Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. mar 2022
19:00
Rindum SU
0
Ringkøbing IF
6
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Lem B
5
Ølstrup GU
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:30
Faster/Hanning
0
Hover UIF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2022
19:00
Herning KFUM (2)
1
Rindum SU
0
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2022
19:00
Ringkøbing IF
6
Faster/Hanning
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
16:00
Ølstrup GU
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
15:00
Lem B
4
Hover UIF
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
18:30
Oversidder
Herning KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:00
Rindum SU
5
Faster/Hanning
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2022
18:30
Lem B
2
Ringkøbing IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
Oversidder
Hover UIF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2022
18:30
Herning KFUM (2)
1
Ølstrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:45
Hover UIF
2
Herning KFUM (2)
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Faster/Hanning
0
Lem B
5
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
18:30
Ølstrup GU
1
Rindum SU
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
Ringkøbing IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
19:00
Lem B
7
Rindum SU
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
19:00
Ølstrup GU
4
Hover UIF
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
10:00
Oversidder
Faster/Hanning
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:00
Herning KFUM (2)
0
Ringkøbing IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Rindum SU
1
Hover UIF
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
Lem B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
19:00
Faster/Hanning
0
Herning KFUM (2)
4
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
Ringkøbing IF
3
Ølstrup GU
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
Oversidder
Rindum SU
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:00
Hover UIF
1
Ringkøbing IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
16:00
Ølstrup GU
6
Faster/Hanning
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
19:00
Herning KFUM (2)
2
Lem B
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Ringkøbing IF
5
Rindum SU
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
18:00
Herning KFUM (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
19:00
Hover UIF
3
Faster/Hanning
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
14:00
Ølstrup GU
0
Lem B
5
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Rindum SU
2
Herning KFUM (2)
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
19:00
Oversidder
Ølstrup GU
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
19:00
Faster/Hanning
0
Ringkøbing IF
7
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
19:15
Hover UIF
1
Lem B
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Lem B
7
Faster/Hanning
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Rindum SU
2
Ølstrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Hover UIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
19:00
Ølstrup GU
1
Herning KFUM (2)
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
19:00
Faster/Hanning
1
Rindum SU
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Ringkøbing IF
1
Lem B
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Herning KFUM (2)
1
Hover UIF
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Rindum SU
0
Lem B
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
Oversidder
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
15:30
Faster/Hanning
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Ringkøbing IF
8
Herning KFUM (2)
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Hover UIF
1
Rindum SU
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Ølstrup GU
0
Ringkøbing IF
5
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
10:00
Oversidder
Lem B
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
19:00
Herning KFUM (2)
8
Faster/Hanning
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
19:00
Hover UIF
Ølstrup GU
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2022
19:00
Lem B
Herning KFUM (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:30
Ringkøbing IF
3
Hover UIF
4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Rindum SU
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Faster/Hanning
1
Ølstrup GU
5
|
De 11 bedste nr. 7 forbliver i serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).
Playoff kampe S3/S4 - se mere her