Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
19:00
SFF2015
3
Chang
4
|
|||||||||||||||||||
08. apr
18:30
HERIF
0
Aarslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:30
FC Faaborg
8
Fraugde G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
18:30
Aarslev BK
1
Ryslinge BK
4
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Fraugde G & IF
1
Skårup IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:15
Ringe BK
1
HERIF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Oure Fodbold Akademi
0
Chang
14
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
FC Faaborg
0
Aarslev BK
5
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Chang
11
Fraugde G & IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
SFF2015
24
Oure Fodbold Akademi
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Ryslinge BK
0
Ringe BK
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:15
Aarslev BK
15
Fraugde G & IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Chang
9
Skårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
SFF2015
Ryslinge BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Oure Fodbold Akademi
2
HERIF
9
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Ringe BK
3
FC Faaborg
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Ryslinge BK
Skårup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
HERIF
5
Chang
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Skårup IF
1
Aarslev BK
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Ryslinge BK
Oure Fodbold Akademi
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
FC Faaborg
0
SFF2015
6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:30
HERIF
7
SFF2015
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Skårup IF
FC Faaborg
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Chang
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
SFF2015
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Ringe BK
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
HERIF
Ryslinge BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Oure Fodbold Akademi
FC Faaborg
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Ryslinge BK
Chang
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Skårup IF
SFF2015
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Aarslev BK
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Fraugde G & IF
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
FC Faaborg
HERIF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:30
Oure Fodbold Akademi
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Skårup IF
HERIF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Chang
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
SFF2015
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
HERIF
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Ryslinge BK
FC Faaborg
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
Oure Fodbold Akademi
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Ringe BK
SFF2015
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:30
Fraugde G & IF
Ryslinge BK
|
|||||||||||||||||||
20. jun
19:00
Aarslev BK
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:00
FC Faaborg
Chang
|
|||||||||||||||||||
26. jun
19:00
Fraugde G & IF
Ringe BK
|
Nr. 1-2 indplaceres i 7M A til efteråret.
Nr. 3-6 indplaceres i 7M B til efteråret.
Nr. 7-10 indplaceres i 7M C til efteråret.
06.03.24: Chang tilmeldt.