Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. jan 2023
17:45
Gug B
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
15:05
Taulov/Skærbæk IF
KFUM/BPI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:00
Kolding IF (1)
Kolding IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
17:30
Sønderborg Fremad, U-13 piger, 8 mands
Sønderborg Fremad, U-12, 8-mands drenge
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
10:30
VUGH
Dronninglund IF
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2023
17:45
Gug B (1)
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2023
17:00
Give Fremad (1)
Grindsted GIF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
15:00
Randers Freja
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
15:00
VSK Aarhus (1)
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2023
18:00
Kolding IF (3)
IF Lyseng (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:30
VSK Aarhus
Virup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
13:00
Randers Freja (3)
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2023
18:00
AGF, Aarhus (1)
Hasle B
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
14:55
VSK Aarhus (3)
IF Lyseng (2)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
14:00
Randers Freja (1)
Langaa IK
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2023
17:00
Give Fremad (2)
Grindsted GIF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
11:00
Ikast Football Club
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2023
17:00
Ikast FC (1)
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:00
Randers Freja
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:30
VRI (1)
HEI (1)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:15
Vejlby Skovbakken Aarhus
IF Lyseng (3)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
BMI (1)
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan
17:45
Gug B
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
31. jan
18:15
Kolding IF (5)
FC Skanderborg (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
15:45
AGF, Aarhus (2)
Lystrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. feb
10:00
Aalborg KFUM
Skalborg SK
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
09:00
Ry Fodbold (1)
FC Skanderborg (2)
|
|||||||||||||||||||
29. feb
16:45
Give Fremad (3)
Grindsted GIF (3)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
17:00
Nibe B
Træning
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
Bov IF (1)
SV Adelby
|
|||||||||||||||||||
06. mar
18:15
Kolding IF (4)
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
Ikast FC
Grindsted GIF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
Brædstrup IF
Grindsted GIF (4)
|
|||||||||||||||||||
11. mar
17:45
Gug B
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:30
Ry Fodbold (2)
Ikast FC (2)
|
|||||||||||||||||||
19. mar
17:15
Skibsby-Højene IF (1)
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
Horsens Nord
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
09:45
VRI (2)
Virup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
26. mar
17:15
Skibsby-Højene IF
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
01. apr
09:15
Viby IF (1)
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
01. apr
10:30
VRI
TMG
|
|||||||||||||||||||
03. apr
18:00
Bov IF
Midtals IF
|
|||||||||||||||||||
20. apr
09:15
Viby IF
BMI
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:15
Vejen SF
Kolding IF (6)
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
VRI (4)
Virup IF (3)
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Lystrup IF
HEI
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:45
Egtved IF U12 Dr. 8M 2x30 min.
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Viby IF
Stavtrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Viby IF
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Viby IF
Stavtrup IF
|