U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024, Pulje 963

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
350671
06-04 2024
12:00 Stensballe Kunstgræs Arena
2
-
0
06. apr
12:00
Stensballe IK
2
Randers Q
0
350674
07-04 2024
11:00 Aabyhøj Stadion
5
-
0
07. apr
11:00
Aabyhøj IF
5
Viborg Q
0
350670
07-04 2024
11:30 Havndal Stadion
0
-
5
07. apr
11:30
Ommersyssel IF
0
VSK Aarhus
5
350676
13-04 2024
10:00 Vejlby/Risskov Centret
2
-
1
13. apr
10:00
VSK Aarhus
2
FC Horsens
1
350677
13-04 2024
11:00 RMS Park Romalt
4
-
2
13. apr
11:00
Randers Q
4
Ommersyssel IF
2
350678
13-04 2024
11:30 Mosevej Sportsplads
1
-
3
13. apr
11:30
Kolding B
1
Stensballe IK
3
350675
14-04 2024
14:45 Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
3
-
0
14. apr
14:45
Team VAB
3
Aabyhøj IF
0
350672
ti16-04 2024
18:30 Spektrum Odder
1
-
5
16. apr
18:30
Odder IGF
1
Kolding B
5
350683
20-04 2024
10:30 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
2
-
2
20. apr
10:30
FC Horsens
2
Randers Q
2
350684
20-04 2024
12:30 Aabyhøj Stadion
6
-
0
20. apr
12:30
Aabyhøj IF
6
Odder IGF
0
350680
21-04 2024
11:00 Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
3
-
2
21. apr
11:00
Team VAB
3
VSK Aarhus
2
350682
ti23-04 2024
18:30 Stensballe Hallen
0
-
4
23. apr
18:30
Stensballe IK
0
Viborg Q
4
123058
28-04 2024
11:00 Askov Stadion
17
-
0
28. apr
11:00
Team VAB
17
Odder IGF
0
350673
ma29-04 2024
18:45 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
2
-
6
29. apr
18:45
FC Horsens
2
Team VAB
6
350688
04-05 2024
10:30 Mosevej Sportsplads
2
-
5
04. maj
10:30
Kolding B
2
FC Horsens
5
350686
04-05 2024
11:00 RMS Park Romalt
1
-
9
04. maj
11:00
Randers Q
1
Team VAB
9
350689
04-05 2024
11:30 Liseborgcentret
1
-
3
04. maj
11:30
Viborg Q
1
Ommersyssel IF
3
350687
05-05 2024
11:30 Spektrum Odder
0
-
3
05. maj
11:30
Odder IGF
0
Stensballe IK
3
350685
ma06-05 2024
18:00 Vejlby/Risskov Centret
2
-
3
06. maj
18:00
VSK Aarhus
2
Aabyhøj IF
3
350679
ti07-05 2024
18:30 Houlkærhallen
5
-
0
07. maj
18:30
Viborg Q
5
Odder IGF
0
350690
11-05 2024
11:00 Askov Stadion
5
-
0
11. maj
11:00
Team VAB
5
Kolding B
0
350709
12-05 2024
11:30 Havndal Stadion
UHT
12. maj
11:30
Ommersyssel IF
Odder IGF
UHT
350710
12-05 2024
12:00 Vejlby/Risskov Centret
3
-
2
12. maj
12:00
VSK Aarhus
3
Randers Q
2
350711
on15-05 2024
18:00 Designa Arena
2
-
0
15. maj
18:00
FC Horsens
2
Viborg Q
0
350712
to16-05 2024
18:30 Aabyhøj Stadion
2
-
0
16. maj
18:30
Aabyhøj IF
2
Stensballe IK
0
350681
to23-05 2024
18:30 Havndal Stadion
1
-
4
23. maj
18:30
Ommersyssel IF
1
Kolding B
4
123055
26-05 2024
10:00 Spektrum Odder
0
-
3
26. maj
10:00
Odder IGF
0
FC Horsens
3
123057
26-05 2024
11:00 Liseborgcentret
0
-
3
26. maj
11:00
Viborg Q
0
Team VAB
3
123059
01-06 2024
10:30 Vejlby/Risskov Centret
3
-
0
01. jun
10:30
VSK Aarhus
3
Viborg Q
0
123774
02-06 2024
11:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
3
-
3
02. jun
11:00
FC Horsens
3
Stensballe IK
3
123775
02-06 2024
11:00 Aabyhøj Stadion
UHT
02. jun
11:00
Aabyhøj IF
Ommersyssel IF
UHT
123056
ma03-06 2024
18:00 Mosevej Sportsplads
2
-
2
03. jun
18:00
Kolding B
2
VSK Aarhus
2
350713
to06-06 2024
18:30 Stensballe Hallen
6
-
1
06. jun
18:30
Stensballe IK
6
Ommersyssel IF
1
123778
09-06 2024
10:00 Spektrum Odder
1
-
8
09. jun
10:00
Odder IGF
1
VSK Aarhus
8
123780
09-06 2024
11:00 Liseborgcentret
5
-
1
09. jun
11:00
Viborg Q
5
Randers Q
1
123779
09-06 2024
11:15 Aabyhøj Stadion
3
-
0
09. jun
11:15
Aabyhøj IF
3
Kolding B
0
123776
09-06 2024
11:30 Havndal Stadion
0
-
3
09. jun
11:30
Ommersyssel IF
0
FC Horsens
3
123777
09-06 2024
12:00 Stensballe Hallen
0
-
2
09. jun
12:00
Stensballe IK
0
Team VAB
2
123060
ti11-06 2024
19:00 RMS Park Romalt
4
-
0
11. jun
19:00
Randers Q
4
Kolding B
0
124570
on12-06 2024
18:30 Vejlby/Risskov Centret
1
-
2
12. jun
18:30
VSK Aarhus
1
Stensballe IK
2
124572
15-06 2024
10:30 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
1
-
0
15. jun
10:30
FC Horsens
1
Aabyhøj IF
0
124573
15-06 2024
11:00 Mosevej Sportsplads
0
-
3
15. jun
11:00
Kolding B
0
Viborg Q
3
124571
15-06 2024
11:00 RMS Park Romalt
6
-
1
15. jun
11:00
Randers Q
6
Odder IGF
1
123781
16-06 2024
11:00 Askov Stadion
UHT
16. jun
11:00
Team VAB
Ommersyssel IF
UHT
350714
22-06 2024
11:00 RMS Park Romalt
22. jun
11:00
Randers Q
Aabyhøj IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind