Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
6
Ølstykke FC
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Humlebæk BK
4
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Hareskov IF/Værløse BK
7
Frem Hellebæk
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:30
Helsinge Fodbold
0
Espergærde IF
8
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Espergærde IF
4
Hareskov IF/Værløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
Oversidder
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Allerød Fodbold Klub
2
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
4
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Helsinge Fodbold
2
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Frem Hellebæk
10
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:40
Oversidder
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Humlebæk BK
6
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Frem Hellebæk
1
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Allerød Fodbold Klub
0
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
4
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Espergærde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Ølstykke FC
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Humlebæk BK
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Espergærde IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Frem Hellebæk
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF/Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Oversidder
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hareskov IF/Værløse BK
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Espergærde IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Ølstykke FC
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Ølstykke FC
Hareskov IF/Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Humlebæk BK
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hareskov IF/Værløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Frem Hellebæk
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Humlebæk BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:45
Ølstykke FC
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Espergærde IF
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Oversidder
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Ølstykke FC
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Helsinge Fodbold
Hareskov IF/Værløse BK
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2