U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024, Pulje 463

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
626119
06-04 2024
11:00
KLG
Alpi Hallerne (Lind)
4
-
2
06. apr
11:00
KLG
4
Skive IK
2
626124
13-04 2024
15:00 Egeris Idrætsanlæg
1
-
3
13. apr
15:00
Skive IK
1
Mejdal-Halgård Fodbold
3
626123
14-04 2024
12:15 Overlund Kunststofbane
3
-
2
14. apr
12:15
Eastside Viborg
3
Ikast FC
2
626122
14-04 2024
13:00
KLG
Idrætscenter Sunds Vest
1
-
5
14. apr
13:00
Sunds IF
1
KLG
5
626121
to18-04 2024
19:00 Ikast FC Stadion Allé
4
-
2
18. apr
19:00
Ikast FC
4
Sunds IF
2
626126
21-04 2024
14:00 Mejdal Kunstgræsbane
4
-
2
21. apr
14:00
Mejdal-Halgård Fodbold
4
Sunds IF
2
626125
ma22-04 2024
18:30
KLG
Alpi Hallerne (Lind)
7
-
3
22. apr
18:30
KLG
7
Ikast FC
3
626127
to25-04 2024
19:15 Overlund Stadion
2
-
6
25. apr
19:15
Skive IK
2
Eastside Viborg
6
626130
ma29-04 2024
19:00 Ikast FC Stadion Allé
4
-
1
29. apr
19:00
Ikast FC
4
Mejdal-Halgård Fodbold
1
626128
on01-05 2024
18:30
KLG
Alpi Hallerne (Lind)
2
-
2
01. maj
18:30
KLG
2
Eastside Viborg
2
626131
ma06-05 2024
19:00
KLG
Mejdal Hallen
1
-
2
06. maj
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
1
KLG
2
626132
ti07-05 2024
18:30 Houlkærhallen
4
-
5
07. maj
18:30
Eastside Viborg
4
Sunds IF
5
626133
ti07-05 2024
19:00 Egeris Idrætsanlæg
2
-
8
07. maj
19:00
Skive IK
2
Ikast FC
8
626134
11-05 2024
13:00
KLG
Egeris Idrætsanlæg
2
-
5
11. maj
13:00
Skive IK
2
KLG
5
626136
12-05 2024
13:00 Idrætscenter Sunds Vest
3
-
6
12. maj
13:00
Sunds IF
3
Ikast FC
6
626135
12-05 2024
16:30 Overlund Kunststofbane
3
-
6
12. maj
16:30
Eastside Viborg
3
Mejdal-Halgård Fodbold
6
626129
ti14-05 2024
18:30 Idrætscenter Sunds Vest
5
-
4
14. maj
18:30
Sunds IF
5
Skive IK
4
626120
on15-05 2024
18:30 Mejdal Kunstgræsbane
1
-
2
15. maj
18:30
Mejdal-Halgård Fodbold
1
Eastside Viborg
2
626137
on22-05 2024
18:30
KLG
Alpi Hallerne (Lind)
8
-
2
22. maj
18:30
KLG
8
Sunds IF
2
626139
26-05 2024
15:00 Mejdal Kunstgræsbane
26. maj
15:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Skive IK
626138
ma27-05 2024
19:00 Ikast FC Stadion Allé
27. maj
19:00
Ikast FC
Eastside Viborg
626141
01-06 2024
11:30 Idrætscenter Sunds Vest
01. jun
11:30
Sunds IF
Mejdal-Halgård Fodbold
626140
ma03-06 2024
19:00
KLG
Ikast FC Stadion Allé
03. jun
19:00
Ikast FC
KLG
626142
ma03-06 2024
19:00 Overlund Kunststofbane
03. jun
19:00
Eastside Viborg
Skive IK
626282
08-06 2024
16:00 Mejdal Kunstgræsbane
08. jun
16:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Ikast FC
626143
ma10-06 2024
19:00
KLG
Overlund Kunststofbane
10. jun
19:00
Eastside Viborg
KLG
626281
ti11-06 2024
19:00 Egeris Idrætsanlæg
11. jun
19:00
Skive IK
Sunds IF
626285
to13-06 2024
19:00 Ikast FC Stadion Allé
13. jun
19:00
Ikast FC
Skive IK
626283
15-06 2024
14:00
KLG
Alpi Hallerne (Lind)
15. jun
14:00
KLG
Mejdal-Halgård Fodbold
626284
16-06 2024
13:00 Idrætscenter Sunds Vest
16. jun
13:00
Sunds IF
Eastside Viborg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind