Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug 2021
19:15
Tårup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
15:30
Glamsbjerg IF
2
Fortuna Svendborg (U18)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:00
Fraugde G & IF
6
Stenstrup BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:45
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
9
Højby S & G
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:30
Oversidder
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
15:00
Stenstrup BK
2
NØFF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:30
Fortuna Svendborg (U18)
6
Årslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:00
Fraugde G & IF
0
Tårup IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
13:00
NØFF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
15:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
Tårup IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:30
Årslev BK
3
Stenstrup BK
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
Glamsbjerg IF
1
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:30
Oversidder
Årslev BK
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Fortuna Svendborg (U18)
4
Stenstrup BK
6
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
15:00
Højby S & G
NØFF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
19:00
Glamsbjerg IF
8
Fraugde G & IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
10:00
Årslev BK
10
Højby S & G
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
13:00
Stenstrup BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
15:30
Tårup IF
1
Fortuna Svendborg (U18)
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:30
Fraugde G & IF
1
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
NØFF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Fortuna Svendborg (U18)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
12:00
Glamsbjerg IF
3
Årslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
13:00
Højby S & G
Stenstrup BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
18:30
Tårup IF
6
Højby S & G
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:45
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
7
Fortuna Svendborg (U18)
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Oversidder
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
Årslev BK
1
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
Stenstrup BK
8
Glamsbjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
15:15
Fraugde G & IF
0
Fortuna Svendborg (U18)
6
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
18:30
NØFF (2)
1
Tårup IF
10
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
18:30
NØFF (2)
1
Glamsbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
19:00
Tårup IF
2
Årslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
13:30
Fraugde G & IF
1
NØFF (2)
6
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
Fortuna Svendborg (U18)
Højby S & G
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:30
Glamsbjerg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
18:30
Tårup IF
3
Glamsbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:00
NØFF (2)
2
Årslev BK
6
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
11:00
Stenstrup BK
5
Tårup IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Oversidder
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
13:00
Højby S & G
Glamsbjerg IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2021
18:30
Årslev BK
Fraugde G & IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:00
Fraugde G & IF
Højby S & G
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
18:30
NØFF (2)
1
Fortuna Svendborg (U18)
4
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
Stenstrup BK
2
|
09.08.21: Fortuna Svendborg tilmeldt - overført fra U18 pige.
11.08.21: Kværndrup BK udtrådt.
12.08.21: NØFF (2) tilmeldt - overført fra pulje 2.
04.10.21: Krarup Espe Fodbold udtrådt.