U14 Drenge Liga 2 / Træningskamp

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
489448
ti05-09 2023
18:30 KFUM Parken Fredericia KFUM
05. sep 2023
18:30
F.C.Fredericia
AC Horsens
489449
to07-09 2023
17:00 KFUM Parken Fredericia KFUM
07. sep 2023
17:00
F.C.Fredericia
F.C.Fredericia
712315
05-11 2023
13:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
05. nov 2023
13:00
Herning Fremad (1)
Støvring IF (1)
852063
12-11 2023
10:30 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
12. nov 2023
10:30
Herning Fremad (2)
Ikast FC (1)
879475
18-11 2023
09:30 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane) HOG Hinnerup
18. nov 2023
09:30
HOG Hinnerup (2)
Randers Freja (1)
937053
18-11 2023
11:00 Vrå Stadion Idrætscenter Vendsyssel
18. nov 2023
11:00
VSK Aarhus (1)
Hjørring FK (1)
857357
18-11 2023
11:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
18. nov 2023
11:00
Herning Fremad
Ravnsbjerg IF
866519
18-11 2023
12:00
BMI
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs) BMI
18. nov 2023
12:00
BMI
Aabyhøj IF (1)
809370
18-11 2023
15:00 Egeris Kunstgræsbane (Bane 8) Skive IK
18. nov 2023
15:00
Skive IK (1)
Støvring IF (2)
282342
02-12 2023
17:00 Lystrup Kunstbane Lystrup IF
02. dec 2023
17:00
Lystrup IF (1)
Lystrup IF (2)
925006
on06-12 2023
18:30 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
06. dec 2023
18:30
Randers Freja
HOG Hinnerup
660113
09-12 2023
11:00
FC Sønderborg, U-14
Flensborg Weiche
Sønderborg Stadion Kunstgræs Dybbøl IU
09. dec 2023
11:00
FC Sønderborg, U-14
Flensborg Weiche
879476
10-12 2023
10:30 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane) HOG Hinnerup
10. dec 2023
10:30
HOG Hinnerup
AGF, Aarhus
923648
10-12 2023
11:30 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang) Aalborg Chang
10. dec 2023
11:30
Aalborg Chang
Brønderslev IF (1)
717838
10-12 2023
12:00 Lystrup Kunstbane Lystrup IF
10. dec 2023
12:00
Lystrup IF (3)
HOG Hinnerup (1)
399281
10-12 2023
13:30 Kunstgræsbane Gug Boldklub Spentrup IF
10. dec 2023
13:30
Gug B (1)
Spentrup U14
479646
10-12 2023
16:00
TSA Århus
KFUM Park Kunstgræs Fredericia KFUM
10. dec 2023
16:00
Fc Fredericia
TSA Århus
910196
13-01 2024
11:00 DS Arena - Kunstgræs (Hobro) Hobro IK
13. jan
11:00
Hobro IK (1)
Hjørring IF (1)
598160
20-01 2024
13:00 Nybolig Kunstarena Hatting-Torsted Fodbold
20. jan
13:00
Hatting-Torsted Fodbold (2)
Holstebro B (1)
910197
20-01 2024
13:00
Lyseng
DS Arena - Kunstgræs (Hobro) Hobro IK
20. jan
13:00
Hobro IK (2)
Lyseng
987460
20-01 2024
15:45 NES Park
ANN
VRI
20. jan
15:45
VRI (5)
Aabyhøj IF (2)
ANN
641528
20-01 2024
18:15 AaB's Anlæg AaB
20. jan
18:15
AaB (1)
Gug B (2)
401190
21-01 2024
11:00
FC Sønderborg
Sønderborg Stadion Kunstgræs Dybbøl IU
21. jan
11:00
FC Sønderborg
Kolding IF (2)
925007
21-01 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
21. jan
12:00
Randers Freja (3)
VSK Aarhus (2)
569461
21-01 2024
13:30 Lystrup Kunstbane Lystrup IF
21. jan
13:30
Lystrup IF
Søften GF
842631
27-01 2024
11:00 Vildbjerg Kunstgræsbane 1 Varde IF
27. jan
11:00
Varde IF (3)
Holstebro B (2)
338874
27-01 2024
12:30 Løgumkloster Kunstgræsbane
ANN
Vejlby Skovbakken Aarhus
27. jan
12:30
VSK Aarhus (1)
Varde IF (1)
ANN
359768
27-01 2024
13:00 Aabybro Kunstgræsbane Aabybro IF
27. jan
13:00
Aabybro IF
Gug B (1)
338876
28-01 2024
11:00 Løgumkloster Kunstgræsbane
ANN
Vejlby Skovbakken Aarhus
28. jan
11:00
VSK Aarhus (1)
Kolding IF (1)
ANN
912053
28-01 2024
13:00 Aabenraa Kunstgræsbane Aabenraa BK
28. jan
13:00
Aabenraa BK
Fredericia KFUM
901198
28-01 2024
15:45 Kunstgræsbane Gug Boldklub Gug B
28. jan
15:45
Gug B (4)
Hjørring IF (2)
182369
28-01 2024
17:30 Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
28. jan
17:30
IF Lyseng
Hjørring IF
666530
ma29-01 2024
17:45 Hadsund Kunstgræsbane Hadsund B
29. jan
17:45
Hadsund B
Gug B (3)
359765
03-02 2024
10:15 Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
03. feb
10:15
Aabybro IF
Hjørring IF (4)
491596
03-02 2024
13:30 Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane) HOG Hinnerup
03. feb
13:30
HOG Hinnerup (4)
Esbjerg fB (1)
356755
03-02 2024
15:15 Støvring Kunstgræsbane Støvring IF Fodbold
03. feb
15:15
Støvring IF
Aalborg KFUM
135670
03-02 2024
16:00 Lystrup Kunstbane
ANN
Lystrup IF
03. feb
16:00
Lystrup IF (6)
VRI (2)
ANN
127101
04-02 2024
15:00 Egeris Kunstgræsbane (Bane 8) Skive IK
04. feb
15:00
Skive IK (2)
Holstebro B
693034
04-02 2024
15:30 Lystrup Kunstbane Lystrup IF
04. feb
15:30
Lystrup IF
VSK Aarhus
121785
to08-02 2024
20:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Hatting-Torsted Fodbold
08. feb
20:00
Hatting-Torsted Fodbold (4)
Fredericia fF
323984
fr09-02 2024
18:00
Skive IK (3)
!
NB: Skive IK (3) er taberdømt
Nissum Park (kunstgræs)
Lemvig GF
09. feb
18:00
Lemvig GF
Skive IK (3)
401189
10-02 2024
11:00
FC Sønderborg
Sønderborg Stadion Kunstgræs
ANN
Dybbøl IU
10. feb
11:00
FC Sønderborg
Vejle B
ANN
140468
10-02 2024
12:00
Nørresundby FB (1)
!
NB: Nørresundby FB (1) er taberdømt
Hjørring Kunstgræsbane
Hjørring IF
10. feb
12:00
Hjørring FK (2)
Nørresundby FB (1)
145027
10-02 2024
12:30 Nybolig Kunstarena
ANN
Hatting-Torsted Fodbold
10. feb
12:30
Hatting-Torsted Fodbold (3)
VRI (3)
ANN
265269
11-02 2024
11:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) Varde IF
11. feb
11:00
Varde IF (2)
Esbjerg fB (1)
462173
on14-02 2024
18:15
AaB
AaB's Anlæg AaB
14. feb
18:15
AaB
Nørresundby FB
756498
17-02 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
17. feb
12:00
Randers Freja (6)
Støvring IF (4)
452778
17-02 2024
13:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub Gug B
17. feb
13:00
Gug B
Sydthy B
469692
17-02 2024
14:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) Varde IF
17. feb
14:00
Varde IF (6)
Varde IF (7)
543130
18-02 2024
11:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde) Varde IF
18. feb
11:00
Varde IF (9)
Ringkøbing IF
401283
18-02 2024
12:30
FC Sønderborg
Sønderborg Stadion Kunstgræs
ANN
Dybbøl IU
18. feb
12:30
FC Sønderborg
VRI (4)
ANN
480276
18-02 2024
14:30
AaB
AaB's Anlæg AaB
18. feb
14:30
AaB
Hjørring FK
957024
ti20-02 2024
19:00 Ringkøbing Kunstgræsbane Ringkøbing IF
20. feb
19:00
Ringkøbing IF
Hatting-Torsted Fodbold (1)
598492
24-02 2024
10:45 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
24. feb
10:45
Randers Freja
Lystrup IF
483957
24-02 2024
12:00 Guldager IC Kunstgræbane
ANN
Esbjerg IF 92
24. feb
12:00
AIF92
Varde IF (1)
ANN
160898
25-02 2024
09:15 Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane IF Lyseng
25. feb
09:15
IF Lyseng (1)
Varde IF (1)
452796
25-02 2024
11:00
VRI
Nybolig Kunstarena Hatting-Torsted Fodbold
25. feb
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
VRI
988680
25-02 2024
12:00 Måbjerg Kunstgræsbane Holstebro B
25. feb
12:00
FS Holstebro
Herning Fremad (4)
439796
25-02 2024
12:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 Esbjerg fB
25. feb
12:00
Esbjerg fB (2)
Kolding IF (4)
172954
25-02 2024
13:30
BMI
Egelund Idrætscenter BMI
25. feb
13:30
BMI
Spentrup/Ommesyssel IF
376166
25-02 2024
14:30 Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
25. feb
14:30
ASA, Aarhus
FK Viborg
541802
fr01-03 2024
18:30
Als B
!
NB: Als B er taberdømt
Støvring Kunstgræsbane
Støvring IF Fodbold
01. mar
18:30
Støvring IF (8)
Als B
881369
fr01-03 2024
18:30 Støvring Kunstgræsbane Støvring IF Fodbold
01. mar
18:30
Støvring IF
FK Viborg
165604
fr08-03 2024
18:15 Ikast FC Stadion Allé Ikast Football Club
08. mar
18:15
Ikast FC
Ikast FC
123540
17-03 2024
11:30
Arden IF
!
NB: Arden IF er taberdømt
Støvring Kunstgræsbane
Støvring IF Fodbold
17. mar
11:30
Støvring IF (5)
Arden IF
945053
17-03 2024
15:00
FK Donn Norge
AaB Kunstgræsbane AaB
17. mar
15:00
AaB (1)
FK Donn Norge
487137
on20-03 2024
20:00 Brønderslev Kunstgræsbane Brønderslev IF
20. mar
20:00
Brønderslev IF (2)
Brønderslev IF (3)
551652
fr22-03 2024
18:30 Esbjerg Kunstgræsbane Esbjerg fB
22. mar
18:30
Esbjerg fB
Esbjerg fB
992366
23-03 2024
10:10 Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane DBU Jylland
23. mar
10:10
Hvidovre IF 3
MG & BK
614631
ma24-06 2024
18:30 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
24. jun
18:30
Vorup FB
Romalt IF
281973
on07-08 2024
12:30 DS Arena (Hobro) Hobro IK
07. aug
12:30
Hobro IK
Viborg FF
874305
10-08 2024
12:00
Vendsyssel FF
DS Arena (Hobro) Hobro IK
10. aug
12:00
Hobro IK
Vendsyssel FF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind