Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
11:30
Ølstykke FC
1
Slagelse B&I
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
Vanløse
4
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Oversidder
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
FB
3
Sundby Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:00
FC Rudersdal
2
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Sundby Bk.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
FA 2000
1
FB
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Slagelse B&I
4
Vanløse
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Taastrup FC
2
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Vanløse
5
FB
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Oversidder
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
Ølstykke FC
3
Taastrup FC
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
FC Rudersdal
1
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Slagelse B&I
1
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Taastrup FC
2
Slagelse B&I
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Sundby Bk.
1
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
FA 2000
FC Rudersdal
PRO
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Ølstykke FC
1
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Vanløse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Slagelse B&I
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
FC Rudersdal
FB
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:00
Hørsholm-Usserød IK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Sundby Bk.
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:40
Taastrup FC
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
FA 2000
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Oversidder
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FB
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Taastrup FC
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Vanløse
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Slagelse B&I
FB
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Vanløse
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
FA 2000
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Oversidder
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FB
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Slagelse B&I
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Taastrup FC
FB
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Ølstykke FC
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Sundby Bk.
FA 2000
|
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp
Der er ingen finale mellem puljevinderne.