U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
456977
on26-01 2000
17:00 Jebjerg Kunstgræsbane
ANN
AGF, Aarhus
26. jan 2000
17:00
AGF, Aarhus (5)
FC Salling (1)
ANN
337202
to02-03 2000
10:00
FS Holstebro
Viborg FF's Kunstgræsbane
ANN
Viborg FF
02. mar 2000
10:00
FK Viborg (1)
FS Holstebro
ANN
705475
09-09 2023
12:30
Holstein Kiel
Haderslev Kunstgræsbane
ANN
Haderslev FK
09. sep 2023
12:30
Fredericia fF (2)
Holstein Kiel
ANN
705473
09-09 2023
13:30 Haderslev Kunstgræsbane
ANN
Haderslev FK
09. sep 2023
13:30
Haderslev FK (1)
Fredericia fF (1)
ANN
944425
ti19-09 2023
18:30
FCM U13 drenge
Stadome, Ikast (kunst) Ikast Football Club
19. sep 2023
18:30
FCM U13 drenge
Kolding IF (1)
892546
08-10 2023
10:30 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter VRI
08. okt 2023
10:30
VRI (3)
Herning Fremad (1)
843409
fr13-10 2023
17:30
FCM U13
Stadome, Ikast (kunst) Ikast Football Club
13. okt 2023
17:30
FCM U13
FC Helsingør
455879
11-11 2023
10:00 VB Parken
ANN
Vejle B
11. nov 2023
10:00
Vejle B (4)
Silkeborg IF (6)
ANN
746947
11-11 2023
10:00 VB Parken Vejle B
11. nov 2023
10:00
Vejle B (1)
Silkeborg IF (1)
532150
12-11 2023
09:25 NES Park VRI
12. nov 2023
09:25
VRI (1)
AGF, Aarhus (1)
599631
18-11 2023
09:45 AaB's Anlæg AaB
18. nov 2023
09:45
AaB (1)
IF Lyseng (1)
913878
19-11 2023
11:30
AGF
Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
19. nov 2023
11:30
AGF
VRI (5)
913879
19-11 2023
13:00
AGF
Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
19. nov 2023
13:00
AGF
FC Skanderborg
923536
fr24-11 2023
16:15 Stadome, Ikast (kunst) Ikast Football Club
24. nov 2023
16:15
FCM 2
FCM 2
843411
25-11 2023
10:00 Viborg FF´s anlæg Viborg FF
25. nov 2023
10:00
Viborg FF (2)
IF Lyseng (3)
895404
26-11 2023
09:40 NES Park VRI
26. nov 2023
09:40
VRI (4)
AaB (5)
933476
26-11 2023
11:00
Pogoni Szczecin - Polen
Esbjerg Kunstgræsbane Esbjerg fB
26. nov 2023
11:00
Esbjerg fB (2)
Pogoni Szczecin - Polen
988780
to30-11 2023
16:45
AGF
Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
30. nov 2023
16:45
AGF
IF Lyseng (1)
283401
02-12 2023
10:00 Viborg FF´s anlæg
ANN
Viborg FF
02. dec 2023
10:00
Viborg FF (4)
Holstebro B (1)
ANN
843402
02-12 2023
10:45 Søholt Kunstbane 1 Silkeborg IF
02. dec 2023
10:45
Silkeborg IF (4)
IF Lyseng (2)
455877
03-12 2023
12:00 VB Parken
UDS
Vejle B
03. dec 2023
12:00
Vejle B (3)
Boldklubben Marienlyst (1)
UDS
551999
09-12 2023
11:00 Søholt Kunstbane 1 IF Lyseng
09. dec 2023
11:00
IF Lyseng (4)
Silkeborg IF (5)
988699
on13-12 2023
17:30 JYSK Park (kunstgræs) Silkeborg IF
13. dec 2023
17:30
Silkeborg IF (8)
VRI (6)
123362
17-12 2023
12:00 Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
17. dec 2023
12:00
IF Lyseng (2A/970)
VRI (7)
593399
13-01 2024
11:00 AaB's Anlæg AaB
13. jan
11:00
AaB (3)
Kolding IF (2)
970390
fr19-01 2024
18:30 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) Varde IF
19. jan
18:30
Varde IF (1)
Esbjerg fB
941134
20-01 2024
10:00 VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
UDS
Vejle B
20. jan
10:00
Vejle B (6)
Hobro IK (1)
UDS
936969
20-01 2024
11:30 Haderslev Kunstgræsbane Haderslev FK
20. jan
11:30
Haderslev FK (2)
Randers Freja (2)
490493
21-01 2024
11:30 Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
21. jan
11:30
AGF, Aarhus
Esbjerg fB
843407
21-01 2024
11:30
AaB (4)
!
NB: AaB (4) er taberdømt
AaB's Anlæg
AaB
21. jan
11:30
AaB (4)
Esbjerg fB (1)
941074
21-01 2024
13:00
FCK
JYSK Park (kunstgræs) Silkeborg IF
21. jan
13:00
Silkeborg IF (7)
FCK
304334
on24-01 2024
18:45 Fynske Bank Arena (kunst)
ANN
Kolding IF
24. jan
18:45
Kolding IF (6)
IF Lyseng (6)
ANN
941023
27-01 2024
09:30 VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
27. jan
09:30
Vejle B (5)
Haderslev FK (5)
593397
27-01 2024
10:00 AaB's Anlæg AaB
27. jan
10:00
AaB (2)
Horsens fS (1)
843422
27-01 2024
12:00 Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
27. jan
12:00
Kolding IF
Viborg FF
877843
27-01 2024
14:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro) Hobro IK
27. jan
14:00
Hobro IK (2)
Hjørring IF
491639
ti30-01 2024
17:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
30. jan
17:30
Horsens fS (1)
Varde IF (1)
216419
03-02 2024
10:00
FCM U13
EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
03. feb
10:00
FCM U13
Horsens fS (3)
439797
03-02 2024
13:00 Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
03. feb
13:00
AGF, Aarhus (6)
Vejle B (9)
491595
on07-02 2024
19:15
Lyseng IF
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Hobro IK
07. feb
19:15
Hobro IK (4)
Lyseng IF
935651
fr09-02 2024
15:00 Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
09. feb
15:00
Kolding IF (5)
Helsingør IF Fodbold
555311
fr09-02 2024
18:00 Esbjerg Kunstgræsbane
UDS
Esbjerg fB
09. feb
18:00
Esbjerg fB (5)
Herning Fremad (2)
UDS
323738
10-02 2024
10:30 Holstebro Kunstgræsbane
ANN
Holstebro B
10. feb
10:30
FS Holstebro (1)
FC Salling (2)
ANN
936985
10-02 2024
11:30 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
ANN
Haderslev FK
10. feb
11:30
Haderslev FK (3)
Horsens fS (2)
ANN
534689
10-02 2024
14:00 Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
10. feb
14:00
Viborg FF (5)
Boldklubben Marienlyst (2)
159852
11-02 2024
11:15
OB
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs Vejle B
11. feb
11:15
Vejle B (8)
OB
479435
17-02 2024
11:30 AaB's Anlæg AaB
17. feb
11:30
AaB (6)
AGF, Aarhus (2)
337259
18-02 2024
12:00 Mejrup Kultur & Fritidscenter Mejrup GU
18. feb
12:00
Mejrup GU
Holstebro B
589582
ti20-02 2024
18:45 Holstebro Kunstgræsbane Holstebro B
20. feb
18:45
FS Holstebro
Randers Freja
282012
24-02 2024
10:00 Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
24. feb
10:00
Kolding IF (4)
Dalum IF
588877
24-02 2024
10:15 Skærbæk Kunstgræsbane Fredericia KFUM
24. feb
10:15
FC Fredericia (2)
Ringsted IF
160895
24-02 2024
13:00 Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane IF Lyseng
24. feb
13:00
IF Lyseng (5)
Varde IF (1)
490038
25-02 2024
10:30 Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
25. feb
10:30
AGF, Aarhus (1)
Randers Freja (1)
384628
25-02 2024
14:30 Vojens Kunstgræsbane Haderslev FK
25. feb
14:30
Haderslev FK (6)
Viborg FF (7)
411512
ti27-02 2024
18:45 Ringkøbing Landbobank Kunstgræs (Mejrup) Holstebro B
27. feb
18:45
Holstebro B
FC Salling (3)
514057
ti27-02 2024
18:45 Ringkøbing Landbobank Kunstgræs (Mejrup)
ANN
Holstebro B
27. feb
18:45
Holstebro B (1)
FC Salling (4)
ANN
423947
fr01-03 2024
18:15 Fynske Bank Arena (kunst) Kolding IF
01. mar
18:15
Kolding IF
FC Fredericia (1)
222695
02-03 2024
10:00 Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
02. mar
10:00
FK Viborg (3)
FS Holstebro (3)
857365
02-03 2024
11:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
02. mar
11:00
AC Horsens
Randers Freja (1)
533966
02-03 2024
12:00 VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
02. mar
12:00
Vejle B (2)
HIK (2)
932224
02-03 2024
13:00 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev) Haderslev FK
02. mar
13:00
Haderslev FK (4)
AGF, Aarhus (3)
285550
02-03 2024
14:00
Stjernen IF
Vojens Kunstgræsbane Haderslev FK
02. mar
14:00
Sønderjyske Fodbold Talent (1)
Stjernen IF
627585
02-03 2024
15:00
Stjernen IF
Vojens Kunstgræsbane
ANN
Haderslev FK
02. mar
15:00
Lunderskov B (1)
Stjernen IF
ANN
627588
02-03 2024
16:00 Vojens Kunstgræsbane
ANN
Haderslev FK
02. mar
16:00
Sønderjyske Fodbold Talent (2)
Lunderskov B (2)
ANN
703444
02-03 2024
16:00 Søholt Kunstbane 2 Silkeborg IF
02. mar
16:00
Silkeborg IF (2)
HIK (1)
411509
03-03 2024
10:30 Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
03. mar
10:30
IF Lyseng (7)
Boldklubben Marienlyst (3)
570358
03-03 2024
13:30
HIK
Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
03. mar
13:30
AGF, Aarhus
HIK
747014
03-03 2024
17:30 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
ANN
Varde IF
03. mar
17:30
Varde IF (4)
BPI (2)
ANN
471379
03-03 2024
17:30 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) Varde IF
03. mar
17:30
Varde IF (5)
Esbjerg fB (6)
246606
09-03 2024
11:00 AaB's Anlæg AaB
09. mar
11:00
AaB (7)
Silkeborg IF (11)
173308
09-03 2024
11:30
FCM U13
Ikast FC Stadion Allé Ikast Football Club
09. mar
11:30
FCM U13
AGF, Aarhus
300384
09-03 2024
15:00 Lyseng Kunstgræs
ANN
IF Lyseng
09. mar
15:00
IF Lyseng (8)
VSK Aarhus (1)
ANN
339077
10-03 2024
10:00
Hobro IK (3)
!
NB: Hobro IK (3) er taberdømt
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Hobro IK
10. mar
10:00
Hobro IK (3)
Viborg FF (8)
472266
10-03 2024
14:00 Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
10. mar
14:00
AGF, Aarhus
Holstebro B
483217
10-03 2024
14:00 Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
10. mar
14:00
AGF, Aarhus
Holstebro B
979201
16-03 2024
09:45 Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
ANN
Horsens fS
16. mar
09:45
Horsens fS (1)
AGF, Aarhus (1)
ANN
703076
16-03 2024
10:00 Søholt Kunstbane 2 Silkeborg IF
16. mar
10:00
Silkeborg IF
Varde IF
454023
16-03 2024
11:00
AC Horsens U13 2x25 min
ACH-Sønderjysk
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
16. mar
11:00
AC Horsens U13 2x25 min
ACH-Sønderjysk
454024
16-03 2024
12:00
AC Horsens U13 2x25 min
Sønderjysk-AFA KBH
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
16. mar
12:00
AC Horsens U13 2x25 min
Sønderjysk-AFA KBH
454025
16-03 2024
13:00
AC Horsens U13 2x25 min
AFA KBH - ACH
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
16. mar
13:00
AC Horsens U13 2x25 min
AFA KBH - ACH
943991
16-03 2024
13:30
Lyngby Boldklub 1921
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 er taberdømt
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
AGF, Aarhus
16. mar
13:30
AGF, Aarhus (1)
Lyngby Boldklub 1921
657022
to28-03 2024
12:00 Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
28. mar
12:00
FK Viborg (2)
Silkeborg IF (12)
819573
ti09-04 2024
18:00
FCM U13
Kunstgræsbanen Holing Ikast Football Club
09. apr
18:00
FCM U13
IF Lyseng (9)
647825
20-04 2024
10:30 Idrætscenter Vest
ANN
Holstebro B
20. apr
10:30
FS Holstebro (4)
Holstebro B (4)
ANN
736281
20-04 2024
19:00 Lyseng Idrætspark IF Lyseng
20. apr
19:00
IF Lyseng (10)
Brabrand IF
736282
on01-05 2024
10:00 Lyseng Idrætspark IF Lyseng
01. maj
10:00
IF Lyseng (11)
AGF, Aarhus (11)
793252
fr31-05 2024
15:00 Jelling Stadion (Kunstgræs) Jelling fS
31. maj
15:00
Jelling fS (1)
Jelling fS (2)
281969
on05-06 2024
10:00
AaB
Lyseng Idrætspark IF Lyseng
05. jun
10:00
IF Lyseng
AaB
389178
on12-06 2024
17:20
VRI
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen Vejlby Skovbakken Aarhus
12. jun
17:20
VSK Aarhus
VRI
793255
fr14-06 2024
15:00 Jelling Stadion (Kunstgræs) Jelling fS
14. jun
15:00
Jelling fS
Jelling fS
542045
23-06 2024
11:00
AC Horsens U12 9:9 2x25 min
ACH-AGF
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
23. jun
11:00
AC Horsens U12 9:9 2x25 min
ACH-AGF
542046
23-06 2024
12:00
AC Horsens U12 9:9 2x25 min
AGF-Sønderjysk
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
23. jun
12:00
AC Horsens U12 9:9 2x25 min
AGF-Sønderjysk
542047
23-06 2024
13:00
AC Horsens U12 9:9 2x25 min
ACH_Sønderjysk
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
23. jun
13:00
AC Horsens U12 9:9 2x25 min
ACH_Sønderjysk
542881
27-07 2024
11:00 VB Parken Vejle B
27. jul
11:00
Vejle B
Silkeborg IF
908507
fr02-08 2024
16:00 Marienlund Kunstgræs 1 Silkeborg IF
02. aug
16:00
Silkeborg IF
AGF, Aarhus
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind