Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
17:15
Gauerslund IF
0
Hover IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:00
Team Vab
Smidstrup/Skærup IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:00
Ammitsbøl/Egtved
1
Dalby GF
12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
Hover IF
3
Ammitsbøl/Egtved
4
|
|||||||||||||||||||
16. apr
17:30
Dalby GF
Team Vab
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Smidstrup/Skærup IF
3
Gauerslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
17:00
Hover IF
4
Dalby GF
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:00
Ammitsbøl/Egtved
3
Smidstrup/Skærup IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Gauerslund IF
Team Vab
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Smidstrup/Skærup IF
2
Hover IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Team Vab
0
Ammitsbøl/Egtved
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:00
Gauerslund IF
3
Dalby GF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Hover IF
3
Team Vab
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Ammitsbøl/Egtved
0
Gauerslund IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Dalby GF
Smidstrup/Skærup IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
Hover IF
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Smidstrup/Skærup IF
Team Vab
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:00
Gauerslund IF
Smidstrup/Skærup IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Team Vab
Dalby GF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Dalby GF
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Dalby GF
Ammitsbøl/Egtved
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Team Vab
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Smidstrup/Skærup IF
Ammitsbøl/Egtved
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
Hover IF
Smidstrup/Skærup IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Ammitsbøl/Egtved
Team Vab
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Dalby GF
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Team Vab
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Gauerslund IF
Ammitsbøl/Egtved
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Smidstrup/Skærup IF
Dalby GF
|
Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:
P. 53: Nr. 1-2
P. 54: Nr. 1
P. 55: Nr. 1
Se info om Regionfinalen HER.