|
767415
|
on03-08 2022
|
19:45
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
767414
|
ti09-08 2022
|
19:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
767418
|
to11-08 2022
|
19:00
|
|
|
Trustrup Stadion
|
|
|
|
|
767435
|
fr12-08 2022
|
19:00
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
|
|
767431
|
lø13-08 2022
|
11:30
|
|
|
Mørke Idrætscenter
|
|
|
|
767440
|
ma15-08 2022
|
19:45
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
|
767439
|
ti16-08 2022
|
19:00
|
|
|
Lime Stadion
|
|
|
|
767437
|
to18-08 2022
|
18:45
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
|
|
767438
|
to18-08 2022
|
19:00
|
|
|
Assentoft Stadion
|
|
|
|
767442
|
sø21-08 2022
|
11:30
|
|
|
Mørke Idrætscenter
|
|
|
|
|
767441
|
ma22-08 2022
|
19:00
|
|
|
Lime Stadion
|
|
|
|
767443
|
ti23-08 2022
|
19:00
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
|
|
767446
|
to25-08 2022
|
18:30
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
|
|
767444
|
fr26-08 2022
|
19:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
767445
|
lø27-08 2022
|
11:45
|
|
|
Mørke Idrætscenter
|
|
|
|
767447
|
lø27-08 2022
|
13:00
|
|
|
Lime Stadion
|
|
|
|
767416
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
Hørning Stadion
|
|
|
|
767451
|
on31-08 2022
|
19:45
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
767450
|
fr02-09 2022
|
18:45
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
|
|
767449
|
lø03-09 2022
|
14:00
|
|
|
Hørning Stadion
|
|
|
|
767429
|
ma05-09 2022
|
18:30
|
|
|
Lime Stadion
|
|
|
|
767448
|
ma05-09 2022
|
19:30
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
767436
|
on07-09 2022
|
19:30
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
767455
|
lø10-09 2022
|
11:30
|
|
|
Mørke Idrætscenter
|
|
|
|
767452
|
lø10-09 2022
|
13:00
|
|
|
Lime Stadion
|
|
|
|
767453
|
lø10-09 2022
|
16:00
|
|
|
Trustrup Stadion
|
|
|
|
767454
|
sø11-09 2022
|
14:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
|
|
767458
|
fr16-09 2022
|
19:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
|
|
767456
|
lø17-09 2022
|
11:30
|
|
|
Mørke Idrætscenter
|
|
|
|
767457
|
lø17-09 2022
|
16:00
|
|
|
Trustrup Stadion
|
|
|
|
767459
|
sø18-09 2022
|
13:00
|
|
|
Lime Stadion
|
|
|
|
767463
|
on21-09 2022
|
19:45
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
767462
|
to22-09 2022
|
19:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
|
|
767461
|
fr23-09 2022
|
19:00
|
|
|
Assentoft Stadion
|
|
|
|
767460
|
lø24-09 2022
|
12:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
767417
|
ti27-09 2022
|
19:15
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
|
|
767466
|
on28-09 2022
|
19:45
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
767464
|
fr30-09 2022
|
19:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
|
|
767465
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Trustrup Stadion
|
|
|
|
767467
|
sø02-10 2022
|
11:30
|
|
|
Mørke Idrætscenter
|
|
|
|
767469
|
ti04-10 2022
|
19:00
|
|
|
TIE Multiarena (Kunstgræs)
|
|
|
|
767470
|
lø08-10 2022
|
14:00
|
|
|
Hørning Stadion
|
|
|
|
767468
|
sø09-10 2022
|
09:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
767471
|
sø09-10 2022
|
13:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
|
|
767474
|
on12-10 2022
|
19:45
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
767475
|
fr14-10 2022
|
19:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
|
|
767472
|
lø15-10 2022
|
14:00
|
|
|
Assentoft Stadion
|
|
|
|
767473
|
lø15-10 2022
|
16:00
|
|
|
Trustrup Stadion
|
|
|
|
767476
|
to20-10 2022
|
19:15
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
|
|
767478
|
lø22-10 2022
|
11:30
|
|
|
Mørke Idrætscenter
|
|
|
|
767479
|
lø22-10 2022
|
13:00
|
|
|
Lime Stadion
|
|
|
|
767477
|
lø22-10 2022
|
15:00
|
|
|
Trustrup Stadion
|
|
|
|
767483
|
fr28-10 2022
|
19:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
767480
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
|
|
767481
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
|
|
767482
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Hørning Stadion
|
|
|
Se playoff kampene her og her
Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hammerum IF (pulje 34).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Sulsted IF (pulje 28).