Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr
11:00
ØUB
12
Præstø IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
FC Nakskov
6
Eskilstrup
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Tingsted
0
Væggerløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
NAB
0
Nykøbing FC
8
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
9
MB
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
17:30
Præstø IF
0
Nyråd/Langebæk Alliancen
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Væggerløse BK
NAB
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:30
Eskilstrup
2
Tingsted
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Nykøbing FC
8
ØUB
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
NAB
4
Eskilstrup
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
ØUB
0
Nyråd/Langebæk Alliancen
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Tingsted
4
MB
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Nykøbing FC
4
Væggerløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Præstø IF
1
Tingsted
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Eskilstrup
6
Nykøbing FC
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
MB
0
NAB
9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Væggerløse BK
2
ØUB
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
FC Nakskov
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
NAB
6
Præstø IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
ØUB
4
FC Nakskov
5
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Tingsted
3
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
MB
2
Væggerløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Præstø IF
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Eskilstrup
ØUB
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Nykøbing FC
MB
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
FC Nakskov
Tingsted
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FC Nakskov
Præstø IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
NAB
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
ØUB
Tingsted
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
Eskilstrup
MB
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:45
Nykøbing FC
Nyråd/Langebæk Alliancen
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
NAB
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Væggerløse BK
Præstø IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
MB
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
Præstø IF
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Tingsted
NAB
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
ØUB
MB
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
FC Nakskov
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
Væggerløse BK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Væggerløse BK
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
NAB
ØUB
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
MB
Præstø IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Væggerløse BK
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:15
Nykøbing FC
Tingsted
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:30
Eskilstrup
Nyråd/Langebæk Alliancen
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5