Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. aug 2021
19:00
Vorgod-Barde MOF
2
Ørnhøj/Abildå B1986
1
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
14:00
Tjørring IF
3
Borbjerg GU (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
19:00
Snejbjerg SG&I
4
Herning Fremad
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
Faster/Hanning
1
Snejbjerg SG&I
0
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
14:00
Ørnhøj/Abildå B1986
0
Tjørring IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
14:00
Herning Fremad
1
Vorgod-Barde MOF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
18:30
Borbjerg GU (2)
Kibæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Tjørring IF
2
Herning Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Vorgod-Barde MOF
0
Faster/Hanning
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Kibæk IF
1
Snejbjerg SG&I
7
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:00
Snejbjerg SG&I
1
Vorgod-Barde MOF
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:00
Faster/Hanning
Tjørring IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:00
Herning Fremad
4
Borbjerg GU (2)
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:00
Ørnhøj/Abildå B1986
Kibæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
Ørnhøj/Abildå B1986
3
Herning Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
19:00
Tjørring IF
1
Snejbjerg SG&I
9
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
19:00
Borbjerg GU (2)
0
Faster/Hanning
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
13:00
Vorgod-Barde MOF
6
Kibæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Borbjerg GU (2)
2
Ørnhøj/Abildå B1986
3
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
19:00
Kibæk IF
0
Herning Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:00
Snejbjerg SG&I
5
Borbjerg GU (2)
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
13:00
Vorgod-Barde MOF
4
Tjørring IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
Faster/Hanning
5
Ørnhøj/Abildå B1986
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
Borbjerg GU (2)
4
Vorgod-Barde MOF
6
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
15:00
Tjørring IF
1
Kibæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Herning Fremad
1
Faster/Hanning
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Ørnhøj/Abildå B1986
1
Snejbjerg SG&I
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:00
Faster/Hanning
Kibæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Ørnhøj/Abildå B1986
0
Vorgod-Barde MOF
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Herning Fremad
3
Snejbjerg SG&I
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:30
Borbjerg GU (2)
1
Tjørring IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
Snejbjerg SG&I
1
Faster/Hanning
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Tjørring IF
2
Ørnhøj/Abildå B1986
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
13:00
Vorgod-Barde MOF
2
Herning Fremad
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
Borbjerg GU (2)
Kibæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Faster/Hanning
1
Vorgod-Barde MOF
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Snejbjerg SG&I
Kibæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Ørnhøj/Abildå B1986
1
Borbjerg GU (2)
5
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Herning Fremad
1
Tjørring IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
19:00
Kibæk IF
Faster/Hanning
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
19:00
Borbjerg GU (2)
1
Herning Fremad
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
16:00
Tjørring IF
0
Faster/Hanning
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
13:00
Vorgod-Barde MOF
1
Snejbjerg SG&I
3
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
19:00
Kibæk IF
Ørnhøj/Abildå B1986
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Snejbjerg SG&I
2
Tjørring IF
4
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Faster/Hanning
1
Borbjerg GU (2)
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
Herning Fremad
4
Ørnhøj/Abildå B1986
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
13:00
Kibæk IF
Vorgod-Barde MOF
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2021
19:00
Tjørring IF
0
Vorgod-Barde MOF
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
14:00
Herning Fremad
Kibæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
14:00
Ørnhøj/Abildå B1986
1
Faster/Hanning
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
13:30
Borbjerg GU (2)
0
Snejbjerg SG&I
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:30
Vorgod-Barde MOF
Borbjerg GU (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:30
Faster/Hanning
1
Herning Fremad
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:30
Kibæk IF
Tjørring IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:30
Snejbjerg SG&I
1
Ørnhøj/Abildå B1986
1
|
De 2 bedste hold på 6. pladsen i serie 3 undgår play-off og forbliver i rækken: Mørke IF (pulje 36) og IFSK (pulje 39).
De 2 bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Skals FF (pulje 29) og Sole IF (pulje 42).