Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. mar 2020
18:00
Tårs/Ugilt IF
Sindal IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
Oversidder
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
10:45
Hjørring FK
Team Østvendsyssel
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:00
Sindal IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
10:00
Team Østvendsyssel
Tårs/Ugilt IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
13:00
Hjørring FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
10:30
Team Østvendsyssel
Sindal IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
12:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Hjørring FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:00
Tårs/Ugilt IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
11:00
Sindal IF
Hjørring FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
Oversidder
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2020
18:00
Tårs/Ugilt IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
Oversidder
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
13:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Team Østvendsyssel
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
14:15
Hjørring FK
Tårs/Ugilt IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
11:00
Sindal IF
Tårs/Ugilt IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
10:00
Team Østvendsyssel
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
13:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
Oversidder
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
13:15
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2020
18:00
Tårs/Ugilt IF
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
Oversidder
Tårs/Ugilt IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
11:00
Sindal IF
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2020
17:30
Hjørring FK
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
09:45
Hjørring FK
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Tårs/Ugilt IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
13:00
Team Østvendsyssel
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2020
18:00
Tårs/Ugilt IF
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
10:00
Team Østvendsyssel
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
13:00
Sindal IF
Oversidder
|
Se info om rækken her.
Se hvordan forårets U13 Drenge ombrydes til efterårets U14 Drenge her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.