Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
18:30
Melby-Liseleje IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Vapnagård FK 72
1
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:45
Annisse IF
3
Hundested IK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:00
Helsinge Fodbold
2
Kvistgård IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:45
Kvistgård IF
3
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:30
Hillerød Fodbold
4
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Hundested IK
5
Vapnagård FK 72
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:45
Oversidder
Annisse IF
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:45
Oversidder
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Melby-Liseleje IF
4
Lynge-Uggeløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Vapnagård FK 72
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Annisse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Helsinge Fodbold
2
Hundested IK
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Hillerød Fodbold
5
Melby-Liseleje IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
3
Annisse IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Oversidder
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Oversidder
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Hundested IK
2
Kvistgård IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Kvistgård IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Hillerød Fodbold
3
Hundested IK
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Vapnagård FK 72
1
Lynge-Uggeløse IF
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Melby-Liseleje IF
1
Annisse IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Annisse IF
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Hundested IK
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Oversidder
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Oversidder
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Kvistgård IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Helsinge Fodbold
Annisse IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Hundested IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Melby-Liseleje IF
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Vapnagård FK 72
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Annisse IF
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Oversidder
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Melby-Liseleje IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Kvistgård IF
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Hillerød Fodbold
Annisse IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Helsinge Fodbold
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Hundested IK
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Kvistgård IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Hillerød Fodbold
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Hundested IK
Annisse IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Oversidder
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Oversidder
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
Melby-Liseleje IF
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Vapnagård FK 72
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Annisse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Hillerød Fodbold
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Oversidder
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Oversidder
Annisse IF
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:30
Hundested IK
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Melby-Liseleje IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:45
Annisse IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Vapnagård FK 72
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:45
Kvistgård IF
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Annisse IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Oversidder
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Oversidder
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Hundested IK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
Kvistgård IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
Kvistgård IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Melby-Liseleje IF
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Vapnagård FK 72
Annisse IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Helsinge Fodbold
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Annisse IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Vapnagård FK 72
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Oversidder
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Oversidder
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:45
Kvistgård IF
Annisse IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:45
Hillerød Fodbold
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:45
Oversidder
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Helsinge Fodbold
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:30
Hundested IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:30
Annisse IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:30
Melby-Liseleje IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Vapnagård FK 72
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Hundested IK
|
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen
Vinderen af kampen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.