U16 Piger Division 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
316735
12-08 2023
13:00 Liseborgcentret
0
-
2
12. aug 2023
13:00
Viborg Q
0
Silkeborg IF Q
2
316796
19-08 2023
15:30
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
5
19. aug 2023
15:30
BSF
2
Dalum/Næsby
5
316776
20-08 2023
14:15 Søholt Idrætsanlæg
6
-
8
20. aug 2023
14:15
Silkeborg IF Q
6
B.93
8
316798
26-08 2023
13:00
BSF
Liseborgcentret
1
-
0
26. aug 2023
13:00
Viborg Q
1
BSF
0
316809
26-08 2023
14:30 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
3
-
5
26. aug 2023
14:30
Varde
3
Dalum/Næsby
5
316797
27-08 2023
16:00
AaB
B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
5
27. aug 2023
16:00
B.93
1
AaB
5
316811
02-09 2023
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
2
-
2
02. sep 2023
13:30
BSF
2
B.93
2
316824
02-09 2023
15:15 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
1 - 4
02. sep 2023
15:15
FC Thy Piger - Skyum
0
Varde
0
316823
03-09 2023
12:00 Rema 1000 Park - Dalum
3
-
7
03. sep 2023
12:00
Dalum/Næsby
3
Silkeborg IF Q
7
316822
03-09 2023
15:00
AaB
AaB's Anlæg
7
-
2
03. sep 2023
15:00
AaB
7
Viborg Q
2
316838
09-09 2023
13:00 Liseborgcentret
3
-
5
09. sep 2023
13:00
Viborg Q
3
Dalum/Næsby
5
316836
09-09 2023
14:30
BSF
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
1
09. sep 2023
14:30
Varde
0
BSF
1
316835
10-09 2023
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
1
10. sep 2023
14:00
B.93
5
FC Thy Piger - Skyum
1
316837
10-09 2023
14:15
AaB
Søholt Idrætsanlæg
5
-
1
10. sep 2023
14:15
Silkeborg IF Q
5
AaB
1
386265
16-09 2023
13:00 Liseborgcentret
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
1
-
1
16. sep 2023
13:00
Viborg Q
1
FC Thy Piger - Skyum
1
386267
16-09 2023
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
6
16. sep 2023
13:30
BSF
2
Silkeborg IF Q
6
386264
16-09 2023
15:00
AaB
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
11
16. sep 2023
15:00
Varde
0
AaB
11
386266
17-09 2023
12:00 ALPI Arena Næsby
4
-
1
17. sep 2023
12:00
Dalum/Næsby
4
B.93
1
386347
01-10 2023
13:00 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
1
-
11
01. okt 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
1
Dalum/Næsby
11
386268
01-10 2023
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
01. okt 2023
14:00
B.93
1
Viborg Q
1
386346
01-10 2023
14:00
AaB
BSF
AaB's Anlæg
7
-
1
01. okt 2023
14:00
AaB
7
BSF
1
386351
01-10 2023
14:15 Søholt Idrætsanlæg
3
-
1
01. okt 2023
14:15
Silkeborg IF Q
3
Varde
1
386352
07-10 2023
15:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
0
-
7
07. okt 2023
15:00
Varde
0
B.93
7
386355
07-10 2023
15:00 Marienlund Kunstgræs 1
5
-
0
07. okt 2023
15:00
Silkeborg IF Q
5
Viborg Q
0
386353
07-10 2023
15:30
BSF
Ballerup Idrætspark
5
-
0
07. okt 2023
15:30
BSF
5
FC Thy Piger - Skyum
0
386354
08-10 2023
15:00
AaB
AaB's Anlæg
3
-
7
08. okt 2023
15:00
AaB
3
Dalum/Næsby
7
386356
fr13-10 2023
18:30 Kunstgræs Liseborg
6
-
0
13. okt 2023
18:30
Viborg Q
6
Varde
0
386359
15-10 2023
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
15. okt 2023
14:00
B.93
3
Silkeborg IF Q
2
386362
22-10 2023
12:00 Rema 1000 Park - Dalum
6
-
0
22. okt 2023
12:00
Dalum/Næsby
6
Varde
0
386363
22-10 2023
15:15 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
3
-
6
22. okt 2023
15:15
FC Thy Piger - Skyum
3
Silkeborg IF Q
6
386361
28-10 2023
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
3
28. okt 2023
13:30
BSF
2
Viborg Q
3
386357
29-10 2023
13:00
AaB
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
1
-
2
29. okt 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
1
AaB
2
386364
fr03-11 2023
19:15
BSF
B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 4
03. nov 2023
19:15
B.93
1
BSF
1
386365
04-11 2023
13:00
AaB
Kunstgræs Liseborg
0
-
1
04. nov 2023
13:00
Viborg Q
0
AaB
1
386367
04-11 2023
15:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
0
-
1
04. nov 2023
15:00
Varde
0
FC Thy Piger - Skyum
1
386366
05-11 2023
14:15 Søholt Idrætsanlæg
4
-
2
05. nov 2023
14:15
Silkeborg IF Q
4
Dalum/Næsby
2
316777
11-11 2023
13:30 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
2
11. nov 2023
13:30
Varde
0
Viborg Q
2
386358
18-11 2023
12:00
BSF
Rema 1000 Park - Dalum
4
-
1
18. nov 2023
12:00
Dalum/Næsby
4
BSF
1
316795
18-11 2023
13:00
AaB
AaB's Anlæg
8
-
0
18. nov 2023
13:00
AaB
8
FC Thy Piger - Skyum
0
316734
18-11 2023
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
7
-
2
18. nov 2023
14:00
B.93
7
Varde
2
316737
25-11 2023
12:00
AaB
Rema 1000 Park - Dalum
4
-
1
25. nov 2023
12:00
Dalum/Næsby
4
AaB
1
316775
25-11 2023
15:00
BSF
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
6
25. nov 2023
15:00
FC Thy Piger - Skyum
0
BSF
6
386360
03-12 2023
14:00
AaB
AaB's Anlæg
5
-
2
03. dec 2023
14:00
AaB
5
B.93
2
316810
18-02 2024
14:00 Søholt Idrætsanlæg
5
-
0
18. feb
14:00
Silkeborg IF Q
5
FC Thy Piger - Skyum
0
386372
03-03 2024
14:15
BSF
Marienlund Kunstgræs 1
1
-
0
03. mar
14:15
Silkeborg IF Q
1
BSF
0
386371
16-03 2024
15:30
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
1
16. mar
15:30
BSF
3
Varde
1
386368
17-03 2024
12:00 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
1
-
5
17. mar
12:00
FC Thy Piger - Skyum
1
B.93
5
386369
17-03 2024
12:00 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
1
17. mar
12:00
Dalum/Næsby
2
Viborg Q
1
386370
17-03 2024
15:00
AaB
AaB's Anlæg
5
-
1
17. mar
15:00
AaB
5
Silkeborg IF Q
1
386374
24-03 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
2
24. mar
14:00
B.93
5
Dalum/Næsby
2
386373
24-03 2024
15:00
AaB
AaB's Anlæg
2
-
0
24. mar
15:00
AaB
2
Varde
0
386375
24-03 2024
15:15 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
2
24. mar
15:15
FC Thy Piger - Skyum
0
Viborg Q
2
386485
07-04 2024
13:30
BSF
Kunstgræs Liseborg
1
-
2
07. apr
13:30
Viborg Q
1
BSF
2
386376
13-04 2024
13:00 Liseborgcentret
3
-
4
13. apr
13:00
Viborg Q
3
B.93
4
386377
13-04 2024
13:30
BSF
AaB
Ballerup Idrætspark
2
-
1
13. apr
13:30
BSF
2
AaB
1
386379
13-04 2024
15:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
3
13. apr
15:00
Varde
0
Silkeborg IF Q
3
386378
14-04 2024
12:00 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
0
14. apr
12:00
Dalum/Næsby
4
FC Thy Piger - Skyum
0
386381
20-04 2024
13:00 Liseborgcentret
3
-
6
20. apr
13:00
Viborg Q
3
Silkeborg IF Q
6
386382
21-04 2024
12:00
AaB
Rema 1000 Park - Dalum
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 5
21. apr
12:00
Dalum/Næsby
1
AaB
1
386380
21-04 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
21. apr
14:00
B.93
3
Varde
0
386383
21-04 2024
15:45
BSF
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
7
21. apr
15:45
FC Thy Piger - Skyum
0
BSF
7
386483
04-05 2024
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
1
04. maj
13:30
BSF
2
Dalum/Næsby
1
386481
04-05 2024
15:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
3
-
2
04. maj
15:00
Varde
3
Viborg Q
2
386384
05-05 2024
14:15 Søholt Idrætsanlæg
2
-
4
05. maj
14:15
Silkeborg IF Q
2
B.93
4
386482
05-05 2024
15:00
AaB
AaB's Anlæg
8
-
2
05. maj
15:00
AaB
8
FC Thy Piger - Skyum
2
386526
on15-05 2024
17:00
AaB
Søholt Idrætsanlæg
4
-
1
15. maj
17:00
Silkeborg IF Q
4
AaB
1
386487
19-05 2024
14:15 Søholt Idrætsanlæg
13
-
0
19. maj
14:15
Silkeborg IF Q
13
FC Thy Piger - Skyum
0
386486
ma20-05 2024
13:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
4
20. maj
13:00
Varde
1
Dalum/Næsby
4
386488
fr24-05 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
2
24. maj
18:30
BSF
4
B.93
2
386522
26-05 2024
12:00 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
5
26. maj
12:00
Dalum/Næsby
0
Silkeborg IF Q
5
386523
26-05 2024
15:15 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
26. maj
15:15
FC Thy Piger - Skyum
Varde
386657
02-06 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
02. jun
14:00
B.93
Viborg Q
386484
on05-06 2024
17:00
AaB
B 93 Svanemølleanlæg.
05. jun
17:00
B.93
AaB
386528
08-06 2024
13:00 Liseborgcentret
08. jun
13:00
Viborg Q
Dalum/Næsby
386525
08-06 2024
15:00
BSF
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
08. jun
15:00
Varde
BSF
386524
09-06 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
09. jun
14:00
B.93
FC Thy Piger - Skyum
386489
on12-06 2024
19:00
AaB
AaB's Anlæg
12. jun
19:00
AaB
Viborg Q
386531
15-06 2024
11:00 Liseborgcentret
15. jun
11:00
Viborg Q
FC Thy Piger - Skyum
386529
15-06 2024
15:00
AaB
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
15. jun
15:00
Varde
AaB
386533
15-06 2024
15:30
BSF
Ballerup Idrætspark
15. jun
15:30
BSF
Silkeborg IF Q
386532
16-06 2024
12:00 Rema 1000 Park - Dalum
16. jun
12:00
Dalum/Næsby
B.93
386658
23-06 2024
15:00
AaB
BSF
AaB's Anlæg
23. jun
15:00
AaB
BSF
386659
23-06 2024
15:00 Sparekassen Thy Arena
23. jun
15:00
FC Thy Piger - Skyum
Dalum/Næsby
386660
23-06 2024
15:00 Søholt Idrætsanlæg
23. jun
15:00
Silkeborg IF Q
Varde
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind