U16 Drenge Liga 2 / Træningskamp

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
229646
ti12-09 2023
18:30 Guldager Idrætscenter Sædding/G IF
12. sep 2023
18:30
SGI/SSK (1)
SGI/SSK (2)
230674
to14-09 2023
17:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja) Aalborg Freja
14. sep 2023
17:30
Aalborg Freja (1)
Vejgaard B (1)
577355
23-09 2023
11:00 Ølgod Efterskole Ølgod Efterskole
23. sep 2023
11:00
Ølgod Efterskole 1
Sædding/G IF U16 Liga 2
288074
ma16-10 2023
15:00 Skærbæk Fritidscenter NFS - Nørremarkens forenede Sportsklubber
16. okt 2023
15:00
NFS - Nørremarkens forenede Sportsklubber, U-16
Nivå-Kokkedal FK
808247
29-10 2023
12:00 Støvring Kunstgræsbane Støvring IF Fodbold
29. okt 2023
12:00
Støvring IF (1)
Vejgaard B (2)
467975
to02-11 2023
11:30 Normal Arena, 11-mands (kunst) UCS10 Skanderborg
02. nov 2023
11:30
UCS10 Skanderborg
Herningsholm
938224
11-11 2023
14:30
Esbjerg FB
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
11. nov 2023
14:30
Herning Fremad (1)
Esbjerg FB
857372
11-11 2023
16:00 Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars) Aars IK
11. nov 2023
16:00
Aars IK (1)
Vejgaard B (3)
263095
on15-11 2023
19:00 Ølgod Efterskole Ølgod Efterskole
15. nov 2023
19:00
Ølgod Efterskole
Esbjerg fB (3)
865696
on15-11 2023
19:45 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
15. nov 2023
19:45
Randers Freja (1)
Hadsten SK (1)
938181
18-11 2023
11:00 Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
18. nov 2023
11:00
IF Lyseng (1)
IF Lyseng (2)
809294
18-11 2023
12:00 Jelling Stadion (Kunstgræs) Jelling fS
18. nov 2023
12:00
Jelling fS
Sædding/G IF (1)
934518
18-11 2023
17:00 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
18. nov 2023
17:00
Randers Freja (2)
Vejgaard B (4)
854837
19-11 2023
11:00
Sønderborg FB
!
NB: Sønderborg FB er taberdømt
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
Esbjerg fB
19. nov 2023
11:00
Esbjerg fB (1)
Sønderborg FB
854913
19-11 2023
14:00 Esbjerg Kunstgræsbane Esbjerg fB
19. nov 2023
14:00
Esbjerg fB
Otterup Bold- og Idrætsklub
879607
25-11 2023
13:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
25. nov 2023
13:00
Herning Fremad (2)
Esbjerg fB (4)
856853
25-11 2023
14:00 Vojens Kunstgræsbane Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
25. nov 2023
14:00
Vojens GIE (skole)
Sædding/G IF (2)
842344
25-11 2023
14:30 Støvring Kunstgræsbane Støvring IF Fodbold
25. nov 2023
14:30
Støvring IF (2)
Aars IK (2)
913932
on29-11 2023
17:00 Bramming GI-E Kunstgræsbane Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole
29. nov 2023
17:00
Bramming GIE (skole)
Sædding/G IF (3)
173217
to04-01 2024
19:00
Harburger SC (tysk hold)
Skærbæk Kunstgræsbane Skærbæk Fritidscenter
04. jan
19:00
Harburger SC (tysk hold)
Lunderskov B (L1)
809403
13-01 2024
10:30 Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
13. jan
10:30
Vinding SF (2)
FC Skanderborg (2)
988761
13-01 2024
14:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 Esbjerg fB
13. jan
14:00
Esbjerg fB (5)
Herning Fremad (3)
216415
on17-01 2024
19:00 Sportsefterskolen SINE SINE Sportsefterskole
17. jan
19:00
SINE
Sædding/G IF (4)
780981
fr19-01 2024
18:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
ANN
Aalborg KFUM Fodbold
19. jan
18:00
Aalborg KFUM (1)
Aalborg KFUM (2)
ANN
741947
20-01 2024
14:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter FC Skanderborg
20. jan
14:00
FC Skanderborg (5)
Herning Fremad (4)
741950
21-01 2024
10:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter FC Skanderborg
21. jan
10:00
FC Skanderborg (6)
FC Silkeborg
682810
04-02 2024
17:00 Hadsten Kunstgræs Hadsten Sports Klub
04. feb
17:00
Hadsten SK (1)
Vejgaard B (1)
543129
on07-02 2024
20:30 Guldager IC Kunstgræbane
ANN
Sædding/G IF
07. feb
20:30
SGI/SSK (1)
SGI/SSK (3)
ANN
439765
11-02 2024
11:00
Buxtehude (Tyskland)
Rødekro Kunstgræsbane Rødekro IF
11. feb
11:00
Rødekro IF (1)
Buxtehude (Tyskland)
899331
11-02 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
11. feb
12:00
Randers Freja
Storvorde/Sejlflod B
133534
11-02 2024
16:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja) Aalborg Freja
11. feb
16:00
Aalborg Freja (2)
Jetsmark IF (2)
541798
ma19-02 2024
17:30 Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
19. feb
17:30
Grindsted GIF (1)
SGI/SSK (1)
767149
to22-02 2024
19:45 Ikast FC Stadion Allé Ikast Football Club
22. feb
19:45
Ikast FC (1)
Ikast FC (2)
336859
fr23-02 2024
18:00 Hadsten Kunstgræs Hadsten Sports Klub
23. feb
18:00
Hadsten SK (2)
Tjørring IF (1)
154270
24-02 2024
12:30 Thisted Kunstgræsbane Sjørring B
24. feb
12:30
Sjørring/Koldby Hørdum
Thisted
302620
25-02 2024
13:00
SV Hafen Rostock
Rødekro Kunstgræsbane Rødekro IF
25. feb
13:00
Rødekro IF (2)
SV Hafen Rostock
424399
25-02 2024
14:00 Støvring Kunstgræsbane Støvring IF Fodbold
25. feb
14:00
Støvring IF (3)
Randers Freja (5)
221210
ma26-02 2024
20:15 Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
26. feb
20:15
Vinding SF (3)
AEG Fodbold
209828
ti27-02 2024
20:00
AaB
Hobro IK
!
NB: Hobro IK er taberdømt
AaB's Anlæg
AaB
27. feb
20:00
AaB
Hobro IK
684276
on28-02 2024
18:00 Hadsten Kunstgræs Grundfør UI
28. feb
18:00
GUI/SGF
IF Lyseng (3)
424377
02-03 2024
14:15 Kunstgræsbanen Jetsmark Jetsmark IF
02. mar
14:15
Jetsmark IF (1)
Vester Hassing GF
454027
02-03 2024
15:00 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
02. mar
15:00
Randers Freja (3)
FC Skanderborg (3)
160308
02-03 2024
15:00 Thisted Kunstgræsbane Sjørring B
02. mar
15:00
Sjørring Koldby Hørdum
Tjørring IF (4)
127244
02-03 2024
17:00 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev) Haderslev FK
02. mar
17:00
Haderslev FK (1)
Aarslev BK
471273
03-03 2024
12:00 Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
03. mar
12:00
Grindsted GIF (2)
Haderslev FK (2)
593669
03-03 2024
14:00 Hjørring Kunstgræsbane Hjørring IF
03. mar
14:00
Hjørring IF
Aars IK (3)
424393
fr08-03 2024
18:00 Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring) Tjørring IF
08. mar
18:00
Tjørring IF (3)
Hadsten SK (3)
471724
09-03 2024
10:00 Esbjerg Kunstgræsbane Esbjerg fB
09. mar
10:00
Esbjerg fB (6)
Bramming B
485260
09-03 2024
11:15 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
ANN
Stavtrup IF Fodbold
09. mar
11:15
Stavtrup IF
Grundfør UI
ANN
354051
09-03 2024
13:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
ANN
Aalborg KFUM Fodbold
09. mar
13:00
Aalborg KFUM (3)
Støvring IF (4)
ANN
957043
10-03 2024
11:00 Kunstgræsbanen Jetsmark Jetsmark IF
10. mar
11:00
Jetsmark IF (3)
Vejgaard B (5)
225893
ti12-03 2024
17:15 TIE Multiarena (Kunstgræs) Kolind/Perstrup IF
12. mar
17:15
Kolind/Perstrup IF
Tirstrup Idrætsefterskole
678733
17-03 2024
16:00 Simon Kjær Park (kunstgræs) Lund IF
17. mar
16:00
Lund IF
Ry Fodbold
167549
on20-03 2024
Tårs/Ugilt IF
!
NB: Tårs/Ugilt IF er taberdømt
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
Bangsbo Freja
20. mar
Bangsbo Freja
Tårs/Ugilt IF
483195
fr22-03 2024
17:00 Hammel Stadion Hammel GF
22. mar
17:00
Hammel GF
Herskind B
646259
to28-03 2024
10:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs Dybbøl IU
28. mar
10:00
FC Sønderborg, U-16
FC Sønderborg, U-15
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind