|
738450
|
ma08-08 2022
|
18:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
738452
|
ma08-08 2022
|
18:30
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
|
738451
|
ti09-08 2022
|
18:45
|
|
|
XL-BYG ARENA
|
|
|
|
|
738453
|
to11-08 2022
|
19:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
|
|
738455
|
fr12-08 2022
|
18:30
|
|
|
E. Trasborg Park
|
|
|
|
738454
|
lø13-08 2022
|
11:00
|
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
|
|
|
|
|
739115
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
739116
|
ti16-08 2022
|
18:45
|
|
|
XL-BYG ARENA
|
|
|
|
738457
|
ti16-08 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Øst
|
|
|
|
738456
|
fr19-08 2022
|
18:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
|
739117
|
fr19-08 2022
|
18:30
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
739118
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
739120
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
E. Trasborg Park
|
|
|
|
739121
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
739119
|
ti23-08 2022
|
19:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
|
|
740298
|
fr26-08 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Øst
|
|
|
|
740552
|
ma29-08 2022
|
19:00
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
740553
|
ma29-08 2022
|
19:30
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
740556
|
to01-09 2022
|
18:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
740557
|
lø03-09 2022
|
13:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
740554
|
sø04-09 2022
|
12:00
|
|
|
Søholt Øst
|
|
|
|
738449
|
ti06-09 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Øst
|
|
|
|
740555
|
ti06-09 2022
|
19:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
740560
|
lø10-09 2022
|
13:30
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
740558
|
ma12-09 2022
|
19:30
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
UHT
|
|
|
740564
|
ti13-09 2022
|
18:00
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
740562
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
E. Trasborg Park
|
|
|
|
740567
|
lø17-09 2022
|
15:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
740563
|
lø17-09 2022
|
15:15
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
|
|
740559
|
ti20-09 2022
|
19:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
|
|
740570
|
lø24-09 2022
|
13:30
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
740571
|
lø24-09 2022
|
13:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
740569
|
sø25-09 2022
|
12:30
|
|
|
XL-BYG ARENA
|
|
|
|
740572
|
lø01-10 2022
|
11:00
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
UHT
|
|
|
740573
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
|
|
740575
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
E. Trasborg Park
|
|
|
|
740574
|
lø01-10 2022
|
13:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
740568
|
ti04-10 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Kunstbane 1
|
|
|
|
740577
|
lø08-10 2022
|
11:00
|
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
|
|
|
|
740576
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Søholt Øst
|
|
|
|
740579
|
lø08-10 2022
|
14:30
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
740578
|
lø08-10 2022
|
16:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
740581
|
to13-10 2022
|
19:30
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
|
|
740580
|
fr14-10 2022
|
19:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
740649
|
lø15-10 2022
|
11:00
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
740648
|
lø15-10 2022
|
15:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
740561
|
ti18-10 2022
|
19:00
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
|
|
740652
|
fr21-10 2022
|
18:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
|
|
740651
|
lø22-10 2022
|
13:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
|
|
740650
|
lø22-10 2022
|
13:30
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
UHT
|
|
|
740653
|
ma24-10 2022
|
19:30
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
740299
|
ti25-10 2022
|
18:30
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
|
|
740672
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
|
|
740673
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
740674
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
740671
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
UHT
|
|
Se playoff kampene her og her
Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hjerting IF (pulje 22).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Nordens Paris (pulje 13).