MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2022, Pulje 39 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
767599
07-08 2022
Kl. 10:00
Vatanspor DGL 2000, Aarhus Sødalskolen
Udehold taberdømt
767600
07-08 2022
Kl. 16:00
IVF, Århus Aabyhøj IF Tovshøjskolen
3
-
2
767601
07-08 2022
Kl. 16:00
Brabrand IF VRI (3) Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
2
767603
13-08 2022
Kl. 13:00
VRI (3) IVF, Århus NES Park
4
-
1
767605
13-08 2022
Kl. 13:00
Aabyhøj IF Vatanspor Aabyhøj Stadion
2
-
1
767619
on
17-08 2022
Kl. 19:00
VRI (3) Viby IF (3) NES Park
0
-
3
767606
to
18-08 2022
Kl. 19:00
VSK Aarhus (2) Aabyhøj IF VSK Aarhus
1
-
1
767607
to
18-08 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF DGL 2000, Aarhus Brabrand IF's Idrætsanlæg
8
-
0
767620
21-08 2022
Kl. 10:00
Vatanspor VSK Aarhus (2) Sødalskolen
3
-
1
767622
21-08 2022
Kl. 12:00
Viby IF (3) IVF, Århus Viby Idrætspark
6
-
0
767621
21-08 2022
Kl. 15:00
DGL 2000, Aarhus VRI (3) Tilst Idrætsanlæg (tst)
Hjemmehold taberdømt
767608 ti
23-08 2022
Kl. 18:15
IVF, Århus Vatanspor Tovshøjskolen
0
-
3
767626
fr
26-08 2022
Kl. 19:30
Brabrand IF Vatanspor Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
1
767624
27-08 2022
Kl. 15:00
VSK Aarhus (2) IVF, Århus Vejlby/Risskov Centret
2
-
1
767625
28-08 2022
Kl. 14:00
Viby IF (3) DGL 2000, Aarhus Viby Idrætspark
2
-
1
767630
ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Aabyhøj IF Viby IF (3) Aabyhøj Stadion
3
-
1
767628
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
VSK Aarhus (2) Brabrand IF Vejlby/Risskov Centret
3
-
6
767631
04-09 2022
Kl. 10:00
Vatanspor VRI (3) Sødalskolen
Hjemmehold taberdømt
767629
04-09 2022
Kl. 15:00
IVF, Århus DGL 2000, Aarhus Tovshøjskolen
4
-
0
767598
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
VSK Aarhus (2) Viby IF (3) Vejlby/Risskov Centret
3
-
2
767623
to
08-09 2022
Kl. 17:30
Aabyhøj IF Brabrand IF Aabyhøj Stadion
3
-
1
767634
11-09 2022
Kl. 12:00
Brabrand IF IVF, Århus Brabrand IF's Idrætsanlæg
7
-
1
767632
11-09 2022
Kl. 13:00
VRI (3) VSK Aarhus (2) NES Park
0
-
0
767635
11-09 2022
Kl. 14:00
Viby IF (3) Vatanspor Viby Idrætspark
Udehold taberdømt
767633
11-09 2022
Kl. 15:00
DGL 2000, Aarhus Aabyhøj IF Tilst Idrætsanlæg (tst)
1
-
9
767604
on
14-09 2022
Kl. 20:00
Viby IF (3) Brabrand IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
4
301655
18-09 2022
Kl. 13:00
Aabyhøj IF IVF, Århus Aabyhøj Stadion
4
-
1
301656
18-09 2022
Kl. 13:30
VRI (3) Brabrand IF NES Park
1
-
2
767636
18-09 2022
Kl. 14:00
Viby IF (3) VSK Aarhus (2) Viby Idrætspark
2
-
1
767637
18-09 2022
Kl. 15:00
DGL 2000, Aarhus Vatanspor Tilst Idrætsanlæg (tst)
Udehold taberdømt
301659
24-09 2022
Kl. 12:00
Brabrand IF Viby IF (3) Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
1
301657
24-09 2022
Kl. 13:00
VSK Aarhus (2) DGL 2000, Aarhus Vejlby/Risskov Centret
Udehold taberdømt
301660
25-09 2022
Kl. 10:00
Vatanspor Aabyhøj IF Sødalskolen
Hjemmehold taberdømt
301658
25-09 2022
Kl. 15:00
IVF, Århus VRI (3) Tovshøjskolen
2
-
1
767602 ti
27-09 2022
Kl. 18:30
DGL 2000, Aarhus VSK Aarhus (2) tst Kunstgræsbane
0
-
3
767627
on
28-09 2022
Kl. 20:00
VRI (3) Aabyhøj IF NES Park
1
-
3
301663
02-10 2022
Kl. 10:00
Vatanspor IVF, Århus Sødalskolen
Hjemmehold taberdømt
301661
02-10 2022
Kl. 13:00
Aabyhøj IF VSK Aarhus (2) Aabyhøj Stadion
4
-
1
301664
02-10 2022
Kl. 14:00
Viby IF (3) VRI (3) Viby Idrætspark
0
-
2
301662
02-10 2022
Kl. 15:00
DGL 2000, Aarhus Brabrand IF Tilst Idrætsanlæg (tst)
Hjemmehold taberdømt
301665
08-10 2022
Kl. 15:00
VSK Aarhus (2) Vatanspor Vejlby/Risskov Centret
Udehold taberdømt
301666
09-10 2022
Kl. 14:00
VRI (3) DGL 2000, Aarhus NES Park
Udehold taberdømt
301668
09-10 2022
Kl. 14:00
Brabrand IF Aabyhøj IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
1
301667
09-10 2022
Kl. 14:30
IVF, Århus Viby IF (3) Tovshøjskolen
5
-
4
301672
15-10 2022
Kl. 13:00
Aabyhøj IF VRI (3) Aabyhøj Stadion
4
-
1
301671
16-10 2022
Kl. 10:00
Vatanspor Brabrand IF Sødalskolen
Hjemmehold taberdømt
301669
16-10 2022
Kl. 14:30
IVF, Århus VSK Aarhus (2) Tovshøjskolen
1
-
1
301670
16-10 2022
Kl. 15:00
DGL 2000, Aarhus Viby IF (3) Tilst Idrætsanlæg (tst)
Hjemmehold taberdømt
301673
22-10 2022
Kl. 11:00
Brabrand IF VSK Aarhus (2) Brabrand IF's Idrætsanlæg
4
-
3
301676
22-10 2022
Kl. 15:00
VRI (3) Vatanspor NES Park
Udehold taberdømt
301675
23-10 2022
Kl. 14:00
Viby IF (3) Aabyhøj IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
3
-
2
301674
23-10 2022
Kl. 15:00
DGL 2000, Aarhus IVF, Århus Tilst Idrætsanlæg (tst)
Hjemmehold taberdømt
301677
29-10 2022
Kl. 13:30
VSK Aarhus (2) VRI (3) Vejlby/Risskov Centret
1
-
3
301678
29-10 2022
Kl. 13:30
Aabyhøj IF DGL 2000, Aarhus Aabyhøj Stadion
Udehold taberdømt
301679
29-10 2022
Kl. 13:30
IVF, Århus Brabrand IF Tovshøjskolen
6
-
3
301680
29-10 2022
Kl. 13:30
Vatanspor Viby IF (3) Sødalskolen
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se playoff kampene her og her

Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hammerum IF (pulje 34).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Sulsted IF (pulje 28).

Log ind