Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. mar 2022
12:30
Vallensbæk IF
4
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
14:00
Greve Fodbold
1
Farum 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
11:00
Hvidovre IF 2
5
KFUM BK, Roskilde
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
12:00
LSF
4
A27
4
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
12:00
Hillerød Fodbold
2
LSF
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
A27
2
Hvidovre IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
16:00
Sundby Bk.
1
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
12:00
Farum 2
1
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
12:00
Skjold
10
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
14:30
KFUM BK, Roskilde
0
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
Snekkersten IF
0
Sundby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:30
Vallensbæk IF
1
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
11:00
KFUM BK, Roskilde
2
Farum 2
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
12:00
Hvidovre IF 2
1
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
12:00
LSF
2
Skjold
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:00
Greve Fodbold
2
A27
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
Vordingborg IF
2
Snekkersten IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
Hillerød Fodbold
2
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:00
A27
1
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
16:00
Sundby Bk.
4
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
12:00
Skjold
1
Hvidovre IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
Snekkersten IF
1
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
A27
1
Farum 2
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:00
KFUM BK, Roskilde
0
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
Hvidovre IF 2
3
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
Greve Fodbold
2
Skjold
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
LSF
2
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
16:00
Snekkersten IF
0
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
Vordingborg IF
2
Hvidovre IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
Skjold
3
KFUM BK, Roskilde
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
Hillerød Fodbold
5
A27
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:30
Vallensbæk IF
1
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
16:00
Sundby Bk.
3
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Farum 2
2
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:30
A27
0
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
12:00
Hillerød Fodbold
6
Farum 2
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
11:00
KFUM BK, Roskilde
2
Sundby Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
Hvidovre IF 2
1
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
Greve Fodbold
1
Vordingborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
LSF
3
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:00
Vordingborg IF
1
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:30
Vallensbæk IF
2
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
14:00
Snekkersten IF
2
Hvidovre IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:00
Farum 2
3
LSF
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:00
Skjold
1
Hillerød Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:00
Sundby Bk.
4
A27
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
12:00
Vordingborg IF
3
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Snekkersten IF
3
KFUM BK, Roskilde
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
12:00
Hvidovre IF 2
2
Farum 2
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Vallensbæk IF
3
A27
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
14:00
A27
0
Snekkersten IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
11:00
KFUM BK, Roskilde
1
LSF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
12:00
Farum 2
2
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
12:00
Skjold
1
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
12:00
Greve Fodbold
5
Hvidovre IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
Vordingborg IF
3
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
12:00
LSF
5
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
14:00
Sundby Bk.
2
Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
15:00
Farum 2
0
Vallensbæk IF
8
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Hillerød Fodbold
2
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Hvidovre IF 2
2
LSF
5
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Hillerød Fodbold
2
Sundby Bk.
5
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Skjold
6
Farum 2
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
A27
4
Vordingborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
KFUM BK, Roskilde
1
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Greve Fodbold
6
Snekkersten IF
2
|
Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:
DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk
Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato