Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2022
14:00
VRI
2
IFSK
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:00
Aarhus Black Vipers
3
Aarhus Fremad (1)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
10:30
VSK Aarhus (2)
0
Christiansbjerg IF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
12:00
FC Jura
3
Team Leo IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
19:00
Aarhus Fremad (1)
1
Christiansbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
11:00
Team Leo IF
1
VRI
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
15:00
Aarhus Black Vipers
2
FC Jura
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
15:00
IFSK
1
VSK Aarhus (2)
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
14:00
VRI
1
Aarhus Black Vipers
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
15:00
Christiansbjerg IF
2
IFSK
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
11:00
Team Leo IF
Aarhus Black Vipers
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
16:00
FC Jura
1
Aarhus Fremad (1)
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
11:00
Team Leo IF
2
Christiansbjerg IF
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
13:00
Aarhus Black Vipers
1
VSK Aarhus (2)
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
13:00
IFSK
1
Aarhus Fremad (1)
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
14:00
FC Jura
1
VRI
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
18:30
IFSK
2
FC Jura
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
19:00
Aarhus Fremad (1)
3
VRI
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
15:00
Christiansbjerg IF
1
Aarhus Black Vipers
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
13:00
IFSK
2
Team Leo IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
VSK Aarhus (2)
2
FC Jura
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:00
VRI
1
VSK Aarhus (2)
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Team Leo IF
3
Aarhus Fremad (1)
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
13:00
Aarhus Black Vipers
6
IFSK
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
16:00
FC Jura
1
Christiansbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
Christiansbjerg IF
3
VRI
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
15:00
Aarhus Fremad (1)
3
VSK Aarhus (2)
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:00
Aarhus Black Vipers
Team Leo IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
14:00
VRI
1
Christiansbjerg IF
7
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
16:00
FC Jura
1
IFSK
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
VSK Aarhus (2)
6
Aarhus Fremad (1)
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
15:00
IFSK
5
VRI
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
15:00
Christiansbjerg IF
1
VSK Aarhus (2)
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:00
Team Leo IF
4
FC Jura
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
14:30
Aarhus Fremad (1)
1
Aarhus Black Vipers
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
17:00
FC Jura
0
Aarhus Black Vipers
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
14:00
VRI
2
Team Leo IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
14:00
Christiansbjerg IF
3
Aarhus Fremad (1)
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
19:00
VSK Aarhus (2)
2
IFSK
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Aarhus Fremad (1)
1
FC Jura
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
11:00
Team Leo IF
1
VSK Aarhus (2)
6
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
15:00
IFSK
0
Christiansbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
17:30
Aarhus Black Vipers
3
VRI
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
VSK Aarhus (2)
11
Team Leo IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
15:00
VRI
FC Jura
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
14:00
Aarhus Fremad (1)
0
IFSK
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
14:00
Christiansbjerg IF
Team Leo IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
VSK Aarhus (2)
Aarhus Black Vipers
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
11:00
Team Leo IF
2
IFSK
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
14:00
VRI
3
Aarhus Fremad (1)
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
15:00
Aarhus Black Vipers
1
Christiansbjerg IF
7
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
16:00
FC Jura
2
VSK Aarhus (2)
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
19:00
Aarhus Fremad (1)
1
Team Leo IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
12:00
Christiansbjerg IF
FC Jura
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:30
IFSK
4
Aarhus Black Vipers
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:30
VSK Aarhus (2)
1
VRI
3
|
Playoff kampe S2/S3 - se mere her
Playoff kampe S3/S4 - se mere her
Bedste nr. 6 undgår play-off: Sjørring B (pulje 30). Bedste nr. 7 undgår direkte nedrykning, men skal i play-off: FS Midtthy (pulje 30).