Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
Vinding SF (2)
Vinding SF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. apr
09:30
Vejle Kammeraterne
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Dalby GF (2)
Ammitsbøl/Egtved
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
17:00
Taulov/Skærbæk IF
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:00
FB Fodbold
Dalby GF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Vinding SF (1)
Taulov/Skærbæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
Dalby GF (1)
Vinding SF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Ammitsbøl/Egtved
FB Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. apr
17:30
Øster Starup/Vester Nebel IF
Dalby GF (2)
|
|||||||||||||||||||
18. apr
17:30
Kolding IF
Vejle Kammeraterne
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
FB Fodbold
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Dalby GF (1)
Ammitsbøl/Egtved
UDS
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:30
Dalby GF (2)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
28. apr
09:30
Vejle Kammeraterne
Vinding SF (1)
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Vinding SF (2)
Taulov/Skærbæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Øster Starup/Vester Nebel IF
Dalby GF (1)
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Ammitsbøl/Egtved
Vinding SF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Taulov/Skærbæk IF
Vejle Kammeraterne
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Kolding IF
FB Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Vinding SF (1)
Dalby GF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dalby GF (1)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vinding SF (2)
Vejle Kammeraterne
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ammitsbøl/Egtved
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
FB Fodbold
Vinding SF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Dalby GF (2)
Taulov/Skærbæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:30
Øster Starup/Vester Nebel IF
Vinding SF (2)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Kolding IF
Ammitsbøl/Egtved
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:30
Vejle Kammeraterne
Dalby GF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:29
Taulov/Skærbæk IF
FB Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Vinding SF (1)
Dalby GF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Dalby GF (1)
Taulov/Skærbæk IF
|
|||||||||||||||||||
20. jun
17:30
Ammitsbøl/Egtved
Vinding SF (1)
|
|||||||||||||||||||
20. jun
17:30
Øster Starup/Vester Nebel IF
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:00
FB Fodbold
Vejle Kammeraterne
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:00
Vinding SF (2)
Dalby GF (2)
|