U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024, Pulje 451

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
237506
09-03 2024
15:15
AaB
AaB's Anlæg
0
-
13
09. mar
15:15
AaB
0
Ikast FC
13
236925
16-03 2024
12:10 Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
0
-
7
16. mar
12:10
Hornslet IF
0
Aalborg KFUM
7
236962
16-03 2024
13:00
RKG
Ikast FC Stadion Allé
3
-
0
16. mar
13:00
Ikast FC
3
RKG
0
236924
17-03 2024
11:30 Højene Hallen Kunstgræs
2
-
1
17. mar
11:30
BTI/SHI
2
Herning Fremad
1
236961
17-03 2024
17:00
AaB
AaB's Anlæg
2
-
2
17. mar
17:00
AaB
2
Hobro IK
2
236963
fr22-03 2024
19:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
6
-
0
22. mar
19:30
Aalborg KFUM
6
BTI/SHI
0
237039
23-03 2024
11:30 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
1
-
2
23. mar
11:30
Herning Fremad
1
Ikast FC
2
237040
24-03 2024
12:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
8
-
1
24. mar
12:00
Hobro IK
8
Hornslet IF
1
237041
ma01-04 2024
11:00 Højene Hallen Kunstgræs
4
-
4
01. apr
11:00
BTI/SHI
4
Hobro IK
4
237042
ti02-04 2024
19:15 Ikast FC Stadion Allé
4
-
4
02. apr
19:15
Ikast FC
4
Aalborg KFUM
4
237043
on03-04 2024
18:30
AaB
AaB's Anlæg
4
-
1
03. apr
18:30
AaB
4
Hornslet IF
1
237047
06-04 2024
11:30
AaB
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
0
-
4
06. apr
11:30
Herning Fremad
0
AaB
4
237046
06-04 2024
15:00
RKG
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
7
-
1
06. apr
15:00
Aalborg KFUM
7
RKG
1
237048
07-04 2024
12:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
2
-
0
07. apr
12:00
Hobro IK
2
Ikast FC
0
237050
13-04 2024
13:30 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
1
-
3
13. apr
13:30
Herning Fremad
1
Aalborg KFUM
3
237051
13-04 2024
14:30 Ikast FC Stadion Allé
7
-
0
13. apr
14:30
Ikast FC
7
Hornslet IF
0
237052
14-04 2024
10:00
RKG
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
1
-
1
14. apr
10:00
RKG
1
Hobro IK
1
237049
on17-04 2024
18:30
AaB
Højene Hallen Kunstgræs
7
-
2
17. apr
18:30
BTI/SHI
7
AaB
2
237055
to18-04 2024
19:15 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
2
-
0
18. apr
19:15
Hobro IK
2
Herning Fremad
0
237053
20-04 2024
11:30 Højene Hallen Kunstgræs
2
-
1
20. apr
11:30
BTI/SHI
2
Ikast FC
1
237054
20-04 2024
15:15
AaB
AaB's Anlæg
HHT
20. apr
15:15
AaB
Aalborg KFUM
HHT
237056
21-04 2024
11:00
RKG
Hornslet Stadion
2
-
0
21. apr
11:00
Hornslet IF
2
RKG
0
237058
to25-04 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
1
25. apr
18:30
Aalborg KFUM
2
Hobro IK
1
237057
27-04 2024
11:00
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
0
-
5
27. apr
11:00
RKG
0
BTI/SHI
5
237060
27-04 2024
12:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
2
-
3
27. apr
12:00
Herning Fremad
2
Hornslet IF
3
237059
27-04 2024
13:00
AaB
Ikast FC Stadion Allé
UHT
27. apr
13:00
Ikast FC
AaB
UHT
237062
fr03-05 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
7
-
0
03. maj
18:30
Aalborg KFUM
7
Hornslet IF
0
237063
fr03-05 2024
19:15
AaB
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
UHT
03. maj
19:15
Hobro IK
AaB
UHT
237064
05-05 2024
13:00
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
1
-
10
05. maj
13:00
RKG
1
Ikast FC
10
237061
on08-05 2024
19:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
1
-
1
08. maj
19:00
Herning Fremad
1
BTI/SHI
1
237065
on15-05 2024
18:30 Højene Hallen
1
-
3
15. maj
18:30
BTI/SHI
1
Aalborg KFUM
3
237066
on15-05 2024
18:30
AaB
RKG
AaB's Anlæg
HHT
15. maj
18:30
AaB
RKG
HHT
237067
on15-05 2024
19:00 Ikast FC Stadion Allé
2
-
0
15. maj
19:00
Ikast FC
2
Herning Fremad
0
237068
to16-05 2024
18:30 Hornslet Stadion
0
-
7
16. maj
18:30
Hornslet IF
0
Hobro IK
7
237044
ma20-05 2024
15:00
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
1
-
6
20. maj
15:00
RKG
1
Herning Fremad
6
222622
ti21-05 2024
19:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
0
21. maj
19:00
Aalborg KFUM
1
Ikast FC
0
237069
25-05 2024
10:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
6
-
2
25. maj
10:00
Hobro IK
6
BTI/SHI
2
222623
25-05 2024
11:00
AaB
Hornslet Stadion
UHT
25. maj
11:00
Hornslet IF
AaB
UHT
237045
on29-05 2024
18:30 Hornslet Stadion
29. maj
18:30
Hornslet IF
BTI/SHI
237070
to30-05 2024
19:00
RKG
Herning Fremads Anlæg
30. maj
19:00
Herning Fremad
RKG
237186
01-06 2024
11:30 Højene Hallen
01. jun
11:30
BTI/SHI
Hornslet IF
237207
01-06 2024
13:00 Ikast FC Stadion Allé
01. jun
13:00
Ikast FC
Hobro IK
237206
01-06 2024
16:00
AaB
AaB's Anlæg
HHT
01. jun
16:00
AaB
Herning Fremad
HHT
237204
ma03-06 2024
19:00
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
03. jun
19:00
RKG
Aalborg KFUM
237499
to06-06 2024
19:15
RKG
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
06. jun
19:15
Hobro IK
RKG
237498
08-06 2024
11:00 Hornslet Stadion
08. jun
11:00
Hornslet IF
Ikast FC
237341
08-06 2024
13:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
08. jun
13:00
Aalborg KFUM
Herning Fremad
237213
08-06 2024
16:00
AaB
AaB's Anlæg
HHT
08. jun
16:00
AaB
BTI/SHI
HHT
237038
ti11-06 2024
19:00
RKG
AaB
Bixen Arena (Klarup Stadion)
UHT
11. jun
19:00
RKG
AaB
UHT
237501
fr14-06 2024
18:00
AaB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
UHT
14. jun
18:00
Aalborg KFUM
AaB
UHT
237503
15-06 2024
11:00
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
15. jun
11:00
RKG
Hornslet IF
237502
15-06 2024
11:30 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
15. jun
11:30
Herning Fremad
Hobro IK
237500
15-06 2024
13:00 Ikast FC Stadion Allé
15. jun
13:00
Ikast FC
BTI/SHI
237505
to20-06 2024
19:15 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
20. jun
19:15
Hobro IK
Aalborg KFUM
237507
22-06 2024
11:00 Hornslet Stadion
22. jun
11:00
Hornslet IF
Herning Fremad
237504
22-06 2024
18:30
RKG
Bindslev Stadion
22. jun
18:30
BTI/SHI
RKG
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind