Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
18:30
ØUB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
Næstved I.F.
0
ØUB
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:45
Rødby
2
Nykøbing FC
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:45
Oversidder
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Rødby
7
B. Frem
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
ØUB
0
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Oversidder
Rødby
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
B. Frem
6
Næstved I.F.
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
ØUB
1
Rødby
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Næstved I.F.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Nykøbing FC
3
B. Frem
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Nykøbing FC
Næstved I.F.
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Rødby
Næstved I.F.
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Oversidder
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Næstved I.F.
0
Nykøbing FC
8
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
B. Frem
1
Rødby
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Oversidder
ØUB
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
B. Frem
ØUB
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
B. Frem
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Nykøbing FC
Rødby
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Rødby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Nykøbing FC
ØUB
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Næstved I.F.
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
ØUB
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
B. Frem
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Rødby
ØUB
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Oversidder
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
ØUB
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Næstved I.F.
Rødby
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Nykøbing FC
Oversidder
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.
Semifinaler 23. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 16.15 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2