U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024, Pulje 885

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
891424
07-04 2024
13:00 Vejlby/Risskov Centret
1
-
2
07. apr
13:00
VSK Aarhus
1
Søften GF
2
891425
07-04 2024
13:00 Tungelund Hallen
UHT
07. apr
13:00
Thorsø/Tungelund IF
Viborg Q
UHT
891427
07-04 2024
13:00
Oversidder
07. apr
13:00
Oversidder
Virup IF
891431
14-04 2024
10:30 Kunstgræs Liseborg
1
-
5
14. apr
10:30
Viborg Q
1
VSK Aarhus
5
891432
14-04 2024
13:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
1
-
5
14. apr
13:00
Harlev IK
1
Thorsø/Tungelund IF
5
891430
ma15-04 2024
18:30
Oversidder
Søften Idrætsanlæg
15. apr
18:30
Søften GF
Oversidder
891429
ti16-04 2024
18:00 Virup Skole
1
-
9
16. apr
18:00
Virup IF
1
Grenaa IF
9
891433
ti16-04 2024
18:30 Hornsyld Idrætscenter
7
-
0
16. apr
18:30
Bjerre Herred Fodbold
7
Hadsten SK
0
891586
to18-04 2024
18:30 HSM Arena Grenå
4
-
0
18. apr
18:30
Grenaa IF
4
Hadsten SK
0
891435
21-04 2024
13:00 Virup Skole
3
-
1
21. apr
13:00
Virup IF
3
Søften GF
1
891585
21-04 2024
13:00
Oversidder
21. apr
13:00
Oversidder
Viborg Q
891589
ti30-04 2024
18:00 NMT-BYENS Arena Hadsten
1
-
7
30. apr
18:00
Hadsten SK
1
Thorsø/Tungelund IF
7
891428
fr03-05 2024
19:00 HSM Arena Grenå
4
-
0
03. maj
19:00
Grenaa IF
4
Bjerre Herred Fodbold
0
892353
05-05 2024
13:00
Oversidder
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
05. maj
13:00
Harlev IK
Oversidder
891587
ma06-05 2024
19:00 Søften Idrætsanlæg
2
-
1
06. maj
19:00
Søften GF
2
Grenaa IF
1
891588
ti07-05 2024
18:30 Virup Skole
1
-
2
07. maj
18:30
Viborg Q
1
Virup IF
2
892355
12-05 2024
12:00 Virup Skole
2
-
3
12. maj
12:00
Virup IF
2
Harlev IK
3
900251
12-05 2024
13:00
Oversidder
12. maj
13:00
Oversidder
Bjerre Herred Fodbold
900250
ma13-05 2024
18:30 Søften Idrætsanlæg
4
-
1
13. maj
18:30
Søften GF
4
Viborg Q
1
891437
ti14-05 2024
19:00 Tungelund Hallen
3
-
0
14. maj
19:00
Thorsø/Tungelund IF
3
Bjerre Herred Fodbold
0
891426
ti21-05 2024
18:00 NMT-BYENS Arena Hadsten
3
-
1
21. maj
18:00
Hadsten SK
3
Harlev IK
1
892354
ti21-05 2024
18:30 Rårup Hallen
2
-
2
21. maj
18:30
Bjerre Herred Fodbold
2
VSK Aarhus
2
900254
25-05 2024
12:00 Liseborgcentret
2
-
3
25. maj
12:00
Viborg Q
2
Grenaa IF
3
900253
26-05 2024
13:00 Tungelund Hallen
0
-
2
26. maj
13:00
Thorsø/Tungelund IF
0
VSK Aarhus
2
900646
ma27-05 2024
18:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
1
-
1
27. maj
18:00
Harlev IK
1
Søften GF
1
900645
ti28-05 2024
18:00
Oversidder
NMT-BYENS Arena Hadsten
28. maj
18:00
Hadsten SK
Oversidder
900647
ti28-05 2024
18:30 Rårup Hallen
4
-
3
28. maj
18:30
Bjerre Herred Fodbold
4
Virup IF
3
900249
on29-05 2024
18:30 Vejlby/Risskov Centret
2
-
2
29. maj
18:30
VSK Aarhus
2
Hadsten SK
2
900252
on29-05 2024
19:00 HSM Arena Grenå
2
-
1
29. maj
19:00
Grenaa IF
2
Thorsø/Tungelund IF
1
900680
02-06 2024
11:00 Liseborgcentret
5
-
1
02. jun
11:00
Viborg Q
5
Harlev IK
1
900648
02-06 2024
12:00 Virup Skole
UHT
02. jun
12:00
Virup IF
Hadsten SK
UHT
900682
02-06 2024
12:45 HSM Arena Grenå
1
-
3
02. jun
12:45
Grenaa IF
1
VSK Aarhus
3
900681
02-06 2024
13:00
Oversidder
02. jun
13:00
Oversidder
Thorsø/Tungelund IF
900649
ma03-06 2024
19:00 Søften Idrætsanlæg
3
-
0
03. jun
19:00
Søften GF
3
Bjerre Herred Fodbold
0
891436
fr07-06 2024
18:30 Vejlby/Risskov Centret
5
-
0
07. jun
18:30
VSK Aarhus
5
Harlev IK
0
901278
08-06 2024
11:00 Hornsyld Idrætscenter
6
-
3
08. jun
11:00
Bjerre Herred Fodbold
6
Viborg Q
3
901277
09-06 2024
11:15 HSM Arena Grenå
UHT
09. jun
11:15
Grenaa IF
Harlev IK
UHT
901276
09-06 2024
14:00 NMT-BYENS Arena Hadsten
2
-
1
09. jun
14:00
Hadsten SK
2
Søften GF
1
900683
09-06 2024
16:00
Oversidder
Vejlby/Risskov Centret
09. jun
16:00
VSK Aarhus
Oversidder
901280
on12-06 2024
18:30 Søften Idrætsanlæg
0
-
3
12. jun
18:30
Søften GF
0
Thorsø/Tungelund IF
3
900684
to13-06 2024
17:30 Tungelund Hallen
UHT
13. jun
17:30
Thorsø/Tungelund IF
Virup IF
UHT
901281
to13-06 2024
18:00 Liseborgcentret
2
-
0
13. jun
18:00
Viborg Q
2
Hadsten SK
0
901283
to13-06 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2
-
1
13. jun
19:00
Harlev IK
2
Bjerre Herred Fodbold
1
901282
16-06 2024
13:00
Oversidder
16. jun
13:00
Oversidder
Grenaa IF
901279
ti18-06 2024
18:00 Virup Skole
4
-
6
18. jun
18:00
Virup IF
4
VSK Aarhus
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind