Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr 2021
19:15
Nr.Nebel IF
0
Janderup FS
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:15
Strellev/Lyne GU
1
Coconut Lions
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:15
BV Oksbøl
0
Spangsbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
19:15
FC King George
3
Ølgod IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:15
Janderup FS
5
Strellev/Lyne GU
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:15
Coconut Lions
2
BV Oksbøl
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:15
Ølgod IF
1
Nr.Nebel IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
19:15
Spangsbjerg IF
0
FC King George
10
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:15
Strellev/Lyne GU
1
Spangsbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:15
BV Oksbøl
1
Ølgod IF
8
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:15
FC King George
5
Janderup FS
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:15
Spangsbjerg IF
1
Nr.Nebel IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:15
Janderup FS
2
BV Oksbøl
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:15
Coconut Lions
4
FC King George
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:15
Nr.Nebel IF
7
Strellev/Lyne GU
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:15
BV Oksbøl
1
FC King George
8
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:15
Janderup FS
2
Coconut Lions
4
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:15
Spangsbjerg IF
1
Ølgod IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:15
Ølgod IF
5
Strellev/Lyne GU
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:15
Strellev/Lyne GU
3
BV Oksbøl
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:15
Coconut Lions
4
Spangsbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:15
Ølgod IF
4
Janderup FS
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:15
Strellev/Lyne GU
1
FC King George
6
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:15
BV Oksbøl
2
Nr.Nebel IF
5
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:15
Coconut Lions
3
Ølgod IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:15
Spangsbjerg IF
2
Janderup FS
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:15
Nr.Nebel IF
2
Coconut Lions
7
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
FC King George
3
Nr.Nebel IF
2
|
Spilleregler 7-mands
Regionsfinaler lørdag den 19. eller søndag den 20. juni.
Kvalifikationsoversigt til regionsfinaler
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker - kr. 25,00
2. rykker - kr. 50,00
3. rykker - kr. 250,00
4. rykker - disciplinærsag
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.