Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr
19:00
Skallerup/Vennebjerg IF
5
Bangsbo Freja
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
BAMSIF
1
Lundergård IU
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Hjørring AIK Frem (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Tornby IF
8
Understed IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Oversidder
Hundelev B
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Understed IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Bangsbo Freja
1
BAMSIF
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Oversidder
Skallerup/Vennebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Hundelev B
0
Hjørring AIK Frem (1)
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Lundergård IU
3
Tornby IF
10
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Skallerup/Vennebjerg IF
1
Hundelev B
7
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
BAMSIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Oversidder
Hjørring AIK Frem (1)
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Understed IF
2
Lundergård IU
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Tornby IF
8
Bangsbo Freja
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Lundergård IU
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Bangsbo Freja
5
Understed IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Oversidder
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Hundelev B
7
BAMSIF
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Hjørring AIK Frem (1)
0
Skallerup/Vennebjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Understed IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
BAMSIF
Hjørring AIK Frem (1)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Tornby IF
Hundelev B
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Oversidder
Skallerup/Vennebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lundergård IU
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Skallerup/Vennebjerg IF
BAMSIF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Bangsbo Freja
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Oversidder
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hundelev B
Understed IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Hjørring AIK Frem (1)
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Bangsbo Freja
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Tornby IF
Skallerup/Vennebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Oversidder
BAMSIF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Understed IF
Hjørring AIK Frem (1)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Lundergård IU
Hundelev B
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Skallerup/Vennebjerg IF
Understed IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
BAMSIF
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Hundelev B
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Hjørring AIK Frem (1)
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Understed IF
BAMSIF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Lundergård IU
Skallerup/Vennebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Bangsbo Freja
Hjørring AIK Frem (1)
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Tornby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Oversidder
Hundelev B
|