedgård/Søvind (1) Østbirk IF Hovedgård Stadion
2
-
0
767702
04-09 2022
Kl. 14:00
Stensballe IK Odder IGF Stensballe Hallen
1
-
3
767676
ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Østbirk IF IF Ceresbyen Trailergaarden-Gantrup Arena
1
-
2
767680
ti
06-09 2022
Kl. 19:00
Viby IF (4) Hovedgård/Søvind (1) MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
3
-
2
767705
10-09 2022
Kl. 11:00
Østbirk IF IF Lyseng (2) Trailergaarden-Gantrup Arena
1
-
8
767708
10-09 2022
Kl. 14:00
Ry Fodbold Hovedgård/Søvind (1) INOX Park
4
-
2
767706
11-09 2022
Kl. 14:00
Odder IGF Viby IF (4) Spektrum Odder
1
-
2
767707
11-09 2022
Kl. 14:00
IF Ceresbyen Stensballe IK Ellehøjskolen
2
-
1
767673
ti
13-09 2022
Kl. 20:15
IF Lyseng (2) Ry Fodbold Lyseng Idrætspark
0
-
1
767725
fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Viby IF (4) Stensballe IK MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
7
-
1
767726
17-09 2022
Kl. 11:30
IF Ceresbyen Østbirk IF Ellehøjskolen
2
-
4
767723
17-09 2022
Kl. 14:00
Ry Fodbold IF Lyseng (2) INOX Park
1
-
5
767724
18-09 2022
Kl. 16:00
Odder IGF Hovedgård/Søvind (1) Spektrum Odder
1
-
2
767729
on
21-09 2022
Kl. 19:15
Ry Fodbold IF Ceresbyen Ry Fodbold Kunstgræsbane
2
-
2
767727
24-09 2022
Kl. 12:30
IF Lyseng (2) Odder IGF Lyseng Idrætspark
2
-
5
767730
24-09 2022
Kl. 15:30
Hovedgård/Søvind (1) Viby IF (4) Hovedgård Stadion
2
-
2
767728
25-09 2022
Kl. 14:00
Stensballe IK Østbirk IF Stensballe Hallen
1
-
7
767731
fr
30-09 2022
Kl. 20:00
Viby IF (4) IF Lyseng (2) MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
2
767760
01-10 2022
Kl. 15:30
Hovedgård/Søvind (1) Stensballe IK Hovedgård Stadion
6
-
1
767732
02-10 2022
Kl. 14:00
Odder IGF IF Ceresbyen Spektrum Odder
5
-
0
767777
to
06-10 2022
Kl. 19:30
Ry Fodbold Østbirk IF Ry Fodbold Kunstgræsbane
1
-
5
767779
08-10 2022
Kl. 11:00
Østbirk IF Odder IGF Trailergaarden-Gantrup Arena
0
-
2
767778
08-10 2022
Kl. 13:45
IF Lyseng (2) Hovedgård/Søvind (1) Lyseng Idrætspark
3
-
1
767781
09-10 2022
Kl. 13:00
IF Ceresbyen Viby IF (4) Ellehøjskolen
1
-
2
767780
09-10 2022
Kl. 14:00
Stensballe IK Ry Fodbold Stensballe Hallen
1
-
4
767785
fr
14-10 2022
Kl. 20:00
Viby IF (4) Østbirk IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
2
767784
15-10 2022
Kl. 15:30
Hovedgård/Søvind (1) IF Ceresbyen Hovedgård Stadion
5
-
1
767783
16-10 2022
Kl. 13:30
Odder IGF Ry Fodbold Spektrum Odder
3
-
1
767782
16-10 2022
Kl. 14:00
Stensballe IK IF Lyseng (2) Stensballe Hallen
0
-
5
767789
22-10 2022
Kl. 11:00
Østbirk IF Hovedgård/Søvind (1) Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
2
-
4
767786
23-10 2022
Kl. 14:00
IF Ceresbyen IF Lyseng (2) Ellehøjskolen
3
-
6
767787
23-10 2022
Kl. 14:00
Odder IGF Stensballe IK Spektrum Odder
Udehold taberdømt
767788
ti
25-10 2022
Kl. 19:00
Ry Fodbold Viby IF (4) Ry Fodbold Kunstgræsbane
9
-
3
767790
fr
28-10 2022
Kl. 19:00
IF Lyseng (2) Østbirk IF Lyseng Idrætspark
4
-
2
767791
29-10 2022
Kl. 13:00
Viby IF (4) Odder IGF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
3
-
3
767792
29-10 2022
Kl. 13:30
Stensballe IK IF Ceresbyen Stensballe Hallen
2
-
5
767793
29-10 2022
Kl. 13:30
Hovedgård/Søvind (1) Ry Fodbold Hovedgård Idrætscenter
2
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se playoff kampene her og her

Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hammerum IF (pulje 34).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Sulsted IF (pulje 28).

Log ind