Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
mandag den. 17-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Herning KFUM (4)
Hammerum IF (3)
|
|||||||||||||||||||
18:00
KLG (4)
Ikast FC (4)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Hammerum IF (3)
KLG (4)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Ikast FC (4)
Herning KFUM (4)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 17-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Sunds IF (2)
Bording IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Bording IF
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
18:40
Tjørring IF (3)
Sunds IF (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 24-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Ikast FC (4)
Sunds IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Hammerum IF (3)
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
18:40
Snejbjerg SG&I
Ikast FC (4)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Sunds IF (2)
Hammerum IF (3)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 24-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Tjørring IF (3)
KLG (4)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Bording IF
Herning KFUM (4)
|
|||||||||||||||||||
18:40
KLG (4)
Bording IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Herning KFUM (4)
Tjørring IF (3)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 31-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Bording IF
Ikast FC (4)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Tjørring IF (3)
Hammerum IF (3)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Hammerum IF (3)
Bording IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Ikast FC (4)
Tjørring IF (3)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 31-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Snejbjerg SG&I
Herning KFUM (4)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Sunds IF (2)
KLG (4)
|
|||||||||||||||||||
18:40
KLG (4)
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
18:40
Herning KFUM (4)
Sunds IF (2)
|
Spilleregler 5:5
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2020/2021
Tilmeld dit hold til Futsal 2020/2021
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Der foretages ombrydning i denne række efter 1. turnerings halvdel - foreløbigt kampprogram udsendes tirsdag 8. september og klubberne har hefter til og med 10. september til at ændre spilletidspunkter for hjemmestævner - det endelige kampprogram udsendes fredag 11. september!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.